До чого свербить ліве око — значення прикмети по днях тижня і часу доби

Всесвіт часто посилає людині підказки у спробі вберегти від фатальної помилки, подає певні сигнали, на які варто навчитися звертати увагу. Слід відрізняти «вертикальні» події від «горизонтальних». Якщо людина не одягає під носок взуття, він отримує мозоль після тривалої прогулянки – таке закономірне слідство називається горизонтальним. У випадку, коли людина на рівній дорозі неодноразово спотикається – є привід поміркувати, про що Доля намагається повідомити. Такі маячки відносять до вертикальних сигналами, вони вимагають обачності й обережності, а також грамотного тлумачення.

Аналіз таких сигналів і світовий досвід привели до створення прийме, до яких навіть скептики не можуть ставитися байдуже. Щодо зачесавшегося очі існує ціла структурована система. Уточнивши характер свербіння, дату, день тижня, орієнтацію — ліва чи права боку, можна почути сигнал від Всесвіту і скоригувати свої плани, в крайньому випадку, – бути готовим до непередбачуваних обставин.

Свербить ліве око

За однією з трактувань, свербіж в лівому оці віщує сльози або сварку з коханою людиною. Розшифровка свербежу стосується лише сильної статі, а для дівчини зачесавшийся ліве око – провісник новин і вдалий знак. За іншими даними варто очікувати радісна подія або найкращу розв’язку у задуманій справі, при всьому цьому знамення обмежується днем, коли ліве око свербів.

79f1286dbd2c1846c6d97e24d8659a00 До чого свербить ліве око — значення прикмети по днях тижня і часу доби

Подібні трактування щодо свербіння в лівому оці існують і у інших народностей: індуси вірять, що чоловіка, у якого свербить ліве око, чекає велика невдача, в той час як жінкам цей знак обіцяє велику радість, вдалу зустріч або довгоочікувану відповідь. Жителі африканського континенту поділяють таку позицію, однак є виняток: якщо свербіння піддається тільки ліве верхнє повіку, варто готуватися до візиту рідні.

Жителі Гавайських островів виявилися проникливіше: турбує нижню повіку – людина крупно витратиться, свербіж верхнього лівого століття визнаний радісним знаменням – очікується поповнення в родині.

По днях тижня

Деякі авторитетні джерела радять приступати до трактування прикмети, спираючись на день тижня, в який сталася подія:

 • Свербіж в лівому оці в понеділок обіцяє велику сварку з коханою людиною або близьким родичем. Скандал можна нівелювати, якщо утриматися від баталій і не вступати в конфлікт.
 • Вівторок віщує людині з зачесавшимся лівим оком несподівану радість на любовному поприщі або успіх у всіх починаннях. Виняток для другого дня тижня – свербіж в обох очах, це провісник нещастя. Уникнути неприємного повороту долі можна, дотримуючись кількох правил: потрібно тричі перехреститися і вмитися холодною водою, а також повністю виключити негативні думки і переключити увагу на позитивні моменти. Варто уникати прокручування найгіршого сценарію, адже думки – лакмусовий папірець, що чекаєш – то і знайдеш.
 • Якщо подія відбувається в середу, то варто готуватися до романтичного побачення або тотальної удачі. Щоб прискорити потрібну подію, необхідно зробити простий ритуал: побачення відбудеться з більшою ймовірністю, якщо закрити праве око, а лівим оком дивитися на дорогу, представляючи коханого. Ритуал на швидку удачу: почухати ліве око правою рукою і погладити праве плече – так ангел-охоронець буде задобрен і неодмінно відгукнеться на заклик.
 • Зачесався ліве око в четвер – слід готуватися до сліз. Однак точного трактування – від радості або горя – не дається, тому варто налаштуватися на гарний подію, щоб не кликати біду.
 • Свербіж в лівому оці в п’ятницю віщує приїзд родичів.
 • У вихідні зачесавшийся ліве око обіцяє раптову прибуток, чи то відчутний виграш у лотереї, спадщину або премія.

dbfa13f8d97710d9406254f60a7ceee8 До чого свербить ліве око — значення прикмети по днях тижня і часу доби

За часом доби

Слід також звернути увагу, в який час відбувається свербіж:

 • ранкова пора обіцяє зустріч з коханим, вдале заплановане побачення або отримання новин від близького кола друзів
 • короста в денний час може вказувати на вдалу розв’язку в задуманому або галасливі посиденьки. На період з 15 до 18 годин необхідно поставитися уважніше, адже свербіж в цей час передвіщає втрату великої суми. Слід ретельно стежити за своїми фінансами і уточнювати умови пропонованих авантюр.
 • ліве око свербить ввечері — час готуватися до наближення зустрічі будь-якого характеру — любовної або ділової
 • нічний свербіж говорить про наближення діловій поїздці або незапланований візит родича.

Відмінності свербіння в лівому оці з гендерної приналежності

Для дівчини зачесавшийся ліве око є сприятливим знаком, свербіж може передрікати:

 • несподівану радість
 • приємний сюрприз, подарунок, побачення або улаженную сімейне життя
 • успіх у задуманій справі
 • велику прибуток або суспільне визнання, зростання авторитету в оточенні або сходження по кар’єрних сходах

Інші джерела свідчать, що зачесавшееся ліве око – попередження від Всесвіту про заздрість з боку близької подруги, а свербіння в лівій верхній шкірній складці – провісник гірких сліз. Якщо свербіж поширюється тільки на нижню повіку, варто проявити пильність – хтось звернувся до Чорної магії і намагається навести псування або пристріт. Вагітним жінкам варто пройти позапланове обстеження і відкинути страхи та переживання, переконатися, що вагітність протікає у здоровому режимі, а з малюком все гаразд.

Для чоловіків ці знаки можуть говорити про наступне:

 • конфліктні ситуації на роботі, загострення сварок з колегами або товаришами по службі
 • провокації з боку оточуючих, якщо піти на поводу в емоцій, взаємини стануть напруженими і конфлікт доведеться довго розплутувати. З’ясування стосунків із супутницею або авторитетним дорослим
 • в небезпеці один з домочадців або хвороба одного з найближчих родичів;
 • застій у діловому середовищі, деструктивні думки. Необхідно взяти невелику перерву або відгул, витратити вільний час на медитацію, щоб відновити внутрішню гармонію і цілісність
 • незаплановані витрати, пов’язані з особистим майном: автомобіль, квартира. Підвищена ймовірність позбавлення прибутку або премії.

8b86e5f75ae8254b68abce6f6c1222ee До чого свербить ліве око — значення прикмети по днях тижня і часу доби

Чоловікові у віці знак обіцяє отримання неприємних новин, які можуть радикально змінити життя. Варто уважно поставитися до ознаку.

До чого свербить праве око

Свербіж правого століття може попереджати про:

 • швидких неприємності і гірких сльозах. Якщо в житті людина підійшла до важливого рішення, наприклад, угода на роботі або велике придбання, варто проявити наполегливість і ще раз уважно перевірити агентів та умови майбутнього договору, проявити максимум пильність. Легковажність може обернутися вкрай негативним результатом.
 • любовної зустрічі, довгоочікуваному побаченні. Свербіж обіцяє доленосне знайомство або виконання бажання.
 • Щастя і виконання мрії, супроводі удачі у всьому задуманому, успішне закінчення розпочатої справи. Так ангел-хранитель вказує, що удача посміхається людині, не варто нічого боятися.

Значення свербіння в правому оці в певний день тижня можна уточнити таким чином: якщо в назві дня присутня літера «р», це щасливий знак, гарантується радість, гарний настрій і перемога.

Свербіж обох очей

Якщо свербіж в обох очах не припиняється тривалий час, варто розібратися в причинно-наслідкових зв’язках: така симптоматика притаманна багатьом захворювань, патологій, які можуть перерости в хронічну хворобу.

ff0ea421a0cfcf05767a43ac667170d1 До чого свербить ліве око — значення прикмети по днях тижня і часу доби

Найпоширеніші причини:

 • алергічна реакція на уходовые засоби гігієни або декоративну косметику
 • наслідок довгої роботи за комп’ютером. Оболонка ока пересихає і викликає свербіж і печіння
 • поруч знаходиться природний алерген – тварина, рослина, комаха або їжа. Слизова очі моментально реагує на подразник
 • кон’юнктивіт або паразитарне зараження будь-якого роду, в тому числі ігнорування і недотримання особистої гігієни
 • механічне пошкодження очного яблука, розрив слизової оболонки. Може бути викликано потраплянням піщинки, волосся, вії, лопнула або тріснутою індивідуальної корекційної лінзи.

Тільки виключивши подібні варіанти можна приступати до трактування свербежу як пророкує ознаки, тоді свербіж правого ока може означати:

 • швидке радісна подія в родині, нове цікаве знайомство
 • таємниці помисли проти людини стануть явними, відкриються таємниці і змови, людині відкриється справжнє обличчя когось із близького оточення
 • рясний врожай

Аюрведитеские послідовники вірять, що свербіж такого роду обіцяє перехід на новий духовний рівень, пробудження свідомості та поглиблення самосвідомості, відкриття чергової чакри або кількох зміцнення енергополя. Пристрасні іспанці вірять, що цей знак віщує швидкий розрив відносин з другою половинкою, а для жителів ПАР це знак, що наближається, матеріального достатку і досягнення високого статусу.

Важливо пам’ятати, що настрій і віра людини зіграють вирішальну роль в таких провісників. Кожна культура самобутня і автентичний, тому трактування таких явищ має відносний характер: приналежність до різних егрегорів, віра в різних богів і безліч інших чинників дають настільки різні значення і трактування однієї події.

Компенсація або часткова нейтралізація

Подібні сигнали і ознаки Всесвіту не завжди мають позитивний характер, для того, щоб збалансувати негативний наслідок, існує декілька технік:

 • щоб уберегтися від фінансових втрат, які обіцяє ознаку, необхідно здійснити наступний ритуал: лівою рукою покласти купюру в лівий кишеньку на одязі, один куточок купюри повинен визирати. Час від часу необхідно поглядати на цей куточок через ліву сторону, а перед сном покласти гроші під подушку. Така структура дій дає сигнал головному мозку, що все в порядку, внутрішнє занепокоєння з часом відступає, і підсвідомі спроби налаштуватися на негативний результат зводяться до нуля.
 • якщо свербіння в оці обіцяє неприємності, почухайте очі протилежними руками — праве око свербить лівою рукою, а лівий чесати правою — перехрестіть тричі кожен з них і сплюньте тричі через ліве плече.

Важливо! Віра в свою удачу і ангела-хранителя, а також позитивний настрій і легке ставлення до життя стануть вирішальними факторами у формуванні подій. За допомогою медитацій, тверджень і самовнушений можна досягти внутрішньої гармонії і залучити в своє життя благополуччя, достаток, вдалий результат у задуманих справах і виконання бажань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради