Слов’янські обереги для чоловіків і їх значення – як правильно підібрати

Слов’янські обереги мають велику важливість для чоловіків – вони захищають від пристріту, допомагають відвести біду, сповнюють життєвою енергією і зміцнюють здоров’я. У старі часи вони кріпилися на браслети або пояса, нерідко вишивалися на одязі, в сучасному світі частіше носять у вигляді кілець або кулонів.

Для виготовлення захисних амулетів можна використовувати будь-який матеріал, але найбільшою популярністю користується дерево, золото або срібло.

При виборі чоловічих слов’янських захисних оберегів важливо звертати увагу не на його красу, а в першу чергу вивчити магічні властивості кожного з них і визначитися, для яких цілей чоловікові потрібен талісман.

4a9cfe899968ffff255e8a1e8cfbdbce Словянські обереги для чоловіків і їх значення – як правильно підібрати

Сварожич

Символ бога вогню Сварога з’єднує в собі силу всіх інших слов’янських божеств – подібний оберіг оточує володаря потужним захистом, допомагає відкрити нові таланти і поліпшити відносини в родині. Рекомендується носити чоловікам, які щодня витрачають багато енергії і сил на роботі.

Однак носити такий талісман дозволено лише представникам сильної статі з добрими помислами, які не мають корисливих цілей, інакше він оберне всю свою силу проти власника.

Духобор

Ефективність цього могутнього оберега:

 • допомагає у боротьбі з серйозними захворюваннями;
 • оберігає від злих духів;
 • додає впевненості і рішучості;
 • покращує здоров’я, нормалізує роботу нервової системи.

Духобор сприяє чоловікові знайти своє життєве призначення, прийняти вірне рішення в спірній ситуації і вберігає від непоправних помилок.

Родимич

Старослов’янська оберіг, надає чоловікові упевненість в собі і власних силах, а також зміцнює взаємини між батьками і дітьми. Подарований хлопцеві Родимич буде оберігати її від небезпек, зробить більш врівноваженим.

Всеславец

Цей чоловічий слов’янський сімейний оберіг дає можливість:

 • зберегти лад в сім’ї;
 • уберегти від безглуздих скандалів і суперечок;
 • налагодити взаємини з далекими родичами.

Всеславец допомагає чоловікам знайти підхід до недоброзичливців, позбавляє від поганих помислів і дарує позитивні емоції.

Подорожній

Зображення оберега об’єднує хрест з трьох променів, що символізує перехрещуються дороги, і свастику, притягає сильну енергетику сонця.

Це оберіг для чоловіків, які багато часу проводять у дорозі – він допомагає зберегти ясний розум і не зійти з правильної стежки, а також захищає від будь-якої небезпеки, що чатує під час подорожей.

Подорожній дає ясність розуму і дозволяє чоловікові прийняти правильне рішення за короткий проміжок часу.

Меч в зірці Инглии

Оберіг Инглия являє собою три сплетених трикутника, що символізують основу світу, які укладені в коло, не дозволяє енергетиці розсіюватися. Меч, вписаний в центр отриманої зірки, допомагає хлопцям зміцніти силою духу і стати мудрішими, цілеспрямованою і наполегливіше.

Друк Велеса

Символ підходить рибалкам, мисливцям і чоловікам, чия робота пов’язана із захистом природи. Він зображується у вигляді лапи вовка або лапи ведмедя, і забезпечує:

 • захист своєму власникові під час тривалих подорожей;
 • успіх у всіх починаннях;
 • розкриття нових талантів, які допоможуть знайти духовне і фінансове багатство.

Друк Велеса також допомагає не впасти духом у важкі життєві періоди. Проте варто пам’ятати, що цей оберіг не слід носити чоловікам, залежних від алкоголю, сигарет або наркотичних речовин – дія оберегу не сумісно з шкідливими звичками.

Колядник

Символ бога Коляди, дарує мудрість представникам сильної статі. Він допомагає:

 • правильно розподіляти свої сили, щоб вистачало часу на роботу і сім’ю;
 • знайти кохану і побудувати міцний шлюб;
 • посилити слабкі риси характеру, позбавити від спалахів гніву і безпідставною агресії.

Колядник найкраще підходить юристів, політичних діячів та дипломатів.

Алатир

Алатир зображується у вигляді восьмикутної зірки та символізує єднання чоловічого і жіночого начал або чотири сторони світу.

Талісман надає наступне вплив на життя чоловіка:

 • оберігає від хвороб;
 • допомагає поліпшити взаємини в сім’ї;
 • робить людину терпляча і спокійніше;
 • притягає в будинок благополуччя.

Валькірія

Оберіг поєднує в собі честь, справедливість, мудрість і благородство. Його дію на чоловіка:

 • оберігає його з родиною від нещасних випадків;
 • підсилює почуття до близьких людей;
 • наповнює позитивними емоціями і добрими помислами.

На оберіг зображується войовнича дівчина на коні, яка забирає з поля бою полеглих воїнів.

Ратиборец

Сильний оберіг для військових і людей, які часто перебувають у ділових поїздках. Він захищає свого власника в бою, додає сил та мужності, а також оберігає від пристріту або псування.

Сокира Перуна

Цей амулет символізує силу і мужність, чинить захисний вплив не тільки на власника, а й на всю його сім’ю. У невпевнених хлопців він здатний розвинути цілеспрямованість і сміливість, посилити витривалість.

Щит Перуна

Цей оберіг очищає думки чоловіка-власника і захищає його від поганого впливу недоброзичливців. Носити щит Перуна представницям слабкої статі не рекомендується – він може змінити долю жінки в негативну сторону.

Зніч

Цей оберіг допомагає:

 • знайти вихід із складних ситуацій;
 • знайти взаємну любов або відновити колишні стосунки;
 • повернути творче натхнення і знайти шлях до самовдосконалення.

Зніч заповнює брак енергії, допомагає акцентувати увагу на роботі і зміцнює силу духу чоловіки.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаМаксимальной силою володіють обереги, виготовлені власноруч матір’ю, сестрою або дружиною. Подарований талісман у день народження хлопчика буде оберігати його протягом усього життя.

Щоб вибраний амулет надавав позитивний вплив, важливо щиро вірити в його силу і купувати його з добрими помислами. В іншому випадку оберіг стане звичайною прикрасою або й зовсім зробить негативний вплив на ваше життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради