Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

Варіанти, особливості і кому підходить

Модна стрижка градуированное середнє каре — це суміш звичайного каре і каскаду на середні волосся. Фотографії в нашій статті дадуть уявлення про всіх варіантах стрижки, способи укладання і дадуть відповіді на запитання, кому вона найкраще підходить. Градуированное каре на середні волосся має головну особливість — короткі пасма на потилиці і більш подовжені біля скронь, або навпаки.

Як видно на фото, класичне каре — рівне, а каре з градуюванням нагадує драбинку.

Як виглядає і кому підходить Градуйовані каре

Градуйовані каре — не універсальна стрижка, що підходить абсолютно всім жінкам з середніми волоссям.

e381b3cbd4138bd63ac8d02005006840 Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

Щоб вибрати підходящий варіант зачіски, необхідно визначити тип обличчя:

 • Овального особі підходить каре з пасмами, довгими спереду і більш коротко стриженим ззаду. Нерівні краї і несиметрична стрижка не підійдуть овального особі, тому що вони створюють непропорційне образ, в якому відсутня гармонійність.
 • На круглолицих дівчат буде добре виглядати каре з видовженими пасмами біля скронь (нижче підборіддя). Особа візуально стане овальним, більш довгим, а додаткове мелірування зробить зачіску цікавіше, сконцентрувавши увагу людей на стрижці, а не на формі обличчя. З такою зачіскою прекрасно виглядатиме коса або несиметрична чубчик.
 • Дівчатам з квадратним обличчям часто роблять асиметричну стрижку (довжина непринципова) з рваною чубчиком, щоб не загострювати увагу на особі.
 • Трикутною формою обличчя, як і квадратної, підійде рваний стиль зачіски з прямим асиметричної чубчиком.

Якщо ж пропорції обличчя округле, тобто близькі до ідеалу, то дівчина може вибрати абсолютно будь градуированное каре.

9523273bae77d0e69ea96e8eb01dba0c Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

Слід загострити увагу на структурі волосся:

 • Дівчатам з дуже кучерявим волоссям не варто робити таку стрижку, тому що вона лише створить хаос на голові, але все ж, існує рідкісні винятки з цього правила.
 • Градуированное каре на пошкоджених волоссі середньої довжини виглядає нормально тільки в перукарні, коли фахівці укладають волосся спеціальними засобами, але вже через день волосся знову позбавлені обсягу і жахливо стовбурчаться (в Інтернеті можна відшукати безліч фото «жалюгідних» стрижок).
 • Професіонали часто сперечаються на рахунок густого волосся. Одні стверджують, що градуированное каре — хороший варіант для дівчат з такими волоссям. Інші говорять зворотне, тому перед стрижкою слід запитати ради у перукаря, дійсно знає свою справу.

Найбільше каре з градуюванням підходить власницям не кучерявого волосся середньої густоти.

Градуированное каре, за твердженням стилістів, підходить жінкам з будь-якими кольоротипом зовнішності і віком: брюнеткам, блондинкам, шатенкам і рудим. Каре з градуированием освіжить образ, додасть елегантності жінкам від 20 до 40 і зробить молодше тих, кому більше 40 років.

Рівне градуйовані каре

Стрижка рівне каре підійде дівчатам з такою формою обличчя, як округла. Вона освіжить образ з допомогою обсягу, який створять різні пасма. Рівне градуированное каре маскує мінуси круглого і квадратного обличчя, робить форму обличчя витягнутим.

Градуйовані каре з подовженням ззаду

Стрижка з довгими пасмами ззаду виглядає незвично, але підходить не всім. Для обсягу скроневі пасма відрізають до вуха і волосся зверху оформляють «шапочкою». Такий вид стрижки — порятунок для тонких, позбавлених об’єму волосся, тому що відрізняється довжина робить зачіску пишніше.

Градуйовані каре, вкорочене на потилиці

Стрижка має довгі пасма біля скронь і більш короткі на потилиці. Стрижка потребує щоденного укладання. Гармонійно виглядає на дівчатах з довгою тонкою шиєю, не підійде круглолицим, бо що зробить людина товщі.

Градуйовані каре-драбинка

Драбинка з градуйованим каре робиться на прямі волосся. Вона підходить будь-якій формі обличчя, приховує недоліки і підкреслює плюси. Форма країв вибирається залежно від зовнішності. Вона може бути рівною або несиметричною.

Градуйовані каре-каре

Класична стрижка боб-каре — це дуже пишна зачіска, але градуированное боб-каре ще пишніше. Такий вид боб-каре – це чудова ідея надати обсяг витонченим волоссю. Потиличні пасма коротше, ніж лицьові. Близько особи пасма можуть бути схожими на драбинку. Це може наблизити пропорції до ідеалу.

188e5862031f6a6d68722087fd207fbd Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

Вагомий недолік – це безперервна коригування зачіски.

Градуйовані каре-каскад

Каре-каскад на середні волосся – відмінна основа для чого-то нового. Така стрижка підійде дівчатам, які втомилися кожен раз працювати над укладанням. Зачіска вигідно виглядає як тонких, так і на густих волоссі. Часто каскадне каре приймають за зачіску «драбинка».

Головним відмітним ознакою є чіткість кордонів (драбинка менш чітка).

Градуйовані каре на ніжці

Йде дівчатам, яким необхідно надати волоссю більше обсягу. Зачіска робить обличчя більш правильної форми, приховує різкі риси. Довгі пасма градуйованого каре розташовані у особи, а потилична частина необхідно вистригти або выбривается.

Подвійне градуйовані каре

Передбачає 2 шари волосся, що різко відрізняються по довжині. На потиличній і скроневій частині волосся стрижуться коротше, ніж на верхній. Стрижку часто виконують разом з чубчиком, що має форму півкола, яка підходить абсолютно всім.

Асиметричне каре

Асиметрія в звичайному каре часто виглядає дивно і безглуздо. Градуювання надає подібної каре красивий і завершений вигляд. Підходить тим, хто має пряме волосся. Єдиним мінусом є те, що зачіску краще не робити на тонку рослинність, тому що вид буде не дуже ефектним.

c276ccd9d08f49075aff41d4e8339806 Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, меліруванняСтрижка каре градуированное на середні волосся особливо ефектно виглядає у варіанті з асиметрією

Дівчатам з кучерявим волоссям несиметрична стрижка може підкинути безліч проблем. Щодня волосся будуть потребувати випрямленні, так як кучері постійно змінюють форму. Асиметричне каре рекомендується робити на густі локони, так зачіска буде виглядати виграшно і привабливо.

Градуйовані каре з об’ємом на маківці

Каре личить дівчатам з не густим волоссям, тому що не довгі пасма зверху зроблять обсяг. Кучерявими волоссям ряди такої зачіски ризикувати не варто.

Укладання градуйовані каре

Стрижка градуированное каре на середні волосся укладається досить просто. Фото різних укладок вставлені нижче.

Відео про способи укладання каре:

 • Класична укладання.

Для початку потрібно добре відмити волосся, просушити їх феном і обробити термозахисним спреєм. Для класичної укладання слід відокремити волосся на рівні пасма, зав’язати їх гумками або зафіксувати шпильками. Зробити укладку волосся феном і гребінцем, підкручуючи пасма у внутрішню сторону і піднімаючи волосся гребінцем у верхівки.

 • Ефект мокрого волосся.

Така укладка додасть зачісці стильну неакуратність і хаотичність. Довжина волосся особливої ролі не грає. Акуратно вимити голову або добре зволожити їх пульверизатором з водою. Потім злегка підсушити феном і побризкати лаком, намагаючись нанести його по всьому волоссю крім коренів.

Поки лак не висох, по черзі зім’яти пасма волосся руками, щоб отримати недбалі «м’яті» хвилі. Ще раз побризкати лаком.

 • Вивернуті пасма.

Суть укладання полягає в тому, щоб проти годинникової стрілки завити деякі пасма у великі локони. Пасма будуть виглядати «вивернутими», зачіска придбає обсяг.

Градуированное каре на кучеряве волосся

Домогтися виразного вигляду градуювання на кучерявих волоссі дуже складно. Надалі можуть виникнути серйозні проблеми з укладанням волосся, тому що локони не володіють постійною формою. Краще не ризикувати і не робити цей вид каре на такі волосся.

З чілкою або без? Особливості вибору

Стрижка Каре градуированное на середні волосся (фото демонструють численність варіантів виконання) — це вдале поєднання 2-х популярних жіночих стрижок — класичного Каре і Каскаду. Щоб вибрати відповідну чубок, необхідно для початку дізнатися, які види чілок взагалі існують.

0633af4f7a07c2093e3448731e97a2f8 Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

 • Пряма чубчик. По довжині доходить приблизно до скронь, має бездоганно рівний зріз.
 • Коса чілка. Зазвичай робиться дівчатам, які мають прямі волосся. Таку чубок можна зробити рівною або «порізаною».
 • Градуйована чубчик. Допомагає надати рисам обличчя «м’якими» і пропорційними, омолоджує.
 • Об’ємна зачіска. Робиться на волосся, не позбавлені густоти, тому що на них простіше отримати обсяг.
 • Рвана чолка.
 • Дугоподібна чубчик.
 • Фігурна чубчик. Робиться для залучення уваги і створення більш яскравого образу. Варто підготуватися до частої корекції форми і дбайливого догляду. Бажано робити на темній рослинності, щоб волосся і шкіра контрастували між собою (форма чубчика буде більш помітною).
 • Багатошарова чубчик. Додає стрижці обсяг. Рекомендується робити на густі і міцні волосся (обов’язково прямі).
 • Асиметрична чубчик.
 • Подовжена чубчик. Зазвичай її краю закінчуються біля підборіддя. Пом’якшує вуглуваті риси обличчя.
 • Коротка чубчик.

b273184221ece3fd7aead6f302c0a54b Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

Вибирають чубок, спираючись на зовнішність і форму особи:

Форма Обличчя Вид чубчика
Овальне Будь-яка
Трикутне Пряма або коса до брів
Квадратне Асиметрична або багатошарова середньої довжини
Прямокутна Асиметрична, пряма або коса до брів
Кругле Пряма, коса, подовжена або асиметрична

Мелірування градуйованого каре

Мелірування на градуированное каре часто рекомендується професійними перукарями.

Існують 2 основних види мелірування:

 • Класичне мелірування. Маскує сивину і тьмяний колір волосся.
 • Часткове мелірування. Для нього використовуються тільки верхні пасма волосся або тільки ті, які розташовуються у особи. Підходить дівчатам з темним волоссям.

68bee74a9477f0b891780e3ab3a56750 Градуйовані каре – модна стрижка на середні волосся. Фото, вид спереду, ззаду. Як виглядає з чубчиком, мелірування

Саме від цих 2-х видів відбулися інші техніки. Не можна точно сказати, кому яке мелірування підійде, тому перед фарбуванням варто поцікавитися думкою перукаря.

Стрижка градуированное каре на середні волосся є однією з найпопулярніших серед жінок різного віку, бо, як видно на фото, виглядає стильно, модно і елегантно. Вона підбирається індивідуально, залежно від зовнішності дівчини, часто супроводжується чубчиком і звичайним або кольоровим меліруванням.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради