Капсули «Ліда для схуднення: огляд відгуків і практики застосування для контролю ваги

Біологічно-активні добавки (БАД) пропонуються для вирішення величезної кількості проблем зі здоров’ям, включаючи надлишкову вагу. Бади випускаються в таблетках, драже або капсулах. При цьому вони не є ліками, що багатьма сприймається як критерій безпеки.

Тим не менш в інструкції до будь-БАД можна побачити попередження про протипоказання і необхідність консультації лікаря. Розглянемо, наскільки безпечні та ефективні капсули Ліда і чи можна їх приймати для схуднення.

Склад капсул

Офіційна інструкція по застосуванню дає не дуже розгорнуту інформацію за фармакологічними властивостями препарату Ліда. Тому ми провели розширені пошуки і виявили такі дані по складу капсул Ліда.

Кореневища частухи подорожникова, або подорожника водного

Ця рослина росте в Європі і на Кавказі, у Сибіру, на Далекому Сході та в Америці, тобто скрізь. У Китаї використовується як джерело крохмалю (23% хімічного складу). Містить фруктозу, сахарозу, ефірні масла і смоли. Має гіпотензивну властивість (знижує тиск), особливо на тлі патології сечовидільної системи. Запобігає утворенню каменів у нирках і сечовивідних шляхах.

kapsuly lida dlya pokhudeniya: obzor otzyvov i praktiki primeneniya dlya kontrolya vesa39 Капсули «Ліда для схуднення: огляд відгуків і практики застосування для контролю ваги

Частуха подорожникова

Насіння касії тора

Південно-азійський рослина сімейства бобових. Насіння, чи боби, багаті кальцієм, каротином, бетаїн, цинком, міддю, селеном, вітаміном A. Виявляють проносну та протизапальну властивості. Володіють здатністю очищати ШКТ, стимулювати перистальтику кишечника і покращувати еластичність судин. Використовуються в складах чаїв для схуднення, як засіб, що знижує апетит, хоча з поліпшенням перистальтики це здається дивним.

kapsuly lida dlya pokhudeniya: obzor otzyvov i praktiki primeneniya dlya kontrolya vesa40 Капсули «Ліда для схуднення: огляд відгуків і практики застосування для контролю ваги

Касія тора і її насіння

Лотоса індійського листя

Не достатньо вивчене в Росії, ця рослина широко застосовується китайською медициною. Листя містять алкалоїди, сесквітерпеноїди, флавоноїди, вітамін C. Виявляє тонізуючу, кардіотонічну, седативну, антитоксичну, сечогінну властивості.

kapsuly lida dlya pokhudeniya: obzor otzyvov i praktiki primeneniya dlya kontrolya vesa41 Капсули «Ліда для схуднення: огляд відгуків і практики застосування для контролю ваги

Індійський лотос

L-карнітин

Амінокислота, бере участь у процесах обміну речовин, L-карнітин стимулює енергетичний обмін в клітинах. Дослідження показали, що ця добавка більше сприяє підвищенню витривалості. Л-карнітин призводить до зменшення жирової маси, але тільки при фізичних навантаженнях.

Щодо перерахованих інгредієнтів препарату Ліда є застереження, підсумовані у протипоказання до БАД. Це непереносимість будь-якого компонента в складі таблеток, дитячий вік, вагітність і годування.

Механізм дії

Дію капсул Ліди обумовлено входять до їх складу л-карнітином. Це речовина сприятливо впливає на жировий обмін. Воно необхідно для ефективного транспорту жирних кислот в клітини, де відбувається їх переробка в енергію.

У дослідженнях було показано, що l-карнітин ефективно знижує жирову масу у людей, що практикують фізичні навантаження.«Полісорб МП» і «Глюкофаж» для схуднення.

Л-карнітин в потрібній кількості виробляється в організмі людини. Без додаткових фізичних навантажень його прийом не є необхідним і не веде до зниження ваги.

Огляд відгуків реальних покупців про ефективність цього засобу

На жаль, відгуки реальних покупців відносяться не до оригінального (сертифікованого) препарату у формі БАД, а до засобів невідомого походження. Завдяки хвалебним відгуками, капсули реалізуються на сайтах виробників» і через інтернет-магазини під різними синонімічними назвами:

 • LiDa для схуднення;
 • Ліда білі капсули для контролю ваги;
 • Ліда Максимум для схуднення та інші.

kapsuly lida dlya pokhudeniya: obzor otzyvov i praktiki primeneniya dlya kontrolya vesa42 Капсули «Ліда для схуднення: огляд відгуків і практики застосування для контролю ваги

Таблетки LiDa для схуднення

Всі ці капсули не мають нічого спільного з оригіналом – біодобавкою, виробленої китайської ТПК «Дали». Але їх об’єднує одне – вони не мають реєстрації та укладання ГУ НДІ харчування РАМН. Це означає, що достовірність ні складу, ні тим більше їх безпека не гарантовані.

Незважаючи на хитрощі маркетологів – яскраві назви і привабливі перспективи – відгуки реальних людей про капсулах-дублерів тільки в 40% випадків рекомендують їх до застосування. Решта 60% повідомляють про «жахливі побічні ефекти» і «нікому не побажаєш такого схуднення».

Хотілося б застерегти споживачів від придбання «капсул для схуднення» на підставі «реальних відгуків». Авторами «реальних відгуків про препарат нерідко бувають зацікавлені особи.

Як приймати БАД для контролю ваги

Розглянутий нами БАД через брак відгуків, не варто вважати марним засобом. Як сказано в офіційній інструкції, цей препарат є джерелом флавоноїдів і L-карнітину. Склад підтверджений висновком ГУ НДІ харчування РАМН. Тому засіб потрібно використовувати не згідно з відгуками, а згідно з інструкцією. В анотації говориться, як приймати капсули: по 1 штуці 3 рази в день під час прийому їжі протягом 3-4 тижнів.

Це тайські або китайські таблетки

В деяких відгуках можна побачити таке визначення Ліди, як тайські таблетки для схуднення. З тим, що це не таблетки, а капсули, ми вже розібралися. Але їх походження також варто внести ясність. Торгово-промислова компанія «Дали», яка значиться виробником кошти Ліда, знаходиться в Китаї, в р. Куньмін. Отже, оригінальна БАД – китайського, а не тайського (таїландського) виробництва.

kapsuly lida dlya pokhudeniya: obzor otzyvov i praktiki primeneniya dlya kontrolya vesa43 Капсули «Ліда для схуднення: огляд відгуків і практики застосування для контролю ваги

Оригінальний препарат компанії «Дали»

Висновок

 1. Китайська біологічно-активна добавка Ліда містить флавоноїди і l-карнітин.
 2. L-карнітин стимулює надходження жирних кислот в клітини організму, де вони перетворюються в енергію.
 3. Доведено, що Бади з л-карнітином самі по собі, без фізичного навантаження, не ведуть до схуднення. При регулярних заняттях спортом вони покращують фігуру, роблять м’язи більш рельєфними.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради