До чого свербить праве або ліве плече, обидва плеча — прикмети, забобони, для дівчат і чоловіків

127f16b8ca82f1c20fa31abb26d31c91 До чого свербить праве або ліве плече, обидва плеча — прикмети, забобони, для дівчат і чоловіків

Багато люди прекрасно знають, до чого свербить ліва або права рука, а ось до чого сильно свербить праве плече, знають не всі. За повір’ями, з правого боку людини супроводжує ангел-хранитель. З лівої сторони постійно ходить біс.

Свербить праве плече – прикмети

Народні сказання говорять, що праве плече вважається дружнім або робочим. Тому, якщо воно раптом засвербіло, варто чекати приходу гостей або доведеться попрацювати. Сильно свербить праве плече:

 • до любовним пригодам, яке закінчиться сприятливим результатом;
 • до роботи на дачі чи на городі, де доведеться попрацювати руками;
 • значить, людина щедрий і марнотратний (можливо, належить кутеж за його рахунок);
 • до несподіваних фінансових надходжень, можливо, людина вступить у спадщину чи зірве джекпот у лотереї.
 • В такий день намагайтеся по максимуму скористатися успіхом: братися за справи, які раніше здавалися ризикованими (вони закінчаться щасливим чином), не відмовлятися від романтичних зустрічей, робити покупки, укладати ділові контракти. Будь-які починання в цей день принесе тільки позитив.

  Свербить ліве плече – прикмети

  Якщо свербить або свербить ліве плече, передбачення не такі радісні і оптимістичні. Отже, людину чекають неприємності, тривоги, турботи, погані новини або непередбачені витрати.

  Обдурений чоловік зрозуміє, до чого свербить ліве плече, коли застане дружину на «гарячому». Адже прикмета каже, що ліве плече свербить до зради, обману, образі і сльозам.

  Якщо людина працює суддею, то прикмети, розшифровували прикмету про сверблячих відчуттях, істотно відрізняються від людей інших професій. Вважається, що суддя в цей день винесе справедливий вирок і успішно завершить розпочаті справи.

  У цей день краще не планувати заходи. Варто перенести заплановану поїздку і не вступати в розмови на делікатні теми з колегами, друзями і незнайомими людьми, щоб уникнути серйозних конфліктів.

  2ab336faaed8ea688a9ab5343d6638d1 До чого свербить праве або ліве плече, обидва плеча — прикмети, забобони, для дівчат і чоловіків

  Сверблять обидва плеча – прикмети

  Якщо плечі сверблять одночасно, то людині пора збиратися в дорогу. Прикмета трактується в залежності від часу доби:

  • Ранкове почухування передбачає невелику подорож.
  • Денний виражене почухування з обох сторін говорить про двох або триденному подорожі.
  • Якщо свербіж з’явився ввечері, то належить тривала подорож. Можливо, воно буде пов’язано з роботою або відпочинком.

  На тлумачення прийме впливає час сверблячих відчуттів і статева приналежність «потерпілого»:

  • Роздратування на шкірі плечей у дівчат говорить про приємний «сюрприз», який їх чекає в недалекому часу. Це буде довгоочікуваний подарунок запрошення на концерт улюбленого виконавця або романтичну вечерю з пелюстками троянд і свічками. У будь-якому випадку ініціативу проявить шанувальник чи коханий.
  • Діловим чоловікам (юристам, фінансистам, підприємцям) свербляче відчуття обіцяє вдале закінчення нещодавно розпочатих або незавершених справ.
  • Якщо плечі сверблять у жінки, то їй доведеться попрацювати понаднормово або ж вона зустрінеться з подругами, знайомими або приятелями.

  Прикмети радять спльовувати тричі через ліве плече або кинути дрібку солі, щоб уникнути пристріту і нейтралізувати підступи біса, що знаходиться за спиною з лівого боку. Через праву сторону плювати не рекомендується – можна накликати на себе біди і неприємності.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради