До чого сниться весілля без нареченого: сонник для дівчат

Більшість сонників стверджують, що мрії нареченого або нареченої напередодні реальної весілля не несуть в собі ніяких пророцтв. Позначається хвилювання молодих людей з приводу майбутнього урочистого дня.

8077c746551d773f626c695900c1654f До чого сниться весілля без нареченого: сонник для дівчат

Навіть якщо приснився весілля проходила без одного з головних героїв свята – це, все одно, можна «списати» на «передвесільну лихоманку».

Але якщо ви не плануєте в найближчому часі реєструвати свої стосунки в рагсі, після такого сновидіння обов’язково з’ясуйте сонники, до чого сниться весілля без нареченого, будь чекати поворотів долі, особливо, у разі побаченого власного торжества.

Сонники

Малоприємне сновидіння, яке може змусити наречену прокинутися «в холодному поту» від жаху, насправді не повинно шокувати. Так, воно передрікає крах ваших найближчих планів і натякає на нездійсненність ваших мрій, але це передбачення є всього лише попередженням, а не вироком.

Більшість фахівців в області трактування снів пов’язують «весілля» з поганою символікою. А з приводу відсутності на весільному торжестві нареченого у кожного з них є своя думка.

Трактування Феломена

Такий сон напередодні реальної весілля передвіщає розчарування, поява причин через які реальне одруження може не відбутися. Сонник рекомендує відмовитися від поспішних рішень, присвятити час для аналізу ситуації, надалі все утворюється саме собою.

Затвердження Міллера

Якщо не вийшло на власному весіллі у сні виявити нареченого, Міллер тлумачить цей сюжет в залежності від статусу сновидицы наяву:

 • Незаміжня дівчина отримує провіщення про майбутні невеликих негаразди і перешкоди у житті.
 • Заміжня дама постраждає від обману. Можливо, в ролі обманщика виявиться її чоловік.

Думка Лонго

Цей тлумач позитивно ставиться до сновидіння з візуалізацією весілля в цілому, але якщо на торжестві відсутня наречений, трактування сну приймає неприємний відтінок.

Сновидице потрібно терміново зайнятися приділити увагу своїм взаєминам з коханим хлопцем, що перебувають під загрозою руйнування. В парі зникли взаєморозуміння і теплота, без яких неможлива безхмарне сімейне життя.

Тлумачення Пастора Лоффа

В цьому соннику дана рекомендація, припинити тиск на нареченого. Сновидица і сама розуміє, що надмірно обмежує свободу коханої людини, але страх втратити його змушує дівчину не втрачати пильності ані на хвилину. Фінал може бути сумним: або у дівчини трапиться нервовий зрив, або у хлопця терпіння вичерпається.

Східний сонник

Цей тлумач найменш категоричним у трактуванні, до чого незаміжньою дівчині сниться власна весілля без нареченого. Такий сон символізує початок нових відносин, причому досить часто, з цією ж людиною.

Вінчання в церкві без звуженого східні мудреці тлумачать, як відсутність близькості душ.

Майбутня наяву весілля – це не зміцнення любові, а данина суспільним традиціям.

6ff3d966ef905145b7960ebff183a11f До чого сниться весілля без нареченого: сонник для дівчат

Подробиці весілля без нареченого

Якщо у нічних мареннях жінка перебувала на власному весіллі, а кандидата в чоловіки при цьому не було – це говорить про прийдешню катастрофу планів сновидицы, або про наближення події, яка вона довго потім буде пам’ятати.

Трактування сну в залежності від дій сновидицы і її нареченого в сюжеті:

 • Спляча приходить у весільному вбранні до вівтаря одна (без нареченого) – це показник того, що наяву дама переоцінює значення своїх невдач у коханні. Сонник підказує: здаватися не варто, щастя близько.
 • Спляча по ходу сюжету плаче з-за невдалого одруження – переддень удачі в особистому житті, зустрічі гідного чоловіка.
 • Молодожен на очах у сновидицы йде зі весільного торжества – передвістя розчарування через хитру весілля наяву. Не слід вирішувати в поспіху, потрібно проявляти раціональність мислення.
 • Наречений покидає церкву в компанії іншої жінки прямо під час вінчання зі сновидицей – сигнал про недовіру у відносинах з партнером. Може бути, спляча в чомусь підозрює коханого, що погано позначається на інтимних відносинах.
 • Наречені разом видаляються із урочистості в самому його розпалі – ознака нового розквіту кохання в парі наяву.
 • Молодожен збігає з весілля після торжества – сигнал: дамі є про що турбуватися, коханий проявляє непорядність по відношенню до сновидице.
 • Сон з відсутнім нареченим регулярно сниться жінці, яка нещодавно заміжня – сигнал: сновидица перебуває під надмірним тиском нового сімейного статусу.
 • Молодожен пішов з весілля після сварки з нареченою, що трапилася прямо біля вівтаря – передвістя великого скандалу між закоханими наяву. Щоб уникнути розриву відносин, сновидица повинна стати більш стриманою.
 • Нареченого викрадають з Палацу одруження, а наречена шукає і не може знайти – попередження наяву хтось намагатиметься зруйнувати союз закоханих сердець.
 • Спляча знайшла викраденого нареченого, весілля успішно завершилася – молоді люди наяву впораються з будь-якими кризами своїх відносин.
 • Сновидець – чоловік

  Цікаво, що людям різної статі весілля сниться напередодні відрізняються подій. Для волелюбних мачо побачити в сні цей символ набагато гірше, ніж для дівчини, яка мріє про заміжжя.

  Варіанти трактування сновидіння про власне весілля без винуватця торжества для чоловіків:

  • Якщо сон бачив молодий хлопець – це значить, що він боїться зареєструвати стосунки зі своєю обраницею або не повністю довіряє своїй дівчині, з якою зустрічається. Він може вважати її несерйозною і непридатною для сімейних уз. У будь-якому з цих випадків з весіллям наяву поспішати не слід.
  • Якщо таке сновидіння побачив одружений чоловік – це означає, що його не влаштовує сімейне життя. Можливо, винна дружина, яка дуже на нього тисне. А може бути, чоловікові, яка досягла певного віку, просто хочеться «побешкетувати» як молодості.

  5564b0341e2e12e15a844e106c539d76 До чого сниться весілля без нареченого: сонник для дівчат

  Чуже весілля: хто наречена?

  Якщо приснилася чужа весілля, на яку не прийшов наречений, сонник пропонує трактувати з урахуванням, хто була наречена, яке відношення вона має до сновидице:

  • Незнайомка – турбуватися не про що. Все, що чекає на сплячу наяву – це дрібні неприємності.
  • Близька подруга – сновидіння сигналізує про надмірної прив’язаності до цієї приятельці сплячої. Сновидица боїться втратити частину себе, тому підсвідомо не хоче, щоб подруга виходила заміж (про це говорить Місячний сонник).
  • Якщо весілля подруги не відбулася, тому що нареченого забрала швидка спокусниця – сновидица повинна обов’язково проінформувати подружку про небезпеку.

  У нічних мареннях довелося побачити наречену біля вівтаря у всій красі (у весільному вбранні, з фатою), що тримає в руках фотографію загиблого судженого, з яким вона так і потрапила під вінець – сонник Нострадамуса пророкує сновидице великі неприємності. Пророкування посилюється, якщо вінчальне вбрання було чорного кольору.

  Якщо ж примарилася весілля без нареченої, сонник трактує цей сон, як показник гармонії в парі сновидицы і її судженого.

  Причина відсутності нареченої

  Чиє б одруження без нареченого вам не примарилось, при тлумаченні сну врахуйте важливу деталь: чому не з’явився наречений. Це допоможе не помилитися з трактуванням:

  • Наречений забув про день реєстрації шлюбу – ознака отримання поганих новин.
  • Нареченого поцупила підступна спокусниця – переддень сварки з коханим.
  • Кавалер передумав зв’язувати себе узами шлюбу – попередження: друзі можуть обдурити.
  • Наречений поїхав не туди, куди слід, чи застряг на дорозі – передвістя зайвої суєти та клопотів.

  Не тільки одруження без нареченого є страшним сновидінням. Багато сонники вважають весілля у сні передвістям поганих подій. Знаючи про прийдешні проблеми, можна їх нейтралізувати. У такому випадку після роботи двох партнерів навіть безнадійні любовні відносини можна вивести на новий рівень гармонійному зв’язку.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради