Чим відмити керамічну раковину: народні засоби

У домогосподарок часто виникають питання, які стосуються правильного миття раковин. Особливий підхід вимагає чищення керамічних виробів. Поряд з позитивними якостями такої мийки, розрізняють і складності при догляді за поверхнею. Необхідно проводити регулярне чищення після застосування. А полегшити догляд за мийкою здатні народні засоби для миття.

67943b88d9d903abcbe183dcc9d53cfe Чим відмити керамічну раковину: народні засоби

Чим відрізняється?

Раковина з кермогранита на кухні має ряд переваг, на відміну від стандартних залізних або чавунних. Крім гарного зовнішнього вигляду, такий вид раковин відрізняється наступними характеристиками:

  • шумостойкость — при включенні потоку води не створюється шум;
  • легкість реставрації при сильних ушкодженнях;
  • екологічність — матеріал зроблений з крихти натурального каменю;
  • низький рівень взаємодії з рідинами, що часто застосовуються на кухні;
  • стійкість до вологи — пори матеріалу не пропускають воду.

Гарною якістю, яке подобається домогосподаркам, є низька швидкість розмноження бактерій на поверхні раковини. Якщо присутня постійна волога, не утворюється неприємний запах і слиз. Є можливість замовити свій дизайн під інтер’єр кухні, тому що такі раковини роблять методом пресування крихти з розчином клею. Але є і недолік: посуд легко б’ється про керамограніт.

Чим і як чистити?

Придумали багато засобів для миття раковин, але для керамічного виробу необхідний особливий догляд. Поверхня такого виробу має мікропористий вигляд, що не видно неозброєним оком. В результаті легко вбирається будь-барвник.

ac29ba906fadca38c74d2c3c4937d831 Чим відмити керамічну раковину: народні засобиСантехніку необхідно регулярно очищати й утримувати в чистоті.

Промивати раковину з керамограніта на кухні стоїть після кожного використання і повністю вимивати мінімум раз в тиждень. Часто застосовують такі засоби для миття:

  • Крем для склокераміки Sillit Bang. Чистити гранітну мийку таким засобом легко без шкоди поверхні. Але продукт погано виводить старі і в’їдаються плями.
  • Mellerud. Використовують в якості профілактичного засобу від появи плям. Недоліком вважається порівняно висока ціна.
  • Рідина для миття стекол. Такий засіб можна вибирати будь-якої марки і застосовувати на глянцевому поверхні після щоденного миття посуду. Негативним вважається наявність неприємного запаху до однієї години.

Народні засоби

Застосовують підручні засоби, щоб чистити керамічну раковину. Основні представлені в таблиці:

Засіб Можливості
Лимон Освітлює поверхню, очищає мікробіологічні забруднення
Гірчичний порошок Підходить для щоденного застосування для легкого очищення поверхні
Харчова сода Прибирає мікроби і уповільнює їх розмноження, а також прибирає плями від чаю і кави
Зубна паста Злегка відбілює поверхню і освіжає зовнішній вигляд
Оцет Видаляє сліди вапняку
Таблетки для посудомийки Видалення іржавих і вапнякових плям

Всі види домашніх засобів мають єдиний алгоритм застосування, щоб чистити мийку з керамограніта. Спочатку наносять необхідну суміш на всю площу раковини і залишають на 5 хвилин. Якщо присутні в’їдаються плями, то рекомендують чекати від 10 до 15 хвилин після нанесення засобу. Після цього необхідно ретельно вимити раковину з кермогранита на кухні за допомогою м’якої губки для посуду або тканинній ганчіркою.

Чому не можна мити керамогранітную раковину?

У керамічної раковини є свої слабкі сторони. Категорично не можна застосовувати для миття вироби агресивні розчини або розчинники. До них відносять ацетон або метиленхлорид. Частим місцем розповсюдження плям і бруду — це подряпини і садна, які можуть з’явитися в результаті застосування металевих мочалок або щіток. Не можна застосовувати різкі перепади температур при чищенні (сипати леді або наливати окріп). Пошкоджують виріб і спроби зрізати або відшкрібати плями з поверхні ножем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради