Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Омбре – новомодна техніка фарбування волосся, що полюбилася багатьом молодим дівчатам. Ефект фарбування омбре виглядає по-різному, залежно від того, на яких волоссі виконується: русявих, світло-каштанових або чорних.

Омбре на чорні волосся

У класичному варіанті омбре передбачає плавний перехід з одного кольору в інший: від темного до світлого або навпаки — зворотний омбре, який користується популярністю, як і фарбування з використанням контрастних яскравих кольорів.

На думку перукарів, фарбування чудово підходив брюнеткам і шатенкам, а також тим, хто хоче освіжити зовнішній вигляд, спробувати щось нове, але кардинально не змінювати колір волосся.f01cd46faaa6fa3a9b6f2af786263bfd Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Вік, колір волосся і зовнішність не має ніякого значення. Важливо лише підібрати відповідний відтінок фарби. Молодим дівчатам підходять яскраві і незвичайні кольори, жінкам у віці варто вибирати спокійні кольори.

Класичний варіант омбре

Суть класичного омбре полягає в плавний перехід від темного кольору до світлого.

Мета фарбування – створити видимість природного освітлення пасм, як під впливом сонячних променів. Для класичного варіанту необхідні природні відтінки – світлі і темні.

Таке фарбування легко здійсненно самостійно в домашніх умовах. Підходить для будь-якої довжини і густоти волосся. Рекомендується дорослим жінкам, а також жінкам, які не люблять експериментувати із зовнішнім виглядом.

Омбре з чітким переходом

Головною відмінністю даної техніки фарбування є різкий перехід від одного тону до іншого. Можна використовувати будь-які відтінки, але бажано природний колір доповнювати іншими квітами. Слід вибирати кольори, що контрастують один з одним.e03f2670106e438ea8b67c1fe365b3ed Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить для будь-якого віку. Довжина волосся не грає великої ролі. Однак, більш привабливо таке фарбування виглядає на прямих волоссі.

Смугасте омбре

Незвичайний варіант, який підходить тим дамам, які не бояться експериментувати. Суть фарбування в тому, що освітлюються пасма не по всьому росту волосся. Фарбування проводиться смугою середньої товщини в певному місці. Деякі фарбують смуги в декількох місцях.

Підходить більше молодим дівчатам, які не бояться кардинально міняти свою зовнішність. Довжина і густота волосся великого значення не мають.

Зворотне

Зворотне омбре виділяється тим, що волосся від коренів забарвлюються у світлий відтінок, а кінці в більш темний. Таким чином досягається ефект осветлившихся волосся біля коренів.85a38d8f925438a4df2dbd2005caec40 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить більшою мірою блондинкам і світло-русявим дівчатам. Все тому, що немає сенсу брюнеткам перефарбовуватися в світлі тони заради зворотного омбре. Довжина волосся, їх густина і структура не має значення. Не особливо важливий і вік. Але більш привабливо модне фарбування виглядає на довгих хвилястих волоссі.

Монохромне

Це чорно-біле фарбування волосся. Відрізняється тим, що здійснюється різкий перехід з одного кольору в інший. Кольори підбираються контрастні один одному, тому подібне омбре виглядає лаконічно.

Чудово виглядає на чорному волоссі. Не важлива при цьому довжина волосся, їх густота або природна структура. Але жінкам у віці варто більш уважно поставитися до питання вибору саме цього типу фарбування.

Асиметричне

Дана різновид омбре практично не відрізняється від інших. Його особливість в тому, що фарбування повторює лінію росту пасм. Це надає рельєфності і природності. В цьому випадку складно визначити пофарбовані волосся або мають такий забарвлення.

Підходить для будь-якої довжини, структури і густоти волосся. Однак, більш виграшно виглядає на стрижки «каскад» або «каре». Підходить для будь-якого віку, але дозволить повернути колишню свіжість дамам за 30.

З відблисками

На чорних волоссі фарбування омбре з відблисками трохи нетипово. Багато його плутають з іншим видом фарбування – «сомбре». Для нього характерне фарбування окремих пасом. Колір пасом при цьому кардинально не змінюється, а забарвлення волосся зберігає природний вигляд.3f1c89f3de16947ab7b36d453469bfc0 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить для темний і чорних волосся. Структура, довжина і густота волосся великого значення не має. Буде чудово виглядати в будь-якому віці.

Фарбування окремих пасом

Техніка фарбування омбре пішла від іншого – «мелірування». Більш наочно можливо помітити схожість завдяки омбре на окремі пасма. Головною відмінністю від мелірування є те, що пофарбовані пасма не закриваються фольгою. Також практично не помітна межа між двома відтінками. Це виглядає природно й доречно.

Такий вид фарбування варто вибирати дамам, які працюють у фірмах та інших офіційних організаціях. При цьому ніякого значення не має вік особи. Однак, привабливіше таке омбре виглядає на пишних густих волоссі.

Кольорове

Кольорове омбре на чорні волосся – це вибір сміливих дівчат. Кольори можуть бути найрізноманітніші і несподівані, все залежить від фантазії. Фарбування проводиться стандартним чином. Робиться плавний перехід від коренів.0c57c723df6cc430f787d4b28d93595a Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить більше молодим дівчатам або підліткам. Деякі яскраві кольори виглядають безглуздо на волоссі у дорослих відбулися жінок. Якщо говорити про структуру, довжини і густоти волосся – ці чинники значення не мають.

Червоне

Цей колір виглядає неймовірно привабливо на темному волоссі. Примітно те, що можна вибрати будь-який відтінок червоного: темно-червоний, світло-червоний, гранат, малиновий, вишневий та інші. Фарбування проводиться як від самих коренів, так і на кінчиках волосся.

Підійде сміливим і зухвалим особам, які не бояться поглядів чоловіків і жінок. Прикрашає темне волосся, але не забороняється до фарбування блондинкам. Підходить до будь-якій довжині волосся, при цьому не важливо хвилясті пасма або прямі.

Рожеве золото

Подібний відтінок виглядає незвично і ніжно. Найчастіше його можна побачити на світлому волоссі, але і на темних він виглядає не гірше. Фарбування може проводитися як від самих коренів, так і на кінчиках волосся. Має схожість з рожевим, але виглядає по-особливому.

11989f7c174f1e74d2ffe022e57e1757 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовахФото «Омбре рожеве золота» на чорних волоссі

Підходить такий відтінок дівчат зі світлим волоссям, починаючи від світло-русявого до темно-русявого. Має значення і тон шкіри – бліда і дуже засмагла шкіра буде виглядати недостатньо привабливо. Густота і структура волосся значення не мають.

Рожеве

Рожеве омбре – це сміливий крок до придбання кричущого і сміливого образу. У рожевого багато відтінків: світло-рожевий, насичений рожевий, лососевий, малиновий, глибокий рожевий і багато інших. Вибирати колір необхідно з розумом, т. к. занадто яскравий відтінок буде виглядати відштовхуюче.

Світлі кольори рожевого поєднуються з усіма відтінками русявого, темним волоссям більше підходять темні кольори. Підійде дівчатам з персикової, золотистої, оливковою або білосніжною шкірою. Довжина, густота і структура волосся особливого значення не мають. Однак дорослим жінкам варто замислитися перед подібним фарбуванням.

Синє

Синє омбре є трендом року. Його вибирають дівчата, які хочуть ловити собі захоплені погляди перехожих. Відтінків синього існує багато. Для фарбування підбирається відповідний за кольором шкіри і волосся. Більш виграшно виглядає темно-синій і колір морської хвилі.0e175b13dbb1d0e70f02232d75a731f6 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить молодим дівчатам з темним волоссям.

Не забороняється робити омбре на світле волосся, але з темним волоссям фарбування виглядає більш виграшно. Довжина і структура волосся не має великого значення, але бажано, щоб це були здорові волосся середньої довжини. При цьому слід звертати увагу на тон шкіри. Жовтий відтінок шкіри не поєднується з синім, а ось світлі тони ідеально підходять.

Біле

Такий омбре є не тільки ефектним, але і корисним. Користь його в тому, що завдяки світлого тону фарби можливо відкоригувати риси обличчя. При цьому буде виглядати свіжо і незвично.

Підходить жінкам різного типу зовнішності. Не важливо який колір, довжина, текстура і густота волосся. Але варто пам’ятати, що на довгих і здорових волоссі фарбування в стилі омбре виглядає набагато більш привабливим.

Попільна

Попільна омбре – це складне фарбування. Складність його полягає в підборі відтінку сірого. При виборі необхідно враховувати багато факторів: колір, довжину та структуру волосся, вік. В цілому дане омбре виглядає не тільки звабно, але і екстравагантно.a1a5ddb5f5c2a6d4afec2986f17a4d2c Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Таке фарбування підходить темноволосим і довговолосим дамам. Тип зовнішності при цьому повинен бути холодним, але і дівчатам зі смаглявою шкірою не забороняється експериментувати. А ось власницям проблемної шкіри або зморшок варто утриматися. Попільна омбре робить недоліки більш помітними, а старить жінку.

Фіолетове

Багатьох вабить саме цей колір. Він різноманітний відтінками: ліловий, баклажан, рожево-фіолетовий, темно-фіолетовий і інші. Виглядає казково, адже нагадує персонажів улюблених мультфільмів. Можливо, тому він так вабить дівчат. При цьому виглядає яскраво і кидається в очі. Дозволяє підкреслити риси обличчя.f6bec9bec1354b0dd9e95fe3f5b5463f Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить будь-якого типу зовнішності завдяки можливості підбору відтінку. Більшою мірою рекомендується дівчатам з темними густими і довгими волоссям. Не рекомендується особам з хворобливим виглядом, особливо якщо очі «прикрашають» синці.

Сіре

Подібний колір омбре схожий з попелястим, але має значні відмінності. Його складно порівняти з сивиною, від того старить в меншій мірі. На волоссі він виглядає також свіжо і незвично. Найпривабливіше кучері виглядають хвилясті кучері сірого кольору, особливо коли вони мають довжину нижче плечей.

Хоч сірий і старить в меншій мірі, ніж попелястий, але з ним необхідно також акуратно взаємодіяти. Не варто фарбувати волосся в даний колір, якщо на обличчі виступили помітні зморшки, а на волоссі вже з’являються сиві волоски. Ламкі і посічене волосся також не слід фарбувати в сірий. Ідеально підійде молодим дівчатам з довгими здоровими волоссям, зі шкірою і світлими очима.

Руде

Омбре на чорне волосся з рудим відтінком на тлі інших яскравих кольорів виглядає більш натурально. І не даремно, адже рудий плавно виходить з темного відтінку волосся. Ще більш привабливо виглядає з природним кольором. Можна забарвити локони як від самих коренів, так і у кінчиків. Виглядає таке фарбування природно і яскраво.53f615575503f99151da1f5b73a35c8f Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить даний колір не тільки темноволосим, але і світловолосим дівчатам.

Головне – не переборщити з яскравістю. Довжина і структура волосся не важливі, але більш привабливо виглядає подібне омбре на довгих в’юнких локонах. Виглядає чудово як на світлою, так і темній шкірі. Таке фарбування можуть дозволити собі молоді дівчата і дорослі жінки.

Шоколадне

Шоколадне омбре – це оптимальний варіант для темноволосих дівчат, які не бажають кардинально міняти зовнішній вигляд. Подібне фарбування зберігає природність. Завдяки такому омбре можна надати натуральності фарбованим волоссям.

Підходить шоколадне омбре всяким дівчатам. Фарбування виглядає чудово як на коротких, так і на довгому волоссі. Підходить для натуральних і нарощених пасом. Прикрасить дам будь-якого віку. Тільки варто пам’ятати, що будь фарбування краще виглядає на здорових і доглянутих волоссі.

Ефект вигорілих волосся

Омре на чорні волосся блискуче виглядає з ефектом вигорілих волосся. Це не дивно, адже таке забарвлення додає свіжості і природності волоссю. Подібний спосіб фарбування може наноситися як коренів, так і на кінці волосся.e32b533d2bcd312f2d7dbfb6921ef7c3 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Підходить омбре з даними ефектом особам будь-якого віку. Не має при цьому значення структура, довжина і густота волосся. Однак, необхідно звернути увагу на стан пасм. Слабкі і посічене волосся виглядають менш привабливо.

Омбре на коротке волосся (особливості)

Фарбування в стилі омбре підходить для будь-якої довжини волосся. Особливо привабливо подібне фарбування виглядає з короткою стрижкою. Фарбування короткого волосся має свої особливості.

Перефарбовані пасма розташовуються на рівні особи. Правильно підібраний колір може відкоригувати риси обличчя. На вибір впливають колір очей, колір і тип шкіри. Наприклад, дівчатам з блакитними очима і світлим тоном шкіри більше підходять світлі і холодні відтінки фарби.

Самостійно пофарбувати волосся в стилі омбре складно. Необхідна допомога фахівця або іншої людини. Складність полягає в тому, що необхідно виробляти фарбування декількома відтінками, часто вистачає 2-3 тонів. При цьому слід створити плавний перехід з одного відтінку в інший.

Необхідно уникати чітких меж. Слід наносити фарбу мазками, це дозволить створити ефект природності. Але робити це треба поступово і на окремі локони.

Омбре на середні волосся

Техніка фарбування омбре на середні волосся мало чим відрізняється. Фарбування проводиться мінімум в 2 тони. Це робиться для плавного переходу від одного кольору до іншого.8c2f14cec9aa93ffc53fb60e3cadf120 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Спочатку дана техніка була популярна виключно на довгому волоссі, але сьогодні омбре наноситься з успіхом на короткі і середні волосся. Межа не повинна бути обов’язково розмитою, не гірше виглядає омбре з чітким переходом.

Омбре на довге волосся

Спочатку фарбування застосовувалася саме до довгим волоссям, але з часом стало популярно на короткі і середні волосся. У кожного виду омбре свої особливості.

Найпростішим варіантом є класичний. Для класичного омбре буде потрібно не більше 2-3 тонів. Це дозволить зробити плавний перехід, який додасть природності. Важливо наносити фарбу мазками, які повинні бути кожен раз на новій пасма.

Омбре з чубком

Градієнтне фарбування омбре підходить будь-якій довжині волосся. Однак при фарбуванні чубчика необхідно знати деякі особливості.5cf84c77865d95541fa0786167187fb4 Омбре на чорні волосся. Фото модних варіантів: попільна, червоне, чорне, сіре, двокольорове. Як зробити фарбування в домашніх умовах

Можливо взагалі не фарбувати чубок, але в цьому випадку ефект від фарбування втрачається і виглядає набагато простіше. Якщо фарбувати чубок, то робиться це за загальними правилами, відповідно до загальної стильової ідеєю. Найкраще підфарбувати кінчики, щоб виділити і підкреслити риси обличчя.

Покрокова інструкція фарбування

Пофарбувати волосся в стилі омбре можна в домашніх умовах, але це будеш лише імітація. Необхідно підійти до цього питання серйозно, щоб не зіпсувати волосся. Для цього також необхідно вибрати якісну фарбу, наприклад: LOREAL PREFERENCE WILD OMBRES, L’OREAL COLORISTA EFFECT OMBRE, GARNIER OLIA та інші.

Для фарбування потрібно:

 • фарба;
 • рукавички;
 • посудину для змішування компонентів;
 • пензлик;
 • фольга;
 • гумки для волосся.

Фарбування пройде в кілька етапів, які покроково виконуються наступним чином:

 • Волосся розчісують, кінчики підстригаються.
 • Пасма поділяються на 4 частини і зав’язуються в хвостики трохи вище зони фарбування.
 • Барвник розмішується в підготовленій ємності, а на руки надягають рукавички.
 • Пасма подумки діляться на 4 зони, їх розмір залежить від довжини волосся.
 • Пасма поставити вздовж смужки фольги, фарбувати першу частину, загорнути у фольгу і залишити приблизно на 15 хвилин.
 • Фольгу розгорнути, фарбувати наступну частину, загорнути у фольгу і чекати 10 хвилин.
 • Так поступити і на третьому етапі.
 • Після закінчення фольгу зняти і викинути.

Такий спосіб дозволить створити ефект плавного переходу від одного кольору до іншого. Виглядає не гірше, ніж в салоні.

Стиль фарбування омбре на чорних і темних волоссях є ковтком свіжості для зовнішнього вигляду жінки. У перші рази фарбування бажано звернутися до професіонала, однак після можливо фарбувати волосся самостійно. Важливо в цьому разі слідувати правилам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради