Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

Манікюр на нігтях прикрашає всіх дівчат. Але як серед безлічі фото з дизайнами вибрати найкращий? “Рідкі камені” – це нова техніка, яка підходить майже під всі типи нігтів.

Матеріали і інструменти

Лампа для нігтів Ультрафіолетова або LED-лампа
Кисті для манікюру скошена, стандартна, “волосок”
Фольга для нігтів Золотиста або срібляста; хамелеон
Гелі або гель-лаки для манікюру Чорний, для базового манікюру (на вибір); прозорий скульптурний
Топ і база Для закріплення манікюру

df9f0b88622ac2f94a668f3e5d1b0c5f Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

При бажанні можна використовувати додаткові матеріали для декору: гліттер, блискітки, стрічки.

Переваги і недоліки дизайну

Рідкі камені на нігтях фотографічно схожі на дизайн з використанням страз і накладних каменів, але, порівняно з ними, мають набагато більше переваг:

 • Довговічність. Техніка “рідкі камені” виконується виключно з використанням спеціальних гелів, без допоміжних матеріалів, що значно подовжує час його шкарпетки.
 • Незвичність і краса. При комбінуванні дизайнів з “рідкими камінням” можна отримати навіть в домашніх умовах прекрасний нейл-арт на нігтях.
 • Простота. У техніці використовуються стандартні інструменти, після пари тренувань дизайн легко відтворюється на будь-яких нігтях.

Покрокова інструкція по манікюру з рідкими камінням

Рідкі камені на нігтях, фото яких заполонили інтернет, легкі у виконанні і не вимагають великих витрат. Всі матеріали можна купити в будь-якому косметичному магазині.

Щоб виконати дизайн, потрібно слідувати простим інструкції:

 • Підготовчий етап. Підготовка нігтів для нанесення манікюру, підпилювання, знежирення, надання їм форми.
 • Нанесення базового та кольорового покриття. Після кожного шару потрібно просушити ніготь від 30-60 секунд в лампі. При потребі – зняти липкий шар.
 • На сухій поверхні пензлем “волосок” малюються товсті лінії, абстрактні картинки. Краще використовувати щільні гелі або гель-лаки, щоб при висиханні вони ставали об’ємними. Для досягнення хорошого результату рекомендується використовувати темні відтінки.af5a2cdd9fbcf3b01632b2b1256996e2 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки
 • Кольором, близьким до базового, вимальовуються контури каменю. Краще використовувати більш щільні консистенції гелів.
 • Після просушування малюнок каменю покривається скульптурним гелем, щоб надати опуклість. Для цього краще всього використовувати більш тонку кисть.
 • Висушити готовий дизайн в лампі, нанести топове покриття на нігтьову пластину, щоб “рідкі камені” трималися довше.
 • Декорування рідких каменів литтям

  Рідкі камені на нігтях можна поєднувати з іншими дизайнами. Наприклад, часто зустрічаються фото з декоруванням литтям.

  Ця техніка виконується за допомогою створення об’ємного малюнка з подальшим отпечатыванием фольги:

 • Щільним гелем темного відтінку з допомогою пензля “волосок” на базовому лаку (липкий шар знімається) малюється орнамент з широкими лініями. На дуже тонких лініях фольга може не відбитися або віддрукуватися шматками. Липкість з гелю не знімати.
 • Після просушування потрібно взяти манікюрну фольгу, краще всього виглядає золотистий відтінок, прикласти відрізок до нігтя і щільно притиснути, після – різко зняти.
 • Декорування литтям завершено, залишилося тільки, слідуючи попередньої інструкції з четвертого пункту, виконати дизайн рідких каменів.
 • Використання вітражних гелів

  Вітражні гелі часто використовуються для створення незвичайних дизайнів. Назва походить від сильного подібності гелю з вітражем на склі.0e76288a9efe9d993f1713e548478cce Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки319f0d7c9906349bf5bffccbb2c13ef3 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Щоб застосувати вітражні гелі в дизайні “рідкі камені” достатньо виконати кроки з 1-го по 4-ий. У контур каменю ставиться крапля гелю і скошеної пензлем розрівнюється під краю, потім ніготь полімеризується в лампі. Якщо камінь вийшов недостатньо об’ємним, то гель наноситься ще одним шаром.

  Як працювати з фольгою

  Фольга разом з “рідкими камінням” використовується не тільки в техніці лиття. Манікюрна фольга — це універсальний засіб у багатьох дизайнах.

  Після промальовування ліній і підстави каменю (необхідно зняти липкість), в середині темним гелем ставиться крапля, а потім розрівнюється і полімеризується в лампі. На липкий шар притискається фольга і різким ривком зривається. Майже готовий камінь покривається скульптурним прозорим гелем і сушиться в лампі.

  Рідкі камені на нарощених нігтях

  Рідкі камені на нарощених нігтях робити набагато простіше, ніж на натуральних. Це пов’язано з тим, що на спеціальному нарощенном гелі камінь не розтікається, а тримає форму.4bc1837125ac11ba4aa2b1cae5457576 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Спочатку ця техніка розроблялася саме для нарощених гелем або акриловою пудрою нігтів. Техніка нанесення дизайну на нарощені нігті така ж, як і на натуральні. З-за щільності гелю виконання “рідких каменів” не викличе труднощів.

  Прикрасить чи манікюр короткі нігті

  Для чистого виконання техніки потрібна більша площа, але майстри знайшли спосіб прикрасити і короткі нігті. Для отримання хорошого результату камені необхідно робити маленькими, на одному нігті їх можна розмістити кілька. Не варто зловживати і розфарбовувати всю нігтьову пластину. Це не додасть елегантності, а навпаки зіпсує картину.

  На коротких нігтях дизайн “рідкі камені” потрібно виконувати світлими відтінками — це візуально збільшить їх. Якщо кілька каменів, то візерунки можна з’єднати між собою.

  Френч з рідкими камінням

  Використання рідких каменів” в поєднанні з французьким манікюром дуже поширене. Найчастіше, це вважається класикою виконання “рідких каменів”.

  Французьким манікюром можна прикрасити 8 з 10-ти пальців, а безіменні на обох руках прикрасити рідкими камінням.b15e42b0c4f5f8c3c774cbfcd08b0709 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Іноді на пальці з френчем наноситься додатковий дизайн, наприклад, абстрактні малюнки. Цікаво буде виглядати малюнок, виконаний дотсом, на середніх пальцях, а рідкі камені на безіменних. Головне — дотримуватися колірну гаму.7c2d9b57261bbb459907a35344f8f6df Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Одним з варіантів дизайну є прикраса “лінії усмішки” безпосередньо камінням. Каменів може бути декілька, в залежності від уподобань людини. Камені можуть, як відділятися один від одного лініями, так і стикатися один з одним.

  Рідкі камені з лаком котяче око

  Відмінним варіантом стане поєднання котячого ока і рідких каменів. Котяче око — це спеціальний гель лак, який має у своєму складі металеві частинки, що мають властивість притягатися один до одного за допомогою магніту, з-за чого утворюється візерунок.9bbdd634fa1a34d24de1f39c1df84f80 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео урокиc170ecf2630688d67894208569dabf63 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  У поєднанні з рідкими камінням, котяче око виступає в ролі основного лаку. В залежності від обраного дизайну, основним кольором покриваються кілька нігтів, наприклад, 8 або 6, а на інші наноситься дизайн рідких каменів. Колір котячого ока може відрізнятися від базового кольору на нігтях з камінням.

  Рідкі камені з втиркой

  Втирка являють собою пудру або дрібний порошок, який втирається в лак. Її використовують як додатковий дизайн на нігтях без каменю, так і як повноцінний матеріал, наприклад, для заміни фольги у техніці лиття, якщо її немає під рукою.6515947c424ca0bf523831691aeb88f0 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Вид втирки “хамелеон” може замінити основу самого каменю. У контур майбутнього каменю наноситься темний лак або гель з липким шаром, а потім сушиться в лампі. Дзеркальне покриття наноситься спеціальним спонжем, але якщо його немає під рукою, багато майстри використовують просто палець. Рухами втирка вбивається лише в основу каменю, а зверху покривається скульптурним гелем.3cdd50c78ff06172066daa2a04ea57de Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Важливо пам’ятати, що після покриття втирки гелем або топом частина блиску втрачається.

  Весільний манікюр

  Рідкі камені на нігтях, фото яких часто миготять на святкових фотографіях дівчат, стануть прекрасним доповненням до весільного манікюру.

  На такий захід нігті прийнято прикрашати світлими тонами. В основному,- це білий, персиковий, пастельно-рожевий, світло-блакитний, зрідка зустрічаються також блідо-сірий і м’ятний. При цьому, самі камені можуть бути значно яскравіше. Наприклад, на світло-блакитному базовим кольорі камінь може бути виконаний в лазурному відтінку або ультрамарині.

  На весільне торжество відмінним варіантом манікюру стане поєднання френча і рідких каменів. Це додасть витонченості та краси.

  Східний стиль

  Східного стилю характерний обсяг і фактура, що відмінно поєднується з дизайном “рідких каменів”.673033ed1cb65994481693e4485f1fb9 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки

  Східні малюнки складаються з щільних спіральних ліній, іноді орнамент включають витіюваті візерунки і стебла рослин з листям. Головною характеристикою є розкіш малюнків, тому часто зустрічаються золоті тони.

  Камені при східному стилі можна робити будь-яким кольором, але найчастіше зустрічаються синій і червоний колір.

  Ідеї дизайну

  Рідкі камені відмінно поєднуються з будь-яким дизайном, тому ідей досить багато. Техніка може виконуватися на будь-якій формі нігтів і довжині.

 • Дизайн “Серце”. Камінь можна робити будь-якої форми, і одна з таких ідей — це серце. Дизайн виконується за звичайною схемою, єдина зміна — це контур каменю. Він робиться у формі серця. Камінь всередині зарисовывается червоним гелем, а зверху покривається скульптурним для додання обсягу.b24a17a47ae7af571e7bac6adc950638 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки
 • Дизайн “Вісімка”. “Вісімка” являє собою два довгастих каменю, сполучених між собою. Верхній камінь робиться меленьким, а нижній — великим. Дизайн часто прикрашається стразами та глітером.0708ba9da2b114332e319a1fd59079b9 Рідкі камені на нігтях. Фото лаком Котяче око, втирка, нарощування, френч, лиття. Як зробити пошарово, відео уроки
 • Дизайн у формі тварин. Камені можна робити не тільки у формі серця, але і абсолютно будь-якими. Бабки, скорпіони, метелики часто зустрічаються на нігтях дівчат. Кольори також можуть бути будь-якими.
 • Як зняти дизайн з рідкими камінням

  Дизайн рідких каменів робиться за допомогою гель-лаків і гелів, які знімаються з нігтів двома способами — хімічним і механічним.

  Камінь ні в якому разі не можна відривати. Це може погано позначитися на нігтьовій пластині.

 • Хімічний спосіб. Хімічний спосіб полягає у “розмочуванні” спеціальним засобом для зняття гель-лаку. Спонж ретельно змочується засіб і укладається на ніготь, для кращого ефекту палець можна обмотати фольгою. Процес зняття триває 10-15 хвилин, залишки гелю видаляються апельсиновою паличкою.
 • Механічний спосіб. При механічному способі використовується спеціальний апарат для манікюру і фрез. Також можна використовувати жорстку пилку, якій потрібно шліфувати ніготь до тих пір, поки гель-лак не зніметься.
 • Рідкі камені – це один з найпопулярніших дизайнів на нігтях. Виконати його досить просто, якщо орієнтуватися на фото і покрокову інструкцію.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про манікюр з рідкими камінням

  Весняний дизайн нігтів з рідким каменем:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради