Знайти хрестик: прикмета, що робити зі знахідкою

Не кожен знайдений на вулиці предмет вважається невинним, адже про негативний вплив деяких підібраних речей буквально складають легенди. Приміром, знайти хрестик вважається поганою ознакою.

0af3786197fbdcca1b13637ebdfedc5e Знайти хрестик: прикмета, що робити зі знахідкою

Що означає знахідка хрестика

Досить відома прикмета свідчить: підібраний на дорозі чужий хрест принесе новому власнику один негатив. Адже беручи в руки і забираючи додому такий виріб, людина привласнює проблеми колишнього господаря.

Крім цього, згідно з тим же повір’ями, натільні ювелірні вироби дуже часто використовуються при проведенні обрядів чорної магії. З їх допомогою з особи знімається важка хвороба або затяжне психічний розлад.

Точно невідомо, коли з’явилася прикмета, що знайти хрест і забрати його собі, значить, накликати біду. Але православні священнослужителі одностайні в думці: священний предмет, підібраний на вулиці, нікому не може зашкодити.

Де виявлено хрестик

Найчастіше такі ювелірні вироби втрачаються:

  • на вулиці;
  • на природі (в лісі, в парку);
  • у місцях великого скупчення людей (ТЦ, кінотеатр).

І якщо зазвичай такого роду предмети ховаються у віддалених, погано проглядаються місцях, то деякі аналогічні вироби як ніби спеціально залишають на видному місці. Знайти такий хрестик не складе праці, і саме цей момент повинен викликати побоювання.

Краще не забирати подібну знахідку додому, але і залишати її на дорозі не можна.

Натільний хрест має велике значення для віруючих, він не дає людині забути про Ісуса Христа. Відповідно, просто проігнорувати цю святиню буде неправильно. Залишаючи хрест лежати в пилюці, на землі або траві, віруюча людина надходить погано.

В даному випадку краще зробити так:

  • перехрестити знайдений предмет;
  • прочитати над ним коротку молитву;
  • підняти з землі або підлоги;
  • покласти на видне місце (повісити на дерево, віддати охорони).

Такі прості дії убезпечать людини, знайшов ювелірний виріб, і допоможуть йому вчинити правильно з точки зору віри.

Який хрестик втрачено

Насправді матеріал, з якого зроблено підібране на вулиці ювелірний виріб, не має принципового значення. З тієї простої причини, що і дерев’яний, та золотий хрестик мають однакову цінність для віруючої людини.

e28bffac61bbcda0d360688841df5bdd Знайти хрестик: прикмета, що робити зі знахідкою

Можна нести знайдений хрест додому

Якщо знайдений хрестик не викликає знайшов у людини ніяких негативних емоцій, то його можна забирати з собою. Адже такий предмет сам по собі не приносить біду, а от сила думки нового господаря цілком може притягнути до нього неприємності.

Крім цього, деякі люди навіть цілеспрямовано полюють за старими ювелірними виробами. Вони шукають їх, ремонтують, чистять і з гордістю поповнюють свою колекцію черговою знахідкою.

Якщо людина, що знайшов на вулиці хрест, переповнена страхами і забобонами, то йому краще пройти повз нього. В іншому випадку з’явиться ще одна історія, яка підтверджує прикмету: «Приніс чужий хрестик, значить, чекай несподіваної біди».

Що робити зі знайденим хрестиком

Якщо людина знайшов чужий хрестик і вирішив його підібрати, то після цього у нього залишається три шляхи:

  • носити прикрасу самому;
  • подарувати виріб іншій людині;
  • віднести хрест в церкву і пожертвувати його будь іконі.

Знайшовши чужий хрестик, не можна відразу ж надягати його на себе або на своїх близьких. Спочатку його потрібно освятити в церкві.

Крім цього, якщо ювелірний виріб має цінність, його можна здати в ломбард. Однак з точки зору віри, дана дія вважається гріхом. Обміняти на гроші священний предмет, значить, зрадити віру в Христа, і продемонструвати свою надмірну любов до грошей.

Знайти натільний хрестик – це не до лиха і не до добра, адже і православний і католицький хрест є священними предметами.

Забрати собі чужі гріхи, хвороби або проблеми через знайдений хрестик неможливо. Кожна людина несе свій особистий вантаж на своїх власних плечах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради