До чого свербить ліва коліно — тлумачення прикмети по різних днях тижня| ТвойДЕНЬ

Езотерики вважають, що коліна відповідають за нездійснені бажання. Тому свербіж в області колін повинен, як мінімум, насторожити людину. Якщо довго ігнорувати подібні симптоми, то можна заробити серйозні хвороби суглобів. Щоб цього не сталося, слід приступити до здійснення своїх заповітних бажань як можна швидше. Взагалі, з колінами пов’язано безліч забобонів, кожне з яких має своє значення. Кожен чоловік повинен вміти розшифровувати значення прийме і знати, до чого свербить та чи інша частина тіла.

До чого свербить ліве коліно

З лівою стороною тіла найчастіше пов’язані негативні події. З цієї причини ліва коліно може свербіти до того, що зовсім скоро людині доведеться долати життєві труднощі. Для більш детального тлумачення слід враховувати стать і вік особистості.

764b3061a327a62896743838d6a37e99 До чого свербить ліва коліно — тлумачення прикмети по різних днях тижня| ТвойДЕНЬ

Якщо людина збирається в подорож або у відрядження, то йому слід заздалегідь морально підготуватися до того, що його чекають неприємності по дорозі. Низка неприємних подій змусить його сильно понервувати. Не варто відразу лякатися та засмучуватися, результат поїздки в будь-якому випадку буде позитивним. Якщо людина відправиться у відпустку, то по приїзду він залишиться задоволений проведеним відпочинком.

Чоловікам ця прикмета віщує проблеми на роботі. Можливо, його чекає серйозна розмова з начальством. Якщо чоловік вирішив зайнятися бізнесом і раптом відчув сильний свербіж в лівому коліні, його чекає чимало перешкод і проблем. Що б не вирішив займатися чоловік, йому доведеться докласти максимум зусиль, щоб домогтися успіху.

Молоду дівчину короста в коліні попереджає про погані новини. Якщо дівчина планує поїздку, то свербіж просить її скасувати на час свої плани.

У літніх людей коліна сверблять перед погіршенням погоди. Однак якщо свербіж з’явився над колінною чашечкою, це означає, що хтось зазіхнув на майно і хоче його забрати. Не можна надовго залишати житло, при цьому потрібно уважно стежити за своїми речами.

47cf8eddd1cb4e270753fccdb345669a До чого свербить ліва коліно — тлумачення прикмети по різних днях тижня| ТвойДЕНЬ

Що віщує свербіж у правій коліні

Свербіж правого коліна символізує наближення позитивних змін у житті. Зовсім скоро людина дізнається приємні новини від родичів.

Сильний свербіж в області коліна може попереджати про те, що йому необхідно терміново відкласти всі заплановані зустрічі, справи, виступи. Донести до людей свої думки поки не вийде, для цього ще не настав час.

Якщо у заміжньої жінки раптово почалася короста правою колінної чашечки, значить її чоловіка скоро підвищать на роботі, або видадуть пристойну премію. Молодим дівчатам і незаміжнім жінкам прикмета обіцяє хороші новини, позитивні емоції. Якщо одночасно з коліном засвербіла подмышка, то зовсім скоро дівчина зустріне судженого.

Якщо чоловік відчув свербіж у правому коліні, то зовсім скоро всі його справи підуть в гору, фінансове становище буде стабільним. Крім цього, свербіж може вказувати на те, що настав час зайнятися новою справою, опанувати іншу професію або знайти собі хобі.

Якщо сверблять обидва коліна

Якщо людина відчув, як у нього засвербіли обидва коліна, значить його друга половинка відчуває до нього сильну ревнощі. Щоб якось заспокоїти її, слід переглянути свою поведінку і в майбутньому не давати приводу.

Ще одне тлумачення цієї прикмети — варто правильно розпоряджатися своїми грошима, щоб не нарватися на шахраїв.

89de8eb2037297ea60fca093c2fe9b87 До чого свербить ліва коліно — тлумачення прикмети по різних днях тижня| ТвойДЕНЬ

Чесання колін по днях тижня

Якщо у людини сильно закортіло коліна, значить доля хоче попередити його про щось. Розшифровка прикмети багато в чому залежить від дня тижня, в який це сталося.

  1. У понеділок — віщує побачення з коханим (ою) і несподівані новини від близького родича. Якщо засвербіла права колінна чашечка, то новини будуть гарними, якщо ліва — сумними.
  2. У вівторок — символізує сильну тугу з боку близького друга або другої половинки.
  3. У середу — обіцяє нові знайомства з цікавими особистостями. З часом ці люди стануть людині близькими друзями.
  4. У четвер — очікують зміни в професійній сфері.
  5. У п’ятницю — намічається далека поїздка. Вдалою буде поїздка, чи ні, залежить від того, яке саме коліно засвербіло. Праве – до вдалої поїздки, ліве – ні.
  6. В суботу — найближчим часом життєвих ніяких змін не відбудеться.
  7. У неділю — варто задуматись про свій спосіб життя і про майбутнє.

Що кажуть лікарі про свербінні в колінах

Лікарі не бажають чути про якихось містичних значеннях цієї прикмети. Фахівці мають власну думку на цей рахунок.

Зазвичай коліна сверблять через що почалася алергічної реакції. Крім цього, свербіж може бути першим симптомом проблем з суглобами. З віком відбувається витончення хрящової рідини, з цієї причини коліна спочатку починають свербіти, а потім хворіти.

Для того щоб переконатися, що свербіж не є чимось серйозним, варто звернутися до лікаря і здати аналізи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради