Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

Якщо хочеться бути завжди в центрі уваги, то двокольорове забарвлення волосся — ідеальне рішення. На фотографіях у статті видно, що при будь-якому обраному відтінку (натуральному чи контрастному), образ виходить досить оригінальним і ефектним. Незвичайна забарвлення підходить будь волоссю, а головне, — її можна провести без праці навіть в домашніх умовах.

Для створення нового образу фарбування волосся у два кольори має безліч переваг:

 • Створюється зоровий ефект обсягу. Волосся на вигляд більш густі, що важливо для тонкого волосся.
 • Це фарбування є щадним, так як не застосовуються освітлювачі, що травмують волосся.
 • Двоколірна фарбування універсальна, так як підходить для всіх типів та будь-якої довжини волосся.
 • Рідкісне забарвлення. Коріння особливо не виділяються, тому часті корекції не потрібні.
 • Приховує недоліки невдалої стрижки або попереднього фарбування волосся, підкреслює достоїнства зачіски.
 • Ефектно виглядає, освіжає і молодить, тому підходить для всіх віків.
 • 6488df6f686506e4bef3a3058a11acf7 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Подвійне фарбування ідеально для дівчат, які хочуть змінитися і бути в центрі уваги.

  Блондування волосся

  Блондування передбачає знебарвлення натурального пігменту волосся. Для цього застосовують спеціальні препарати, які при змішуванні з окислювачем, що містить перекис водню, руйнують пігмент природного кольору волосся. Результат фарбування залежить від процентного вмісту перекису і від початкового кольору локонів.

  Існують наступні різновиди блондування:

  Вид Особливості фарбування
  Скандинавський поінт Поєднуються два відтінки блонда – світлий (в прикореневій зоні) і темний (на кінчиках локонів). У підсумку виходить природний образ і створюється ефект обсягу.
  «Шнурочок» Є найбільш щадним фарбуванням, так як фарбуються тільки вибіркові пасма, які накручуються на шнурки, просочені спеціальним препаратом.
  «Зигзаг» Волосся поділяють на пасма і накручують на бігуді великого діаметру. Потім офарблюють кожен локон двома відтінками блонда. У результаті створюється переливається ефект без помітного переходу відтінків.
  Платифиз При фарбуванні використовують платинові відтінки, в результаті чого створюється образ платинової блондинки.
  «Ситечко» Біля коренів на волосся наноситься препарат з вмістом перекису водню, на кінчики – блондорант. Потім проводиться тонування волосся вибраним кольором.
  Каліфорнійське Волосся фарбуються в прикореневій зоні в темний тон, а кінці – світлий. Перехід кольорів плавний і м’який.

  f2ebebf487a30dac8fad8c9ab72d0df7 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Вибираючи відтінки для блондування, необхідно враховувати свій кольоротип:

  • дівчатам зі світлою шкірою, посипаної веснянками, з зеленими відтінками очей рекомендується використовувати світло-русяве, пісочні і бежеві тони;
  • для літніх красунь з очима блакитних тонів підійдуть платинові, попелясті і перлинні кольору;
  • дівчатам зі смаглявою шкірою і чорними очима рекомендується використовувати сірий, полуничний і ультра блонд;
  • для дівчат осіннього кольоротипу підходять мідні, медові і пісочні відтінки.

  Шатуш

  Шатуш – це фарбування волосся з плавним переходом темних і світлих відтінків. Образ дуже натуральний, ніби волосся вигоріло від сонячних променів. Забарвлюючи волосся таким методом, використовують мінімум два відтінки барвника, який наносять на пасма, відступаючи від коренів.

  Шатуш виконується двома техніками: з начосом (можна зробити навіть у себе вдома) і без начісування (може зробити тільки спеціаліст).

  aac838dfd596ce10e4accf3fb2d59f1d Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Відтінки барвників при фарбуванні треба вибирати з урахуванням кольоротипу зовнішності:

  • карооким дівчатам з темним волоссям рекомендується використовувати шоколадні і кавові тони;
  • блондинкам з темними очима рекомендується вибирати руді відтінки;
  • дівчатам з зеленими очима потрібно вибирати тон фарби у відповідності з яскравістю відтінку очей;
  • блакитнооким представницям варто вибирати попелясті, сріблясті і молочні тони.

  Балаяж

  Балаяж – фарбування волосся з плавним переходом відтінків. Локони здаються вигорілими від сонячних променів. В даній техніці волосся фарбуються у формі букви V. Відразу фарбуються бічні частини пасм, а потім їх кінчики. Завдяки такій техніці фарбування колірні переходи непомітні, що надає натуральний вигляд.

  Правильно підібрати відтінки можна за кольоротипом:

  • для дівчат зимового типу необхідно вибирати баклажановые і бургундські відтінки;
  • темноволосим дівчатам осіннього типу рекомендується вибирати бронзові відтінки;
  • весняним красуням слід зупинитися на бурштинових відтінках;
  • дівчатам літнього типу ідеально підійдуть попелясті і перлинні відтінки.

  Мажимеш

  Фарбування волосся у два кольори, фото якої представлені нижче, дуже популярна вже не один рік. Мажимеш – один з видів мелірування, який вважається найбільш щадним. При фарбуванні пасма покриваються спеціальною сумішшю, в основі якої міститься віск.

  8203ecc2fbe3df33b2d2f08f9cc48766 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Волосся освітлюються на 2-4 тони, після чого тонування не потрібно. Мажимеш підходить тільки світловолосим дівчатам через використання спеціального барвного препарату, який не підходить темним волоссям. Можна освітлити вибіркові ділянки: чубок, пасма біля обличчя або кінці.

  Часткове фарбування

  Таке фарбування відмінно підходить для дівчат, які хочуть лише трохи оновити свій образ, не змінюючи повністю свій колір волосся. Можна пофарбувати лише чубчик або вибіркові пасма, застосувавши яскраві кольори для контрасту. Найбільш ефектна часткова забарвлення для довгого волосся, яким підходять всі техніки фарбування.

  Це дає можливість проявити свою фантазію при виборі кольору барвника.

  10a299341503047fc485166ebc2290dc Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Дівчатам з волоссям середньої довжини також підходить таке фарбування. При цьому можна дозволити забарвлення зі змішанням контрастних відтінків, наприклад, червоний з чорним, чорний з білим. Красуням з короткими стрижками досить пофарбувати кілька прядок в яскравий колір і модний образ готовий.

  Також можна застосувати техніку нашарування квітів, що додасть волоссю обсяг.

  Мелірування

  Пасма волосся різної ширини (чим тонше, тим натуральніше образ) забарвлюються по всій довжині. Фарбування відбувається в два етапи: спочатку освітлюють волосся, потім тонують для одержання бажаного відтінку. Світлим волоссю другий етап не потрібно.

  09815bb81ceb209b2e9808b92ff33fa6 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Дівчатам з темно-русявим відтінком волосся рекомендується вибирати коньячні, коричневі, мідні, пшеничні відтінки. Для дівчат зі світлим волоссям ідеальні золотисті, платинові і молочні відтінки. Темноволосим дівчатам варто вибирати барвники на 1-2 тони, відрізняються від основного відтінку волосся для досягнення бажаного ефекту.

  Колорування

  Колорування – фарбування волосся кількома тонами. Можна поміняти колір окремих пасм або повністю всіх волосся.

  Найбільш відомі техніки колорування:

 • Багатобарвна техніка. Пасма фарбуються в хаотичному порядку натуральними тонами. Така фарбування підходить для всіх віків, причому початковий колір волосся не має значення.
 • «Сіль і перець». Біля коренів волосся фарбуються світлим відтінком, який плавно переходить в більш темний. Підходить світлим волоссю, ідеально зафарбовує сивину.
 • Неоновий ефект. Застосовуються яскраві кольори барвників. Волосся спочатку світлішають, а потім забарвлюються строкатими тонами. Така техніка фарбування добре підходить дівчатам з темними відтінками волосся.
 • Колорування чубчика. Фарбування проводиться тільки чубчика.
 • Візерункове колорування. Забарвлення роблять яскравими квітами, використовуючи спеціальні трафарети.
 • Омбре

  Фарбування волосся в два кольори (фото нижче) ідеальна для дівчат, які не хочуть повністю змінювати свій колір волосся. Омбре – це фарбування, при якій створюється плавний або різкий перехід двох тонів від темного до світлого або навпаки. Спочатку наноситься фарба трохи нижче кореневої зони, а потім фарбуються волосся знизу.

  Відео про техніку фарбування омбре:

  При необхідності першу зону фарбують ще раз. Класичне омбре — прикоренева зона волосся темна, а кінці світлі — добре підходить дівчатам з темним волоссям. Зворотне подвійні (прикоренева зона волосся світла, а кінці темні) підходить світловолосих красунь.

  При фарбуванні технікою омбре необхідно спиратися на свій кольоротип:

  • дівчатам зимового типу з блідою шкірою і темним тоном волосся слід вибирати сріблясті і попелясті відтінки;
  • дівчатам весняного типу зі світлою шкірою і золотистим волоссям треба вибирати мідні відтінки;
  • представницям літнього типу варто вибирати каштанові і шоколадні відтінки;
  • осіннім красуням рекомендується вибирати золотисті відтінки.

  Кольорові кінчики

  Модна техніка фарбування кінчиків волосся яскравими квітами використовує такі популярні відтінки:

  • салатовий;
  • рожевий;
  • синій;
  • бірюзовий.

  75907afec1b89cdc831928de36020894 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Дана техніка більше підходить світлим волоссю. Для фарбування можна застосовувати фарбу (тримається до 3 тижнів) або кольорові крейди (змиваються при митті голови). Темноволосим дівчатам треба спочатку освітлити кінці, а потім фарбувати обраної фарбою.

  Split

  Split – фарбування волосся двома кольорами (яскравими або постільними). При фарбуванні необхідно розділити волосся на дві рівні частини і нанести фарбу двох відтінків рівно за межі проділу.

  Найбільш популярні поєднання відтінків:

  • платиновий з чорним;
  • рожевий з бірюзовим;
  • блонд з рожевим;
  • чорний і рожевим.

  Split підходить для середніх і довгих волосся з чубком і без неї.

  3D фарбування

  При такому фарбуванні беруть кілька відтінків фарби, за рахунок чого створюється об’ємний ефект. Особливістю такої техніки є застосування близьких тонів фарби. При цьому необхідно вибрати один базовий колір, який буде наноситися на корені.

  9cbb50a430caffff2d43cba4b8df92c7 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. ІнструкціяФарбування волосся в два кольори: фото фарбування по технології 3D

  3D фарбування добре підходить для всіх типів волосся:

  • світловолосі дівчата можуть використовувати пшеничні і платинові відтінки;
  • рудоволосим дівчатам волосся досить використовувати всього лише 2 відтінку – базовий і додатковий, що додасть образу природності;
  • брюнеткам можна використовувати шоколадні, червоні, каштанові і мідні тони.

  Великими пасмами

  Таке фарбування являє собою освітлення широких пасом на кілька тонів. Забарвлення може бути також кольоровий, при цьому дівчатам з темним волоссям треба вибирати яскраві тони, а зі світлими – рожеві.

  Існує кілька видів технік:

  • часткове фарбування (чубчик, потилична частина або бічні пасма);
  • сегментарна забарвлення вибраних пасом;
  • пухові фарбування із застосуванням світлих і темних тонів.

  Забарвлення великими пасмами підходить для будь-якого волосся.

  Трафаретне фарбування

  Суть даної техніки полягає у використанні трафаретів для отримання малюнків на волоссі. Можна створювати геометричні фігури, звірячу розмальовку, мереживні візерунки та інше. Трафаретний забарвлення підходить для всіх волосся. Не рекомендується фарбувати кучеряве волосся даною технікою, так як зображення не буде видно.

  Який варіант фарбування краще вибрати

  Двоколірна фарбування волосся підходить практично всім (фото тому підтвердження), але є деякі нюанси. Дівчатам з коротким волоссям варто відмовитися від таких технік фарбування, як шатуш, блондування, кольорові кінчики, подвійні і Split. Так як довжина волосся не дозволить розкрити всю красу даних технік.

  3ccf28dbf563e2dea5447fdd665f3013 Фарбування в два кольори на середні, короткі, довгі волосся. Фото темний верх, світлий низ, світлий верх, темний низ. Інструкція

  Власниці довгих і середніх волосся можуть вибирати будь-який стиль фарбування, так як довжина локонів дозволяє розкрити всю красу будь-якої техніки.

  Яке поєднання кольорів вибрати

  Щоб отримати бажаний результат від двоколірного фарбування, треба правильно підібрати відтінки барвника, спираючись на певний кольоротип зовнішності.

  Це:

 • Весняний тип (очі блакитних і зелених відтінків, бліда шкіра, світле волосся). Підходять карамельні, перлинні, золотисті, пісочні, світлі каштанові тони.
 • Літній тип (темні очі, темно-русяве волосся, світла шкіра). Рекомендовані тони: платиновий блонд, світло-коричневий, вишневий, баклажановий.
 • Осінній тип (зелені очі, смуглява шкіра, волосся рудих відтінків). Відповідні тони: мідні, каштанові, бурштинові, золотисті, темно-коричневі.
 • Зимовий тип (очі і волосся темне, шкіра світла). Рекомендується вибирати попелясті, срібні, перлинні, кавові і вишневі відтінки.
 • Створити новий образ і об’єм волосся можна за допомогою двоколірного забарвлення. Головне — правильно підібрати кольори барвників і техніку фарбування, а в цьому можуть допомогти фото-приклади.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про фарбуванні у два кольори

  Відео про процес фарбування в чорно-білий колір:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради