До чого сняться кролики: жінці, чоловікові, живі, мертві, декоративні – сонник

Кролики є не тільки символом плодючості або достатку, але також можуть попереджати про поширення чуток і можливих клопотах. Сонники можна знайти більш точне тлумачення, особливо при обліку деталей побаченого: підлоги сновидця, поведінки, зовнішнього вигляду тварин або їх кількості.

8d74eaebd96992cedc18c7e0280bc313 До чого сняться кролики: жінці, чоловікові, живі, мертві, декоративні – сонник

Бачити уві сні кролика – забарвлення тварини

Тлумачення нічних бачень по забарвленню тварини:

 • Білий кролик. У найближчому майбутньому чекайте процвітання бізнесу та успіху в нових проектах. Тварина білого забарвлення нерідко символізує обопільну щирість у стосунках з другою половинкою і повагу його особистої думки. Для самотньої людини приручити уві сні звірка з білою шерстю означає зустріти свою долю або вступити в шлюб. Побачити в сні мертвого кролика білого забарвлення означає, що поспішні рішення можуть стати причиною негативних наслідків.
 • Чорний звір. На роботі виникнуть неприємності, ви розчаруєтеся в близькій людині, дізнаєтеся про плітки з боку колег, що може стати причиною сильного погіршення відносин з керівництвом. Щоб пережити непростий життєвий період з мінімальними втратами, слід бути максимально уважним при виконанні робочих обов’язків і в спілкуванні з людьми. Подібний образ у сновидінні може попереджати про непередбачених витратах, необхідних для лікування когось із родичів або друзів. Їсти уві сні чорного кролика, приготованого своїми руками – в житті відбудеться неприємна подія, яке негативно позначиться на психологічному стані сновидіння.
 • Сірий кролик обіцяє приємне знайомство з новими людьми або несподівану грошову прибуток. Гнатися уві сні за твариною сірого кольору і не зловити її – втратити велику суму або повністю розоритися.
 • Тварина з рудим забарвленням символізує поліпшення фінансового стану або швидке знайомство з другою половинкою. Тримати в руках і гладити кролика з рудою шерстю – до удачі на роботі або незабутнього відпочинку в колі близьких людей.

Різнокольорові кролики природних забарвлень передбачають чергування в житті сновидца позитивних і негативних подій – тлумачення буде залежати від емоцій, випробуваних сплячим людиною при зустрічі з такими тваринами.

Якщо шубки звірків мають неприродні кольори, такі як рожевий, блакитний або зелений, значить, сновидця оточують недоброзичливці, які намагатимуться зіпсувати його життя. Щоб уникнути грошових втрат і погіршення фінансового становища, слід уважно придивитися до людей навколо себе і намагатися тримати таємно від усіх нові ідеї.

До чого сняться кролики – поведінка звірка

Від поведінки звірка уві сні залежить його тлумачення:

 • тварини, які ховаються або втікають від вас – до нервових перенапруження на роботі або серйозних конфліктів з близькими людьми;
 • пасуться на лузі звірята – до витрат, здатним значно перевищити нинішній дохід;
 • кролики їли – для зміцнення здоров’я необхідно почати приймати вітаміни;
 • розбігаються в різні сторони кролики – у важливій справі ви не можете обрати правильний шлях для досягнення позитивних результатів;
 • загнане в кут тварина – близького друга або родича загрожує небезпека, тому вам потрібно постаратися обчислити цю людину і допомогти йому;
 • лікувати звірка – до удачі в усіх справах, розпочатих незабаром;
 • тварина, спокійно сидить на руках – до просування по кар’єрних сходах і поліпшенню фінансового добробуту;
 • укус кролика – до втрати значної суми або конфліктів з колегами;
 • поранена тварина – наяву отримати необґрунтоване звинувачення з боку близьких людей;
 • мертвий кролик – до серйозної хвороби або смерть близької людини;
 • бачити тушку звірка – для того щоб розв’язати наявні проблеми, доведеться проявити рішучість і використовувати радикальні заходи.

Побачити уві сні одного карликового кролика – в реальності бути неготовим до сімейного життя і проявляти легковажність, через яку оточуючі люди не зможуть сприймати сновидця всерйоз.

Побачити в сні перевтілення кролика в знайому особу – наяву знати секрет цієї людини.

Рада! Дану інформацію не слід використовувати задля отримання вигоди, інакше великий ризик нажити собі серйозного ворога.

Якщо в сновидінні живий кролик перетворився на плюшеву іграшку, слід змінити ставлення до життя і врегулювати всі конфлікти з родичами. Подібне перевтілення може попереджати, що вами маніпулює хтось з оточення заради досягнення власних цілей.

Приснився кролик – що робив сновидець

Тлумачення нічного бачення буде змінюватися в залежності від поведінки та дій сновидця:

 • гладити звірка – бути обманутим людиною, помилково прийнятим вами за одного;
 • купувати тварину – отримати вигідну пропозицію по роботі;
 • отримати декоративного кролика в подарунок – наяву стати володарем великої спадщини або зробити довгоочікуване дороге придбання;
 • зловити жваве тварина – виграти в лотерею, завершити прибутковий робочий проект;
 • битися з пухнастим звірятком – до швидких і несподіваних проблем, здатним завести сновидця в глухий кут і призвести до значним грошовим втрат;
 • обробляти кролика – у житті мирити сильно посварених між собою друзів;
 • вбити тварину з рушниці – в реальності докласти максимум зусиль для відстоювання своєї точки зору;
 • займатися розведенням кроликів – до спокійного і щасливого життя в достатку;
 • є кролятину – довгі роки не мати проблем зі здоров’ям.

Якщо уві сні ви власноруч вбити кролика – в реальності чекайте банкрутства, звільнення або великих фінансових втрат. Знімати шкірку з мертвої тварини – здійснювати наяву необдумані і безглузді покупки, які згодом спричинять за собою великі збитки.

До чого сняться кролики жінці

Тлумачення нічного бачення по сімейному стану сновидицы:

 • Приснився кролик дамі, яка перебуває в шлюбі – у сім’ї буде довгоочікуване поповнення, а хороші стосунки з чоловіком збережуться на багато років.
 • Сон з участю звірів під час вагітності означає легкі пологи здорового і міцного дитини. Хворе або облезлое тварина – попередження про необхідність поберегти свою нервову систему і пройти обстеження у лікаря, щоб захистити здоров’я малюка. Мертвий кролик сигналізує про великий ризик розвитку захворювань, які можуть сильно нашкодити здоров’ю дитини або погіршити стан майбутньої матері.
 • Для дівчини, що недавно вступила в шлюб, подібне сновидіння вказує на подружню вірність. Якщо кролик тікає від вас – до охолодження відносин з чоловіком або появи незначних труднощів на роботі.
 • Самотній дівчині кролик у сні пророкує швидку зустріч з коханим, довгоочікуваний переїзд або подорож. Якщо у сновидицы вже є коханий, то такий сон обіцяє довгождану пропозицію руки і серця від нього. Тварина виглядає переляканим – сон вказує на закомплексованість і невпевненість у власній привабливості, що заважає почати відносини з представником протилежної статі.

Кролиця з потомством нерідко сниться перед приходом в гості друзів з дітьми. Тікає звір попереджає про наявність сильної суперниці, здатної повести вашого коханого або законного чоловіка.

До чого сняться кролики чоловікові

Сонники підкажуть, до чого можуть снитися ці пухнасті звірята представникам сильної статі:

 • одиноким хлопцям – до раннього, але щасливого та довгого шлюбу;
 • молодим людям, які перебувають у відносинах – до незадоволеності в спілкуванні і життя в цілому з партнеркою;
 • дорослому чоловікові – до довгоочікуваного переїзду або вдалого працевлаштування.

Мертві тварини можуть попереджати про невдалу операцію на роботі, яка може призвести до серйозних збитків і навіть до банкрутства. Побачити в сні кроленят – розвинути власний бізнес або отримати більш перспективну посаду.

Багато кроликів вказують на нерозбірливість у сексуальних зв’язках, що може призвести до самотності по життю або виникнення проблем, вирішення яких потребує великої кількості часу і значних витрат.

Убегающее тварина вказує на наявність серйозних конкурентів у роботі. Якщо не докласти зусиль, можна втратити дуже вигідного і перспективного проекту.

До чого сниться багато кроликів

Велика кількість кроликів уві сні має такі тлумачення:

 • Бачити в сні багато кроликів – хотіти в реальному житті завести роман на стороні або народити дитину.
 • Кроленята в будинку – вас оточують справжні друзі, яким можна цілком довіряти.
 • Велика кількість здорових і чистих карликових тварин – до швидкого виконання найпотаємніших бажань сновидця.
 • Якщо тварини сидять у клітках – вам доведеться приймати важливе рішення під тиском впливових людей.
 • Випустити тварину з неволі – в реальності проявити турботу про члена сім’ї або близького друга.
 • Опинитися оточеним кроликами – потрапити в незнайоме товариство, і відчувати себе в ньому некомфортно.

Бачити уві сні безліч кроликів, що б’ються між собою, означає закінчення в житті сновидца чорної смуги. У найближчому майбутньому можна сміливо братися за нові проекти – це призведе не тільки до великого прибутку, але і стане поштовхом для отримання нової посади. У відносинах з друзями, родичами і членами сім’ї буде панувати мир, гармонія і повне взаєморозуміння.

До чого сниться великий кролик

Образ великого кролика в нічному видінні вказує на підсвідоме бажання займати лідируючі позиції у всіх сферах життя. Ще тварина великих розмірів у сні символізує фінансове благополуччя не тільки людини, але і членів його сім’ї.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологПрыгающий у вогонь кролик великого розміру – незабаром вам доведеться пожертвувати чимось цінним для реалізації мрії.

Тлумачення в різних сонники

Кожен сонник пояснює образ кролика по-своєму.

 • Міллер. Живий і здоровий кролик – сновидця чекає просування по кар’єрних сходах і значне збільшення доходу. Тварина білого кольору для сімейних людей символізує вірність другої половинки, а для самотніх – зустріч справжнього кохання. Граються кроленята – усі ваші починання приведуть до отримання бажаного результату. Побачити пухнастого звірка перед весіллям або після цієї урочистої події – в реальності не помилитися у виборі партнера.
 • Лінн. Кролики уві сні символізують не тільки достаток, але і підсвідомий страх перед новими знайомствами або неорганізованість на роботі. Сновидець кидається у справах, із-за чого протягом тривалого часу не може отримати визнання від начальника і колег.
 • Фрейд. Кролик вказує на невпевненість в собі і прояв нерішучості у спілкуванні з протилежною статтю. Для людей, які перебувають у відносинах, такий сон означає невпевненість у щирості та вірності супутника життя, що сприяє прояву безпідставною ревнощів в реальності. Якщо не знайти упевненість і не змінити ставлення до коханої людини, це може привести до розриву.
 • Ванга. Білий кролик є передвісником зустрічі з коханою людиною, настання у житті білої смуги або визнання на роботі від керівництва, згодом привів до заслуженому підвищення. Якщо при вигляді білого звіра сплячий людина відчуває негативні емоції – в реальності він боїться змін у житті, що заважає йому просуватися далі в роботі або налагодити особисте життя. Тварина чорного забарвлення віщує погіршення стану здоров’я, розлад у стосунках з одним із членів сім’ї або фінансові труднощі.
 • Лофф. Чорний кролик попереджає про можливий нещасний випадок. Рекомендується на час відмовитися від екстремального відпочинку та далеких поїздок. Полювати на кроликів – наяву боятися змін.
 • Хассе. Побачений у сні кролик попереджає про наявність в оточенні помилкових друзів, які всіма силами намагаються нашкодити сновидінню.
  Нострадамус. Побачити в сні здорове і спокійне тварина – до отримання хорошої посади або додаткового джерела доходу, а також знайомству з цікавими людьми.
 • Степанова. Прийшов уві сні образ кролика, викликав позитивні емоції – до отримання добрих звісток і настання білої смуги в житті. Бачити багато пустуючих тварин – до появи дітей.

У більшості сонників побачити в сні кролячу нору означає наяву намагатися відгородитися від навколишнього світу і намагатися будувати своє життя у створеної реальності. Подібний стан може привести не тільки до втрати роботи або коханої людини, але і стати причиною серйозних психічних розладів.

Значення по днях тижня

Тлумачення сновидінь про звірів в залежності від дня тижня:

 • з неділі на понеділок – проблеми на роботі;
 • з понеділка на вівторок – безпричинні страхи, які заважають зосередитися на важливій справі;
 • з вівторка на середу – вдале завершення накопичених справ;
 • з середи на четвер – у спілкуванні з начальством сновидець проявляє невпевненість і це заважає йому отримати заслужене підвищення;
 • з четверга на п’ятницю – згладжування конфліктній ситуації на роботі чи з людиною з найближчого оточення;
 • з п’ятниці на суботу – отримання значної суми або вигідного робочого пропозиції;
 • з суботи на неділю – приємна зустріч з друзями, удача у всіх справах.

У більшості випадків побачений у сні кролик віщує позитивні події: вагітність, отримання прибутку або довгоочікуваної посади, приємну зустріч зі справжніми друзями або знайомство з другою половинкою.

Якщо ж сновидіння має негативне тлумачення, рекомендується приділити увагу своєму здоров’ю і бути обережним у прийнятті рішень – це вбереже вас від збитків та інших негативних наслідків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради