5 зачісок для тих, хто відрощує чубчик

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku11 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчик

Рано чи пізно кожна дівчина вирішується відрізати чубок. Хтось піддається віянням моди, інші вважають, що це найпростіший спосіб освіжити образ. У будь-якому випадку задоволені своїм преображенням одиниці. Більшість же з нетерпінням чекає, коли волосся відросте.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku12 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/valeriya/

Отже, якщо ви з числа тих, хто невимовно зрадів чубку, будучи в кріслі стиліста, і випробував величезне розчарування, прокинувшись зранку, наші ідеї та поради для вас!

Пробуємо укласти

Якщо вирішили відрощувати чубок, головне — запастися терпінням. Перший час її все ще можна буде укласти. Зараз у моді, так звані, відрослі чубчика. Тому запасіться круглої гребінцем середнього діаметра і лаком для волосся. Не витягайте чубок при сушінні, а навпаки піднімайте. Так вона трохи втратить в довжині і не буде сильно «лізти» в очі. Образ при цьому буде стильним, адже багато хто спочатку стрижуть саме таку довжину. Погляньте хоча б Анфісу Чехову і її новий стиль.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku13 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/achekhova/

Купуємо пов’язку

Якщо чубчик спочатку виявилася занадто короткою, тобто ви прочитали про цей тренд, попросили перукаря зробити і, м’яко кажучи, виявилися розчарованими (коротка чубчик йде далеко не всім!), не впадайте у відчай. Звичайно, заколоти її не вийде, та й обруч не допоможе, так як хвостики будуть стирчати.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku14 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/kolisnichenko_official/

У цьому випадку справжньою паличкою виручалочкою може стати пов’язка для волосся. Пам’ятаєте, ми всі носили їх у дитинстві, так от зараз вони знову в моді. Ширина повинна бути, приблизно, 5 див. Так вдасться повністю приховати невдалу чубок.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku15 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/kolisnichenko_official/

Модні заколки

Зараз на піку популярності величезні шпильки зі стразами або перлами.
Носять їх, правда, поки тільки наші довговолосі знаменитості, у яких немає чубчика, але це не настільки важливо.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku16 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/mariapoga_/

Якщо ви намагаєтеся відростити локони, витягніть їх і зафіксуйте за допомогою шпильки. Проділ залежить від типу чубчика: пряму найпростіше розділити посередині, а косу, відповідно, заколоти на бік.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku17 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/mariapoga_/

Робимо чубчик

Заколоти чубок простіше всього за допомогою звичайного краба або невидимок. Для цього попередньо висушіть волосся, надавши їм прикореневій обсяг, а потім виверніть від особи і зафіксуйте за допомогою лаку. Вибирайте засіб, який не склеює волосся.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku18 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчикinstagram.com/borodylia/

Плетемо колосок

Виділіть чубок і визначитеся з тим на яку сторону хочете її укласти. Плетіть колосок по діагоналі, цей варіант більш стильний і практичний, так як якщо заплести косичку по лінії росту волосся, візуально збільшиться лоб.

5 prichesok dlya tekh, kto otrashhivaet chelku19 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчик

Не бійтеся експериментувати зі стилем, адже невдалу стрижку або колір завжди можна виправити. Складніше буде впоратися з поганим перманентним макіяжем або усунути наслідки невдалої пластики.

pinit fg en rect red 28 5 зачісок для тих, хто відрощує чубчик

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради