Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov86 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Пишні розміри — не привід комплексувати, а особливо на пляжі. При правильному підборі купальника повна жінка зможе приховати свої недоліки і підкреслити достоїнства. Дизайнери створюють цілі колекції виробів для власниць великих грудей і живота. Дізнайтеся про новинки 2019-2020 роки з нашої статті.

Стильні купальники для повних жінок

 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Закриті купальники підходять для жінок з великими формами, які хочуть приховати недоліки живота. Вибираючи таку модель у першу чергу зверніть увагу на верх виробу. Якщо у вас гарна і велика груди, то за допомогою відкритого верху ви зможете підкреслити і виділити. Чашечки на виробі можуть бути класичні або форми майо.

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov88 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov89 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

По-друге, якщо ви жінка без комплексів, то можете сміливо вибрати закритий купальник з вирізами з боків. Така модель виробу називається ще монокіні. У сезоні 2019-2020 такий купальник в моді. Він підкреслить красу і сексуальність повної жінки.

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov90 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov91 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov92 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

У сезоні 2019-2020 дизайнери пропонують моделі купальників для повних жінок типу свім-дрес. Такі моделі підходять скромним власницям пишних форм. Купальники великих розмірів свім-дрес виглядають як плаття і повністю приховують всі недоліки жіночої фігури.

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov93 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov94 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

В тренді закриті купальники чорного кольору. Вважається, що саме цей відтінок допомагає жінкам з повними формами приховати наявні недоліки.

Окремі моделі

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov95 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

При виборі роздільного купальника для повних слід враховувати кілька особливостей. До них відносяться:

 • Відповідний розмір. Не варто підбирати обтягуючі сковують руху виробу. В купальнику повинно бути комфортно і зручно;
 • Відмова від бікіні (форма трусиків). Не рекомендується віддавати перевагу бікіні. Вони підкреслюють великі форми. Більш виграшно і ефектно виглядають трусики з високою талією або шортики;
 • Блискучі купальники. Блискітки привертають увагу до недоліків повної жінки і тому такі вироби обирають тільки сміливі дами;
 • Зав’язки. Їх наявність на купальнику приносить повній жінці дискомфорт. Не рекомендується вибирати вироби з зав’язками;
 • Правильний колір купальника. При правильній збірці відтінку вироби, воно допоможе приховати недоліки повної жінки і підкреслить достоїнства.

У літньому сезоні 2019-2020 році в моді відкриті купальники з трусиками з високою талією, танкіні і купальники з шортиками.

З високою талією

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov96 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Така модель виробу допомагає жінці приховати живіт і, за рахунок високих трусиків, підкреслити талію. Відкриті смужки на виробі візуально приховують недоліки стегон. Ліфчик з глибоким декольте привертає увагу до великої і красивої грудей жінки.

Головне правила при підборі роздільної моделі купальника для повних жінок — поєднання верху (відкрита груди) і низу (високі трусики).

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov97 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Смужки на виробі роблять фігуру жінки більш витонченою. Вони можуть бути горизонтальні, вертикальні або перетинати один одного. Такий тип купальника підходить під будь-який колір шкіри жінки.

Танкіні

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov98 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

У літньому сезоні в тренді відкриті купальники танкіні. Виріб поєднує в собі відкритий і закритий купальник для повних. В 2019-2020 в тренді різних ліфчиків і трусиків від красивих купальників для повних жінок. Це означає, що в моді верх і низ різних кольорів і типів.

З шортами

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov99 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Особливість роздільного купальника з шортами для повних жінок в тому, що гарний топ облягає груди, привертаючи увагу оточуючих до неї, а трусики-шортики візуально допомагають зменшити стегна.

У літньому сезоні 2019-2020 в тренді забарвлення булини. Це поєднання чорного кольору купальника з білими горошинами (великими або дрібними).

Сміливі купальники

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov100 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

У сезоні 2019-2020 роки в моді ретро-купальники або моделі із завищеною талією. Є моделі виробів з великими малюнками, які візуально збільшують фігуру. Такий варіант для повної жінки вважається сміливим і не кожному підходить.

Серед сміливих літніх купальників для повних жінок можна виділити тваринний принт та комплекти з низькими трусиками.

З твариною принтом

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov101 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Купальник для повної жінки з зображенням тварини не буде приховувати недоліки великого живота, а навпаки підкреслить їх. Така модель виробу повністю облягає фігуру. Не всім підходить купальник з твариною принтом і тільки сміливі вирішуються на його покупку.

З низькими трусиками

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov102 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Сміливим також буде купальник з низькими трусиками. Така модель не приховує животик повної жінки, а навпаки підкреслює його. Але перевага такої моделі купальника в тому, що вся увага оточуючих приваблює гарна груди.

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov103 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

При виборі купальника з низькими трусиками, акцент робиться на грудях. Великі квіти на ліфчику з пуш-апом підкреслюють красу грудей повної жінки. А низько посаджені трусики підкреслюють талію.

У сезоні 2019-2020 роки сміливі моделі користуються низькою популярністю. В тренді і стримані класичні моделі, приховують недоліки повних жінок.

Моделі купальників, які стройнят

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov104 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

В 2019-2020 в моді купальники, візуально коректують фігуру повної жінки. Вироби створюються, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги. До основних моделей купальників, що коректують фігуру можна віднести:

 • Вироби з вертикальними лініями;
 • Чорних відтінків;
 • Яскравих квітів.

З вертикальними лініями

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov105 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Щоб приховати недоліки підійдуть моделі з вертикальними лініями. З їх допомогою силует фігури витягується. Лінії можуть розташовуватися в одному напрямку або хаотично.

Також красиво будуть виглядати смуги в кольорових відтінках. Особливо ефектно виглядають не однотонні, кольорові лінії насичених відтінків на чорному тлі.

Чорний колір

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov106 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів Візуально повну жінку стройнят купальники чорного кольору. Така модель вважається класикою. Чорні купальники підходять, як блондинкам, так і шатенкам або брюнеткам.

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov107 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

У сезоні 2019-2020 роки саме чорний злитий купальник в моді. Повні жінки віддають перевагу виробам з глибоким декольте і закритим животом. Красиво виглядають вироби з білими смугами по боках. Вони візуально зменшують розмір стегон і витягують силует фігури.

Яскраві відтінки

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov108 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Не тільки чорний колір купальника приховує невеликі недоліки повних жінок. Яскраві вироби теж відмінно справляються з цим завданням. Яскравий роздільний купальник підійде жінкам зі смаглявою або засмаглою шкірою. Особливо цікаво виглядають неонові комплекти.

При виборі стрункої моделі виробу рекомендуємо звернути увагу на трусики з високою талією і ліфчиком пуш-ап з глибоким декольте.

Який вибрати принт?

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov109 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

При виборі купальника для повних з животом рекомендує звернути увагу на такі принти:

 • Купальники з тигровим принтом;
 • З квітково-фруктовим малюнком;
 • В горошок;
 • З морською тематикою.

З тигровим принтом

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov110 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Тигрово-леопардовий купальник — модно і ефектно. На повних жінок такі моделі виглядають красиво. Краще вибирати слитные моделі, які коректують фігуру жінки, візуально зменшуючи пишні форми.

Квітково-фруктовий принт

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov111 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Фрукти на виробах виглядають красиво, але вони не повинні бути великими. Рекомендується підбирати неяскраві моделі купальників, наприклад чорні. Відтінок допоможе згладити нерівності фігури, а невеликий малюнок буде виглядати цікаво.

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov112 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov113 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Якщо ви звертаєте увагу на купальники для повних жінок з квітковим принтом, то квіти повинні бути маленькими, а візерунок невеликим і тонким. Занадто великий принт візуально збільшить форми жінки.

В горошок

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov114 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

При виборі купальника в горошок, слід звернути увагу на окремі моделі. Трусики повинні бути з високою талією, щоб приховати широкі стегна. Горох допомагає приховати неідеальні частини тіла повної жінки. Ідеальним варіантом буде біле булини на чорному тлі.

Морська тематика

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov115 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Довгі купальники у вигляді сукні будуть красиво виглядати на повних жінок. Бірюзовий принт буде виграшно виглядати на пляжі і привертати увагу багатьох. Відкрите декольте підкреслить велику груди, а сукня приховає животик.

Наймодніші кольори купальників великих розмірів

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov116 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

У сезоні літньому сезоні 2019 в моді червоно-оранжевий, яскраво-жовтий, королівський синій, глибокий зелений і рожево-бузковий колір. Жовтий відтінок не нагадує апельсин, а швидше куркуму. Такий колір додає образу повної жінки гостроти.

Актуальними також будуть класичні варіанти: білі і чорні відтінки виробів.

Червоно-помаранчевий

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov117 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Червоно-кораловий колір підкреслює сексуальність і жіночність. При виборі виробів такого відтінку повним жінкам рекомендується віддавати перевагу злитим купальникам. Саме така форма підкреслює груди і приховує недоліки стегон.

Чорний

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov118 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Чорний колір вважається найбільш виграшним відтінком при виборі купальника для повної жінки. Вироби такого відтінку стройнят, відмінно виглядають з засмагою, підходять під будь-який колір волосся. Чорні купальники додаються образу елегантності і не привертають надто багато уваги до себе.

Королівський синій

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov119 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Синій колір купальника виглядає красиво і відмінно гармонує з відтінком моря. Повним жінкам з красивою грудьми рекомендується звернути увагу на верх виробу. Купальник з ліфчиком з кісточками або на бретельках відмінно підкреслить достоїнства.

Білий

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov120 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Білий купальник виглядає ефектно на повних жінок. Вироби білого відтінку великих розмірів привертають до себе увагу і тому їх вибирають не всі. Виграшно виглядатиме білий купальник з пуш-апом.

Яскраво-жовтий

modnye kupalniki dlya polnykh zhenshhin: obzor trendov121 Модні купальники для повних жінок: огляд трендів

Жовтий колір — відтінок сонця. Таке яскраве виріб буде красиво виглядати на повній жінці. Яскраво-жовтий відтінок виділяє бюст і приховує великі стегна.

Підводячи підсумок вищесказаного, слід зазначити, що при правильному виборі кольору і форми купальника, повна жінка буде виглядати на пляжі красиво і ефектно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради