Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно-, відтінки, колористика

Коричневий колір має широку гаму відтінків. Можна підібрати відповідний тон практично для будь-якої модниці. Щоб зрозуміти, з чим поєднується він, потрібно дізнатися свій кольоротип і правила поєднання відтінків.

Значення коричневого кольору в одязі. Психологія іміджу

Коричневий вважається благородним кольором. Вивчивши словник Фасмера можна дізнатися, що слово походить від слова «кориця», яка має характерний колір. Він уособлює саму природу, землю і дерева.

У різних культурах коричневий сприймався по-різному. У стародавньому Римі колір не носили люди вищого стану, він призначався для рабів. Але на Русі коричневий носили багаті, заможні люди. У середньовічній Європі колір позначав в’янення і безнадія.

Тільки до XVIII століття коричневий стали активно використовувати в одязі. Неяскраві варіанти підходять для повсякденних образів, а більш глибокі й багаті кольору частіше використовують для вечірніх нарядів.

ba4ea6ae6bc22bd77b20878967784a43 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Коричневу одяг частіше носять в осінньо-зимовий період через «зігріваючого ефекту. У похмуру погоду колір приємний для очей, він створює відчуття затишку і спокою. Влітку коричневий частіше присутній у стилі сафарі.

У психології коричневий означає затишок і душевний спокій. Він розташовує до себе. Одяг такого кольору підходить для співбесід, ділових зустрічей, а також для особистих відвертих розмов з друзями.

Кому підходить коричневий колір кольоротипу зовнішності

Існує 4 кольоротипу зовнішності – зима, весна, літо і осінь. Він визначається за сукупністю зовнішніх даних – колір волосся, очей відтінок шкіри.

Зима

Головна риса цього типу – контрастність. Колір волосся у жінки-зими – від темного каштанового до чорного, а шкіра, навпаки, світла. Зазвичай вона вибаглива до засмаги. Очі в жінки такого типу найчастіше блакитні або зелені, рідше – світло-карі.

ec884fdc68eea0da58a7f87729f320e4 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Зими підходять або яскраві, контрастні відтінки, або темні і глибокі. Дівчатам такого типу підійде одяг шоколадного, жовто-коричневого і червоно-коричневого відтінків в якості базового. Контрастної зовнішності підходять холодні відтінки, вони прекрасно підкреслюють яскравість зовнішності. Добре виглядає сіро-коричневий, шоколадний, темний шоколад.

Весна

Дівчата кольоротипу «Весна» завжди має світле волосся, і бліду шкіру з помітним рум’янцем. Часто на шкірі зустрічаються родимі плями.

Дівчині-весні ідеально підійдуть світлі відтінки коричневого з жовтим або золотим подтоном.

Літо

Дівчину річного кольоротипу можна переплутати з дівчиною-навесні. Волосся найчастіше припыленного русявого відтінку, але можуть бути і більш темними. У будь-якому випадку волосся мають холодний відтінок, без натяку на рудий або блонд. Колір шкіри може бути, як порцеляновим білим, так і з оливковою подтоном.

Потрібно остерігатися коричневого з жовтим відтінком (гірчичний, охра), також не рекомендуються бляклі тони. Ідеально підійде шоколадний, золотисто-коричневий, темно-коричневий.

Осінь

Дівчина-осінь часто стає володаркою кучерявого волосся з рудуватим подтоном. Також вона може мати колір від русявого до яскраво-рудого. Завжди присутній мідний відтінок. Очі можуть бути зеленими або карими. Добре буде виглядати колір молочного шоколаду, мідно-коричневий, світло-коричневий.

Основні популярні відтінки коричневого кольору

Наймодніші в 2019 році відтінки коричневого кольору – тоффі(карамельний), коричневий граніт, кавовий і теракотовий.

Тоффі

Колір дуже нагадує радянську цукерку-іриску. Він є благородним і приємним для сприйняття. Легкий коричневий відтінок «Тоффі» ідеально підходить засмаглим брюнеткам.

65cdc129a15c9a40e96cc9b5b427b832 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Такий відтінок повинен бути присутнім в базовому гардеробі кожної модниці. До нього можна підібрати самі сміливі контрастні речі різних кольорів. Пікантності образу додасть глибокий смарагдовий або бірюзовий. Але ніхто не відміняв класичний нюд – «Тоффі» чудово поєднується з бежевими тонами. Краще всього виглядає на дівчатах теплого типу зовнішності (літо).

Коричневий граніт

56279c78f51bfa9d414393f8c9ebca03 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористикаКоричневий — колір глибокий, він випромінює спокій і впевненість у собі. З ним можна підібрати строгий образ, що складається з одного базового кольору.

Але також коричневий граніт поєднується з різними відтінками червоного. Чим складніше і яскравіше колір, тим пікантніше стає образ.

Також безпрограшним варіантом буде поєднання з оливковою, приглушено пшеничним кольором. Для ділових зустрічей хорошим варіантом буде образ Total Brown, який включає в себе кілька відтінків коричневого. До червоного граніту підійде колір молочного шоколаду або латте.

Кавовий

Головна перевага коричневого кольору – універсальність.

Жінка з будь-яким типом зовнішності може з легкістю вписати кавовий відтінок у свій повсякденний або вечірній образ. Колір добре поєднується, як з теплими, так і холодними відтінками.

Можна використовувати в якості бази кавовий колір, а до нього додати яскравості у вигляді фуксії, яскраво-зеленого, синього. Такий спосіб буде в міру помітним. Поєднання темний кавовий + яскравий завжди виходить вдалим. Коричневий колір поєднується з білим. Такий спосіб буде більш стриманим. У 2019 році модно поєднання кавового і бежевого кольорів.

Теракотовий

Колір обпаленої глини специфічного червонуватого відтінку. Зігріваючий червоно-коричневий колір ідеальний в осінньо-зимовий період. Добре виглядає теракотовий на дівчатах з теплим осіннім типом зовнішності.

b7a5b3530ce6b648ec276cd032ef1aad Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Червоно-коричневий можна використовувати в якості базового елемента. Але не варто перевантажувати образ схожими кольорами. Краще поєднувати теракотовий і нейтральні кольори (сірий, білий, бежевий).

Правила поєднання коричневого з іншими квітами

Не кожен колір підійде до коричневого, незважаючи на його універсальність. Правила поєднання кольору з іншими відтінками допоможуть розібратися, яка комбінація найбільш вдала.

Коричневий і білий

Тут поєднується 2 базових кольори, які повинні бути присутніми в гардеробі кожної модниці. Вони універсальні і разом виглядають дуже органічно. Білий колір наповнює образ свіжістю, він розбавляє деяку похмурість коричневого кольору.

Головним кольором в образі може бути, як перший, так і другий відтінок. Відповідне поєднання — біле плаття з додатковими аксесуарами у вигляді коричневих ременів, біжутерії або взуття.

39c64f2451151a3d94a165b61c21bece Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Образ виходить досить стриманим. Таке поєднання буде вдало виглядати на ділових зустрічах. Якщо образ здається нудним і млявим, то можна розбавити її третім кольором. Добре виглядає золотий, бірюзовий.

Коричневий і чорний

Ще одне поєднання з базовим кольором. Образ, що складається з чорного і темно-коричневого буде важким з-за малого контрасту між ними. Такого поєднання краще уникати, або ж додавати третій колір в образ. Білі деталі урівноважать його, зроблять більш живим.

Чорний чудово виглядає зі світлими відтінками коричневого (бежевий, пісочний, тоффі).

Але ідеальним варіантом буде чорний + коричневий яскравий (з червоним, жовтим подтоном). У такому разі коричневий зробить образ насиченим, а чорний допоможе залишити його стриманим.

Коричневий з червоним

Коричневий колір поєднується з усіма відтінками червоного. Головне правило – підібрати правильний тон. Червоний колір – яскравий і зухвалий. А коричневий колір відображає спокій і впевненість у собі. 2 кольори в парі створюють в міру яскравий образ, але в той же час без натяку на вульгарність.

d02934469f2e6480b73b49d773486668 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Темні відтінки коричневого добре виглядають з усією гамою червоного. Світлі відтінки коричневого краще поєднувати з глибоким і насиченим червоним (цегляний, темно-червоний).

Коричневий з зеленим

Коричневий і зелений буквально створені один для одного. Вони обидва уособлюють природу, спокій. Майже у кожної людини на розум приходить асоціація з деревом. Поєднуючи коричневий і зелений, образ виходить свіжим. Похмурість коричневого відходить на другорядний план.

Для кожного коричневого можна знайти свій зелений. Підходять всі кольори. Починаючи від салатового і закінчуючи смарагдовим. Коричневий і світлий зелений створить легкий і природний спосіб, а темний зелений зробить його ефектним і елегантним.

Коричневий коричневий

Родинні один одному кольору зазвичай добре поєднуються у підсумковому в образі, але головне не пов’язувати більше 2 квітів. Ідеальне поєднання – класичний коричневий і світлий (білий, кремовий, крем-брюле).

Такий дует самодостатній, до нього навіть не потрібно добирати додатковий відтінок.

Коричневий і синій

Коричневий колір поєднується з синім, якщо дотримуватися деяких правил. Про них написано нижче. Якщо, комбінуючи червоний з коричневим слід дотримуватися правила «світлий коричневий + яскравий червоний», то з синім все навпаки.

9389f2687166b8463c9d11badc551f89 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Темно-коричневий виграшно виглядає разом з небесно-блакитним та іншими світлими відтінками синього. Світлий коричневий (бежевий, кремовий) краще комбінувати з темними глибокими відтінками синього.

Коричневий Синій
Шоколадний Небесно-блакитний, блідо-блакитний
Бежевий Колір морської хвилі, темно-синій
Карамельний Бірюзовий

Тренд 2019 року – рудувато-коричневий денім синього кольору. Синій колір досить холодний і відчужений. Коричневий підкреслює його глибину.

Поєднання коричневого і синього в одязі означає впевненість у собі, внутрішню силу і цілеспрямованість. Тому деяка холодність синього в такому випадку далеко не мінус. Коричневий помаранчевий тон

Помаранчевий колір вийшов з поєднання червоного і жовтого. Обидва кольори досить імпульсивні. Червоний навіть несе в собі переважну силу. Але помаранчевий виглядає більш гармонійно і оптимістично.

d69486f1b70f666d05127af01c43376d Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Образ коричневий + оранжевий виходить теплим і позитивним. Психологи кажуть, що помаранчевий колір може підняти настрій в похмуру погоду. Тому поєднання відмінно підійде для осінніх прогулянок. Для помаранчевого підходять темні відтінки коричневого. Чим насиченіший і глибше другий відтінок, тим більше виділяється помаранчевий.

Для того, щоб ще більше показати контраст кольорів, можна додати в образ білий колір.

Приклад образу — помаранчеві штани, коричневий тренч і біла майка. У такому вигляді складно залишитися непоміченою.

Коричневий і жовтий

Ще один варіант теплого сонячного кольору. Для поєднання з коричневим, краще брати розмиті, не яскраві відтінки жовтого, щоб не перевантажити свій образ. Краще, якщо жовтий з помірною яскравістю стане основою образу, а коричневі нотки будуть присутні у вигляді аксесуарів.

Коричневий і фіолетовий

Спокійний коричневий допоможе виділити всю яскравість фіолетових відтінків. Таке поєднання вдало виглядає в осінню пору року, коли природа в’яне і стає не такою яскравою, як влітку. Фіолетовий колір в одязі буде виділятися ще вдаліше.

c56eaa624587c225be1e070449dab5e5 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Можна пограти з відтінками і до темно-коричневого (шоколадному) додавати різний фіолетовий (від лілового до темно-фіолетового).

Коричневий і рожевий

Образ, що складається з цих квітів підходить витонченим, тендітним дівчатам. Не варто додавати до коричневого яскравий, помітний рожевий (фуксія). Виграшно виглядає пастельний рожевий разом з глибоким темним коричневим. Така гама кольорів підходить для побачення, ділових зустрічей і урочистих вечорів.

Коричневий і золотий колір

Поєднання більш доречно для вечірніх виходів і свят. У такому разі виграшно виглядає основний золотий і коричневий у вигляді аксесуарів. Поєднання підкреслить вишуканість і хороший смак.

1bf4ff21c11743881be982f1c116b91a Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Для денного часу також можна використовувати ці два кольори. Але базовим має бути коричневий, а золото повинне бути присутнім лише в деталях.

Коричневий і срібло (сірий)

Обидва кольори випромінюють упевненість і стриманість. З них можна створювати безліч образів – від ділових до урочистих. Для ділових зустрічей ідеальним поєднанням буде строгий сірий костюм і бежева блуза. У цьому образі базовим є сірий колір.

Але якщо взяти за основу коричневий відтінок темного кольору (шоколадний, темний кави) і до нього додати аксесуари кольору срібло, то образ стане теплішим, що спонукає до розмови. Поєднання підходить для побачень і дружніх зустрічей.

Аксесуари та взуття коричневого кольору

Для завершеності образу потрібно правильно підібрати аксесуари та взуття. Коричневий колір допоможе зробити Look повноцінніше.

Взуття

Для строгих образів слід вибирати витончені туфлі-човники карамельного кольору. Вони ідеально вписуються в образи, де базовим виступає білий, сірий або бежевий колір. Для вечірніх виходів можна надіти туфлі коричневого кольору з зеленим сукнею. Його колір може бути від смарагдового до оливкової.

a6bd3e23e46ca5ec73644f3650b3691a Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Виграшно виглядають черевики коричневого кольору, ближче до теракотовому. Міський повсякденний спосіб можна розбавити невеликим рюкзаком з еко-шкіри нейтрального кольору або сумкою-бродяга. Черевики можна замінити на високі чоботи такого кольору на плоскій підошві.

Сумки

Раніше вважалося, що сумка і взуття повинні бути завжди одного кольору. У 2019 році мода стала демократичнішою. Але не повинно бути поєднань, які стануть «різати очі».

Якщо обрані яскраві туфлі, то сумка повинна бути в мінімалістичному стилі розмитого коричневого кольору.

9ff1847c0a9a89c2303a2031d61a04ff Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористикаРозглядаючи, з яким кольором поєднується коричневий, не варто забувати про аксесуари, від них багато в чому залежить цілісність образу.

Коричнева сумка стає базовим аксесуаром і підходить до багатьох речей. Містка сумка на кожен день підійде до речей в стилі Casual. Невеликий коричневий рюкзак кольору молочного шоколаду зробить образ більш грайливим. Клатч глибокого шоколадного кольору підійде для урочистих вечорів у поєднанні зі строгим костюмом білого або смарагдового кольору.

Шарф або хустку

Аксесуар може зробити нудний образ, що запам’ятовується. У 2019 році трендом є анімалістичні принти. Сміливі дівчата вибирають хутряні шарфи з еко-хутра темних відтінків.

Пояс

Пояс потрібен не тільки для того, щоб утримати на місці річ, яка виявилася трохи велика, але і для того, щоб образ став повноцінним. Нудне чорне плаття можна перев’язати широким коричневим поясом – образ став більш зухвалим і зухвалим. Але варто пам’ятати, що широкий пояс підходить для високих дівчат. На дівчині невеликого зростання витончено виглядає тонкий ремінець.

Вище вже описувалося вдале поєднання зеленого і коричневого. Тому до зеленого плаття ідеально підійде коричневий пояс або ремінець шоколадного кольору.

47e461ebed35ff5214e80ec70969f144 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

У новому році модно поєднання деніму і коричневих відтінків. Джинси-бойфренди, повернувшись з минулих років, не йдуть із трендів вже не перший сезон. Вдале поєднання джинси з високою посадкою вицвілого синього кольору плюс коричневий з рудуватим відтінком. Додавши, заправлену в джинси, майку або футболку овер-сайз білого кольору образ буде одночасно простим і цікавим.

Прикраси

На піку моди знаходяться еко-прикраси з натуральних матеріалів. Масивні дерев’яні сережки вписуються в базові повсякденні образи. Повсякденний спосіб можна розбавити схожими великими браслетами і годинами в стилі minimalism. У моді геометричні форми і шкіряні ремінці.

Повернулася мода з 90-х, коли дівчата прикрашали волосся пов’язками, обідками і великими шпильками.

Рудувато-коричнева широка пов’язка може розбавити повсякденний бляклий образ. Можна використовувати менш помітні пов’язки і обідки. Бежевий і кремовий кольори вписуються практично в усі повсякденні образи.

Об’ємні шпильки, що імітують дерево особливо актуальні. Вони приберуть волосся, які лізуть в очі, а також завершать образ. Можна підібрати 2 шпильки і приколоти їх на волосся скроневої частини, зробивши трохи косий проділ.

Головні убори

Особливо популярна сьогодні чалма. В’язаний капелюх, прикрашений великою брошкою – сучасна адаптація тюрбана, який прийшов від народів Північної Африки, Індії, Азії.

Коричневу чалму можна поєднувати з довгим пальто нейтрального кольору. Добре виглядають споріднені кольори (бежевий, горіховий). Більш сміливе поєднання шкіряна куртка приглушеного кольору і в’язана чалма карамельного відтінку.

e2b8859f9a803e9b36ea70f2b456aa9b Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Але не варто забувати про класичних шапках. У моді головні убори великої в’язки. Кольору, які підійдуть до будь-якого кольоротипу – бежевий, горіховий, тоффі.

З чим поєднується коричневий колір

Коричневий колір поєднується зі всіма кольорами. Сьогоднішня мода настільки демократична, що навіть саме сміливе поєднання допустимо. Всі основні кольори в парі з коричневим виглядають гармонійно.

Але варто пам’ятати, що кожен колір має теплий і холодний відтінок. У коричневому це не так виражено за рахунок його нейтральності, але, щоб виглядати на всі 100% потрібно навчитися підбирати відтінок за своїм кольоротипу.

7e54ed69e411a694f73e100bb5901236 Коричневий з яким кольором поєднується в одязі для жінок, чоловіків. Фото світло/темно , відтінки, колористика

Дівчина-зима має яскраву контрастну зовнішність. Тому їй варто уникати бляклих квітів. Пастельні відтінки в парі з коричневим не підходять до світлого відтінку шкіри, характерні для зимового кольоротипу. Тому варто вибирати шоколадні відтінки коричневого в парі з самими сміливими квітами – червоний, фіолетовий, оранжевий.

Дівчата з річним кольоротипом зовнішності мають світле русяве волосся і приглушений колір очей. Тому яскраві і контрастні кольори можуть затьмарити природну зовнішність.

Тут підходить світлий коричневий у поєднанні з небесно-блакитним, світло-зеленим, білим. Але це стосується літнього періоду. У холодну осінню погоду можна віддати перевагу верхньому одязі більш темного кольору.

Дівчата весняного і осіннього типу не повинні вибирати холодні відтінки коричневого. Їм більше підходять всі відтінки і поєднання, що включають червоний колір. Сюди входить комбінація теплих відтінків коричневого і помаранчевого, золотого, жовтого, оливкової. Чудово виглядає рудувато-коричневий з мідним подтоном.

Коричневий – універсальний колір. Правильно підібраний тон повинен поєднуватися з кольоротипом зовнішності. Він підходить, як для повсякденних образів, так і для святкових вечорів.

Відео про правильному поєднанні кольорів одягу

Як поєднувати різні кольори одягу:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради