Все про парових швабрах Black & Decker

Парові швабри дуже затребувані, оскільки це універсальний багатофункціональний електричний прилад, який замінює і пилосос, і пароочисник. З його допомогою прибирання будинку стає неприємною повинністю, а необтяжливим заняттям, віднімати трохи часу і сил.

Що таке парова швабра

3769d2e230627436a9737802eb09bb28 Все про парових швабрах Black & DeckerЗа допомогою парової швабри можна опублікувати навіть найбільш утруднені місця

Відмітна особливість інноваційної конструкції – прибирання гарячим паром. За допомогою парової швабри вдається видалити складні застарілі забруднення. Крім цього, гарячий пар ефективно вбиває хвороботворні мікроорганізми, плісняву та грибок.

Застосовувати пристрій для очищення будь-яких поверхонь: лінолеум, ламінат, паркет, килимові покриття, кам’яна і кахельна плитка. Якщо до швабри в комплекті додаються додаткові насадки, то з її допомогою можна відпарювати меблі з текстилю, гардини та одяг. Ще одна особливість використання агрегату – немає потреби додатково застосовувати миючі засоби, що актуально для алергіків.

Парові швабри оснащені невеликими каналами для забору пилу, отже, видалити великі частки бруду вони не зможуть.

Парова швабра Black Decker: огляд лінійки

e7ffeda5d4c3521411d86849d2cfa753 Все про парових швабрах Black & DeckerМодель “Steam-mop FSM1610”

Всесвітньо відомий виробник Black Decker був заснований понад століття тому і за цей час встиг заслужити довіру серед клієнтів. Не так давно до уваги громадськості він представив лінійку парових швабр під назвою Steam-mop, кожна з них має свої технічні характеристики.

Steam-mop FSM1610 і FSM1620

FSM1610 і FSM1620 – багатофункціональні агрегати, оснащені щіткою з інноваційною технологією Autoselect. Більш докладно про технічні характеристики пристрою:

 • Потужність агрегату 1600 Вт.
 • Знімний резервуар для води додатково оснащений фільтром, який запобігає утворенню накипу. Рідина перетворюється в пар, всього за 15 секунд. Резервуар оснащений додатковим підсвічуванням. Коли індикатор змінить свій колір з червоного на синій, парова швабра буде готова до використання.
 • Регуляція інтенсивності виділяється пара. Ця можливість дозволяє ефективно очищати всі види підлогових покриттів.
 • Щітка оснащена шарнірами, головки яких можуть обертатися на 180 градусів. За рахунок цього забезпечується висока маневреність пристрою.
 • При установці швабри у вертикальне положення, вона автоматично вимикається.

Варто ще згадати про високоякісних насадках, що володіють високими поглинаючими властивостями.

Технічні параметри електричних приладів ідентичні, єдина відмінність – в комплекті FSM1620 йде 2 насадки.

Steam-mop Deluxe FSM1630

a1b69a1a19142cbdbe437a1ef04c63c9 Все про парових швабрах Black & DeckerПристрій Steam-mop Deluxe FSM 1630

Цей агрегат прийнято називати паровий щіткою, яка оснащена технологією цифрового управління та збільшення подачі пари. Виробник заявляє, що без використання миючих складів вдається знищити до 99% патогенних мікроорганізмів, грибків і цвілі. Основні характеристики:

 • Потужність пристрою 1600 Вт.
 • Можна безпечно застосовувати для очищення всіх видів підлогових і вертикальних покриттів за рахунок зміни параметрів на цифровій панелі ручного управління.
 • Об’ємна ємність для води додатково оснащена системою фільтрації, що запобігає утворенню накипу. Це істотно продовжує експлуатаційний термін агрегату.
 • Вода перетворюється в пар, протягом 15 секунд. Коли парова швабра готова до використання, колірний індикатор змінює колір з червоного на синій.
 • Щітка оснащена функцією збільшення подачі пари, це дозволяє виводити застарілі і складно виводяться забруднення.
 • Щітка обертається на шарнірах. Головки мають радіус обертання 180 градусів, що робить швабру маневрової і більш зручною в процесі експлуатації.
 • Модель оснащена знімною головкою 2в1 з насадкою, виготовленої з мікроволокон, які проникають навіть в самі важкодоступні місця.
 • У вертикальному положенні агрегат автоматично вимикається.

В комплекті до Steam-mop Deluxe FSM1630 додається насадка-планер, призначена для килимових покриттів, 2 стандартні і 2 дельтовидні насадки.

Steam-mop Deluxe + SteamBuster FSMH1621

Це прилад 2 в 1, яка поєднує в собі парову щітку і знімний ручної пароочисник. Основні параметри:

 • Потужність 1600 Вт.
 • Включає в себе знімний ручної пароочисник з додатковим набором професійних комплектуючих.
 • Можна застосовувати для всіх видів горизонтальних і вертикальних покриттів. Велика кількість насадок, що йдуть в комплекті, роблять прибирання ще простіше і приємніше. Технологія цифрового керування дозволяє регулювати інтенсивність виділяється пара.
 • Знімна колба для води додатково оснащена фільтром для очищення трубопровідної води. Це значно підвищує тривалість експлуатаційного періоду агрегату.
 • Установка готова до роботи через 15 секунд після включення, колірний індикатор змінює свій колір з червоного на синій.
 • Щітка оснащена шарнірами. Їх головки обертаються на 180 градусів, що робить керування парової шваброю приємною, вона легка і маневрена.
 • Насадки з інноваційною технологією володіють високою всмоктуючою і антибактеріальної здатністю, витримують близько 100 прання в пральній машинці.

В комплекті до Steam-mop Deluxe + SteamBuster FSMH1621 додаються 2 стандартні насадки, 3 м’які щітки невеликих розмірів, насадка-планер, призначена для килимових покриттів, щітка для прибирання плитки, захисний килимок гумовий скребок для чищення скляних поверхонь, пароструйное сопло з переключающимися режимами, гнучкий шланг.

Відгуки покупців

Парові швабри Black Decker швидко завоювали любов вітчизняних споживачів, а все завдяки високій надійності продукції, багатофункціональності, довговічності і прийнятної вартості. Відгуки покупців:

Ярослава, р. Ростов-на-Дону: «Не так давно я стала мамою 3 разів. Часу на прибирання катастрофічно не вистачає, а вдома завжди має бути чисто. Мій турботливий чоловік подарував мені нещодавно парову швабру Steam-mop Deluxe + SteamBuster FSMH1621. Зізнатися чесно, спочатку я не розуміла, навіщо вона потрібна, ну не може вона впоратися відразу з таким обсягом роботи і спростити роботу домогосподарки. Але, на щастя, я помилялася. З її допомогою мені вдалося локально позбавлятися від забруднень за допомогою ручного очисника, щіткою я чищу підлоги і обробляю меблі. Вона істотно економить час і витрачені сили. Я рекомендую!».

Григорій, р. Сочі: «Півроку тому ми з дружиною придбали парову швабру блек енд деккер, точну модель, на жаль, не пам’ятаю. Що можу сказати, вона проста у використанні, інструкція з експлуатації додається, легка і маневрена, якісно справляється з поставленим завданням. Справа ще в тому, що я страшний алергік, особливо з приходом весни. Тепер можна вдома прибирати, без застосування різних магазинних засобів. Я так задоволений покупкою, що тепер сам частіше займаюся збиранням».

На завершення варто додати, що парові швабри Black Decker варті уваги кожного потенційного покупця. Вони мають багато особливостей, прості у використанні і славляться своєю довговічністю.

Щоб не придбати підробку, краще вибирати агрегат у великих супермаркетах з технікою або замовляти у офіційних представників. При покупці потрібно ознайомитися з усіма доданими документами та гарантійним терміном.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради