Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіків

Зміст

Червоний колір використовують і поєднують з іншими кольорами в одязі протягом всієї історії людства, він є одним з поширених у всіх культурах, в будь-яку епоху його не обходять стороною.

В наші дні червоний колір так само повсюдно зустрічається як в одязі, так і в предметах інтер’єру. Давайте розбиратися в питанні вибору для себе цього кольору, його доречності і нюансах сумісності, вплив на власний стан і настрій оточуючих.

Значення червоного кольору в одязі. Психологія іміджу

Колір, який людина вибирає для свого вигляду, говорить про його внутрішньому стані, і може бути хорошим інструментом діагностики для досвідченого психолога. Крім цього, обрана колірна гамма надає вплив і на сприйняття нас іншими людьми. Знаючи про це, можна сформувати необхідний імідж і розташувати до бажаної реакції оточуючих.

28779f4a78e1889f89870db32a84ff78 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківЧервоний колір символізує енергію, силу і пристрасть. Його складно проігнорувати, його слід надягати, коли є бажання знаходитися в центрі уваги і бути найбільш помітною серед інших.

Разом з тим червоний несе в собі певний агресивний сенс, тому для успішного ділового спілкування варто вибирати більш м’які тони: так краще встановиться контакт і утворюється спілкування з співрозмовником на рівних, адже яскраво-червоний – енергетично насичений колір, схильний пригнічувати на психологічному рівні.

Часто цей колір вибирають люди з холеричним типом темпераменту. У країнах Сходу він є символом успіху, заміжжя, добробуту. Люди, одягнені в червоний відтінок, розцінюються оточуючими як більш представницькі.

Разом з тим червоний колір підвищує тиск, прискорює кровообіг, що в сумі може призвести до неспокою і метушні в роботі. Елемент цього кольору в одязі підкреслить хоробрість і активність. Привнесення червоного в повсякденну дійсність допоможе відродити зацікавленість життям і наснагу.

Кому підходить червоний колір за кольоротипу зовнішності

Не варто турбуватися, що сильний і енергійний колір може зіграти не на руку в зв’язку з індивідуальними рисами зовнішності.04ac12f2f491d30fe955723ae34fed84 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіків

При правильно підібраному відтінку, червоний підійде будь-якого кольоротипу.

Зима

Центральне властивість цього кольоротипу — контрасти: будь то бліда шкіра, чорне волосся і червоні губи, або ж навпаки, світле волосся і небесно-блакитні очі. Контрастність і виразність – головний відмітний ознака цього типу, що робить його помітним. Вибираючи серед різновидів червоного, краще всього підійдуть яскраво-червоні тони і винні відтінки.

Весна

Подібно лагідного весняного сонця, цей кольоротип випромінює тепло і чисті насичені кольори: русяве, руді або пшеничні волосся, світлі брови і вії, шкіру персикового або рожевого тону, зелені або блакитні очі, іноді веснянки, які створюють ауру затишку та ніжності цього кольоротипу.

Для весняного типу підійдуть теплі фарби: м’які відтінки червоного з відливами жовтого, рожевий, вишневий, червоний, персиковий.

Літо

Як не дивно, відмітна ознака річного кольоротипу — холодні фарби і враження покрытости якоїсь серпанком. Шкіра світла, волосся з попелястим відтінком, очі сірі, блакитні чи карі, губи в противагу кольоротипом «зима» — блідого тони. За аналогією з основною рисою кольоротипу, дівчині-літо підійдуть холодні тони червоного: малиновий, густо-рожевий, винний.

Осінь

Подібно барвистому балу листя в осінню пору року, кольоротип відрізняється насиченими теплими тонами: ніби зігрітий сонцем колір шкіри, волосся з відливами рудого, виразні очі, іноді зустрічаються і яскраві веснянки. Цю барвистість підкреслять морквяні, яскраво-оранжеві, жовто-рожеві тони.

Основні популярні відтінки червоного кольору

Щоб розібратися, як носити і поєднувати червоний колір з іншими кольорами в одязі, необхідно вивчити найбільш часто вживані відтінки, знати їх психологічний вплив, якого настрою чи характером людини вони підійдуть, який спосіб і вони допоможуть створити атмосферу.

Червоний

Найяскравіший колір з палітри відтінків червоного, його тон тепліше за рахунок свого складу: червоний – це поєднання червоного з дещицею жовтого. Як наслідок, він більше соковитий, енергійний і життєрадісний.

Кораловий

Назва походить від імені дорогоцінного каменю, який містить в собі червоні, рожеві і помаранчеві теплі фарби.

f3977e388cada332324b50e0943a1e9f Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківРозкішний кораловий буде доречний при створенні будь-якого образу

Цей відтінок додасть легкість і свіжість будь-якого образу, і разом з тим він універсальний – нечасто він може виявитися не до лиця.

Гранатовий

Колір пристрасті, що з’єднує в собі темно-вишневий з червоним. Відноситься до теплим тонам, хоча за відчуттями, його можна назвати навіть гарячим відтінком.

9b72bc0baae5ea5170f185531784f53d Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківЗа рахунок свого палкого темпераменту він певним чином впливає на психологічний стан оточуючих: пробуджує сексуальність, інстинктивні прагнення, цілеспрямованість і енергійність.

Теракотовий

dd69ea0d74a4a878d1f29a07625fdde3 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківРезультат комбінації червоних, помаранчевих і коричневих барв. Це теплий природний тон, що вражає натуральністю, благородством і спокоєм.Його застосування подарує відчуття захищеності і затишку.

Рубіновий

Холодний відтінок, вийшов в результаті поєднання червоного з бузковим або ж блакитним тоном.

f4170bb4a163cc96a6c9a0805bb1b992 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківПідходить флегматичним і врівноваженим людям, так як під його впливом складно стримувати свої переживання, будь вони позитивними чи негативними.

Сприяє приливу сил і енергії, але якщо перебувати в поганому настрої, він викличе розрідження або злість. Разом з цим, рубіновий колір створює відчуття розкоші, витонченості і аристократичності.

Бордовий або колір бордо

Теплий відтінок, що складається з комбінації червоного з чорним кольором. Створює атмосферу краси і елегантності, спокою і впорядкованості.

74bb4f57bdfc79e716e21cec1cd0f4a4 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківНевибагливість робить бордо універсальним, а серед розмаїття відтінків кожен знайде тон, відповідний саме його цветотпу.

Іржавий

Всупереч неказистому назвою, сам колір дуже красивий. Це теплий тон осіннього листя клена та дозрілої гарбуза, що утворився від поєднання червоних і помаранчевих фарб.

e8d2d6f58223fb561b126837a9957931 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківСаме з теплом відтінок і асоціюється в першу чергу. З його допомогою можна створити затишний ласкавий образ, зігріває теплом.

Пунцовий

Колір зорі, маків, палаючих щік, губ і крові. Теплий відтінок, близький до темно-червоним фарбам по глибині і насиченості.

1d47d5e1983d8033a9223689cb38e979 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківЯскраво-червоний – колір живої природи, природності, яскравих моментів, палаючих почуттів. Підійде людині по натурі созвучному з живою пристрастю і силою цього кольору. Варто пам’ятати, що в природі пунцовий завжди розбавлений іншими фарбами і для створення красивого образу, потрібно грамотно поєднувати цей тон з іншими відтінками.

Колір сангрія

Відтінок названий на честь однойменного іспанського напою, подібно йому колір має експресивністю і привабливістю. Сангрія – теплий колір, що утворився від з’єднання винного тони з помаранчевим полутоном.

f2267c090d6fd602f8c5159a9305093a Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківБлагородний колір сангрія підкреслює жіночність і витонченість

В перекладі з португальської означає «кров», що красномовно передає характер кольори: пристрасний і динамічний він відмінно підійде для романтичних побачень і світських вечорів.

Правила поєднання червоного з іншими квітами

Різний і багатий на відтінки червоний колір. Поєднання з іншими кольорами буде добре виглядати практично з будь-яким тоном. Потрібно лише знати, як вигідно його скомбінувати, і пам’ятати про індивідуальні особливості своєї зовнішності, особливо придатних і привабливих саме для вас фарб.

Червоний і білий

Можна комбінувати між собою в будь-яких варіаціях – виглядати буде чудово. Цей факт відкриває простір для експериментів і сміливих індивідуальних рішень, творчості. Варто зробити виняток лише для білосніжного і чисто червоного, вони гармонійно уживуться в тандемі лише один з одним.

52a0d0afe829f59b52c440a0db37f036 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківТакий союз відтінків дарує ефект свіжості, вишуканості, новизни, відкритості та статусності. Крім того, червоно-білий уособлює народне уявлення про здоров’я і молодості: «кров з молоком» — так звучить в однойменній приказці.

Червоний і чорний колір

Класичний варіант, який буде виглядати розкішно і багато як на офіційному заході, так і на вечірці.

90a30c2321290b39609c1b73aa47d85a Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківВарто пам’ятати, що у своєму чистому, нерозведеному іншими тони вигляді ця пара, за рахунок інтенсивності кожного,виглядає агресивно і еротично. Пробуджує інстинктивні потягу, але і підсилює тривогу, будучи втіленням готичного стилю або ж образу фатальної жінки-вамп.

Червоний з червоним

Поєднувати червоний з іншими його відтінками – виграшний варіант, який забезпечить відчуття динаміки і б’є ключем життя. Для того щоб створити приємний для споглядання образ, краще вибрати основний тон більш яскравим, а додатковий висловити більш стриманими кольорами.

cde4a4a16d7de808e9bf2d955f908524 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківТаким чином, вийшла картинка не буде різати око, а інтригуюче і ненав’язливо зверне на себе увагу і допоможе виділитися серед оточуючих.

Червоний і зелений

Не поєднувані між собою кольори можуть утворити витончений і привабливий альянс.

35052b1c23f02345fe44ed391e8f6051 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківВони створять атмосферу свята і динаміки, але варто бути уважним, підбираючи їх, щоб занадто яскравий образ не «муляв» очей. Для цього непогано вибирати відтінки, що відрізняються по насиченості і спектру теплоти-холоду.

Червоний і коричневий

Добре поєднуються між собою, так як коричневий по своїй семантиці колір спокою і стабільності, колір землі на яку можна спертися, і впевнено стати своїми ногами.

cc4945b60f842e2fff7216a334547ef1 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківКоричневий тон гасить агресивність червоного, додаючи в образ ноти благородності та статусності. Найбільш вигідним буде комбінація класичного коричневого тону з приглушеним червоним.

Червоний і бежевий

Бежевий відтінок, подібно до коричневого кольору – чудова пара для червоного. Гармонійно виглядає виразно-червоний тон в парі з теплим бежевим.

2e6c78fda9de9d9ffa34bb7d7115b04a Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківДля зміни акценту варто комбінувати бежевий з холодними відтінками червоного, таким чином, поєднання стане врівноваженим і розташовує.

Червоний і синій

Утворюють вишуканий ефект з’єднання протилежностей, адже червоний є найтеплішим представником колірної гами, а синій – тримає першість холодних кольорів. Переважання саме цих двох часто зустрічається при зображенні святих, як в художніх картинах, так і на іконах. Їх з’єднання символізує вищу, духовну гармонію.

21029bc01157283481e44371601751c5 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківЩоб грамотно використовувати потенціал заставленого сенсу в цій єдності, уникнути надмірної яскравості, варто комбінувати між собою тони, різні за ступенем насиченості.

Червоний і оранжевий тон

Незважаючи на те, що ця пара знаходитися поруч в кольоровій гамі, потрібно чітко дотримуватися міри, бути пильним і обережним, щоб яскравий образ не перетворився на бойову розмальовку корінного африканського племені.

5598f7e80b3f22c5af91905c74d7f760 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківДля цього необхідно віддавати перевагу тим відтінкам, які різняться за своєю насиченістю. Це поєднання найкращим чином підходить для відкритих, сильних особистостей, які звикли бути в центрі уваги.

Червоний і жовтий

Жовтий і червоний кольори є символом дитинства, перемоги, свята весни життя. Саме тому поєднання червоного з жовтим кольором часто можна зустріти у спортивній формі та одягу для дітей.

d6e026bd95e57e919a195ad6f2ca4edd Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківОсобливих обмежень або суворих правил для комбінування цих двох кольорів немає, що відкриває можливості для вираження творчого початку і експериментів.

Червоний і фіолетовий

Комбінація, що вимагає особливої ретельності при складанні образу, яка, тим не менш, подарує імідж царственості, неординарності та експресії того, хто правильно об’єднає ці два кольори.

965b9156a0e5e43e4faca6b715758f55 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківПоєднання в одязі червоного і фіолетового кольору надає яскраву образу родзинку

Оскільки фіолетовий утворився від поєднання червоного з синім кольором, важливо, щоб саме червоний відтінок домінував. Для цього підійде вибір пурпурного, бузкового, кольору фуксії.

Червоний і рожевий

Вважається втіленням жіночності, як з’єднання двох періодів життя жінки: ніжно-рожевої юності з її невинністю, крихкістю, чутливістю і насичено-червоного зрілості, з її пристрастю, активною енергією і родючістю.

cdc01f893cbd1ceb30f31fb6d28a775c Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківРазом з тим такий союз більше підійде для подіуму, ніж для повсякденного життя. Щоб не уславитися дівчиною без смаку, варто поєднувати порізно теплі і холодні варіанти даних відтінків.

Червоний і золотий колір

Золотий, хоч і близький до жовтого кольору, що володіє іншим значенням. Разом з червоним це поєднання створює відчуття пишноти, багатства, розкоші.

35fa0dbbcebd69bf970a37f2a08ac624 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківУ всі часи художники зображували правителів держав, вдаючись переважно до червоно-синім тонам. Для посилення контрасту і більш презентабельного вигляду, модельєри рекомендують вибирати більш темні варіанти червоного.

Червоний і срібло (сірий)

Ідеально підходить для тих, кому сподобався червоний, але хто не має бажання «тягнути на себе ковдру», виглядати зухвало. Це комбінація виглядає вишукано і благородно, створюючи ніжний образ. Вигідніше всього виглядають тони винного разом зі світло-сірим.

934627d98946ecd576d1db07a57a70b4 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківСірий поєднується майже з будь-яким відтінком, так що помилитися, вибираючи його, практично неможливо. Союз червоного з сірим також універсальний: він буде відмінно виглядати як на ділових зустрічах, так і на вечірках.

Аксесуари та взуття червоного кольору

Додати яскраву ноту в будь-який образ допоможуть аксесуари червоного кольору. Щоб вони виглядали органічно і привабливо, слід враховувати загальні правила поєднання червоного і не перестаратися з кількістю яскравих акцентів – одного червоного елемента буде достатньо.

Взуття червоного кольору

Є практично універсальною, так як підійде до будь-якого стилю одягу, навіть строго офіційним.

ab5fc681e9df9de539cdba595b189794 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківМіж тим є кілька випадків, коли червона взуття буде виглядати невигідно: разом з кольоровими колготками або панчохами або зі світлою джинсовим одягом.

Червона сумка

08fb262cc21407b030487a34cec6bd67 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківВибираючи цю робити гардеробу, слід пам’ятати, що червона сумочка виглядає помітно і яскраво, тому варто утриматися від інших деталей червоного відтінку в одязі, щоб уникнути перенасичення і нескладності у зовнішньому вигляді. У той же час, червоний пояс або рукавички органічно впишуться в образ.

Шарф або хустку червоного кольору

Аксесуари, які підійдуть на всі випадки життя. Вони абсолютно невибагливі і будуть відмінно виглядати з будь-яким нарядом. Єдиний нюанс, який треба враховувати – матеріал шарфа не повинен виділятися надмірної легкістю або вагою в порівнянні із загальним ансамблем.

Червоний пояс

Пожвавить будь-який наряд, будь то діловий комплект або вечірню сукню. Відмінну пару з ним складе червона помада.

dd6adf33a69ccb7b37ed7e09d2eb925f Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківШирокий пояс буде добре виглядати на плаття в світлих тонах, або ж у класичному поєднанні з сукнею чорного кольору.

Прикраси червоного кольору

Червоні сережки допоможуть зробити акцент на обличчя, але варто бути обережним, щоб не переборщити з розміром цього прикраси.

8c3b1686887487fff3b67e089a116461 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківВеликі намиста цього відтінку підуть до менш яскравому однотонної верху, а дрібні і довгі намиста будуть відмінно виглядати з літнім платтям.

Головний убір червоного тону

Будь то шапка, хустка, шарф або капелюх – у своєму виборі відповідного червоного відтінку потрібно спиратися на колір шкіри, кольоротип.

a21235d49d4662179e712eb6abd80215 Червоний колір: поєднання в одязі, фото з іншими квітами, колірна гамма відтінків, правила складання гардеробу для жінок та чоловіківДівчатам з білосніжною шкірою підійде яскраво-червоний тон, при персиковому або бежевому відтінку шкіри варто вибрати рожеві фарби, а смаглявою шкірі підійде червоний колір.

З чим поєднується червоний колір

Червоний колір, припустимо поєднувати практично з будь-якими іншими тонами в одязі, якщо правильно підібрати варіант кожного з кольорів.

До невигідним поєднань відносяться наступні сполуки:

  • Комбінація рожевої гами з червоним кольором, де застосовуються разом і теплі і холодні відтінки іншого кольору.
  • Поєднання однаково яскравих тонів червоного і зеленого.
  • Червоний з фіолетовим кольором, коли домінує холодний відтінок фіолетового фарби.
  • Однаково насичені тони червоного з помаранчевої палітрою.
  • Надмірно яскраві відтінки синього кольору з червоним.
  • Червоний з червоним, коли в образі немає чіткого основного більш виразного і більш приглушеного тону.

Червоний колір легко можна поєднувати з іншими кольорами в одязі, потрібно лише знати особливості його відтінків, і правила з’єднання різних по теплоті та холодності квітів.

Таким чином, можна гармонійно пов’язати навіть, здавалося б, такі протилежні тони як червоний і зелений, червоний і синій, або такий яскравий дует як червоний і жовтий або червоний і жовтогарячий. Щоб виглядати максимально ефектно і привабливо, варто пам’ятати про індивідуальні риси зовнішності та особливості кольоротипу.

Цікаві відео-ролики про правильному підборі одягу червоного кольору

Відео-ролик містить рекомендації по підбору і поєднання одягу червоного кольору:

У відео-ролики розглянуті правила застосування у своєму гардеробі одягу червоного кольору:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради