До чого сниться вибирати весільну сукню для себе – сонник для незаміжньої дівчини

Якщо в сні вам довелося вибирати весільну сукню, загляньте в сонник. Можливо, вас чекають радісні події, необов’язково пов’язані з весіллям. Адже красивий наряд, тим більше весільний, асоціюється з приємними моментами життя, торжеством, задоволенням, матеріальним благополуччям.

Якщо сновидіння про вибір весільного плаття стає нав’язливим, часто повторюється – це, навпаки, свідчить про наявність у нареченої сумнівів щодо вірності нареченого в реальному житті.

cd2874c26d9f387b6218b2c4745bdd8f До чого сниться вибирати весільну сукню для себе – сонник для незаміжньої дівчини

До чого сниться весільну сукню?

Займаючись тлумаченням сновидіння, звертайте увагу на те, що ви робите з весільним платтям, яке значення воно має для вас (який сенс ви в нього вкладаєте). Важливий також емоційний фон: чим гостріше відчуття, тим важливіше бачення.

Якщо не звертати уваги на подробиці, пояснити присутність весільного вбрання, в сновидінні неважко:

 • Вибір вінчального вбрання сниться до щасливих змін, або сновидица скоро вийде заміж.
 • Допомога кому-небудь з вибором весільного вбрання – передвістя участі в масовому дійстві.
 • Покупка весільного плаття невідповідного розміру сниться до очікуваних неприємностей.
 • Побачити вінчальний наряд на вітрині – відмінне знамення: вас чекає багатство. Розгляньте його гарненько – шовк, каміння, хутро – всім цим блищить побачене оздоблення.
 • Ви доручили, купувати весільну сукню своєму другові – це сниться до несподіваних відкриттів.
 • Побачити подругу у весільному вбранні – належить стати жертвою заздрісників, або самій відчути сильну заздрість.

Якщо приснився весільний наряд у момент церковного обряду вінчання – погане знамення, яке може передбачити навіть смерть в ранньому віці (якщо сновидица настільки молода, що не може бути ще ні дружиною, ні нареченою).

Весільне вбрання приснилося замужній дамі – пояснити сон можна по-різному:

 • Якщо вінчальний наряд сниться жінці, у якої є дочка – це передбачення щасливого шлюбу для дочки.
 • Шикарне вбрання і власна весілля у сні передвіщає розвал домашнього укладу, розлучення або навіть смерть одного з подружжя. З більшою ймовірністю це сновидіння, наснилося, через багато років після одруження, означає розчарування в невдалому шлюбі.
 • Вибір вінчального вбрання в магазині – передвістя зради, краху шлюбу. Не виключено, що скоро ця жінка, ще, будучи заміжньою, займеться пошуком партнера для серйозних стосунків.
 • Чорне весільне вбрання – переддень хвороби чоловіка.

Якщо жіночий вінчальний наряд сниться чоловікові – це говорить про майбутні матеріальних проблемах.

Що значить: приміряти весільну сукню у сні?

Сон про примірці весільного вбрання має різне трактування залежно від обставин.

Наприклад, у соннику є таке тлумачення: приміряти весільну сукню у сні – символ прагнення сновидицы до поліпшення реальності, в підсвідомості жінки є бажання створити затишну атмосферу в домі.

Якщо наяву ви дійсно готуєтеся до весілля – сновидіння виявляє вашу надмірну заклопотаність прийдешнім важливою подією, яке неодмінно станеться.

Якщо в реальному житті ви поки не збираєтеся заміж – сон «говорить»:

 • Ви захопитеся громадською діяльністю і займете солідне становище на цьому терені (незалежно від того, жінка ви чи чоловік).
 • Ви станете учасником великого торжества.
 • Скоро ви підете під вінець.
 • Ви влаштуєтеся на вигідну роботу, або у вас з’явиться заняття, що приносить солідний додатковий прибуток, яка перевершує основний дохід.
 • Якщо ви опинилися в білій сукні на чужому весіллі – цей сон передвіщає важку хворобу. Але якщо нареченою була ваша подруга, дочка, мати, знайома чи одружився ваш приятель, чи родич – то нічого поганого не трапиться.

  Тлумачення сну в залежності від того, яке плаття приміряєте:

  • Вбрання, яке вже використали інші наречені – передвістя того, що вам доведеться виконувати марну роботу або відповідати за чужі діяння.
  • Нове плаття – ознака остаточності вибору, який внесе поліпшення в матеріальне становище сновидицы.
  • Кремове або біле плаття забруднено – сновидіння показує, що совість сновидицы нечиста.
  • Сукня бездоганно зшито – сон попереджає про те, що в реальності вам захочеться змінити спосіб життя, тому що колишній набридне.
  • Розкішний дуже дорогий наряд – передвістя радості з близькими людьми.
  • Бездоганно випрасувана вбрання нареченої віщує спокійне і щасливе подружжя.
  • Порваний або брудний весільне біле вбрання – провісник горя, втрати самоконтролю.
  • На білому одіянні є плями – попередження про неправильності вибору в серйозному питанні, очікування не справдяться.
  • Брудне плаття – попередження про зустрічі з ненависним людиною або тим, хто ненавидить сновидицу.
  • Рване весільне вбрання – переддень сварок і конфліктів.

  Якщо не сподобалося або непридатний плаття було викинуто в сні – сонник обнадіює – проблеми скоро будуть вирішені. Якщо жінка уві сні викидає рвану фату – це означає, що сновидице вдасться забути колишню любовний зв’язок, припиняться муки через спогадів.

  25a01fdac97f1d3caf50202ec1de5d06 До чого сниться вибирати весільну сукню для себе – сонник для незаміжньої дівчини

  Тлумачення сновидінь за відчуттями від примірки весільного плаття:

 • Вам незатишно в обновці – недобрий знак, що віщує нелегке життя.
 • Куплене плаття довелося впору – гарний знак про безбідному майбутньому.
 • Вибирали в поспіху – невдале ознака, сновидіння розкриває необдуманість здійсненого вчинку.
 • Вам сподобалося те, що ви побачили, дивлячись на себе в дзеркало – очікується щастя.
 • Якщо вам у сні найкраща подруга допомагала, приміряти весільний наряд – це попередження про можливу активності заздрісників або конкуренток у реальному житті (конкуренція відноситься не тільки любовній сфері, але і до ділових відносин, кар’єрі).

  Що значить: вибирати весільну сукню у сні?

  Якщо вам сниться необхідність, шукати весільну сукню, сонник пояснює, що це до змін, отримання радісних новин і приємних сюрпризів. А вибір вбрання нареченої віщує прийняття важливого рішення, яке вплине на майбутнє вашої родини.

  Обставини, в яких довелося вибирати весільну сукню, в сновидінні можуть відрізнятися. Наприклад, побачити себе «в положенні» з великим животиком при виборі весільного вбрання – це ознака нової віхи у вашому житті. Якщо ви дійсно вагітні, такий сон обіцяє народження прекрасного малюка.

  Якщо уві сні не вдалося визначитися з вибором – сновидице належить дізнатися про себе правду.

  Кому вибирали?

  Якщо ви допомагали з вибором сукні подрузі, або в сновидінні була чужа жінка, яка запитала вашого ради – гарний знак (ви познайомитеся з корисними людьми, відбудуться плідні зустрічі).

  У більшості сонників допомогу подрузі з вибором сукні трактується, як передвістя удачі в особистому житті. Це значення сну посилюється, якщо ваша пропозиція їй сподобалося. Якщо подружка залишилася задоволена вашою допомогою, можете не хвилюватися – це всього лише підказка для вас, що треба докласти зусиль, щоб завоювати свого чоловіка.

  Присутність мами при виборі сукні – недобрий знак. Якщо ви вибираєте наряд для матері – це попереджає про отримання сумних звісток, доведеться горювати.

  Якщо ви розглядаєте вінчальну сукню для дочки – це сон попереджає про те, що ваша донька має приділити пильну увагу своєму здоров’ю, відклавши всі важливі події на потім.

  Вибір і покупку весільного плаття сестри сонник трактує, як показник труднощів у її житті і ваших нелегких взаємин. Значення сну посилюється, якщо з вами не було нареченого.

  Заміжня дама вибирала весільну одежу, щоб вступити в шлюб з іншим чоловіком (а не зі своїм чоловіком) – сон обіцяє появу нового шанувальника.

  З ким вибирали?

  При виборі сукні був не ваш чоловік або хлопець, а сторонній чоловік – це віщує появу нових кандидатур на вашу руку.

  Якщо вам сподобалися відразу дві моделі – значить, в реальності вас роздирають сумніви щодо вибору нареченого між двома претендентами.

  Робили покупку весільного вбрання для себе разом з мамою – сон виявляє вашу спрагу повної незалежності у майбутньому шлюбі, не виключаючи невтручання батьків у ваше життя.
  Якщо вам допомагала з вибором подруга – цей сон розкриває ревнощі. А деякі сонники обіцяють прийдешні радісні зустрічі.

  dc11ca835c74f65d0f69815e190ad83e До чого сниться вибирати весільну сукню для себе – сонник для незаміжньої дівчини

  Де вибирали?

  Якщо уві сні ви відвідували магазин весільних суконь, і розглядали варіанти вінчального вбрання там – це добрий знак. За іншою версією – протилежне тлумачення: весілля доведеться відкласти і остаточно скасувати через неприємних обставин.

  Вибирати плаття вирушили на ринок? Цей поганий сон передвіщає грошові втрати (наприклад, у вигляді порожніх витрат). Крім того, розглядання базарного асортименту товарів для молодят у сні – передвіщає нескоре заміжжя через поганого матеріального становища.

  Вибір весільного плаття по каталогу сниться до того, що в реальному житті у вас вийде зробити правильні висновки, прийняти вдале рішення, не наробити помилок. Інше тлумачення: вибір наряду в каталозі показує страх розчаруватися в партнері.

  Але якщо ви в сні замовили 2 платтячка, і не можете вирішити, яке з них надіти – недобрий знак: вам належить зробити неприємне відкриття. Якщо вам просто сподобалися відразу 2 наряду – у вас буде 2 шанувальника.

  Яке плаття вибрали?

  Сонники встановлюють прямий зв’язок між довжиною приснившегося весільного плаття і благополуччям, тривалістю майбутнього сімейного життя:

  • Короткий наряд – віщує нетривалий заміжжя або короткостроковий роман з тим, з ким ви зустрічаєтеся. При цьому чорний колір сукні говорить про скороминущість проблем (тобто ви не будете переживати ні про любовному зв’язку, ні про розрив її). Мінімальна довжина вказує на наявність чогось проходить (недовговічною брехні) у вашому житті.
  • Середня довжина – передвістя спокійного подружжя, гармонії, затишку в домі.
  • Плаття в підлогу – знамення про те, що сімейні узи будуть міцними, подружжя триватиме дуже довго. Інше тлумачення – сон попереджає про те, що положення, у якому знаходиться сновидица, не зміниться найближчим часом.

  Тлумачення вибору вінчального вбрання за його кольором:

 • Білий – особисте життя буде протікати «без сучка, без задирочки», чисто і гладко. Білосніжний наряд символізує щастя і світле майбутнє з обранцем.
 • Червоний – потрібно розглянути відтінок. Червоний – стосунки з коханим будуть переповнені пристрастю, інше тлумачення – ваш жених готовий заради вас на безумства. Приглушений тон – віщує тепло домашнього вогнища.
 • Рожевий – можна розраховувати на підвищення посади.
 • Чорний – недобрий знак, застережливий про втрати, крах надій або наближення хвороби. Побачивши такий сон, краще відкласти весілля або майбутнє важлива річ, приділити увагу здоров’ю.
 • Будь потенційної нареченої з-за хвилювання перед одруженням може приснитися весільну сукню, сонники допоможуть розтлумачити цей сон. Потрібно лише запам’ятати головні деталі сновидіння.

  Сонник Міллера

  Популярний сонник Міллера, який вселяє велику довіру з-за професіоналізму автора, так тлумачить появу вінчального вбрання уві сні:

  • Гарне плаття – сон передвіщає, що у вас з’являться нові друзі під час виконання громадської роботи.
  • Рване весільне вбрання – передвістя можливого розриву відносин з коханим.
  • Забруднене плаття – сон говорить, що сновидица надто ранима і надмірно неспокійна.
  • Оздоблення в крові – попередження про пастці, яку готують для вас вороги.
  • Вподобане вбрання – передвістя цікавих зустрічей.

  Крім того, Міллер вважає: якщо незаміжня дівчина вибирала собі в сновидінні весільний одяг – це говорить про те, що її родичі поки не в курсі, який рід занять (професію) вибрала сновидица, але коли дізнаються, то не схвалюють її рішення.

  У соннику Міллера є ще трактування вибору весільної сукні вільною від шлюбу дамою – сон означає, що у сновидицы в реальному житті є віддані й порядні друзі, на яких можна покластися в будь-якій ситуації.

  Сонник Фрейда

  Професійний психолог Зігмунд Фрейд стверджує, що прагнення обзавестися весільним вбранням уві сні показує бажання молодої особи швидше відірватися від батьків і їх опіки, почати нове життя з коханим.

  Якщо ви уві сні обираєте весільну сукню – це ознака того, що в чорній смузі невдач, у якій ви опинилися через власну недбалість, вас відвідає осяяння, як виправити помилки та позбавитися від проблем.

  Фрейд вважає: якщо в сні ви відправилися в магазин за весільним вбранням – це сон попереджає, що з вами може статися нещастя.

  Якщо вас уві сні попросили допомогти з вибором вінчального вбрання, на думку Фрейда, це означає, що ви надмірно захоплюєтеся роботою. Підсвідомість підказує вам, що тіло вже не може нормально функціонувати через перенапруження.

  Якщо уві сні ви разом з подругою у магазині шукаєте собі весільне вбрання – це передвістя появи незабаром перешкод на вашому шляху. Позитивний момент: ви здолаєте перешкоди з допомогою людини, яка викликає у вас довіру.

  Багато весільних суконь в сновидінні – символ непростого вибору, який вам потрібно зробити самостійно. Необхідно добре подумати перед прийняттям важливого рішення.

  Як бачите, тлумачення одних і тих же сновидінь у різних сонники відрізняються. Тому вибирайте «помічника», що викликає більшу довіру.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради