Прикмети: ячмінь на лівому або правому оці – від чого з’являється

Коли вискакує ячмінь на оці, шкіра болить і свербить. З минулих століть прийшло кілька народних прикмет про ячмінь, в той час як медицина пояснює поява гнійного мішечка у очі результатом запального процесу в сальної залозі або волосяній цибулині, що викликаються стафілококом. Однак старовинні прикмети запевняють, що виною тому не тільки захворювання, а чийсь злий і заздрісний погляд.

5f0b378a80c701b9a9a60e8fc18750d0 Прикмети: ячмінь на лівому або правому оці – від чого зявляється

Народні прикмети про ячмінь на оці

Прикмети, пов’язані з ячменем, вважаються результатом чиєїсь сильної злоби і негативних думок. Причому страждає не обов’язково той, хто став об’єктом заздрості — карають вищі сили і того, хто задивився на чужу удачу і щастя. Неважливо «біла» це була заздрість або «чорна» — відплата наздожене кожного. Дана трактування прикмети про ячмінь основна, але не єдина.

Якщо у очі розростається шишка, значить, людина не вміє контролювати бажання і емоції, незадоволений життям або оточенням, бачить негатив скрізь і всіх навколо вважає ворогами.

Але є і зворотна прикмета, яка говорить, що скочив ячмінь на оці в результаті очищення душі від усього негативного, що накопичилося за причини переживань за трагічних і важких життєвих обставин. Згідно цієї версії появи такого роду запалення можна навіть порадіти.

Щоб зрозуміти, в яку саме народну прикмету, пов’язану з появою ячменю, слід вірити і як себе убезпечити, потрібно спостерігати.

На правому

Можна відразу заспокоїтися, якщо вискочив ячмінь на правому оці – це хороша прикмета, пов’язана з успішною боротьбою людини над навроченим, порчами та іншими негативними впливами, спрямованими в його бік недоброзичливцями. Значить, енергетика по-справжньому сильна і пробити її не під силу людям з поганими помислами. Однак, будь-яку стіну рано чи пізно можна зламати. Тобто доведеться трохи себе поберегти, придивитися до оточуючих, краще не брати голими руками незнайомі або дивні (навіть дуже цінні) предмети, які з’являються біля порогу будинку.

Недоброзичливець поки що не досяг мети, але досить доторкнутися рукою до заговоренного предмета і кармічна захист буде зламана, пристріт або псування миттєво пристане. У будь-якому випадку стане в нагоді знання молитов (хоча б «Отче наш») і наявність святої води.

На лівому

Ячмінь на лівому оці — вже прикмета гірше. Тут запалення говорить про те, що людина знаходиться під впливом негативних сил, яким не може чинити опір. Причому шишка знаменує тільки початок. Слідом за нею з’являться набагато більш серйозні проблеми зі здоров’ям, фінансами чи удачею.

57fd5c81177f2692e840a81d343ef08f Прикмети: ячмінь на лівому або правому оці – від чого зявляється

В будинку доведеться провести генеральне прибирання і перевірити кожен куточок на наявність увіткнуті у стіни шпильок або голок, мотка чорних ниток, курячого пір’я та інших дивних речей, які точно не були принесені господарями квартири. Від усіх знахідок потрібно відразу позбутися, не чіпаючи при цьому їх руками. В ідеалі предмети треба спалити далеко від сторонніх очей.

Порчу можна навести на будь-яку річ. Якщо ячмінь раптом з’явився на лівому оці, значить, предмет знаходиться в будинку і його слід знищити. А ось хто зважився на такий вчинок, з’ясувати практично неможливо, якщо людина сама себе не проявить.

Як подолати негатив

Найчастіше ячмінь з’являється, як каже прикмета, в результаті навмисного пристріту, коли хтось спеціально пильно вдивляється в очі і бажає зла. Зате так виявити недоброзичливця простіше, ніж при псуванні.

Щоб захистити себе від пристріту та іншого негативу, можна зробити кілька простих дій:

  • приколоти на виворітну сторону одягу шпильку і не знімати її (коли одяг змінюється, то і шпилька перецепляется) – вона захистить від пристріту і псування;
  • висвітлити будинок з допомогою батюшки або самостійно – очистити або «віднімати» квартиру ритуалом з церковними свічками, які потрібно запалити і заглянути з ними в руках кожен куточок приміщення, читаючи вголос молитву;
  • розсипати на порозі сіль, але так, щоб вона була непомітна, і увіткнути в одвірок ніж – це допоможе захистити будинок від усіх людей, які бажають зла;
  • можна змайструвати мішечок від негативної енергії з червоної тканини, в який слід покласти ключ, сіль, невеликий ніж і маленьку іконку із зображенням будь-якого святого. Це найпотужніша захист від усього лихого, але мішок завжди повинен висіти над дверима і нікому не можна давати чіпати його руками.

Завжди слід пам’ятати, що, скільки б зла не заподіяв людина, не можна відповідати тим же і мстити. Найкраще – побажати йому добра та спасіння для його загублену у темряві душі. Однак зовсім не зайвим буде захистити себе, рідних і свій будинок від негативу.

Сучасний погляд

У стародавні часи з ячменем боролися «дулями», спрямованими до запаленого оці або несподіваними плювками у хворе око нещасного, стверджуючи, що це відмінно допомагає в лікуванні. Також на шишку прикладали теплий м’якуш свіжоспеченого хліба – від тепла утворюється більше гною і ячмінь проривається раніше терміну, з-за чого хворий відчуває полегшення.

Сучасна медицина закликає не лікувати захворювання народними методами, навіть такі незначні, як ячмінь. Неправильні дії можуть спровокувати ускладнення і принести людині ще більше шкоди.

Для лікарів ячмінь – це запалення, пов’язане з проблемами зі здоров’ям, і лікуватися рекомендують медикаментозними методами.

Але якщо прикмети предків досі зберігають силу, значить в них є своя правда і не зайвим буде прислухатися до інтуїції, поміркувати над способом життя або змінити гнів на милість по відношенню до рідних, друзів і оточуючим людям, якщо це присутнє в житті. Може, тоді не доведеться постійно перейматися появою ячменю на очах і вийде стати трохи щасливішими і добрішим.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради