Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета – до чого зламався натільний хрестик

Натільний хрест називають оберегом. Християни говорять, що він захищає людину від скверни, приймаючи дію злих сил на себе. Зламався хрестик, значить, негативний вплив було надто велике. Така ж ситуація складається, коли ланцюжок рветься. І якщо це раптом трапилося, варто задуматися, що посприяло ситуації.

49d4bfb47994bf3af87d729722c67c94 Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета – до чого зламався натільний хрестик

Народні прикмети

Прикмета свідчить – якщо порвався ланцюжок з хрестиком, це обіцяє неприємності. Особливо погано, коли оберіг падає. Це свідчить про те, що на людини була спрямована потужна хвиля негативної енергії: в оточенні з’явилися заздрісники і недоброзичливці, які намагаються нанести шкоди.

Зараз необхідно переглянути своє оточення. З людьми, які здаються вам нещирими, слід перервати спілкування, і ви відразу помітите, як зміниться ваше життя.

Є й інші прикмети, що пояснюють, до чого ламається хрестик і ланцюжок рветься, утримує його на шиї.

 • Така ситуація відбувається у випадках, коли сама людина стає джерелом негативної енергії. Якщо в душі таїться образа, злість чи є намір вчинити не по совісті, натільний оберіг реагує миттєво. І якщо він ламається, то це зайвий привід задуматися і очистити свої думки.
 • За іншою версією натільний хрест може ламатися у випадках, коли людина втрачає захист. Оберіг попереджає, що зараз необхідно дотримуватися обережності і бути готовим до ударів долі. Крім того, слід придбати новий хрестик, обов’язково освятити його і носити, не знімаючи.
 • Зламався натільний хрестик, можливо, це якось пов’язано з магією. Забобонні люди кажуть, що на людину в цей момент наводять порчу. Не варто хвилюватися, так як оберіг, прийнявши удар на себе, відвів біду від свого носія. Щиро подякуйте Господу за надану допомогу та захист.
 • Батьки часто цікавляться, чому ламається хрестик, який носив дитина. У більшості випадків така ситуація складається через надмірної активності. Діти непосидючі, а тому в процесі гри здатні пошкодити оберіг. Робити тут слід те ж, що і в попередньому випадку: придбати малюкові новий освячений хрестик з більш масивною петелькою.
 • Що стосується того, до чого ламається хрестик, який перш потемнів, то, згідно забобонам, це також нехороший знак. Атмосфера навколо вас напружена, причому вона може панувати на вашому робочому місці, так і в сім’ї.

У цій ситуації рекомендується проаналізувати ситуацію і постаратися виправити її, в іншому випадку це може негативно позначитися на стані здоров’я.

 • Якщо ланцюжок рветься, а хрестик при цьому втрачається, то по прикметі це є поганою ознакою. В забобони кажуть, що ви йдете не в тому напрямку. Нескінченні перешкоди, які ви долаєте, вказують на те, що треба зупинитися і подумати, туди ви рухаєтеся насправді. Іноді варто лише поміняти напрям і перешкоди відразу ж зникають.
 • Втрату хрестика пов’язують з досконалими гріхами, які довгий час не дають вам спокою, але ви так і не покаялися в їх вчиненні. Похід в церкву зніме тягар з душі. Попросіть пробачення за свої діяння і дайте собі слово більше так не чинити.
 • Якщо хрестик зламався перед поїздкою, то це свідчення того, що робити цього не варто. Дорога виявиться складною і в цілому подорож принесе лише засмучення.
 • Втрата оберега – знак близької чорної смуги в житті. Це буде складний період, затьмарений тривогами і турботами.
 • Якщо ви помітили, що порвався ланцюжок, при цьому ви спробували зловити хрестик, але він вислизнув з рук, то прикмета в такому випадку обіцяє хвороби. Зараз бажано звернути особливу увагу на стан свого здоров’я і при перших же ознаках недуги звернутися до лікаря. Але краще попередити неприємності і пройти обстеження навіть у тому випадку, якщо ви відчуваєте себе абсолютно нормально.

74c5a36ae978d25830e6ef10da2776a6 Порвався ланцюжок з хрестиком: прикмета – до чого зламався натільний хрестик

Що робити, якщо зламався натільний хрестик

Відразу варто відзначити, що церква не називає зламаний хрестик поганим знаком. Священнослужителі кажуть, що цей предмет ніяк не пов’язаний з долею людини. Вони радять не звертати на це обставина особливої уваги і вже тим більше не турбуватися.

Краще прислухайтеся до себе: не відчуваєте тривоги, значить, нічого поганого не станеться. Якщо ж на душі неспокійно, помоліться перед святою іконою і попросіть у Господа захист. Як вчинити з оберегом? Все, що потрібно зробити, якщо зламався хрестик, віднести його в церкву і там же придбати новий.

Крім того, церква рекомендує:

 • Не зберігати зламаний хрестик у себе вдома і не викидати його у відро для сміття. Якщо немає можливості віднести зіпсовану річ у храм, її краще подарувати землі. Закапувати оберіг слід в місці, де ходить мало людей.
 • Якщо зламаний хрест зроблений з благородного металу і підлягає реставрації, то розлучатися з ним ні до чого – віддайте його в майстерню, а після освятіть в церкві.
 • Помітили, що у хрестика відламується вушко – просто замініть його. Так ви точно не втратите натільний оберіг. І намагайтеся частіше звертати увагу на стан і самого хреста, і ланцюжки, на якій він тримається.
 • Якщо порвався ланцюжок і носити натільний хрестик немає можливості, тоді його слід покласти біля ікон. У скриньці з прикрасами оберіг краще не зберігати.
 • Якщо зламався хрестик, який носив дитина, то новий оберіг краще прикріпити на його ліжечко. В цілому маленьким дітям вішати його на шию не варто, так як подібна ситуація може трапитися ще не один раз з причини описаного вище. Почекайте деякий час, поки ваш малюк виросте.

Візьме про те, до чого ламається хрестик, чимало і при цьому всі вони обіцяють неприємності. Але і в цьому випадку можна знайти свої плюси. Проаналізуйте отриманий знак правильно: переглянете свою поведінку і зверніть увагу на людей, які зараз знаходяться поруч з вами.

Пам’ятайте, що виправити ситуацію ніколи не пізно. При цьому постарайтеся придбати і освятити новий оберіг як можна швидше. В подальшому він буде виконувати ту ж функцію, що і попередній: оберігати свого носія, тримати його під захистом Бога, допомагати у всіх починаннях і підтримувати добрі наміри.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради