Chrome жере пам’ять: що робити?

chrome zhret pamyat: chto delat 7 Chrome жере память: що робити?

Чому Chrome жере багато пам’яті?

На жаль, останнім часом потрапляє велика кількість шкідливих розширень Chrome. Частина з них погано, просто погано працюють, але є й такі які використовую ресурси вашого комп’ютера для монетизації.Що змушує Google Chrome використовувати занадто багато CPU або пам’яті на комп’ютері. Це може призвести до того, що Chrome і Windows стануть повільними, замороженими або зовсім перестануть працювати.

Chrome жере пам’ять

Коли це станеться, якщо ви подивитеся в диспетчері завдань Windows, ви побачите, що хром використовує багато CPU або пам’яті, як показано нижче.

chrome zhret pamyat: chto delat 8 Chrome жере память: що робити?Chrome жере пам’ять

На щастя, Google включив в Chrome утиліту під назвою «Диспетчер завдань Chrome», яка дозволяє вам бачити, скільки пам’яті і процесора використовує певний процес, розширення та веб-сторінка Chrome. Потім це можна використовувати для пошуку проблемних розширень або веб-сторінок, які слід видалити або уникнути.

Щоб відкрити Диспетчер завдань Google, спочатку натисніть кнопку «Налаштування» (кнопка «Параметри»), потім виберіть «Додаткові інструменти» і, нарешті, натисніть кнопку «Диспетчер завдань», як показано нижче.

chrome zhret pamyat: chto delat 9 Chrome жере память: що робити?Відкрийте Диспетчер завдань Google

Коли Диспетчер задач відкриється, ви побачите список всіх відкритих вкладок, розширень і процесів, які в даний час використовуються Chrome. Для кожного запису буде інформація, така як обсяг використовуваного процесора, об’єм використовуваної пам’яті, його ідентифікатор процесу і поточна мережева активність.

chrome zhret pamyat: chto delat 10 Chrome жере память: що робити?Менеджер завдань Chrome

Наприклад, на зображенні вище ми бачимо розширення під назвою SafeBrowse, яке використовує 59 МБ пам’яті і 48,4% від процесора комп’ютера. Пам’ять не така жахлива, але використовувати половину обчислювальної потужності комп’ютера викличе різке уповільнення в Windows. Так вийшло, що це розширення SafeBrowse містить майнер кріптовалюти під назвою Monero.

Більше про майнерах кріптовалюти ви можете дізнатися в статті «Майнер в браузері»

Оскільки ми не хочемо, щоб встановлене розширення використовувало так багато доступної потужності процесора комп’ютера, розширення повинно бути видалено.

Як ви можете бачити, диспетчер завдань Chrome — корисна утиліта для визначення того, які розширення або веб-сторінки викликають проблеми, щоб їх можна було уникнути у майбутньому.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради