Що кажуть про ультразвукової hifu smas-ліфтинг

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting266 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

У постійній гонитві за молодістю і красою жінки йдуть на різні хитрощі, часто вдаючись до найскладнішим і травмуючим методів омолодження. На тлі цього виникають нові методики і косметологічні процедури, які дозволяють продовжити молодість без хірургічного втручання, наприклад, smas-ліфтинг.

Опис SMAS ліфтингу

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting267 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Hifu Smas-ліфтинг являє собою ультразвукову процедуру підтяжки і омолодження особи без хірургічного втручання. Дана технологія була створена спеціально, як альтернатива пластичної операції, здатна підтягнути шкіру без травмуючих дій.

Ефект від процедури зберігається протягом півтора років, що робить smas-ліфтинг революційної методикою в естетичній косметології.

Технологія Hifu — це сфокусований високоінтенсивний ультразвук, який вибірково впливає на епідерміс на строго певній глибині, викликаючи миттєве стиснення епідермальних волокон. Smas — це система сукупностей мімічних м’язів і м’який тканин обличчя, на які і впливає Hifu.

Таким чином, Hifu Smas-ліфтинг є процедурою по корекції і підтяжки шкіри обличчя за допомогою чиниться ультразвукового і теплового впливу на підшкірні м’язи і тканини.

Показання та протипоказання

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting268 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Процедура smas-ліфтингу є однією з найбільш ефективних щодо усунення вікових змін і підтяжки обличчя. Однак, крім іншого, у неї є ряд інших переваг перед іншими косметологічними процедурами.

Серед показань до проведення smas-ліфтингу виділяють:

 • Наявність гравітаційного або вікового птозу;
 • Деформація і втрата чіткості овалу обличчя;
 • Поява другого підборіддя;
 • Опущення щік, брів, куточків губ і повік;
 • Обвисання м’яких тканин під підборіддям і в області шиї;
 • Нависання і надлишки шкіри в області повік;
 • «Гусячі» лапки у зовнішніх куточках очей;
 • Зональна асиметрія особи;
 • Витончення губ (верхній або нижній);
 • Яскраво виражені носогубні складки.

Незважаючи на безліч показань до проведення процедури, є й протипоказання, у зв’язку з якими smas-ліфтинг доведеться відкласти до повного позбавлення від проблеми або зовсім виключити з ряду можливих процедур.

Протипоказання до проведення smas-ліфтингу:

 • Вагітність та годування груддю;
 • Металеві імплантати в зоні проведення процедури;
 • Відкриті рани або запалення на шкірі;
 • Вугровий висип у важкій формі або період загострення;
 • Наявність кардіостимулятора;
 • Онкологія;
 • Ендокринні захворювання;
 • Порушення процесу регенерації тканин;
 • Епілепсія.

Також заборонено проводити процедуру в тому випадку, якщо протягом місяця перед smas-ліфтингом проводилася операція, незалежно від її різновиди та місця проведення втручання.

Як проводиться процедура?

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting269 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Процедура smas-ліфтингу займає близько години, зазвичай від сорока до п’ятдесяти хвилин. В процесі клієнт може відчути легке поколювання або печіння в оброблюваних ділянках особи. Це залежить від індивідуальної чутливості кожного клієнта.

Перед процедурою здійснюється консультація, визначаються області для обробки і обговорюється процес. За три дні до проведення smas-ліфтингу клієнт повинен повністю відмовитися від застосування зовнішніх препаратів, що містять изотретиноина, саліцилової і гликолиевой кислот.

Проводиться smas-ліфтинг в кілька етапів:

 • Етап 1: демакіяж. Спочатку майстер повинен повністю очистити шкіру від будь-яких залишків макіяжу. Проводиться це з допомогою спеціальних коштів, останнім використовується знезаражувальний лосьйон або тонік;
 • Етап 2: підготовка. На обличчя наноситься розмітка для визначення траєкторії руху і виділення областей, що найбільше потребують обробки. Розмітку наносять за допомогою спеціальної лінійки і білого косметичного олівця;
 • Етап 3: обробка. Шкіру покривають шаром гелю для кращого проведення ультразвукової хвилі. Потім приступають до проведення процедури, яка полягає в планомірному ковзанні насадки апарату по виділеній розмітці.

Згідно з правилами, спочатку проводиться обробка тільки однієї половини обличчя, щоб клієнт міг оцінити ефект від процедури. Потім майстер може приступити до другої половини. Таким чином, згідно слідування апарату по розмітці, створюється спеціальна теплова «сітка», яка служить каркасом ліфтингу.

Плюси і мінуси ультразвукової підтяжки

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting270 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Як і у будь косметологічної процедури, у ультразвуковий підтяжки smas-ліфтинг також є свої переваги і недоліки. Серед плюсів особливо виділяють наступні аспекти:

 • Безболісність процедури;
 • Відсутність реабілітаційного періоду;
 • Нешкідливість ультразвуку для шкіри;
 • Можливість використовувати в будь-який час року;
 • Універсальність, тобто підходить будь-якому типу шкіри;
 • Ефект після першої ж процедури;
 • Однократність ліфтингу — відсутність необхідності частого повторення.

Корекція smas-ліфтингу одинична (через 4-5 місяців) і проводиться тільки у конкретних випадках.

В основному, мінуси smas-ліфтингу пов’язані з його високою вартістю і недостатньою кваліфікацією косметолога. Правильний вибір косметолога допоможе уникнути будь-яких проблем, пов’язаних з проведенням hifu-ліфтингу. При неякісному виконанні процедури можливі:

 • Поява невеликих гематом;
 • Істотна зміна рис обличчя;
 • Порушення овалу обличчя;
 • Травмування нервових закінчень, які прилягають до шкіри.

Результат неякісного smas-ліфтингу можливо буде виправити виключно за допомогою пластичної хірургії. Тому вкрай важливо знайти кваліфікованого косметолога, здатного провести процедуру без шкоди для здоров’я і побічних ефектів.

Відгуки про smas ліфтинг

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting271 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Smas-ліфтинг — одна з небагатьох косметологічних процедур, яка рідко викликає негативні відгуки. В основному клієнти вкрай задоволені отриманим ефектом і активно діляться результатами з оточуючими.

Оксана, 43 роки:

Я давно хотіла виправити контури обличчя і трохи підтягнути шкіру, так як до сорока років вона почала відвисати, і з кожним роком це було більш явним. При цьому завжди боялася серйозних процедур і, вже тим більше, хірургічних втручань. Про процедуру smas-ліфтинг дізналася від колеги по роботі, коли та прийшла на роботу абсолютно оновленою, і це не після відпустки або вихідних! Зважитися на smas-ліфтинг виявилося нескладно, записалася на прийом до косметолога і обговорила побажання, вже через кілька днів була призначена процедура. В процесі звичайно, відчувався легкий свербіж і тепло, але боляче не було, зате ефект вартий того! Буквально за одну годину пропали обвислості в області вилиць, підтяглися щоки і підборіддя, шкіра розгладилася. Я була просто приголомшена. Але і зараз, вже по закінченню року, ефект все ще зберігається! Через півроку призначена корекція і я чекаю її з нетерпінням.

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting272 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting273 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Лариса, 50 років:

Я з юності на «ти» з косметологією, сама працюю в цій сфері і, ледь почувши про нову процедуру під назвою smas-ліфтинг, тут же вирішила зробити собі. Записалася до колеги, якій довіряю, і незабаром опинилася на місці своїх же клієнтів. У порівнянні з іншими процедурами, які мені доводилося відчувати на собі, що ця сама безболісна, навіть не викликає неприємних відчуттів. Ефект проявився відразу, суттєво зменшилися обсяги особи, контур підтягнувся і щоки стали гладкими. Разом з тим мені вдалося позбутися від ненависних носогубних складок. Результат так мене вразив, що я тепер активно рекомендую smas-ліфтинг всім своїм клієнткам і, як приклад, привожу себе і ефект, який тримається вже сім місяців без змін!

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting274 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Катерина, 50 років:

Ніколи не побоювалася косметичних процедур, але і прихильником їх не було, поки дочка не записала мене на прийом до косметолога. Косметолог, оцінивши стан моєї шкіри, відразу ж порадила вдатися до ультразвукової підтяжки — smas-ліфтінгу. Поміркувавши трохи, я все ж погодилася. Як підсумок, менше, ніж за годину, я буквально відродилася! Ефект від smas-ліфтингу просто приголомшливий, тепер виглядаю років на десять молодше і вкрай задоволена собою. Обов’язково пройду повторну процедуру, щоб підтримувати ефект як можна довше!

chto govoryat pro ultrazvukovojj hifu smas lifting275 Що кажуть про ультразвукової hifu smas ліфтинг

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради