До чого свербить праве око – народні прикмети на понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу, неділю

Свербіж в очах пояснюється багатьма прикметами, тлумачення яких часом кардинально різниться. Наприклад, для християн права сторона – це вотчина ангела, що несе добро. Всі повір’я тут пов’язані з радісними, хорошими подіями. Для демона відводилося ліве плече, а відповідні прикмети вважалися негативним знаком.

59b577df1c7cbf8457bc60b3dbcad2e8 До чого свербить праве око  народні прикмети на понеділок, вівторок, середу, четвер, пятницю, суботу, неділю
Оскільки прикмети – невід’ємна частина нашого життя, розберемося детальніше, до чого може свербіти праве око.

Чому свербить праве око

У цьому випадку повір’я зазвичай обіцяють гарні, добрі вісті. Виникли негаразди будуть незначними, пройдуть швидко і безслідно, а вас чекають сльози радості і щастя.

Народні прикмети роз’яснюють, до чого може свербіти праве око, наступним чином:

 • Радість, сміх, веселощі. Привід для гарного настрою буває будь-яким: як значних, так дуже несуттєвим.
 • Несподівані гості. При свербінні правого століття слід розраховувати на зустріч з близьким другом, родичем або просто хорошою людиною.
 • Виконання заповітного бажання, самої сміливої мрії.
 • Отримання несподіваних, але вельми приємних звісток.
 • Раптове багатство і удача, поліпшення фінансового становища. Не виключено отримання грошей з раніше невідомих джерел. Згідно з різними версіями, для збільшення прибутку варто потерти око правою або лівою рукою (або не терти зовсім). В процесі деякі люди звертаються до свого Ангела з проханням закликати щастя.
 • Якщо свербить праве око – на вас чекає бажане побачення. Воно може супроводжуватися сльозами засмучення, але всі негаразди швидко вирішаться. Деколи прикмета свідчить про зустріч судженого, яку нібито наблизить чітка візуалізація його образу. При цьому вважається необхідним підійти до вікна і закрити ліве око.
 • Якщо турбує не тільки свербіж, але і нервовий тик правого століття, можна розраховувати на близькі життєві зміни. Вони, швидше за все, будуть приємними: поповнення в родині, збільшення достатку, новосілля і ін

Зверніть увагу: той же стан, але з лівої сторони свідчить про цілком протилежні події.

Коли свербить під правим оком, це не завжди пояснюється прикметами. Інколи причина дискомфорту має медичне трактування. Наявність постійного незручності є приводом для звернення до фахівця.

До чого свербить праве око: прикмети по днях тижня

На трактування прийме впливають різні фактори. Ось деякі:

 • дні тижня;
 • час доби;
 • сімейний стан людини;
 • інше.
 • Розглянемо, тлумачення прикмети по днях тижня.

  Понеділок

  Для цього дня характерна позитивне трактування дискомфорту. Прийнято вважати, що свербіж свідчить про швидке примирення з близькими людьми після недавніх сварок. Людині слід очікувати позитивних змін у своєму житті.

  Якщо в понеділок сильно лоскоче праве віко, будь-яку розпочату в цей день справа принесе бажані результати. Не варто сподіватися на більший прибуток, однак радість і приємні дрібниці забезпечені. Важливо бути в цей день терпиміше, уникати зайвих спорів конфліктних ситуацій.

  Вівторок

  Сьогоднішній день принесе сльози, розлади, однак їх причини будуть незначні. Неминучі дрібні сварки, дискусії або розчарування. Рішення важливих питань слід тимчасово відкласти (на 2-3 дні).

  d26d6bff9b35b24c31805233ac7de127 До чого свербить праве око  народні прикмети на понеділок, вівторок, середу, четвер, пятницю, суботу, неділю

  Середа

  Зазвичай це означає приїзд далеких родичів або наближення приємної подорожі. Можлива відрядження або позапланову відпустку, відмовлятися від яких нераціонально. Ініціатором поїздки можуть стати знайомі чи близькі друзі.

  Четвер

  Якщо око свербить в четвер — це обіцяє заразливий сміх і нестримні веселощі. Викликати сьогодні посмішку може будь-яка дрібниця, аж до чергової жарти на зустрічі з друзями. Незалежно від причини, що виник заряд позитиву збережеться протягом усього дня.

  П’ятниця

  Сьогодні свербіж і дискомфорт правого століття віщують швидку приємну знахідку. Вдасться знайти свою річ, раніше втрачену. Якщо втрата була фінансової, в цей день на людину чекає матеріальна вигода, причому кошти повернуться самим несподіваним чином. Важливо бути більш уважним, щоб не прогавити момент.

  6e00a12496b87e8920acf8a77d6b3478 До чого свербить праве око  народні прикмети на понеділок, вівторок, середу, четвер, пятницю, суботу, неділю

  Субота

  Найчастіше прикмети цього дня обіцяють романтичні пригоди, налагодження амурних справ. Будь-яке заплановане побачення буде на рідкість вдалим. Якщо кохана людина вже знайдений, у цей день спостерігається приємна зустріч з ним.

  Неділя

  Якщо око свербить у неділю, означає, що вас чекає початок серйозних відносин або швидке одруження. Цей день несе тільки позитивні емоції і романтичні зустрічі. Варто придивитися до давнім знайомим: один з них цілком може виявитися другою половинкою.

  Деякі джерела пропонують дещо інше тлумачення. Свербіж у вівторок, середовище, четвер або неділю (в назві є буква «р» — радість) обіцяє щастя і позитивні події. Для понеділка, п’ятниці або суботи характерні смуток, сльози, розчарування.

  До чого свербить правий і лівий очей

  Християни вірили, що свербіж обох очей може призвести до впливу бісівських сил на зір людини та її життя в цілому. Щоб цього не сталося, пропонується потерти очі (чи один, якщо свербить тільки він) і перехрестити їх. Тлумачення прийме, коли свербить ліве око.

  Для язичників характерно умивання святою водою. Перед цим слід показати собі дулю і почухати одночасно обидва століття.

  В іншій варіації – свербіж обох очей гарантує неприємності, сльози і смуток, попередити які не вийде.

  Процес тлумачення причини і результату подій допомогою народних повір’їв має досить довгу історію. Чи варто вірити в прикмети, кожен вирішує сам. Однак заперечувати їх існування немає ніякого сенсу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради