Еухаріс: прикмети і забобони про амазонської лілії, чи можна тримати вдома

Вірування, що різні рослини можуть змінювати енергетику навколо себе і впливати на життя людини, залишаються актуальними через століття. Один з яскравих прикладів таких рослин – кімнатна рослина еухаріс або, як його ще називають, амазонська лілія.

4862c3cd274ca912cc99b813d0bd3a4a Еухаріс: прикмети і забобони про амазонської лілії, чи можна тримати вдома

Чи можна тримати вдома еухаріс

Вперше квітка був виявлений в джунглях Амазонки, від чого і отримав свою другу назву. Незважаючи на тропічне походження, рослина відмінно приживається в домашніх умовах. Заводчикам необхідно дотримуватися всього кілька рекомендацій:

  • забезпечити квітці достатню вологість, регулярно поливаючи і обприскуючи листя;
  • вибрати місце, де не буде прямих сонячних променів і протягів;
  • ідеальна температура знаходиться в межах 20-22 °C, можна вище.

При ідеальних умовах утримання, еухаріс буде регулярно цвісти, тому, якщо він не цвіте, швидше за все не дотримуються вищеперелічені умови.

Амазонської лілії не місце в будинку з домашніми тваринами і поряд з іншими кімнатними рослинами.

Еухаріс відноситься до роду амарилісових, які містять небезпечний для людей і тварин алкалоїд, що викликає сильне отруєння. А кімнатні рослини поряд з лілією просто в’януть.

Де краще розмістити рослину

Незважаючи на свою біологічну отруйність, в енергетичному плані еухаріс несе тільки позитивні вібрації. Щоб використовувати енергію рослини по максимуму необхідно правильно його розмістити.

Кращими варіантами, де квітковий горщик принесе реальну користь будуть вітальня, кухня, спальня та дитяча кімната. При цьому квітка любить увагу, тому потрібно вибирати чільне місце, краще вибрати яку-небудь підставку або журнальний столик. Перебуваючи на увазі, квітка наповнює енергією оточуючих і сприяє гарному настрою.

Відмінний варіант розміщення – це вітальня або кухня. Так як в цих кімнатах проводиться велика частина часу, домашні зможуть увібрати більше позитивної енергетики. Вважається, що таким чином квітка впливає на згуртованість і здоровий клімат сімейних відносин.

0da9a121dcd1e6787bfffc7ab7224251 Еухаріс: прикмети і забобони про амазонської лілії, чи можна тримати вдома

Найбільш корисною амазонська лілія буде в дитячій кімнаті. Завдяки її енергетиці, діти рідше хворіють, стають більш усидчивыми і спокійними. Також еухаріс дарує дітям здоровий, міцний сон і проганяє нічні кошмари.

Не менш вдале розташування – передпокій. Правда, якщо передпокій темна, то рослині знадобиться додаткове освітлення. Перебуваючи в передпокої, лілія буде охороняти будинок від негативної енергетики, стимулювати в домочадців бажання випробувати нові відчуття і пристрасть до подорожей.

Куди краще не ставити еухаріс

Якщо у вітальні, кухні та дитячої еухаріс принесе тільки користь, у зонах відпочинку, таких як спальня, квітці не місце. У рослині спочатку закладена енергія бадьорості, збудливості і бажання діяти, тому, перебуваючи в спальні, дорослі навряд чи згадають, що таке міцний сон та легкість засипання.

До того ж, як говорилося вище, не можна ставити квітка поряд з іншими кімнатними рослинами та у доступних для дітей і тварин місцях.

Амазонська лілія по феншуй

Китайці також помітили прикмети і забобони, пов’язані з еухарісом. Згідно стародавньому ученню фен-шуй, існує позитивна енергія Ци і негативна Ша. Китайська наука стверджує, що в амазонської лілії закладений потужний джерело енергії Ци і тим, у кого в будинку переважає Ша, така квітка просто обов’язковий.

Зрозуміти, що для будинку необхідний оберіг від негативної енергетики можна за такими сигналами:

  • між подружжям розлад і часті сварки;
  • діти не слухаються і мають проблеми з успішністю;
  • члени сім’ї відчувають брак енергії і часто хворіють;
  • хтось відчуває апатію, тугу, постійно перебуває в похмурому настрої або страждає депресією.

Феншуй стверджує, що, обзавівшись амазонської лілією, домочадці відразу знайдуть втрачену душевну рівновагу, прийдуть нові життєві сили, а від депресивних і похмурих станів не залишиться і сліду.

Згідно з китайським вченням, еухаріс посилює свій благотворний вплив в період цвітіння. А коли, рослина не цвіте, з ним треба розмовляти, спілкуватися як з живим, всіляко хвалити, плекати і віддавати почесті.

Як і народні прикмети, феншуй стверджує, що контакти з квіткою сприяють нормалізації сну і позбавлення від нічних кошмарів. При цьому в самій спальні рослині не місце через бадьорою і збудливою енергетики.

До речі, в самій китайській культурі амазонська лілія також користується популярністю. Для китайського народу, великі білі квітки еухаріс є уособленням життєвого потенціалу. Тому він займає провідну роль у мистецтві флористики Піднебесної.

Еухаріс для пробудження талантів

Не менш цікаве спостереження, що стосується еухаріс, пов’язано з його впливом на розкриття внутрішніх талантів, бажань і справжнього призначення. Згідно з прикметами, люди, у яких в кімнаті стоїть квітка відрізняються великим творчим початком, уміння розпоряджатися своїм часом і розставляти пріоритети.

Такі люди більш успішні у творчості, знають до чого відчувають тягу, займаються тим, до чого є хист. Це дозволяє їм бути щасливими і реалізованими. Такі властивості квітки потрібно враховувати батькам, чиї діти тільки починають свій життєвий шлях і не до кінця визначилися зі своїм майбутнім.

79e692cb6445edf160d0fe8b5ad2c0e5 Еухаріс: прикмети і забобони про амазонської лілії, чи можна тримати вдома

Прикмети про вплив на енергетику приміщення

Як вже зазначалося, амазонська лілія має різкої позитивною енергією, якої насичуються не тільки домашні, але і все приміщення. Гості людей, які тримають еухаріс, відзначають, що, потрапляючи в приміщення, насичене енергетикою рослини, стають бадьорими, піднятими і з бажанням активно рухатися.

Крім того, рослина служить своєрідним бар’єром і не дає приміщенню вбирати негативну енергетику недоброзичливців і заздрісників.

Власники квітки можуть відслідковувати стан енергетики в приміщенні по самій рослині. Якщо еухаріс часто і тривало цвіте, значить в будинку все добре і в найближчому майбутньому проблем не передвіщається. Але, якщо рослина сама починає чахнути, це говорить про непримиренність домашніх і постійному нагнітанні негативу. Звичайно, якщо справа не в неправильному догляді.

Забобони про вплив на жінок

Квітка еухаріс – це самий справжній оберіг для прекрасної статі. Здавна красиві бутони еухаріс використовували для прикрашання зачісок і весільних нарядів. Вважається, що рослина служить надійним захистом від пристріту, псування і нечистої сили, при цьому служачи дзеркалом, відправляючи погані наміри назад.

Також амазонська лілія має цілющим ефектом для жіночого здоров’я. Квітка еухаріс, прикмети якого сягають ще древнім південноамериканським племенам, служить надійним помічником у зачатті та пізнанні материнського щастя.

Якщо під час цвітіння на гілці розпускається три і більше кольорів, значить варто чекати поповнення.

Прикмети про користь для дітей

Народні прикмети наполегливо велять набувати для будинку еухаріс, де з’являються маленькі діти. Квітка зробить дітей менш тривожними і мирно сплячих, що явно скрасить перші враження молодих в ролі батьків.

Рослина почне впливати на дитину з малих років, розвиваючи його творчі та аналітичні здібності. Помічено, що діти під впливом амазонського квітки значно випереджають однолітків у розвитку. Шкільна програма дається їм легше, а захоплення дітей значно випереджають їх вік, даючи їм своєрідну фору у доросле життя.

Також перебуваючи поруч із дитиною з малих років, еухаріс служить надійним оберегом від усіх хвороб.

Повір’я про вплив на здоров’я людини

Як свідчать народні повір’я і наука феншуй, при правильному відношенні, рослина здатна забрати на себе важку хворобу, псування, пристріт та інші біди, які завдадуть непоправної шкоди здоров’ю домашніх.

Офіційна наука також зазначає користь амазонської лілії для здоров’я в традиційному сенсі. Даний вид краще за інших справляється з очищенням повітря, поглинанням шкідливих речовин, одночасно виробляючи кисень. А хороший повітря в будинку тільки сприяє бадьорості, активності і концентрації.

33cefe22476a8901060b5f127b7e0cd5 Еухаріс: прикмети і забобони про амазонської лілії, чи можна тримати вдома

Еухаріс — це справжній природний фільтр, що дозволяє відсівати негативну енергетику і повноцінний генератор позитивної енергетики. Квітка серйозно впливає на атмосферу в домі, приносячи в сім’ю лад і згода, даруючи дітям і дорослим здоров’я і реалізацію.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради