Що не можна робити вагітним: народні прикмети

Багато вважають, що для кожного моменту в житті існують свої забобони. Наші предки знайшли знаки долі, які актуальні тільки для жінок в положенні. Деякі деталі можуть вказати на позитивні або негативні події найближчого майбутнього.

572d0b6cd8c4edc6c86b07008bc5f16d Що не можна робити вагітним: народні прикмети

А також існують старовинні народні прикмети, що встановлюють правила, що не можна робити вагітним. Ознайомившись з ними та іншої мудрістю древніх, дама зможе убезпечити себе або приготуватися до майбутніх труднощів.

Чого не можна робити вагітним за народним повір’ями

Збереглося чимало прикмет для вагітних, які пояснюють, що не можна робити під час виношування дитини.

 • Зустрічатися зі старими ворогами — значить незабаром відчути сильне запаморочення та головний біль. В подальшому це призведе до регулярної мігрені і неприємного відчуття в районі сонячного сплетіння. Вважалося, що таким чином, виходить стара злість і агресія, щоб не вплинути на дитину.
 • За прикметами, вагітним не можна гуляти під час сильних листопадов. Це може призвести до неприємностей на роботі. Незважаючи на приготування до народження малюка, жінку будуть навантажувати непростими професійними обов’язками. Це приведе до конфліктів з колегами та начальником і встановлення холодних відносин у колективі.
 • Відвідувати лікарів у четвер — до кризи. Сімейний бюджет перестане регулярно поповнюватися. З-за неминучих витрат на придбання дитячих речей матеріальне становище погіршиться. Фінансові проблеми ляжуть на плечі майбутніх батьків, що негативно позначиться на самопочутті вагітної.
 • Як свідчать забобони, вагітним не можна є велика кількість продуктів червоного кольору. Це може викликати хворобливі відчуття при пологах, так як все їстівне червоного відтінку підсвідомо асоціюється з небезпекою і муками.
 • Купувати книги, що розповідають про злочини або дурних історичні події — ще один пункт списку, чого не можна робити під час виношування дитини. Це позначиться на подальшому вихованні малюка. Син або дочка стануть схильні до проказам і непослуху, що в підлітковому віці виллється в конфлікти і нерозуміння між батьками і дітьми.

Забобони

До нас дійшли національні прикмети при вагітності. Вони вказують не тільки на негативні, але і позитивні події майбутнього.

Слов’янські прикмети

На думку слов’ян, існували певні знаки долі, які варто було шукати в спілкуванні з оточуючими. За ним вагітна жінка могла дізнатися, що її чекає.

 • Якщо дама в положенні розповідає про своїх минулих стосунках, їй доведеться змінити власний світогляд. Вона потрапить у ситуацію, яка змусить змінити думку про своє минуле. Надалі, у подібних випадках жінка буде довше вибирати, як діяти.
 • Збирати врожай в період вагітності — до народження здорового і міцного малюка. Дитина буде володіти силою і розумовими здібностями.
 • Обговорювати з близькими помилки минулого, що не можна робити під час вагітності. Це призведе до низької самооцінки дитини і його несамостійності. При розвитку буде важко позбутися невпевненості сина або дочки, що спричинить за собою додаткові життєві труднощі і конфлікти.

41f3049704e6ba7e77a014ca007db8a1 Що не можна робити вагітним: народні прикмети

Східні забобони

Східні забобони особливу увагу приділяли спілкування між подружжям та батьками. По тому, як один до одного отностся чоловік з дружиною, а також їх взаєминам з батьками можна визначити майбутні події.

 • Сваритися з мамою і татом — до погіршення самооцінки. Жінка не зможе підтримувати думку про власної привабливості, так як вона буде вважати себе в’яне. Доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб відновити позитивне ставлення до свого тіла і думок.
 • Сварка з другою половинкою вказує на неприємності при лікуванні. Жінці доведеться взяти відповідальність за обстеження, лише тоді вона зможе сподіватися на вірні результати аналізів і оглядів.
 • Якщо дама змогла встановити мир в сім’ї, то її чекає несподіваний сюрприз. Чоловік приготує коханої незвичайний подарунок, який не тільки підніме їй настрій, але і буде корисний у повсякденному житті.
 • Якщо під час вагітності жінка відчуває себе самотньою, то її чекають складнощі при вихованні дитини. Вона не зможе зрозумілою мовою пояснити дитині початкові правила життя, що спричинить ускладнення процесу соціалізації. Надалі це виллється в відособленість від ровесників і неприязнь з боку оточуючих.
 • Вагітність — особливий період у житті жінки, коли кожен день підносить сюрпризи.

  Крім фізіологічних процесів, що протікають в організмі майбутньої мами, існують невидимі знаки долі. Звернувши на них увагу, дама зможе з точністю передбачити майбутні події.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради