Зірка Хаосу: значення амулета і символу тату

Серед символів особливе місце займають ті, які з’явилися зовсім недавно. Так, наприклад, могутній амулет зірка Хаосу бере свої корені з минулого століття. Вона наділяла силою не тільки військових діячів і правителів держав, але й звичайних людей. Зараз магічний вплив талісмана на особистість тільки збільшилася.

334fced50871e2c4c9d810221072f83d Зірка Хаосу: значення амулета і символу тату

Тлумачення значення зірки Хаосу

Зірка Хаосу має кілька форм, кожна з яких володіє власним значенням.

 • Амулет зірка Хаосу з кільцем, на якому закінчуються стріли. Такий оберіг дозволить знайти самовладання людини, який не контролює свої емоції. Незалежно від того, які негативні почуття по відношенню до події або до вчинку відчуває господар, талісман нейтралізує їх. А якщо носити зірку Хаосу постійно, то дрібні і погані події не будуть приносити туги, людина зможе спокійно сприймати їх, перетворювати негативні емоції вчинки і мотивацію до тривалої праці. Така допомога стане незамінною при кар’єрному зростанні і роботі над великими цілями.
 • Якщо стріли амулета зірки Хаосу виходять за кільце, то він подарує господареві відчуття задоволення власним життям. Незалежно від того, скільки проблем буде обтяжувати людину, він знайде привід для посмішки. Позитивні емоції будуть наповнювати людини радістю, в той час як негативні зовсім не впливатимуть. Це дозволить сконцентруватися на щастя, що дозволяє на сприйняття життя в цілому.
 • Восьмикінцева зірка Хаосу, стріли якої не обмежені обручем. Такий амулет вказує на силу і могутність господареві. Незалежно від того, в якій сфері діяльності зайнятий людина, він буде мати вплив на оточуючих. Це дозволить не тільки зайняти лідируючі позиції на кар’єрних сходах, але і створити статус незалежної і самодостатньої особистості. Оберіг також вплине на особисте життя: людина стане головою у відносинах, стане опікати другу половинку.

2349ab175764db70a86f738414b1e30d Зірка Хаосу: значення амулета і символу тату

Значення тату зірки Хаосу

Татуювання у формі зірки Хаосу має особливе значення. Його можна визначити бо, на якій частині тіла розташоване символ.

 • Набити татуювання на лівій руці – значить залучити в своє життя справжню любов. Вона буде наповнювати людину позитивною енергією, направляти по життєвому шляху, а також стане вірною опорою при стресі і неприємності.
 • Татуювання на спині приваблює в будь-яку сферу життя удачу. Вона буде виходити з серцевини зірки і поширюватися за напрямом стріл, відповідно огортає все тіло. Фортуна дозволить виправити дрібні неточності, завдяки чому швидше домогтися успіху в діяльності або особистого життя.
 • Тату на праву руку зробить людину сильним лідером. Він зможе керувати групами людей або серйозним проектом, так як їм буде керувати зірка Хаосу, що нагадує кермо величезного корабля.
 • Зробити тату у вигляді зірки Хаосу внизу живота праворуч або ліворуч – значить забезпечити собі привабливість в очах представників протилежної статі. Такий знак пробуджує в людині джерело сексуальної енергії, що дозволяє збільшити шанси знайомства з приємним партнером.
 • Символ на правій нозі стане джерелом енергії. Незалежно від того, з якими неприємностями людина зіткнеться, він зможе продовжити роботу над важливими завданнями. Втома або велике навантаження не завадять йому щодня виконувати свої обов’язки якісно.
 • Якщо набити татуювання зірки Хаосу на лівій нозі, то можна притягнути у своє життя цікавих і впливових людей. Завдяки випадковому знайомству або загальним друзям, у господаря символу з’явиться можливість просунутися по кар’єрних сходах за рахунок зв’язків.
 • cd6de0554047e32713058b273ae045e3 Зірка Хаосу: значення амулета і символу тату

  Значення амулета

  Амулет зірка Хаосу протягом сотні років допомагає різним людям. Щоб підібрати потрібний варіант, потрібно зіставити сумісність цього талісмана зі знаками зодіаку.

  • Овнам зірка Хаосу подарує впевненість у завтрашньому дні. Людина буде знати, що його чекає в найближчому майбутньому навіть у тому випадку, якщо обставини швидко змінюють один одного.
  • Якщо амулет будуть носити Тельці, то вони зможуть побачити можливі варіанти виходу із скрутного становища. Незалежно від того, наскільки важка ситуація, що склалася, рішення знайдеться.
  • Близнюки зможуть розібратися у своїх почуттях, передати їх оточуючим. Амулет допоможе підібрати потрібні слова, а також подолати сором’язливість.
  • Для Раків зірка Хаосу стане провідником у світ почуттів оточуючих людей. Завдяки розумінню, в якому руслі думають близькі люди, вийде рідше ображати їх і бездумно звинувачувати в неіснуючих вадах.
  • Лев, озброївшись символом зможе надавати позитивний вплив на оточуючих.
  • Діва з талісманом стане більш стійкою під час проблем. Важкі часи будуть переноситися легше, якщо людину не покидає впевненість у своїх вчинках.
  • Терезам зірка Хаос підкаже, яку кар’єрну дорогу краще вибрати. Талісман допоможе зробити вибір навіть між схожими професійними напрямками.
  • Скорпіон стане більш упевнений у власних силах, якщо буде носити амулет. Це дозволить йому частіше кидати виклик своєму сорому.
  • Змієносець і Стрілець знайдуть підтримку близьких людей, якщо придбають зірку Хаосу. Цей символ підкаже, до кого звернутися за допомогою, щоб отримати схвалення і любов.
  • Козерогам талісман подарує любов до буденних справ. Рутина, обридла цим людям, стане в кілька разів приємніше, якщо людина з радістю буде ставитися до подібних обов’язків.
  • Водолії, які звернулися за допомогою до талісману, помітять поліпшення свого фінансового становища. Завдяки тому, що грошових проблем буде менше, вони зможуть розібратися з боргами і відкласти невелику суму.
  • Якщо оберіг будуть носити Риби, то вони зможуть розправитися з нерозумінням.

  Зірка Хаосу – новий, але дієвий амулет. Він допоможе людям з різними проблемами. Щоб точно визначити, як вплине на життя талісман, достатньо звернути увагу на знак Зодіаку, а також на зовнішній вигляд самого оберега.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради