До чого стукає голуб у вікно — тлумачення прикмети і спосіб нейтралізації негативних наслідків

При відсутності сучасних технологій наші попередники передавали один одному інформацію за допомогою голубиної пошти. Саме ці птахи були обрані вісниками, завдяки своїй природній здатності орієнтуватися у просторі, знаходити потрібне місце навіть на значних відстанях. Тому голубів здавна прийнято вважати символом отримання вістей, новин, які вищі сили посилають людині.

Якщо голуб стукає у вікно квартири

Згідно з біблейськими переказами в часи Всесвітнього Потопу саме голуб приніс Ною щаслива звістка про закінчення лиха і появи суші, на яку могли висадитися люди і тварини з ковчега. Також про використання голубів для поштових пересилок свідчать і достовірні історичні джерела. Тому цих пернатих завжди вважали вісниками, їх поява асоціювалося з отриманням новин. Ці прикмети актуальні і у сьогодення.

k chemu stuchitsya golub v okno  tolkovanie primety i sposob nejjtralizacii negativnykh posledstvijj7 До чого стукає голуб у вікно — тлумачення прикмети і спосіб нейтралізації негативних наслідків

Звичайно, якщо птах один раз вдариться у вікно, це можна назвати випадковістю, і ні про які прикмети мова тут не йде. Але якщо голуб наполегливо стукає в вікно, ігнорувати цей знак долі не можна. Трактувати цю прикмету можна по-різному. Багато схильні вірити, що така поява голуба говорить про тривалу хворобу або навіть смерть когось із членів сім’ї, що проживає в квартирі. Але однозначно стверджувати цього не можна, так як важливо взяти до уваги численні чинники ситуації.

Голуб стукає у вікно будинку

За багато років голуби встигли звикнути до людей, вони вже не бояться їх і впевнено селяться у дворах поблизу людського житла. Якщо птахи надійно влаштувалися у дворі будинку – це прийнято вважати доброю прикметою. Така ситуація обіцяє достаток і процвітання.

k chemu stuchitsya golub v okno  tolkovanie primety i sposob nejjtralizacii negativnykh posledstvijj8 До чого стукає голуб у вікно — тлумачення прикмети і спосіб нейтралізації негативних наслідків

Якщо кілька пернатих то і справа сидять на паркані біля будинку, це говорить про спокійне життя його господарів, взаєморозуміння і дружніх стосунках у сім’ї. Якщо птахи часто залітають на підвіконня і починають чистити пір’я – така прикмета свідчить про швидкі зміни погоди.

Ще одна приємна прикмета – коли пташка сідає на підвіконня і стукає дзьобом у скло. Це повір’я обіцяє швидкі приємні звістки, або шле звістку від померлих родичів. Рекомендується в цьому випадку відвідати церкву, помолитися за померлого члена сім’ї.

Якщо ж голуб наполегливо б’ється в скло, слід чекати звісток. Не можна з упевненістю сказати про те, якими вони будуть. Тут важливо прислухатися до себе. Якщо немає необґрунтованою тривоги і страху, швидше за все, новини будуть приємними. Якщо ж виникає негативне передчуття, слід остерігатися поганих звісток.

Постукав і тут же полетів

Якщо голуб живе у дворі давно, але раптом несподівано полетів, слід бути обережніше, адже ця прикмета говорить про прийдешні неприємності в будинку. А якщо в гнізді пернатого залишилося голубине перо, це дає надію на успішних результат і вирішення майбутніх проблем. Рекомендується зробити з цього пера своєрідний оберіг. Його поміщають на видному місці в будинку, або беруть з собою. Щоб зробити таке оберіг, голубине перо обмотують нитками червоного і білого кольору. Ці кольори вважаються символами любові і достатку.

k chemu stuchitsya golub v okno  tolkovanie primety i sposob nejjtralizacii negativnykh posledstvijj9 До чого стукає голуб у вікно — тлумачення прикмети і спосіб нейтралізації негативних наслідків

Якщо голуб постукав у вікно і одразу ж полетів, така прикмета говорить про те, що потрібно набратися терпіння: очікувані известия або зміни в житті запоздают. Якщо ж поблизу будинку постійно знаходиться безліч птахів, слід уважно прислухатися до внутрішнього голосу. Коли відчувається тривожність, потрібно готуватися до неприємностей, труднощів, пов’язаних, швидше за все, з матеріальною сферою життя.

Птах постукала у вікно офісу

Сучасна людина проводить багато часу на своєму робочому місці, тому жваво цікавиться і прикметами, що відбуваються там. Якщо голуб постукав у вікно великого офісного приміщення, в якому працює кілька людей, повір’я буде стосуватися всіх, хто там знаходиться. Якщо це сталося з вікном особистого кабінету, трактувати прикмету потрібно лише для його власника.

Коли птах наполегливо стукає у вікно офісу, це говорить про те, що слід чекати швидких змін на роботі. А про те, позитивними або негативними вони будуть, можна судити за власним відчуттям.

Голуб постукав у вікно машини

Звичайно, автомобілі з’явилися відносно недавно, але вже встигли міцно увійти в життя сучасної людини. Тому прикмету, коли голуб стукає в автомобільне скло, не можна залишати без уваги. Можливо, пернатий хоче повідомити про прийдешні известиях і перервах.

Птах постукала у вікно уві сні

У численних тлумачень снів містяться згадки про цих птахів. Вважається, що, якщо голуб уві сні постукав у вікно житла, це обіцяє швидкі зміни в житті. Можливо, це знак того, що в родині скоро з’явиться поповнення. Це стосується як самої сім’ї сплячого, так і його родичів. В залежності від ситуації слід очікувати народження дитини, а якщо людина самотня, цілком можливо, що незабаром він зустріне свою другу половинку.

k chemu stuchitsya golub v okno  tolkovanie primety i sposob nejjtralizacii negativnykh posledstvijj10 До чого стукає голуб у вікно — тлумачення прикмети і спосіб нейтралізації негативних наслідків

Якщо голуб уві сні стукає у вікно, це також може свідчити про швидкий приїзд гостей. Важливо звертати увагу на зовнішній вигляд птаха. Якщо вона зі світлими, красивими пір’ям, зустріч буде приємною, наповненої позитивними емоціями. Якщо побачений поранений голуб, слід більше уваги приділяти рідним, можливо, комусь з них потрібна допомога. Якщо такої допомоги відмовити нужденному – це значить накликати на себе великі неприємності.

Сон, у якому сновидець піймав і з’їв голуба, вважається поганим знаком, який говорить про те, що в оточенні цієї людини є недоброзичливці, йому слід чекати зради з їхнього боку.

Вплив забарвлення голуба на значення прикмети

Важливо звертати увагу на те, як виглядає птах, в які відтінки пофарбовані її пір’я:

 1. Білий – символ любові і добробуту в сім’ї. Білий голуб завжди вважається радісним знаком, що обіцяє позитивні і приємні зміни.
 2. Темний, особливо, якщо пір’я мають неохайний, ощипанный вигляд. Негативна прикмета, передвіщає втрати матеріального характеру, хвороби і конфлікти. У деяких випадках поява такого голуба віщує швидку загибель когось із родичів.
 3. Сизий. Нейтральна прикмета, яка не віщує змін, ні позитивних, ні негативних. Якщо в оселю завітав сизий голуб, вважається, що його жителів відвідала душа покійного родича.
 4. Коричневий. Таке забарвлення пернатого гостя свідчить про матеріальну прибутку. Це може бути великий виграш, підвищення по службі з збільшенням зарплати, інші фінансові придбання. Коричневий голуб – символ достатку і процвітання. Рекомендується, побачивши таку птицю, погодувати її, щоб прискорити радісні зміни.
 5. Змішаний колір. Такі птахи зустрічаються досить рідко, але, якщо багатобарвний голуб постукав у вікно житла, – це велика удача, радість, благополуччя.

k chemu stuchitsya golub v okno  tolkovanie primety i sposob nejjtralizacii negativnykh posledstvijj11 До чого стукає голуб у вікно — тлумачення прикмети і спосіб нейтралізації негативних наслідків

При тлумаченні повір’я потрібно звертати увагу не лише на колір, але і на породу пернатого. Вважається, що, якщо в вікно постукав голуб рідкісної екзотичної породи, зміни в житті будуть вельми несподіваними. Якщо ж порода птиці звичайна, це говорить про одержання звісток, яких вже давно чекають.

Важливо! Якщо поява голуба трактується як провісник невдач, але в будинку є домашній вихованець, на повір’я не потрібно звертати увагу, так як чотирилапий друг здатний нейтралізувати весь негатив, захищаючи тим самим свого господаря від можливих неприємностей.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Захистити себе від негативних змін, які обіцяє появу голуба, можна кількома способами:

 1. Погодувати пернатого гостя, не проганяти його. В цьому випадку вищі сили будуть задоволені таким ставленням і відведуть весь негатив.
 2. Якщо поранений голуб постукав у вікно і незабаром загинув, птицю слід поховати. Таким чином, в землю йде і весь негатив, який голуб приніс з собою.
 3. Не надавати значення приймете. Вважається, що будь-яка магія, як позитивна, так і негативна, не має дії на того, хто в неї не вірить.
 4. Прочитати молитву з проханням про захист від неприємностей.
 5. Щоб запобігти неприємне ознака, потрібно повісити на вікно невелике дзеркало, розташувавши його поверхнею, що відбиває на вулицю. Таким чином всі негативні енергії будуть відображатися і не проникнуть в оселі.

Інші способи захисту можна придумати і самотужки. Тим більше вважається, що найбільш дієвими засобами будуть саме ті, які людина винайшов сам, а значить, він більшою мірою в них вірить.

Важливо звертати увагу на власну інтуїцію. Буває так, що темний голуб, який повинен передбачати нещастя, не приносить з собою негативу. Це відбувається тоді, коли після візиту пернатого гостя господар вдома почуває себе спокійно. І навпаки, якщо прилетів білий голуб, а людина при вигляді нього тривожиться, це говорить про прийдешні неприємності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради