Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

До придбання портмоне багато людей підходять дуже серйозно, оскільки це сховище грошової енергії, здатне впливати на становище господаря. Існує безліч ритуалів з новим гаманцем, дозволяють притягнути фінанси, уберегти людину від непотрібних витрат. При цьому важливо правильно утилізувати стару, вичерпала себе річ.

8827054873f49f9b5eb45f0e09ce6bad Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Найкращий час для придбання нового гаманця

Бажано орієнтуватися на рекомендації місячного календаря для наділення портмоне певними властивостями і здібностями. Купівлю виробляти на зростаючу Місяць, особливо добре впливають 2, 3 день після зародження місяця. Заборонено обзаводитися гаманцями в зміну фаз, холосту Місяць, дати сатанинські і ретроградного руху планет.

Особливо несприятливими вважаються Меркурій і Венера, проходження через сузір’я Козерога. Погано позначиться на фінансовому потоці покупка під час сонячного і місячного затемнень, а також 5 діб до і після даних подій.

Найбільш відповідний день тижня – четвер, несприятливий – неділя. Гарний час – перша половина доби.

Купувати гаманець слід залежно від зодіакального положення Місяця і поставлених завдань:

 • Телець, Терези – коли потрібно залучити гроші на побутові потреби;
 • Овен, Стрілець, Лев – основні витрати на розваги, відпочинок, подорожі, дозвілля;
 • Стрілець – примноження капіталу;
 • Близнюки, Водолій – придбання органайзера для кредитних карток;
 • знаходження світила в Діві позитивно впливає на людей, схильних економити, мають багато знижкових і накопичувальних карток.

Грошові ритуали та прикмети на новий гаманець

До придбання слід підходити серйозно. Підібравши найбільш підходящу дату, піти в магазин з позитивним настроєм. Заборонено брати що-небудь у пригніченому або роздратованому стані. Після потрібно виконати ритуал на новий гаманець, що дозволяє заповнити органайзер позитивною силою, що притягає прибуток, що збільшує накопичення.

Обряд з червоним гаманцем

Даний колір позитивно впливає на властивості самої речі, підходить для нанесення рун, містичних символів. Гроші віддають перевагу яскраве, позитивне, динамічне, тому червоне оформлення – ідеальний варіант для збереження і перебільшення капіталу. Додаткові дійства і перешіптування дозволять посилити цю енергетику. Проведення обряду на новий гаманець яскравою червоною забарвлення потрібно в день придбання, на недавно зародився місяць.

03307790c3b50f40bb39af81cd241108 Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Опівночі відправитися на балкон або піти у двір, промінчик нічного світила повинен потрапляти на аксесуар. Потрібно, щоб хмари і свідки проведеного дійства були відсутні. Річ підняти високо над головою, прочитати заговорені слова:

Ясний місяць, місячний друг!

Висвітлюєш світ навколо!

Дай ти силу гаманцю,

Без неї я не можу!

Дохід нехай, як і ти росте,

До мене прибуток нехай прийде!

Після завершення дійства, гаманець заповнити великими купюрами, до ранку покласти собі під подушку. Важливо запам’ятати в цей день сновидіння, оскільки вони здатні носити пророчий характер. Основні тлумачення:

 • вода – незаплановане надходження грошей;
 • птах – успішний бізнес;
 • спілкування – перебільшення доходу;
 • ворона або новонароджений – псування або пристріт на бідність, що означає марність зробленого змови, вимагає звернення до ворожки.

Обряд на сім свічок

Головні атрибути взяти в церкві при зростанні Місяця. Свічки вибирати подорожче. У четвер опівночі покласти портмоне на підлогу під місячні промені. Розташувати поруч з аксесуаром свічки, підпалити сірником і проговорити магічні слова. Дати воску догоріти, скласти недогарки в полотняний мішок, викинути.

09bdff2f202a08a839a25191f2a33812 Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Приклад ритуальних слів: «В гаманець тече спрямований фінансовий потік, який примножує прибуток, позбавляє від дурних витрат. Грошова енергетика веселить так пестить, а нестачі й бідність несуться, як від жару священного вогню. Нехай буде виключно, як я сказав(-а). Амінь!»

Обряд на місячне світло

Існує кілька різновидів ритуалу. Скрізь потрібні заговорений амулет і світло нічного світила. Спочатку підпалити церковну свічку. Коли промінь потрапить у приміщення, покласти під нього гаманець і гроші. В якості останніх допустимо використовувати срібні монети, дороге прикраса або щасливу купюру. Для початку прочитати молитву, наприклад, «Отче наш».

Постійно носити амулет не обов’язково. Досить скласти у себе в скриньці або іншому, недоступному для людей місці. Для наділення предмета магією помістити в портмоне, прошепотіти: «Луна, Луна, сріблясті роги, подаруй мою кошелечку срібла та злата, щоб преувеличивался та грошенятами наповнювався. Так буде виключно так. Амінь».

Замовляння цілительок

Під час виголошення містичних слів потрібно концентруватися на зароблянні більшої кількості грошей, а не на наявних труднощах з грошовими ресурсами. Всі фрази наповнювати енергією, мріями, надіями, почуттями, впевненістю в успіх. Шепіт рекомендується саме в нову і повний Місяць. Рано вранці аксесуар заповнити монетами і купюрами різного номіналу. Заборонено вкладати вийшли із загального вжитку грошові знаки.

fb29bbfa7a5ae3f2915d5154c57da061 Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Приклади магічних фраз:

 1. Як зірок на небі, як волосся на голові, як води у водоймах багато, так і моєму кошелечку щоб грошиків паперових та залізних було достатньо. Амінь.
 2. Як монетка до денежке направляється, так щастя з достатком до мене притягнуться, в кошелечек грошик до монеті додається. А всередині не перестаючи шелестить так дзвенить, на одяг, на дорогі дрібнички, та на всі мрії, сподівання достатньо. Слово моє потужне, до нього небо і земля як ключ і замок. Амінь.
 3. Спрямовується і вдається грошовий потік у мій гаманець. Збільшує доходи, стають незначними витрати та витрати. Енергія мене втішає так балує, а брак тікає від жару священного вогню. Так буде виключно так. Слово моє сильне. Амінь.
 4. Матінка-Місяць, молю тебе: зроби так, щоб моя прибуток постійно збільшувалася!

Обряд на монетки

Вкласти в гаманець перев’язані червоною ниткою китайські монети, щоб гроші водилися. Приготувати 2 відра, мідний гріш, набрану в мовчанні воду. В пусте відерце кладуться монетки, з іншого наповненого на них потрібно вилити рідину. Проговорювати притягує грошові знаки заклинання: «Як Місяць, так добробут моє зростає. Нехай дрібна монетка, та виростає разом з Місяцем. Істинно так».

251c26a5c83cbb54ee57e1620742891c Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Обряд на потроєння доходів

У різних магазинах придбати 3 портмоне, оплачуючи покупки великими купюрами. Здачу складати в новенький аксесуар. При цьому подумки промовити: «Ловитесь грошики великі і дрібні для матеріального благополуччя мене самого і близьких людей». Отриману від продавців здачу витрачати заборонено після змови, тому що вона буде притягувати прибуток. Один гаманець залишити собі, що залишилися подарувати тим, кому від душі хочеться побажати достатку і примноження капіталу.

Як зробити, щоб змова працював

Універсальних правил для магічних дій зі спеціальними словами немає. В кожному випадку можуть бути свої нюанси, які потрібно дотримуватися.

Загальні поради та рекомендації:

 1. Замовляння можна читати на куплену або подаровану річ.
 2. Не обов’язково використовувати чужі перешіптування, дозволяється придумати свої магічні фрази.
 3. Під час говоріння зосередитися на притягнення грошей, думати тільки про хороше і не відволікатися.
 4. У все сказане важливо вкладати енергію, вірити в промовлене.
 5. Молитву на новий гаманець промовляти в самоті, тихим, розміреним обстановці.
 6. Наговори рекомендується вимовляти вголос.
 7. Свічки використовувати церковні, бажано зеленого кольору.

Куди подіти старий гаманець

Багато вірять, що можна просто викинути предмет, який довгий час служив сховищем грошей. При цьому річ може бути щасливою або приносити збитки. Звільнення у цих випадках потрібно проводити різними засобами. Захаращувати будинок непотрібними речами теж не рекомендується, щоб не перекрити фінансові потоки. З цієї причини старий гаманець слід правильно викинути чи знищити.

У будь-якому випадку до відслужив свій термін речі варто відчувати вдячність.

Розставання з гаманцем, який сприяв успіху

Коли удача супроводжувала людині, користувався старою річчю, важливо не упустити, перенаправити на заново придбаний аксесуар. Відслужив гаманець звільнити, потім помістити всередину певну суму, заховати в затишному куточку будинку. Через місячний цикл дістати, помістити велику купюру. Такі дії повторювати кожен повний місяць. Це зарядить власника енергетикою на перебільшення доходів.

a3328ae58cfc342b6450541a8fb88366 Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Провівши ритуали зі старим гаманцем, вчинити можливо 2 способами – викинути або залишити як талісман. При цьому щасливий амулет може бути тільки один, не варто збирати вдома купу старих речей. Якщо прийнято рішення викинути старий гаманець, необхідно подякувати його подумки за службу, загорнути в темну тканину або пакет і винести в сміттєвий бак.

Як звільнитися від злої речі

Які б події не відбувалися з аксесуаром, потрібно ставитися з повагою. Прощатися з річчю без негативних думок і свідків, вірити в проведені дійства. На убуваючому місяці звільнити від грошей, останні роздати тим, хто просить, в нову річ перекладати їх не можна. Старий аксесуар загорнути в чисту темну тканину і голосно сказати: «Дякую за службу. Віддаю брак і бідність». Потім спопелити в багатті або закопати в малолюдній місцевості подалі від житла.

Як ще залучити гроші в новий гаманець

Додатково заповнити гаманець привабливою для потоків енергетикою можна простими методами. Потрібно беззастережно вірити, що дійство обов’язково спрацює.

Рекомендації, прикмети на новий гаманець:

 1. У тканину вкласти малахіт, будь-який інший камінчик зеленого забарвлення, заховати у внутрішньому кишеньці.
 2. На підкладку капнути олією м’яти перцевої для залучення грошей.
 3. Помістити талісман – купюру з намальованим в куточку знаком грошей, прирівняним до нескінченності.
 4. Постійно носити в гаманці заховану монету, отриману при успішній угоді.
 5. Конюшина з 4 пелюстками заховати в кишеню або намалювати на внутрішній стороні червоним фломастером.
 6. На листочку, підкладці, камені накреслити руни феху і отал.

061e5009091ffe05943582cb1e362c70 Що робити зі старим гаманцем і новим, щоб водилися гроші – обряди і ритуали

Як вперше заповнити гаманець

Після придбання гаманця повернувшись додому рекомендується прочитати змову: «Стань моїм деньжатам затишним будиночком, зберігай і перебільшуй моє фінансове добробут». Підпалити церковну свічку сірниками, за годинниковою стрілкою 3 рази провести аксесуаром навколо вогню. Помістити новий гаманець на красиву тарілку, залишити до ранку на столі. Після цього річчю дозволяється користуватися. Разом з грошима портмоне можна заповнити амулетами, нанести захисні руни і магічні знаки.

Багато людей вірять, що правильно заповнивши нову річ і попрощавшись зі старою, можливо значно примножити своє багатство. Всі ритуали і обряди проводити з гарним настроєм. Необхідно вірити, що це допоможе посилити прихід грошового потоку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради