Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення

Татуювання – древній вид боді арту, який з’явився ще в Стародавньому Єгипті. На шиї у дівчат тату виглядає особливо сексуально. Вона підкреслить красу шиї, особливо якщо нанесена ззаду.

Переваги тату на шиї

Перелік:

 • Натільний живопис – відмінний спосіб самовираження. Тату на шиї дозволяє виділитися з натовпу. Підкреслити індивідуальність.
 • Тату на потиличної частини шиї — вдале місце для нанесення тату, бо її завжди можна сховати під одягом.
 • Татуювання надає екстравагантність і в той же час жіночність і ніжність образу.
 • Як підібрати колір тату

  Вибір кольору чорнила – це те, що потрібно зробити ще до нанесення татуювання. Від кольору залежить сприйняття зображення на тілі.

  Популярні кольори в татуюванні:

  • Зелений — колір весни, молодості і довголіття. З точки зору психології, цей колір вважається нейтральним. Всі відтінки зеленого підвищують самооцінку людини, налаштовують на позитивні думки.
  • Жовтий – колір здоров’я і родючості. Цей колір асоціюється з небесним теплом, він подарує спокій і гармонію власникові татуювання, виконаної в цьому кольорі.3ed75536a072e3c8b0d1c357ac59bd5b Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення
  • Червоний – колір пристрасті. Підкреслить сексуальність, силу характеру.
  • Синій – колір космічної мудрості. Вказує на любов до самоаналізу.
  • Чорний – універсальний колір. Він підійде для всіх видів і форм тату.

  Художник-татуювальник навчений теорії кольору. Він розуміє, як один з одним поєднуються різні відтінки, як колір фону гармонує з початковим чином, тому, підбираючи колір малюнка, слід неодмінно порадитися з майстром тату.

  Велику чи маленьку зробити татуювання

  Великі чи маленькі? Для більшості людей розмір має значення.На велику татуювання зможе зважитися не кожна дівчина, адже малюнок важче приховати і він залишиться на тілі на все життя. З маленькими тату простіше. Якщо потрібно приховати, досить розпустити волосся, якщо хочеться звернути увагу на малюнок, слід зробити високу зачіску.

  У маленьких татуювання, чим простіше дизайн, тим краще результат.

  Це пов’язано з тим, що в невеликих тату з часом (якщо дизайн занадто складний) чорнило зливаються один з одним, лінії розпливаються і бліднуть, малюнок вже не виглядає охайним. Тонкі лінії «пливуть» і тим сильніше зміни, ніж більш деталізована татуювання. Якщо вона при цьому виконана в чорному кольорі, то виправити її вже не можна.

  245816558b1df0383c226ff80336edc5 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значенняТату на шиї ззаду у дівчат виконується, як у маленькому, так і у великому розмірі.

  Задня частина шиї у дівчини підійде для нанесення великий тату, якщо хочеться, щоб малюнок як можна довше виглядав органічно і свіжо.Завдяки значущості розмірів майстер отримує можливість виконати зображення більш точно, не втративши дрібні деталі. Такий малюнок стане прикрасою на шиї і з часом не втратить своїх геометричних обрисів.

  Боляче робити тату на шиї

  Тату на шиї ззаду у дівчат в нанесенні досить хворобливий. Це одне з найболючіших місць на тілі. Перші 60 секунд нанесення наколки, як правило, найболючіші за відчуттями. Якщо ж художник недосвідчений, то відчуття ще більше посилюються. Так як новачок може надто сильно натискувати на голку, заподіюючи біль. Наносити малюнок повинен досвідчений майстер.

  6f5356f049e32a99649f58b9d3566224 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення

  Велику роль відіграє розміщення наколки, больовий поріг людини і імунна система. Шкірний покрив на шиї занадто тонкий і жировий прошарок незначна. Ззаду тату боляче наносити через близькість розташування хребців, але ще болючіше наносити тату на шию спереду і збоку, тому що шкіра в цих місцях найбільш тонка.

  При низькому больовому порозі вже після першого уколу на очах виступлять сльози, при високому больовому порозі біль буде відчуватися як досить терпима. Має значення і тривалість сеансу. Якщо татуювання велика, то до кінця сеансу біль посилиться.

  Якщо біль складно перенести, завжди можна використовувати крем з анестетиком, гелі або спреї, що містять лідокаїн.

  Якщо порівнювати рівень болю з відчуттям при набиванні тату на руці або на стегнах, то тату на шиї робити болючіше.

  Які гарні малюнки можна зробити на шиї

  Коли справа доходить до татуювань у девушекназадней частині шиї, від величезного количествавсевозможных ескізів починає рябіти в очах. Можна вибрати будь-який малюнок, але важливо підібрати такий, щоб він відображав індивідуальність.

  Ось сюжети малюнків, які відмінно підійдуть для нанесення на шию:

  • На шию наносять різні написи, китайські ієрогліфи, наприклад філософські цитати. Подібним способом висловлюють свій погляд на життя, смаки і уподобання.
  • Представниці жіночої статі воліють прикрашати шию зображеннями тварин і птахів. Ці натільні малюнки можуть багато розповісти про характер їх власниці, наприклад,сова вказує на аналітичний склад розуму і мудрість.9a757ae25d3ebf6bf944af856e78a977 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення
  • Знаки зодіаку естетично виглядають і додають загадковості, а зображення пір’я, ловця снів, містичних істот виступають в ролі оберегів.
  • Рептилії, а саме зображення змії, говорять про надзвичайну сексуальності, але і норовливість господині.
  • Дуже модним стало набивати на шиї малюнки з зірками, короною і леопардовим орнаментом. Ці зображення виглядають незвично, виділяючи дівчину на тлі інших.
  • Візерунки та квіти лотоса, орнаменти – зображення, що підкреслюють жіночність і ніжність. Вони чудово виглядають і додають в образ романтичності.
  • Деякі воліють наносити картинки з деревами, зображеннями дубових і вишневих гілок. Ці татуювання можуть виконуватися в більш темних відтінках зеленого і коричневого кольору, з витягнутими переплетеними гілками і корінням. Складні пейзажі наносяться, щоб надати татуюванні глибокий сенс і перспективу.
  • Абстрактні татуювання більш вправні і передають абстрактні ідеї, які можуть не мати ніякого відношення до зовнішнього світу. У них свій стиль і сенс, і вони розкривають творчу сторону людини. Ці малюнки татуювання можуть використовуватися, щоб відобразити внутрішній світ людини.
  • Діаманти – один із сюжетів.Ці тату демонструють елегантну сторону особистості. Їх можна комбінувати з черепом, квіткою або кільцями, щоб зробити малюнок більш красивим і оригінальним.
  • Кроликиимеют міцний зв’язок з магічним світом. Кролик зображує жіночий здоровий глузд, спритність і добру вдачу. Але в той же час пов’язаний з сексом і похіттю.

  Значення тату на шиї жінки

  У кожній тату є своє значення. Все залежить від місця розташування і самого зображення.

  Слід проаналізувати значення популярних малюнків тату:

  • Ієрогліфи. Дівчата наносять в основному слова про кохання, сім’ї, удачі. Нерідко це короткі філософські вислови, володіють містичним і таємничим змістом, який виступає джерелом позитивної енергії.
  • Тварини. За допомогою такої наколки людина акцентує увагу на своєму характері, показуючи оточуючим свій внутрішній світ, в якійсь мірі приписуючи собі якості зображуваної тварини.
  • Птахи. Образ пернатих свідчить про прагнення людини до духовного очищення, польоту думок та свободу дій.
  • Корона. Вказує на високе становище в суспільстві, силу і владу. Цей символ підійде для сильної особистості, впевненою у своїх силах.c16188a2e680f2be8372fd6053206df3 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення
  • Сова. Ще з середньовіччя сова вважається втіленням мудрості і таємних знань. Її зображення показує оточуючим, що перед ними людина, що володіє гострим розумом і ясними думками.Однак у стародавніх шумерів сова була символом смерті.
  • Хрест. У дівчат – символ чистоти і відданості. Кельтський хрест вказує на глибоко віруючу особу. Але якщо хрест пронизав мечем, то це означає, що його власниця сильна і мужня натура, що має сильне почуття справедливості.
  • Знаки зодіаку. Якщо людина знає свої сильні якості, то знаки зодіаку на шиї хороший спосіб отримати підтримку енергії з космоса на все подальше життя.
  • Комахи. Вважається, що комахи мають доступ до потойбічного світу. Наприклад, метелик належить до верхнього світу добра, а мураха, овод – до нижнього світу.
  • Міфічні істоти. Відображення існування казкових, паралельних світів. Натільний малюнок міфічної істоти виступає тотемом-зберігачем, своєрідним оберегом для людини.
  • Змій. Представник найбільш неоднозначних символік. Одні культури використовують змій як символ мудрості, безсмертя, а інші– смерті і скорботи про померлих предків. Однак наколка змія завжди виступає охоронцем свого володаря.
  • Квіти. Вони є символом жіночого начала, початку людського. Лотос – символ вічної боротьби добра і зла. Троянда без шипів – чистота, віра у вищі світи. Квіти на тілі зміцнюють зв’язок з космічною енергією.
  • Зірки. З давніх часів люди спрямовували свій погляд на небо, намагаючись розгадати таємниці космосу. Зірка – символ нескінченності, провідник сонячної енергії з космічного простору.a412855227a626f5bacbf609ae250f82 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення
  • Ловець снів. Оберіг людської душі від підступності темних сил, має велике сакральне значення. В релігії індіанців означає подорож людської душі на шляху руху сонця (від світанку до заходу сонця). Ловець снів, розташований на шиї стане оберегом душі від демонів вчасно сну.
  • Візерунки. Індійські візерунки – одна з символік в буддизмі, що з’єднує в собі 4 земні стихії. Давньослов’янські, а також кельтські візерунки символізують божественне заступництво від злих духів.
  • Риби. В азіатських країнах вірять, що малюнок риби на тілі зцілить заблудлу душу від поганих думок, допоможе в пізнанні свого внутрішнього світу.
  • Хрест. Усі релігії сходяться в одному: хрест – символ Божого початку у наземному світі. У стародавніх єгиптян хрест означав владу богів над людьми. Арійці вірили, що хрест символізує бога сонця.466218dd2eae59767deff21b4fcb4679 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення
  • Смерть. Немає сумніву, що смерть і її посланці – це частина життя усіх жителів землі.Дане зображення має темний і глибокий сенс. Він символізує темну істину життя — істину, яку всі повинні прийняти.
  • Стрічки. Кольори, які використовуються в татуюванні з стрічкою, відіграють вирішальну роль у визначенні того, який сенс вона передасть. Чорна стрічка – готичний стиль, траур, скорбота; стрічки яскравих кольорів, зав’язані в кокетливий бант або утворюють кокетливий завиток – символ жіночності та ніжності; фінішна стрічка візуалізує прагнення у всьому добиватися успіху.
  • Дерево. Вони мають таємничою красою в них поєднуються символи мудрості, сили і життя.
  • Дорогоцінні камені. Символізують екстравагантність і вічну любов, шлюбні узи.

  Перед тим як наносити те або інше зображення, слід уважно вивчити його значення. Це допоможе уникнути негативного впливу символу життя людини.

  Догляд за тату на шиї

  У період реабілітації після нанесення тату є один істотний недолік: похвалитися татуюванням відразу не вийде. Загоєння тату на шиї ззаду займе 8-12 днів, якщо дівчина буде виконувати правила догляду за шкірою.

  Після нанесення тату майстер накладає пов’язку. В залежності від розміру наколки і ради татуювальника пов’язку витримують від 2 до 5 годин на шкірі. Після чого акуратно місце промивають тату прохолодною водою з м’яким милом. Холодна вода сприяє стягання пір, це допоможе наколці гоїтися швидше. Деякі художники-татуювання вважають, що холодна вода робить кольори більш яскравими.1bcc96a8ae466132fe61f54863896b92 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення

  Підсушивши шкіру чистим рушником, протирають її хлоргексидином і наносять мазь «Бепантен Плюс». Наносити її слід на всю область, щоб покрити наколку. Її акуратно розподіляють за шкіру кінчиками пальців. Наносять 3 – 4 рази на день тонким шаром, щоб шкіра дихала.9af18ac615d23b7a6291c9501106bcc5 Тату на шиї ззаду у дівчат, збоку, красиві ієрогліфи, індійський малюнок, написи з перекладом із сенсом життя. Ескізи, фото і значення

  Категорично забороняється під час тритижневого періоду після нанесення малюнка на шию:

  • заклеювати тату пластиром;
  • використовувати мило з добавками, такими як ароматичні речовини, пом’якшувачі шкіри;
  • відвідувати солярій;
  • робити масаж;
  • носити одяг з коміром;
  • купатися в морі або річці;
  • приймати гарячий душ і ванну.

  Також потрібно відмовитися від парфумів, поки шкірний покрив не відновиться.

  Як буде виглядати тату на шиї через кілька років

  Нова наколка виглядає естетично, але через деякий час вона втрачає колишню красу і чарівність. З роками шкіра втрачає еластичність, тому лінії зливаються, розпливаються, втрачаючи геометричні форми. Сучасні чорнило для нанесення малюнків краще тримають колір, продовжуючи термін носіння наколки. Якщо натільний малюнок завдає досвідчений майстер, термін «носкості» також продовжується.

  Ескізи і фото тату

  Тату на шиї додасть дівчині жіночності, підкреслить індивідуальність. Слід бути готовою до того, що завдання буде болючим. Також дівчатам рекомендується вибирати дизайн татуювання на шиї ззаду з урахуванням можливих вікових змін (шкіра втрачає пружність у когось швидше, у когось повільніше), щоб тату радувала око не один десяток років.

  Відео: тату на шиї ззаду у дівчат

  Тату на шиї ззаду у дівчат, фото добірка:

  Жіночі тату на шиї у відео-ролику:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради