Огірок Зелений потік F1: характеристики, агротехніка, відгуки

Зелений потік F1 — огірок від вітчизняних селекціонерів. Сорт відрізняється стабільно високою врожайністю, хорошими смаковими характеристиками і спрощеної агротехнікою. Ознайомтесь детальніше з описом і відгуками про нього.

ogurec zelenyjj potok f1: kharakteristiki, agrotekhnika, otzyvy Огірок Зелений потік F1: характеристики, агротехніка, відгуки

Опис гібрида: кущ і плоди

Огірок належить авторству співробітників агрофірми Гавриш. Реєстрація в Держреєстрі — 2015 р. Оригінатор рекомендує сорт для вирощування в усіх кліматичних регіонах країни, у відкритому грунті, стаціонарної теплиці або тимчасових плівкових конструкціях. У рослини слабкі бічні відростки. Всі сили огірок концентрує на плодоносінні основного стебла. Тому врожай виходить ранньостиглим.

Увага! Після збирання основної частини плодів настає друга хвиля плодоношення на пагонах. Це дозволяє кущу давати огірки до заморозків.

Рослина індетермінантна володіє середньою висотою. Стебла потужні, среднеоблиственные, розмір аркуша — середній. Огірки короткі, з білим опушенням (див. фото). Зав’язують у вузлах по 2-5 шт., тому гібрид відносять до букетного типу. Всередині плодів щільна, хрустка і запашна м’якоть. Насіннєві гнізда невеликі, на смак не впливають.

За типом росту Средньоплетистий
За типом розгалуження Слабоветвістий
За типом запилення Партенокарпічний
Схема посадки 30?70 см
Вага, довжина і форма плоду 110-150 г, 11-13 см, циліндричний, насичено-зелений з короткими смугами, середньо – або великогорбкуватий
Термін дозрівання Ранній (42-45 днів)
Використання Універсальний
Місце висадки Універсальний
Хвороби Сильний імунітет до оливкової плямистості
Тип цвітіння Жіночий
Врожайність Товарний показник — до 15-16 кг/м2 при будь-якому способі вирощування

Переваги і недоліки рослини

Позитивні характеристики огірків:

 • Приємний солодкуватий смак, виражений аромат. Хрусткі плоди смачні у свіжих нарізках, цілісної консервації, засолюванні або маринуванні.
 • Високий стабільний рівень врожайності.
 • Огірок нормально плодоносити навіть в сезони з несприятливою погодою. Тому рослина повноцінно розвивається в регіонах з нестабільною влітку, у тому числі у відкритому грунті.
 • Імунітет до окремих захворювань.
 • Ранні строки дозрівання.
 • Вихід продукції товарного якості — 95%. Плоди не переростають
 • Недоліки огірків:

  • стійкість до справжньої і несправжньої борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки середня;
  • потрібен додатковий догляд у вигляді постійного пасинкування.

  ogurec zelenyjj potok f1: kharakteristiki, agrotekhnika, otzyvy1 Огірок Зелений потік F1: характеристики, агротехніка, відгуки

  Особливості агротехніки сорту

  Роботи по посіву насіння на розсаду починайте в останні тижні квітня. До пересадки на постійне місце кущ буде готовий у фазі 3-4-х листків. Можна посіяти огірки насінням відразу в грунт. В залежності від клімату терміни варіюються між кінцем травня і початком літа. Важливо, щоб земля погрелась хоча б до +16 °С.

  На 1 кв. м розташовуйте 3 куща. З-за компактності вони можуть «сидіти» щільно один до одного навіть в тепличних умовах. Дотримуйтеся формування в 1 стебло. Після збору першої хвилі врожаю пасинкування можна припинити.

  Рада. Ці огірки зручно вирощувати в теплиці на шпалерах. В ОГ міцний стебло теж полегшує догляд.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  Кінець квітня Кінець травня Початок червня Регулярне прочищення від відростків Кінець червня/початок липня
  *терміни вказані для середньої смуги

  Відгуки дачників

  Люди активно залишають відгуки про гібрид. Наталія (Україна) похвалила свій урожай огірків Зелений потік за хорошу схожість і відмінний смак. Matilda (місце проживання невідомо) виростила плоди в умовах балкона. При 100%-ной схожості розсада розвивалася інтенсивно. Врожайність виявилася не такий великий, як у вуличних умовах, однак за іншими характеристиками огірки жінці сподобалися. Урожай вийшов колючим, але пахучим і смачним.

  Зелений потік F1 — добротний російський огірок. У нього чимало шанувальників серед городників.

  Урожайні сорти: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради