Метелик залетів у квартиру — прикмета і її тлумачення з різних видів

Хочете дізнатися, що обіцяє прикмета про ситуації, коли метелик залетів у квартиру? Не можна однозначно сказати, що це значить, адже у комахи безліч ролей. Одні народи поклонялися йому як символу відродження, інші ототожнювали його з посланцем світу мертвих. Настільки суперечливі способи трактування вимагають поглибленого вивчення теми і аналізу контексту.

До чого метелик залітає в будинок

Прикмети про метелику взимку в будинку змушують вірити в диво:

  • Скоро з’явиться людина, з яким буде пов’язано виконання самого заповітного бажання.
  • Жінки, які мріють про дитину, зможуть пізнати радість материнства.
  • Незаміжні дівчата зустрінуть свого єдиного.
  • Відчувають потребу отримають від кого фінансову допомогу.

З двома метеликами світлого або золотистого відтінку удачі прийде більше, ніж з одним. Особливо сприятливий їх візит в будинок, в якому є самотня дівчина або важко хвора людина. Перша зустріне справжню другу половинку, а душа другого точно відправиться в рай.

Якщо ж на роботі з нізвідки з’явилося багато метеликів, то треба ловити момент. Справи компанії скоро підуть в гору, слід підготуватися до цього і намагатися проявити себе з кращого боку. Правильний підхід принесе підвищення або щедру винагороду.

Також потрібно враховувати те, якого кольору метелик. Самі добрі вести на своїх крилах приносять золотисті і помаранчеві створення. Життя наповниться світлом успіху, настане біла смуга. Від чорних метеликів, навпаки, не варто чекати нічого хорошого. В квартирі і в серці оселиться печаль. Червоні, фіолетові, рожеві і малинові істоти – провісники любові. Але весілля варто чекати лише від появи у квартирі червоного комахи.

Тлумачення за видом

Один метелик несе з собою успіх у справах, а інший – неприємності. Які саме спрацюють прикмети, якщо метелик залетів у квартиру або будинок, потрібно визначати, виходячи з виду комахи.

Кропив’янка

Її помаранчевий окрас чорно-білим візерунком обіцяє безліч приємних хвилин. Красуня-кропив’янка виступить в якості передвісника значного покращення життя, яка стане більш яскравим і насиченим.

Шоколадниця

Прикмети про метеликів кажуть, що якщо шоколадниця влетить в кімнату, то разом з нею в квартиру проникнуть біди. Щоб відвести невдачу, потрібно зловити винуватицю і випустити її на волю, побажавши, щоб вона забрала з собою все погане.

Капустянка

Якщо метелик тільки один і з’явився ранньою весною, то рік буде успішним. Від літніх капустянок в квартирі або будинку, навпаки, варто чекати порожніх турбот і легкої хвороби.

Нічна

Нічна метелик – той самий метелик, якому приписують містичну зв’язок зі світом мертвих. За повір’ями, комаха є нічим іншим, як душею, яка не може знайти спокій після смерті. По іншим – це провідник. У будь-якому випадку, поява такої гості у квартирі не обіцяє нічого хорошого. Варто поберегтися самому і почати більш уважно ставитися до близьких.

Не виключається ймовірність отримання інформації про смерть або хвороби того, хто дуже дорогий.

Павичеве око

Коли влітає такий метелик, в будинок приходить туга рука об руку з бідою. А все через подвійності кольору. Нижня частина крил у цій метелики пофарбована в темні тони. Бо нещастя може бути прихованим або маскирующимся під щось хороше.

За часом року

Не варто шукати глибокого сенсу в тому, що сталося, якщо випадок стався влітку і з людиною, який всю ніч не вимикав лампу, а зранку виявив на балконі квартири незвичайного відвідувача. Метелики летять на світло, така поведінка обумовлено їх природою. Однак якщо джерела освітлення були відключені, але метелик в будинку все одно з’явилася, то варто врахувати, де вона вирішила осісти. На лоджії – це до швидкої зустрічі. На стулці вікна – варто чекати сватів (або самим доведеться виступити у їх ролі).

Якщо ж істота з’явилося в квартирі взимку, то потрібно врахувати його розміри і забарвлення:

  • великий метелик – кар’єрне зростання;
  • маленький – заздрісники не дрімають;
  • рудий – звістка про появу нового члена сім’ї (шляхом народження, весілля або усиновлення/удочеріння);
  • чорний – суєта, клопоти.

Осінні метелики в квартирі – це до холодів. Пора діставати теплі речі.

Метелик б’ється у вікно

Якщо приміщення освітлене, а на вулиці темно, то, знову-таки, сакрального сенсу в тому, що відбувається, шукати не потрібно. Але якщо прилетіла метелик не спокусилася на вогонь, а почала без причини стукати у вікно квартири, то варто чекати добрих звісток.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради