Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

«Revlon» (Ревлон) – сучасний всесвітньо відомий виробник професійної палітри фарб та засобів по догляду за волоссям. Корпорація стежать за інноваціями в області преображення волосся і негайно впроваджує нові розробки в свою продукцію.

Особливості фарби «Revlon»

Характерною рисою фарби Ревлон є як багата палітра кольорів, c можливістю змішування для отримання нового відтінку, так і бережливе ставлення до волосся. Це важливі параметри, завдяки яким професіонали обирають продукцію саме цього бренду.

65f5d59d0be70cf565a6c678e5e99e9a Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгукиФарба Ревлон професійна додає блиск і доглянутий вигляд волоссю

Засоби для фарбування даного виробника не просто підфарбовують волосся, надаючи їм блискучий доглянутий вигляд, але і сприяють відновленню та харчування волосяний структури, не руйнуючи при цьому волосся на молекулярному рівні. Особливе властивість фарб від Ревлон – повне зафарбовування сивини і універсальність, що дозволяє використовувати засіб незалежно від типу шкіри.

Серії фарби «Revlon»

Фарба Ревлон, професійна палітра якої багата різноманіттям відтінків, налічує 8 різноманітних серій засобів по фарбуванню волосся і гарантує якісний результат.

Revlonissimo Chromatics

Засоби цієї серії здатні проникати вглиб волосся і реконструювати пасма зсередини. Ця лінійка фарб безпосередньо створена для інтенсивного глибокого фарбування. Підходить для однотонного фарбування волосся, а також дає можливість створювати гармонійні переливи кольору.

Revlonissimo High Coverage

Лінійка призначена для фарбування волосся з великою часткою сивини. Забезпечує волосся вікових жінок необхідним для них доглядом і володіє зміцнюючою дією. Дає стійкий забарвлює результат. Додасть пасмам м’якість і насичений яскравий колір.

Revlonissimo Super Blond

Лінія створена саме для блондинок. Кошти даної лінійки, не пересушує волосся, здатні висвітлити пасма на 5 тонів. Завдяки легкій структурі склад швидко змішується і рівномірно покриває кожен волосся.

Revlon Young Color Excel

Якісний спосіб зміни іміджу без шкоди для волосся і втрати природності. Створена для отримання насиченого відтінку з мінімальним впливом на локони. 16fd4c9afc23ea516a338f7b1962a9ff Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгукиСпеціальні пігменти і рідкі кристали в складі фарби володіють ефектом уповільненої дії, завдяки яким результат від фарбування є стійким, а тон більш насиченим.

Color silk

Продукція цієї серії врятована від аміаку та інших хімічних елементів, які шкодять структурі волосся. Професійна палітра рясніє різноманіттям відтінків і здатна не просто змінити тон волосся, а також додати йому чарівності і шарму. Особливі частинки в складі колір фарби захищають від вигорання, пересушування і не допускають ламкості волосся.

0736ed2432f7dba5799b47628cba38b5 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Nutri Color Creme

Ця лінія від Ревлон являє собою поєднання фарбувального кошти для волосся, маски. Продукція даної серії призначена для поглиблення тону і реконструкції структури. Засіб слід наносити на сухе волосся рівномірно і витримувати протягом 3-х хвилин. Застосовується для підтримки кольору і тонування між сеансами фарбування волосся.

Revlon Gentle Meches System

Засіб для мелірування, з допомогою якого можна освітлити волосся, не пошкоджуючи при цьому, до 5 тонів.325dd4451679c20c4d21849e6ef8de66 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгукиДо складу продукції з цієї серії входить рослинний білок і особливий віск, що дозволяє досягти натуральності при мелірованії.

Revlon Blonde Up

Являє собою приємно пахне порошок для знебарвлення волосся на 8 тонів. Вміст аміаку в порошку мінімально, незважаючи на такий сильний ефект. Особливі сині частинки в складі нейтралізують жовтий відтінок.

Палітра кольорів

У продукції від компанії Ревлон налічується 34 різних відтінків, які в свою чергу діляться на наступні базові категорії: темні тони, червоні і світлі, а також ряд відтінків, отриманих внаслідок змішування. 267d670ad72c975f6067d36995f85e2f Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгукиКожному відтінку привласнений свій унікальний код, починаючи з нульової позначки.

Русяве відтінки

Серія Revlonissimo Colorsmetique:

 • 6 — темно-русявий;
 • 7 — русявий.

Color silk:

 • З 60 по 71 – від темно-попелястого до золотистого блонда;
 • 7В — шампань;
 • 9В — блідо-русявий блонд.

Темно-каштанові

Revlonissimo Colorsmetique Chestnut:

 • з 4.41 за 7.41 — від каштан середньо-коричневий до середній блондин горіховий;
 • з 5.14 по 7.14 — від карамельно-каштановий шатен до карамельно-каштановий блонд.b43198d91f6d31bdd1a3c7d21b9cd4de Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Young Color Excel:

 • 3-5 — від темно-до світло-коричневого;
 • 42 — темний каштан.

Золотисті

Лінійка Revlon Orofluido Luxurios Gold код з цифрою 3 після крапки: починаючи з номера 5.3 і до 9.3 відтінки представлені від світло-золотисто-коричневого до дуже світлого золотистого блонда.

Young Color Excel:

 • 30 — інтенсивний золотий;
 • 3 — дуже світлий золотий1fac77bd383cf04473aab28ff3fb1e15 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Color silk:

 • 4G — 5G середній і світлий золотисто-каштановий, відповідно;
 • 7G — золотистий блонд;
 • 10G і 11G — від світлого до ультра-світлого сонячного блонда.

Revlonissimo Colorsmetique Paleblonde:

 • 23 – дуже світлий блонд, золотистий і переливається;
 • 31 – блондин золотисто-попелястий.

Revlonissimo Colorsmetique GOLD:

 • 3 — 9.3 від золотисто-коричневого до золотисто-світлого блонда.

Revlonissimo Colorsmetique BEIGE:

 • З 6.31 за 9.31 – від темного блонда до дуже світлого з відтінком золотисто-попелястого.

Руді

Відтінки з лінійки Revlonissimo Colorsmetique COPPER.

Color silk:

 • 31 і 32 – від темного рудувато-коричневого до коричневого махогона;d9a8d1ba0058c5d7ceceb2407317875f Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки
 • 44 і 45 – від середнього рудувато-коричневого до яскраво-рудого;
 • 53 — світлий рудий.

Попелясті

Серія Revlon Orofluido Sublime Cold код з цифрою 1 після крапки:

 • 1 — 9.1 – відтінки від темного блонда попелястого до дуже світлого блонда попелястого.262b3c55a819e08c0720239b4242fa73 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Revlonissimo Colorsmetique Pure Colors:

 • 11 — інтенсивний попелястий;
 • 12 — перламутрово-попелястий.

Revlonissimo Colorsmetique ASH:

 • 11 — коричневий гіпер попелястий;2fed0012fcf784a94c95fbe98935b7dc Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки
 • з 5.1 по 8.1 — від світло-коричневого до світлого блондина попелястого.

Color silk:

 • 40-90 — від середньо попелясто-каштанового до блідо-попелястого блонда.

Натуральні

Серія Revlon Orofluido Seducing Natural:

 • — Black Nior;
 • з 3. по 9. — відтінки від натурального темно-коричневого до натурального дуже світлого блонда.4c56ed218813e24d93ab725627c267d3 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Revlonissimo Colorsmetique Super Natural:

 • номери з 5SN за 9SN — відтінки від світло-коричневого до дуже світлого блондина;
 • 01 — Paleblonde дуже світлий блондин попелястий природний.

Revlonissimo Colorsmetique Natural Ash:

 • 01-9.01 — від темно-попелястого блондина до натурально-попелястого блондина.dda209637d9f42ddac8f59179a37eda7 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Color silk:

 • починаючи кодом 1N і до 10N – від чорного тону до натуральний світлий блондин.

Як правильно підібрати колір фарби Ревлон

Щоб правильно підібрати відповідний відтінок для фарбування, фахівці рекомендують дотримуватися ряду простих правил:

 • Потрібно брати до уваги відповідність між кольором очей, шкіри і волосся. Світлій шкірі відповідають світлі відтінки волосся, власницям оливкового відтінку шкіри підійдуть темні тони, якщо у шкіри рожевий або білосніжний відтінок – відмінно відповідає вся руда палітра кольорів. В ідеалі тон фарби повинен відхилятися від природного кольору волосся в ту чи іншу сторону не більш, ніж на 2 тони.
 • При виборі кольору потрібно враховувати стан шкіри. Якщо мають місця прищі, вугрові висипання, кола під очима, то бажано уникати як дуже темних, так і дуже світлих відтінків.
 • Якщо прийнято рішення на користь кардинальної зміни іміджу (перетворитися з брюнетки в яскраву блондинку), колір волосся потрібно змінювати поступово, щоб уникнути безповоротної зміни структури волосся, і психологічної травми, яка може виникнути в результаті різкої зміни способу.
 • При виборі фарби для волосся від компанії Ревлон, слід керуватися спеціальною картою з професійної палітрою відтінків, яка є унікальною у кожного виробника фарбувальних засобів.

Які відтінки підходять для зафарбовування сивини

Для фарбування волосся, що мають високий відсоток сивини, слід зупинити свій вибір на світлих тонах фарби. Світле волосся надають зовнішності більш молодий і свіжий вигляд, в той час як темні тони роблять образ суворіше і старше, саме тому з віком бажано віддати перевагу більш світлим відтінкам.

3ae13dc320dcf32b7717fda50756f98c Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

Плюс до всього, при відростанні коріння волосся не будуть сильно виділятися. Якщо сивини небагато порівняно з основною масою волосся, можна починати з делікатної нестійкої фарби на тон або два світліше натурального кольору. Якщо ж сивина сильно помітна, то необхідна стійка фарба.

У компанії Ревлон є спеціальна лінія, розроблена для зафарбовування сивини з широким вибором бажаного кольору. Професійні фарбувальні засоби серії Revlonissimo Colorsmetique High Coverage дбайливо впливають на волосся і якісно зафарбовують сиві пасма.

Унікальна формула, що використовується в цій лінійці, не тільки надає м’якість і робить колір волосся яскравим, але і дійсно зміцнює їх. Професійна палітра лінійки складається з 14 глибоких відтінків, від злегка холодних до ніжно теплих. А завдяки можливості змішування кількість тонів збільшується до 21.

Якщо барвник засіб High Coverage застосовується вперше, то час його впливу на волосся слід продовжити до 20 хвилин, так як для зміни кольору і рівномірного профарбовування буде потрібно більш тривалий час обробки. Для світлих від природи волосся підійдуть попелясті і русяве тони. Для каштанових – світло-коричневий і темно-рудий спектри кольорів.eddba35b475a5f45820a6dc1e21b6910 Фарба Ревлон професійна. Палітра відтінків, кольору блонд, для сивого волосся. Ціна, відгуки

При виборі відтінку, слід також взяти до уваги, що чим більше сивого волосся, тим більше світлим буде кінцевий результат, тому професіонали рекомендують зупинити свій вибір на фарбу більш темного тону, ніж планується отримати в кінцевому результаті. Добре справляються з зафарбуванням сивини золотисті відтінки.

Щоб результат був якісним при зафарбовуванні сивини, барвника повинне бути багато і часом витримування його на волоссі потрібно враховувати.

Фарба Ревлон, професійна палітра якої представлена квітами на будь-який смак, також є більш стійкою до застосування шампуню, особливо це стосується лінійки High Coverage, тому результат тримається довше.

Інструкція по застосуванню

 • Фарбування слід проводити на немиті сухі волосся, які необхідно попередньо ретельно розчесати.
 • Спину і плечі накривають захисної накидкою, щоб уникнути попадання фарби на одяг.
 • Слід використовувати гумові рукавички і спеціальну кисть для нанесення барвника.
 • Засіб для фарбування потрібно розводити в скляній або пластикової ємності.
 • Фарбування слід починати з пасом на маківці, поступово пересуваючись до тімені і закінчуючи скроневої зоною, де волосся більш тонкий.
 • Склад потрібно наносити на виділену пасмо, починаючи від коренів і рухаючись у напрямку до кінчиків.
 • Коли всі локони будуть покриті фарбувальним складом, слід почекати мінімум 30, максимум 40 хвилин.
 • Після миють волосся шампунем і нанеосят спеціальний бальзам.
 • Висушують волосся без застосування фена.
 • При виборі фарби від бренду Ревлон, слід керуватися професійної палітрою відтінків.

  Незважаючи на сумісність продукції з будь-яким типом шкіри, не слід нехтувати перед використанням барвника тестом на алергію.

  Відео про фарбу для волосся Ревлон

  Палітра супер рідка фарба:

  Фарба для волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради