Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

Фотографування в останнє десятиліття набуло масових масштабів. Щоб зробити знімок, який не соромно буде показати друзям, яким можна зацікавити незнайомих людей в соціальних мережах, потрібно знати правила композиції, позування, вибору фону і освітлення.

На професійній фотосесії фотограф кожної моделі дає індивідуальні поради. У статті будуть наведені деякі рекомендації для брюнеток, охочих зробити знімок в домашніх умовах.

Правила позування для фото на аватарку в соціальні мережі

Аватарка, що розміщується на своїй сторінці в соціальній мережі, на ігровому сайті, форумі, на біржі праці – зображення більш важливе, ніж знімок на паспорті. На відміну від паперового посвідчення особи, аватарку в будь-який момент може побачити будь-який житель планети. Потайливі і нерішучі особистості можуть ховатися за абстрактним малюнком.

Показати своє справжнє обличчя складніше. Полегшити завдання допоможуть загальні правила:

 • вирішити, кому модель цією фотографією хоче сподобатися;
 • вибрати жанр фотографії (портрет, костюмований образ, групове фото, сцена на відпочинку, на природі, вдома);
 • знайти для себе вдалу позу. 492aea4a5410c2ab797df800420c333d Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах e8a76effe7ae7a7749f0f70a1b00f5a0 Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

Принципи позування:

 • Виглядати природно. Переглянувши масу модних і фотожурналов, можна знайти позу, в якій можна виглядати ефектно. Але варто подумати, чи не соромно після розміщення такої фотографії в інтернеті показатися на очі батькам, працівникам, дітям і знайомим. При бажанні розмістити чудернацьке фото, подуріти, то краще фотографуватися з друзями.
 • Одяг відповідає обстановці.
 • Вираз обличчя, навколишні предмети показують публіці характерні риси особистості.
 • Посміхатися.

Як зробити вдале фото дівчатам-брюнеткам в домашніх умовах

Колір волосся відіграє важливу роль для обігравання зображення моделі. Адже увагу глядача має бути сфокусовано на обличчі й постаті дівчини.

Вибір фону для фото

Задній план або максимально вигідно відтіняє об’єкт, на якому акцентується фото, або грає осмислену роль, надаючи про моделі додаткову інформацію. Фоном для брюнеток вибираються переважно світлі тони, що контрастують з яскравими рисами власниці чорних блискучих волосся. Фон часто знаходиться в одній колірній гаммі з одягом.

Чорний колір ззаду поглинає частину волосся, обличчя ніби виступає з якогось містичного простору. Створюється незвичайна атмосфера то тривоги, то рідкісної гри уяви.

Можливі такі жанрові рішення:

 • Зображення на тлі книжкової шафи або етажерки однозначно говорить про те, що даний чоловік любить читати, цінує знання, постійно розширює свій кругозір.a94108f0aab3453d909df20cd2915f42 Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах
 • Обрамлення з гірлянд, зроблених з штучних квітів або квіткових композицій, якими деякі господині люблять прикрашати кухню, натякає на романтичність натури.
 • Фото у фартусі в оточенні каструль і кухонних приладів вказує на схильність до кулінарних експериментів.

Пози, що підкреслюють достоїнства фігури

Бажаючи створити фото, яке не зробить дівчину менш привабливою, ніж у житті, варто дотримуватися наступних принципів:

 • тримати поставу рівне;
 • вигини хребта повинні нагадувати букву S;
 • не щільно притискати руки до тіла;
 • у статичних позах тримати коліна зсунутими;
 • великий розмір ступні фотографувати тільки у фас;
 • руки розташувати асиметрично;
 • не закривати підборіддям шию;
 • широкі вилиці і шию можна прикрити легким дотиком пальців (заздалегідь тренуватися перед дзеркалом);
 • не піднімати плечі;
 • тягнутися верхівкою вгору;
 • позувати у взутті на високих підборах;
 • руки повинні бути розслаблені;
 • тренований прес показати збоку, повернувшись до камери верхньою частиною тіла.

Фото брюнетки в домашніх умовах легко зробити яскравим і незабутнім навіть в інтер’єрі кухні. Так як каблуки в цьому місці будуть недоречні, фотографуватися потрібно, піднявшись на носочки.

Ідеальне тіло варто закарбувати в різних ракурсах. Перед фотосесією бажано розігріти м’язи і створити собі дискотечне настрій. Це допоможе приймати природні пози, демонструють гнучкість.

Пози для повних дівчат

Повним дівчатам потрібно готуватися до зйомки особливо ретельно. Звичайний макіяж на фото практично не помітний. Тому яскраві кольори дадуть потрібний ефект у кадрі, зробивши акцент на очах. Важливу роль в маскуванні надлишкових частин тіла зіграє темний одяг. 898072bb79184586ad73116570d4511d Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах f8c4017b7de4775e4de8cefee77a35bd Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

Дозволять зробити фігуру привабливою різна довжина штанин, блузок, шарфи та шалі, красива закрите взуття на високому каблуці, контрастні кольори і поздовжні смужки.

Не можна одягати маленьке білизна, яке утворює виразні складки, чітко виділяються під одягом. При дотриманні цих умов фото вийде вдалим, якщо модель не буде затиснута, не стане напружувати м’язи і зображати збентеження на обличчі.

Кардинально завуалювати зайві кілограми допомагає групове фото. Стати треба так, щоб значна частина тіла з однієї або двох сторін була закрита фігурами інших членів групи. При цьому не варто показувати лише одну голову.

При фотографуванні в повний зріст повні люди завжди стають впівоберта до камери. Всі пози повинні бути спрямовані вгору, живіт і підборіддя підтягнуті.

Фото брюнетки в домашніх умовах ґрунтується на контрасті червоного і чорного, білого і сріблястого кольорів одягу та аксесуарів, які в поєднанні з насиченими кольорами, рисами обличчя і чудовими волоссям створюють виразний образ дівчини.

Якщо дівчина в тілі хоче зробити ефектний знімок в екстремально відкритому одязі або купальнику, буде потрібно повне розкріпачення. Горизонтальні пози рекомендується фотографувати, тримаючи камеру на одному рівні з моделлю.

Лежачи на спині, дівчина повинна повернути обличчя на ? в бік фотоапарата. Лежачи на животі, добре б зігнутися пантерою у верхній частині тіла, спираючись на долоні або зігнуті лікті. Одну ногу при цьому краще зігнути в коліні і витягнути в панчосі у напрямку до стегна.

Повні дівчата вдало виглядають, сидячи в затишній домашній позі. 2 позиції розглядаються покроково.

Перша (бічна зйомка):

aa2adff420db71f93fa4500ab6cc7228 Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовахФото повної брюнетки зроблене в домашніх умовах

 1. Сісти з ногами на диван.
 2. Підтягнути схрещені ноги до грудей.
 3. Кисть з боку камери покласти на гомілку.
 4. Голову злегка нахилити в протилежну від камери сторону.
 5. Ліктем правої руки спертися на коліно, пензлем торкнутися волосся.

Друга камера збоку):

 1. Підтримуючи поставу, спиною торкнутися спинки дивана.
 2. Зігнуті ноги з нахилом від камери обхопити руками.
 3. По можливості злегка прогнутися назовні в спині.
 4. Голову і груди природним чином повернути до об’єктиву.

Ефектна поза для будь-якого віку на стильному дивані в ошатною одязі:

 1. Праву верхню частину тулуба опустити на диван.
 2. Ноги скласти разом, зігнувши в колінах.
 3. Ліва рука обвиває талію.
 4. Права рука з розслабленою кистю лежить на спинці дивана.

Ідеї для селфи

Селфи допомагає розвинути навички в мистецтві позування і володіння своїм тілом. Поступово виникає тверде розуміння, який ракурс, положення тулуба, кінцівок і голови надають образу особливої чарівності. Найважче керувати мімікою обличчя.

e8f3ae7ecc189a299c6ddc04d13a50cb Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

Коли автор власних фото стає завжди готовим відобразити себе, можна подумати про розширення композиційних можливостей.

У соціальних мережах викладаються фото, які подобаються самому фотографу.

Ось кілька ідей, щоб знімок привернув і глядачів:

 • сфотографувати частина особи або прикрити його частково м’якою іграшкою, листочком, віялом;
 • увійти в кадр разом з екзотичним тваринам, розповівши історію зустрічі з ним;
 • продемонструвати інтимність стосунків з улюбленим котом чи собакою;
 • зняти себе в оригінальній відбиваючої поверхні типу натертого підлоги.

Набирає обертів скотч-селфи. Його сенс полягає в обмотування особи скотчем, щоб спотворити риси.

Фото зі змістом

Для людей, які займаються комерцією в соціальних мережах, важливим завданням стає реклама свого товару або послуги. На таких фото людина грає. Товар служить прекрасним жанровим наповненням для фото. Присутність продавця олюднює товар і підкреслює його споживчу потребу.

Фото брюнетки в домашніх умовах, що сидить біля журнального столика з викладеними на ньому книгами, з читаними обкладинками, може стати головною картинкою для інтернет-магазину книг.

Продавець породистих щенят, любовно тримає їх на колінах, погладжуючий вільною рукою собаку-маму, викликає думку, що у малюків від народження формується хороший характер. Тренер спортзалу, сфотографований за тренажером, пробуджує бажання зайнятися спортом.

fc4dc00073ce29f5c983a89f9438af10 Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

Няня в оточенні веселих дітлахів викликає довіру до свого професіоналізму. З цих причин ведення комерційних сторінок в соціальних мережах настільки популярно.

Правила портретного фото для аватарки

Портрет буває:

 • в повний зріст;
 • по пояс;
 • по груди;
 • по плечі.

Портретне зображення фокусується на спробі передачі характеристик особистості, використовуючи всі інструменти фотозйомки. Спрямований об’єктив погляд говорить про готовність вступити в діалог, підтримати спілкування.

Відведений убік погляд вказує на бажання справити враження своєю зовнішністю або оригінальністю композиції. Такий прийом застосовується, коли модель рекламує одяг, взуття, зачіску, косметику, біжутерію, прикраси та інші аксесуари.

Портретне фото вимагає найбільшої продуманості.

Корисно знати наступні правила його створення:

 • Портрет виглядає більш жваво, якщо в ньому беруть участь руки.
 • Не можна пальці чи долоні притискати до особи до появи вм’ятин і викривлення контуру. Дотики повинні бути легкими, навмисними.
 • При нахилах голови вперед або набік постава залишається прямий, плечі розведені.
 • Для витончення талії і підкреслення витонченості ліній корпус згинається літерою S. Для цього вага тіла переноситься на одну ногу, одне плече піднімається, голова відводиться в потрібному напрямку.
 • Якщо в анфас закинути голову назад, обличчя вийде круглим і плоским.
 • Щоб не було складок на шиї, підборіддя злегка підводиться.
 • Фігура здається більш стрункою, коли руки витягнуті вгору. Але для такої пози потрібно логічне обґрунтування.
 • Для отримання відкритого погляду підборіддя злегка підводиться, голова трохи відводиться в сторону.
 • Жінкам після сорока в повний ріст краще фотографуватися в сукні. Це додасть образу елегантності.
 • На коротку шию не одягають щільно її облягаючі намиста.
 • Непрофесійним моделям краще уникати занадто великого плану.
 • Емоції прикрашають знімок, тому не варто їх приховувати в портретному фото

Обробка фото в фотошопі

Adobe Photoshop – популярна багатофункціональна програма для обробки зображень. Без всякої підготовки тут можна зробити автоматичне виправлення знімка. Розмір фото змінюється так само, як і в будь-якому іншому програмному продукті з цією опцією.

На вкладці Properties (Властивості) знаходяться повзунки яскравості і контрасту. Тут же є кнопка автоналаштування. Вибрані положення зберігаються. Проводиться повернення в меню.

Перейшовши по ланцюжку Image (Зображення)>Adjustments (Регулювання)>Hue (Відтінок)/Saturation (Насиченість) можна за допомогою повзунків кольору, насиченості і яскравості підібрати найбільш вдалу комбінацію. Далі відбувається збереження і вихід в меню.214b49285f3159253cc31567d147de56 Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

В фотошопі є можливість усунення ефекту червоних очей в кадрі. Інструмент називається у відповідності зі своєю функцією Red eye tool (Червоні очі). Потрібно виділити область почервоніння, і зміни відбуваються автоматично.

Фотошоп має також інструментами Відновлююча кисть і Латочка. Щоб прибрати дефекти з шкіри, потрібно вказати ділянку заміни. Нова опція Точковий пензель відновлення усуває невеликі плями автоматично. У результаті програмної обробки виходить портрет поліпшеної якості.

Корисні лайфхаки для вдалих фото

Стиль «ретро» в налаштуваннях камери підійде для фото дівчат, що цінують в собі жіночність. Розкішне довге плаття, класичний костюм у поєднанні з капелюхом, довгим намистом, рукавичками, відповідна зачіска допоможуть створити потрібний образ.

Якщо в будинку не знайдеться дивана, крісла або хоча б стільця старовинного виду, фотошоп або інша комп’ютерна програма допоможе створити органічний для сюжету розмитий фон.

Фото дівчини з музичним інструментом в руках на тлі будь-якого домашнього інтер’єру, навіть на кухні або у ванній, викличе якщо не в усіх, то в більшості відвідувачів сторінки легку заздрість. Брюнетка у білого рояля або піаніно стане просто хітом соціальної мережі.a2b9d41faf173fbe0333cc638f76831b Гарне фото дівчині брюнетці на аву в Instagram, селфи. Як зробити в домашніх умовах

Образ рокерши, як і байкерши, не впишеться в заставлене меблями простір. Тут може виручити фон, обмежений стіною з інтер’єру в стилі люфт або шпалери у вигляді цегляної кладки.

Якщо дівчина смілива, їй підійдуть пози в горизонтальному положенні. Химерний вигин тіла, гламурні одягу, декольте, спокуслива відкритість ніг, рук, безсумнівно привернуть увагу багатьох представників сильної статі. Такий стиль називається pin-up і отримав велике поширення в соціальних мережах.

Якщо є чітка мета, яку хочеться висловити у фотографії, рекомендується керуватися таблицею:

Риси характеру Поради, як їх виявити
Незалежність, впевненість Зображення у повний ріст
Бажання повноти життя Фото на відпочинку
Весела вдача Доброзичлива гримаса
Любов до ризику Екіпірування для екстремального виду спорту, важкодоступне місце
Прагнення знайти друзів близькою професії, показати свою серйозність Знімок з колегами в робочій обстановці
Сімейність Фото з дітьми
Врівноваженість, спокій Портрет з невеликим захопленням плечей

Природа щедро обдарувала брюнеток яскравими фарбами. Для фото в домашніх умовах їм потрібно підібрати вдалий фон. Будь-яка стандартна поза призведе до успіху.

Автор: Світлана Булгакова

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про правила якісної фотосесії

Як робити гарні фото в instagram:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради