Чи можна мамі стригти волосся дочці, синові – прикмети

Народна поголоска говорить про волосся людини, як сполучній ланці між цим існуванням і вищими силами. Саме через них люди отримують заряд енергії і нарощують життєвий потенціал. І порушити цей зв’язок досить просто – згідно з повір’ям, це можуть зробити батьки, якщо будуть постійно підстригати своїх дітей.

0e06bb128d26604209bb27ecdbd5f370 Чи можна мамі стригти волосся дочці, синові – прикмети

Чому батькам не можна стригти своїх дітей?

У питанні щодо того, чи можна мамі стригти волосся доньці чи сину, допоможуть розібратися прикмети, які прийшли до нас ще з язичницьких часів. Волосся в той час надавали величезне значення, особливо якщо мова йшла про новонароджених дітей. У ніжному віці діти дуже вразливі, а коли їх стрижуть батьки, то стають практично беззахисними перед атаками злих духів.

 • Забобонні люди вважають, що мамі не можна стригти своєї дитини, бо так вона позбавляє його підтримки роду. Це пов’язано з тим, що волосся є джерелами стародавньої мудрості, а втративши їх з-за батьків, діти втрачають до цієї важливої інформації доступ. У результаті дитина може перейти зі щасливою лінії життя на сіру смугу, повну болю і страждань.
 • Якщо говорити про те, чи можна мамі стригти волосся дочці, то тут відповідь буде негативним. Повір’я стверджують, що таким способом мати забирає у дочки її особисте щастя. У майбутньому дівчина вже не зможе побудувати міцні сімейні стосунки і не дізнається, що таке добробут і щастя.
 • Волосся здатні вбирати позитивну енергію, яка дарує не тільки бадьорість і силу духу, але й зміцнює здоров’я. Але якщо стрижку проводить один з батьків, то він ставить під загрозу самопочуття дитини.
 • Коли стоїть питання про те, чи можна мамі стригти волосся синові або дочці, яким ще не виповнився рік, то в цьому випадку народні прикмети категорично не радять цього робити. Вважається, що батько може негативним чином вплинути на розвиток малюка. В народі кажуть – відрізаєш йому мову, тобто розмовляти малюк почне пізніше інших.
 • Підрізаючи волосся своєю рукою, батьки позбавляють захисту дітей вищих сил. Їх біополе стає слабким і сприйнятливим до потоків негативної енергії. Згідно з давніми повір’ями, така стрижка вкорочує життя.
 • 6b49c47e195e8193e1f4ad61c51c1b1b Чи можна мамі стригти волосся дочці, синові – прикмети

  Прикмети про стрижку дітей наголо

  Згідно з народним повір’ям, перший раз малюка необхідно стригти у віці одного року наголо. Вважається, що ця процедура робить волосся в подальшому більш густими і міцними. Але навіть у цій ситуації мамі стригти дитину не можна. Відповіддю на питання «чому» будуть все ті ж повір’я, про яких розповідали вище.

  Щоб не накликати біду, забобонні люди запрошують в будинок людини, яка знає, що необхідно зробити, щоб дитину надалі супроводжувала удача:

  • він обрізає спочатку локон і виголошував замовляння;
  • цю пасмо загортали в папір і зберігали за святою іконою – вона ставала оберегом;
  • потім голову малюка обривали наголо.

  Всі прикмети без винятку стверджують, що батькам не можна стригти своїх дітей, так як така процедура здатна накликати неприємності. Але негативні прогнози можуть спрацювати тільки в тому випадку, якщо в них щиро вірити. Якщо стрижка необхідна, то мама один раз цілком може провести її без шкоди для своєї дочки або сина. Головне, виконувати процедуру з любов’ю, ніжністю і ділячись позитивною енергією.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради