Хрест Тамплієрів: значення знака, символу, герба та інших атрибутів ордена

Вважається, що чим древнє магічний символ, тим сильніше його вплив на людину. Тому для отримання серйозної допомоги від вищих сил багато звертаються до талісманам XII—XIII століть. Саме в цей час розквітає релігійне об’єднання лицарів, важливим оберегом яких був знак Тамплієрів.

Сучасна людина також може розраховувати на вплив символіки цього ордена, але для цього необхідно уважно ознайомитися з правилами.

aeca61d981484006d2d693c0b109b804 Хрест Тамплієрів: значення знака, символу, герба та інших атрибутів ордена

Значення хреста Тамплієрів

Один з найбільш популярних символів серед людей — це хрест тамплієрів, значення якого нерозривно пов’язане з поняттями вірності, честі і благородства. Такий оберіг рекомендується носити:

 • Суддям і поліцейським. Завдяки впливу амулета представники влади зможуть виконувати свої професійні обов’язки відповідно до законів.
 • Військовослужбовцям. Символ направить власника по вірному шляху. За допомогою магічного впливу він зможе діяти гуманно і відповідно з негласними моральними нормами.
 • Вчителям і наставникам. У них зародиться бажання вкладати в учнів всю душу. Завдяки самовіддачі результати вихованців збільшаться в рази, в той час як мудрість викладача буде тільки рости.
 • Усім віруючим. Знак підійде як католикам, так і православним, так як у часи раннього християнства ще не устоялися значні відмінності між цими напрямками. Талісман допоможе господареві завжди діяти по совісті, не забуваючи про заповідей і церковних нормах.

Знаки і символи

Різні знаки ордена Тамплієрів відсилають людини до стародавніх часів — XII століття. Це особливий період історії, коли над народом були сильні релігійні ідеї ранньохристиянських навчань.

Завдяки сильній зв’язку символіки з вищими силами амулети допомагали своїм господарям незалежно від ситуації. Якщо сучасна людина всім серцем повірить в могутність знаків, вони щедро винагородять його і дарують безоплатну допомогу.

 • Булла із зображенням двох озброєних вершників на одному коні. Ця печатка часто використовувалася в якості доказу єдності ордена. Незважаючи на місцеві відмінності Тамплієрів, вони слідували за загальними ідеалами, що згуртовувало їх. Такий символ часто використовується для парних прикрас або талісманів в знак спільності і взаємопідтримки двох або декількох людей.
 • Друк з храмом. Цей символ має релігійним значенням. Він вказує на християнські ідеали Тамплієрів, які діяли у відповідності з вченням Христа.
 • Пентаграма. Незважаючи на те, що в наступні століття цей символ асоціюється з дияволом, він був важливим для Тамплієрів. Знак можна було знайти лише серед представників живої природи, тому він став позначати усвідомлене існування. Також зірка часто використовувалася для шифрування листів, адже таке позначення було легко намалювати, не відводячи пера від паперу.
 • Перевернута пентаграма. У XIII—XIV століттях символ використовувався для вказівки на воскресіння Христа. Представники ордену вірили, що кожний, хто захистить свої обладунки таким знаком, знайде шлях у царство вічного життя і буде прийнятий Богом як захисник і доблесний воїн.
 • Символ Бафомета. Це перевернута зірка з зображенням цапиною голови поверх неї. Значення символу стало широко відомим після тамплиерского процесу. Вважалося, що опороченная пентаграма використовувалася під час сатанинських обрядів. В подальшому вона стала асоціюватися з захистом від ворогів і зрадників.
 • Бджола або фігурна обмальовка тільця комахи. У ранньохристиянських віруваннях такий символ означав чисту віру всупереч бідності. Незважаючи на погані умови життя і важкі ситуації, люди продовжували восславлять Бога, за що і отримали місце в раю. Бджола на обладунках вказувала на тих лицарів, які залишили свою сім’ю в злиднях.
 • Троянда. Квітка означає бажання, які виходять з самого серця. Знак був підтвердженням того, що людина вступає в орден Тамплієрів по своїй волі. Також саме троянду лицарі використовували під час обрядів про прощення за вбивства людей і розорення міст.
 • Рослини з зображенням квітів чи ягід. Цей знак вказував на багатих або знатних лицарів. Вважалося, що завдяки символу обладунки ще краще захищали лицаря з привілейованої сім’ї.
 • 2e0e257420f0cf2b59826a1a0a5dcd28 Хрест Тамплієрів: значення знака, символу, герба та інших атрибутів ордена

  Герб

  У XII—XIV століттях у Тамплієрів було прийнято використовувати різні герби. Символіка залежала не тільки від місцевих відмінностей між представниками ордена, але і від цілей, які Тамплієри мали в той чи інший час.

  • Рівнокінцевий хрест. Цей знак найчастіше був особистим позначенням приналежності війна до ордену. Тамплієри робили подібні талісмани з дорогоцінних металів, а потім використали як одне з важливих прикрас обладунків. Середина найчастіше закрашивалась чорним, а краю залишалися срібними або золотими. Це означало гнів і ненависть до ворогів Христа. Кожен з воїнів стримував всередині ці почуття, однак при зустрічі з противником він був готовий виплеснути злі емоції на благо вищої мети.
  • Лапчатая хрест, відомий також як хрест пате. Він відомий як один з перших відмінних знаків тамплієрів. Найчастіше на ньому зображені мечі або шаблі. Герб вказував на цілеспрямованість воїнів. Вони готові на будь-які жертви під час битв, щоб роздобути бажане. У той же час, орнамент навколо холодної зброї символізує благородство і вірність найвищим ідеалам. Незважаючи на ситуацію, Тамплієр не повинен відпускатися до негідних або аморальних вчинків.
  • Червоний хрест на білому тлі. Якщо попередні герби найбільш часто були в чорно-білих варіантах, у більш пізніх зображеннях фігурує червоний знак. Завдяки поєднанню відтінків у герба з’являвся новий сенс. Білий — колір правди, чистоти і благих намірів. Він вказував на те, що Тамплієри надходили у відповідності з совістю і за велінням Бога, а їх прагнення безкорисливі. Червоний вказував на честь, хоробрість і гордість. Крім того, він позначав готовність кожного з воїнів померти в бою за християнські ідеали.

  Всі три хреста пов’язує уявлення про єдність 4 елементів. Мова йде і про сторонах світла, і про апостолів, та про пори року, і про стихіях. У багатьох життєвих ситуаціях Тамплієри помічали об’єднання чотирьох деталей, тому вони спробували вкласти ту ж ідею в основу свого ордену.

  Як правильно носити амулет

  Існують правила, які вказують, як правильно використовувати сучасні деталі з символікою ордена Тамплієрів, щоб вивільнити їх силу.

 • Талісмани з пентаграмою потрібно носити на шиї або як значків на грудях. Так у них буде безпосередній зв’язок з серцем власника, відповідно, знак буде мати більший вплив на його долю.
 • Прикраси з гербами або будь-якими іншими знаками лицарів рекомендується носити на зап’ястях або у вухах. Так вони захистять найважливіші частини тіла людини і направлять його думки в потрібне русло.
 • Атрибутика з символами ордена буде мати силу лише в тому випадку, якщо вона розташована на верхній частині тіла. Нашивки або предмети одягу, розташовані на поясі або ногах, залишаться лише красивими зображеннями, однак їх сила не буде впливати на життя власника.
 • Тамплиерской герби найчастіше не поєднувалися один з одним, тому і зараз не рекомендується поєднувати символи із зображенням двох різних хрестів. Це викликає дисонанс між оберегами. Вони не тільки не будуть допомагати власнику, не можуть нашкодити йому в боротьбі за чільне положення.
 • Ритуал активації символіки Тамплієрів

  Після придбання одного з символів Тамплієрів необхідно активувати його. Для цього використовується прозорий стакан з водою, підфарбованою червоним або чорним кольором. Необхідно занурити амулет у рідини, після чого вимовити три рази девіз ордена: «Не нам, Господи, не нам, але в ім’я слави імені Твого».

  Після ритуалу радять не виливати воду в раковину, а полити їй рослини. Якщо рідина буде використана на благо чужого життя, і сила тамплиерского знака зросте.

  Орден релігійних лицарів існував недовго. Більш того, він розпався через судового процесу, під час якого звинувачували відступники від християнських вчень. З-за цього багато хто вважає, що амулети з символікою затьмарені владою сатани.

  Проте справа зовсім не в тому, хто управляє магічними силами знаків. Якщо вірити в добро і жити за моральними нормами, символи Тамплієрів будуть допомагати своєму власникові.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради