До чого горять руки, ліва або права: прикмети

Марновірств, пов’язаних з руками, існує величезна кількість. Правда, щоб правильно їх тлумачити, потрібно брати до уваги безліч нюансів. Наприклад, якщо горить ліва долоня – очікуються приємні зміни. Зовсім інший сенс мають прикмети, коли подібні відчуття виникають в правій або відразу в обох.

2b1a22ba942a743a5f4955c83a9df654 До чого горять руки, ліва або права: прикмети

Горять руки: загальні прикмети

Найчастішим поясненням того, до чого горять руки, є суттєві грошові втрати або фінансові витрати. Цілком можливо, незабаром буде вкрадена крупна сума грошей. Злодієві вдасться збагатитися, а у потерпілого людини на тривалий час пропаде настрій. Правоохоронні органи не зможуть допомогти вирішити ситуацію. Жар буде відчуватися до тих пір, поки не вдасться змиритися з цією втратою. Через деякий час фінансове становище при цьому покращиться.

Є також інша, протилежна трактування. Подібні відчуття виникають у людей, які раніше скоїли крадіжку. Якщо при цьому додатково відчувається жар в області щік – час розплати скоро настане. В цьому випадку дійсно є чого побоюватися.

Нерідко гарячі долоні сигналізують про наявність негативної енергетики. Не виключено, що в житті почнеться складний етап.

Неприємності можуть з’явитися у всіх сферах. Можливо звільнення з роботи, розставання з коханою людиною, погіршення стану здоров’я, конфлікти з близькими людьми.

Чому можуть бути гарячі руки

Однозначно сказати, до чого горять руки, просто неможливо. Прикмета тлумачиться по-різному, залежно від того, яка саме долоню палає жаром. Також до уваги беруть низку інших, не менш важливих нюансів.

Чому пече всю долоню

Печіння всій долоні від зап’ястя до кінчиків пальців – погана прикмета. В залежності від того, у кого з’явилися подібні відчуття, трактування буде наступною:

 • у чоловіка. Очікується неприємна зустріч. Можливі конфліктні ситуації, не виключені загрози з боку співрозмовника. Вкрай важливо належним чином підготуватися. Від цієї зустрічі буде залежати подальший поворот подій. Наприклад, кар’єрне зростання;
 • у дівчини. Доведеться стати учасником конфлікту. Розбіжності можливі у колі сім’ї, друзів або на роботі;
 • у жінки. З’явиться настирливий залицяльник, відв’язатися від якого виявиться вельми проблематично.

e68afbd3d4b8a28859a772fcdb4e5fad До чого горять руки, ліва або права: прикмети

Коли палахкотить ліва кисть

Ліва рука горить з різних причин. Тлумачиться прикмета наступним чином:

 • варто підготуватися до прийому гостей. Найімовірніше, прийдуть старі друзі, зв’язок з якими давно була загублена. Можуть приїхати далекі родичі, що живуть дуже далеко. При цьому зовсім не означає, що зустріч виявиться приємною. Варто підготуватися до несподіванок;
 • у близькому оточенні є вороже налаштований чоловік. Незабаром очікуються сварки і конфлікти. Жар лівої руки сигналізує про серйозні втрати і розчарування в найближчому майбутньому;
 • приємні грошові витрати. Бюджет при цьому істотно не постраждає. Наприклад, покупка ювелірних прикрас або захоплюючу подорож.

До чого права рука горить

Якщо горить права долоня – приводу для занепокоєння немає. Це хороший знак, що передвіщає радісні зміни. В народі існує повір’я, що з правого боку завжди ангел-хранитель. Поява відчуття жару в руці при цьому сигналізує про прийдешні приємні зміни в житті.

Як правило, прикмета обіцяє прибуток. Для її отримання навіть не доведеться докладати зусилля. Правда, слід враховувати, що далеко не завжди мова йде про матеріальні блага. Можливі придбання куди більш важливих цінностей.

Дівчині, відчуває відчуття жару в області правої долоні, незабаром слід чекати пропозиції руки і серця від свого коханого. Для людей, які перебувають у шлюбі, також турбуватися не варто. Почуття спалахнуть з новою силою.

У будь-якому випадку палаюча жаром рука вказує на те, що поряд знаходиться людина, що бажає поділитися своїм теплом. Це може бути друг, близький родич або друга половинка.

Коли горять обидві долоні

Якщо загорілася одна, а відразу дві долоньки, варто приготуватися до серйозної битви. Причому зовсім не обов’язково це буде бійка як така. Цілком можливо, що доведеться вести дискусію і доводити свою правоту в ході словесних переговорів.

c12a26014a37678b208c966a56e55481 До чого горять руки, ліва або права: прикмети

Горять долоні: містика чи хвороба

Не можна розглядати гарячі долоні тільки з містичною сторони. Нерідко такі відчуття сигналізують про проблеми зі здоров’ям. Серед найпоширеніших причин появи подібної симптоматики виділяють наступні:

 • алкогольне отруєння. Якщо людина зловживає спиртними напоями, він починає відчувати жар в області долонь. Щоб симптоми зникли, досить відмовитися від вживання алкоголю;
 • патології печінки. Крім печіння, відзначається свербіж, почервоніння і сухість шкірного покриву;
 • алергічна реакція. Виникає внаслідок контакту з косметичними засобами або агресивними хімічними речовинами. Також алергію викликають лікарські препарати, продукти харчування;
 • гепатит. При розвитку інфекційного захворювання шкірний покрив набуває жовтого відтінку, а при натисканні блідне;
 • цукровий діабет. Коли рівень глюкози в крові підвищується, відзначається поява відчуття печіння в області стоп і долонь. Крім того, спостерігаються запаморочення, сильна спрага;
 • поліартрит, деформація суглобів. Жар відзначається в ранкові години, безпосередньо після пробудження. Крім того, спостерігається скутість суглобів;
 • синдром зап’ястного каналу. Проявляється в результаті того, що людина постійно згинає і розгинає зап’ясті. Музиканти, які грають на клавішних інструментах, а також люди, змушені набирати величезну кількість текстів на комп’ютері, страждають від подібних проблем;
 • короста. Симптоматика починає проявлятися практично відразу після зараження. Коростяний кліщ нерідко потрапляє на шкірний покрив через рукостискання. При цьому першими страждають пальці і долоні. Правда, через нетривалий період, почервоніння, больові відчуття і будуть відзначатися свербіж по всьому тілу;
 • грибкові інфекції. При розвитку кандидозу, кератомикозів і дерматомікозу шкіра червоніє, з’являється відчуття печіння, оніміння. Також відзначається свербіж, лущення шкіри. Незабаром вражена виявляється вся поверхня рук. Ситуація ускладнюється, якщо в рани проникає вторинна інфекція. При цьому відзначається виникнення ерозій. В запущеній формі вражені виявляються навіть нігтьові пластини.

Долоньки горять з різних причин. Існує чимало повір’їв, пов’язаних з цими відчуттями. Правда, не варто відразу тлумачити прикмети. Потрібно насамперед упевнитися у відсутності захворювань, що провокують появу подібної симптоматики. Якщо трактування виявилася негативною, приймати її близько до серця не варто. Далеко не завжди печіння в області рук – передвісник змін. Цілком можливо, жар обумовлений індивідуальною особливістю організму, реакцією шкіри на нове мило або побутову хімію. В цьому випадку потрібно усунути провокуючий фактор, і жар зникне.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради