Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

У одних народів жаби здавна символізували багатство, нове життя і довголіття, а в інших – темні сили, і смерть та зло. До наших днів дійшло багато прийме від предків, пов’язаних з жабами, що обіцяють як погане, так і хороше. Що принесе знайомство з земноводним, залежить від місця зустрічі і його поведінки. Поки що науково доведено лише один факт – жаби перед зливою вистрибують з води і голосно квакають. Прикмети про жаб не так однозначні.

Відразу після першої весняної грози жабу бажали побачити більше, ніж сонечко, так як найперша перепончатолапая пророкувала щастя на цілий рік. Якщо зустріти її в потрібному місці, звичайно, а то може і нещастя на всі 12 місяців наквакать. Щоб не пропустити найважливіші знаки долі, за жабами спостерігали особливо пильно.

11ec2cccad05a18ff8c6dbdbb91c0488 Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

До чого жаба стрибнула в будинок

Словаки вважають жаб защитницами житла, що в такому образі є людям домовик, і тому проганяти з двору або з дому квакш не слід. Якщо на жаб’ячу життя ніхто не зазіхає, і ніхто її не відганяє, то в будинку будуть жити благополуччя і щастя, удача буде супроводжувати господарям, а також налагодиться фінансова сторона. Мабуть, через таку популярність набули статуетки жаб.

Якщо жаба припрыгала в будинок, це знаменує:

 • просування по кар’єрних сходах;
 • для самотньої дівчини — зустріч з багатим нареченим;
 • премія або підвищення зарплати;
 • виграш у лотерею або спадщину;
 • лікування людини від серйозних хвороб.

Жаба, яка побувала в гостях, обов’язково наблизить бажаний радісний момент, і добре, якщо припрыгает не одна, а з подругами.

Для будинку, де постійно сваряться і всюди негатив — це особливо важливо. Тут навіть не так значимо — сама вона залізла в будинок або хтось заніс — в будь-якому випадку вона буде сприяти тяжінню удачі.

Але є інші позначення прикмети: жаба в будинку, утримувана проти волі, отзеркалит все позитивне і винесе на своїх мучителів прокляття.

Де саме помічена в будинку

Як з’ясувалося, жаба в будинку — хороша прикмета. Але тільки якщо вона при цьому не поранена, не постраждала від домочадців, включаючи домашніх тварин. Її не можна лякати, проганяти, уносить подалі від будинку і тим більше вбивати.

Жаба очистить від негативу і принесе все найкраще в кожен дім, куди заскочила добровільно і де її ніхто не ображає.

На порозі

Предки помічали поведінку жаб, так як вони, ніби провісниці, попереджали про швидке візит або певному подію з високою точністю. Жаба на порозі передбачає кілька явищ:

 • приїзд непроханих гостей, якщо жаба завітала пізно ввечері;
 • просто сидить біля дверей — до хорошої новини;
 • перелізла поріг і всілася — близька рідня завітає в гості;
 • стрибнула через поріг і одразу назад — приїдуть гості ненадовго;
 • сидить на самому порозі — гроші прийдуть звідки не чекали, настане мир і взаєморозуміння серед мешканців будинку;
 • зачастившие погостювати зеленолапые говорять про наближення до переїзду, а якщо такого не планувалося — слід замислитися про нього;
 • стрибнула в будинок і стала квакати — добрі новини очікуються або приємні клопоти.

d54a9eb2b373c335370eba3a3f17dda3 Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

Якщо жаба сидить вже досить довго, і йти не збирається, її можна акуратно посадити на совок і, подякувавши за візит, винести до водойми, де ніхто на неї не настане і не з’їсть. Якщо в момент виносу загадати бажання — воно здійсниться найближчим часом.

В кімнаті

В залежності від того, куди припрыгало зелене створення, трапиться певна приємність:

 • жаба в будинку виявилася прямо на кухні — господарочка незабаром з’явиться нова або в гості прийде близька родичка: сестра, свекруха, мама;
 • допрыгала до спальні — мешканець кімнати з ким побереться або підтверджується вірність вже відбулася подружньої пари, а на ліжку холостяка всілася — до багатої нареченої;
 • погостювала в будинку молодят або повз них проскакала на вулиці — до вдалого шлюбу, відданої любові та фінансового благополуччя, а зазирнувши в спальню квакша обіцяє парі первістка;
 • у вітальню пробралася — довгоочікувані гості на підході;
 • в кімнату до хворого встрибнула або навіть на його ліжку опинилася — незабаром вилікується, зцілиться мученик.

Не зовсім позитивні прикмети: якщо жаба в ванну заглянула — відбудуться побутові поломки, кран зламається або труба лопне.

А на кухні присутність жаби не завжди зустрічалося радісно — у деяких це віщувало невеликі сварки на побутовому грунті або пропажу дрібної штучки.

У туалеті

Туалет по фэншую вважається місцем, де позитивна енергія, успіх і гроші йдуть з дому. Тому поява жаби у вбиральні не бажано, вона попереджає про те, що доведеться зекономити, так як коштів не вистачатиме.

Жабу, яка вирішила поплавати в унітазі, потрібно терміново виловити і опустити пострибати по дому, тоді замість збитків земноводне притягне удачу і щастя, якщо залишиться жива і здорова. Потім гостю можна ввічливо проводити до найближчого ставка, не забуваючи прошепотіти їй своє найзаповітніше бажання.

Жаба в будинку — добрий знак, значить, навіть її проживання в туалеті не повинно сильно засмучувати, адже, в кінцевому підсумку, для неї була проведена ціла екскурсія по будинку.

5c78e84fd7f26f4ff695b3ebd872c9da Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

Що робити з земноводним

Будинок, в якому оселилася жаба, стає воістину унікальним місцем, де помітно змінюється атмосфера з мінуса на плюс, енергетично очищається кожен куточок і людина в тому числі. В такому житлі завжди буде панувати добро, мир і благополуччя.

Але не всім хочеться жити з жабами, спостерігати їх у своєму ліжку або на кухні, скільки б благ вона не приносила. Зовсім необов’язково ділити дах з земноводної аж, якщо не хочеться — можна відправити у звичну для жаби середовище проживання, важливо при цьому тільки їй не нашкодити, навіть випадково.

Якщо побачив поза межами дому

Побачити жабу поза домом можна частіше, ніж всередині, але і там її присутність іноді на краще. Особливо добре, якщо жаба стрибає в підвалі, де зберігаються заготовки — це завжди до поліпшення матеріального стану всіх домочадців, яким приміщення належить. А от якщо в баню припрыгала — до зниження рівня доходів. Тобто все залежить знову ж від місця.

На дорозі

Жаби, що зустрічаються по дорозі, несуть різну інформацію:

 • стрибають назустріч і мечущиеся — до поганих новин: хвороби когось із родичів або друзів (якщо на очах земноводне перестає метушитися і заспокоюється, значить, хвороба швидко пройде);
 • стрибаюча вздовж стіни будівлі жаба, яка шукає затишний кут — доведеться плітки вислуховувати або обмовлять;
 • мертва жаба зустрінеться — очікуються великі неприємності;
 • жаба, стрибає на вузькій стежці попереду — можна просити надбавку до окладу;
 • якщо скаче напереріз — у найближчі 2 тижні додасться грошей;
 • выпрыгнувшая жаба назустріч молодятам — віщує їм багато щастя.

Навіть мріє про дітей жінці жаба напророкують вагітність. Важливо тільки не наступити на своє щастя, тобто не розчавити жабу, що принесла на зелених лапках радісну новину.

На траві

Для городників є окрема прикмета: якщо пощастило зустріти першу в році жабу в траві — урожай порадує.

Також раніше люди після першої грози, зачувши квакання жаб, виходили в поле і валялися на лузі, щоб знайти міцне здоров’я на весь рік. Зараз навряд чи хтось так робить. Але стрибає в траві перша жаба, як і раніше радує прикмети знаючих людей.

А ось до водойм в цей період намагалися не підходити близько — помітити вперше жабу у воді обіцяло біду, пов’язану з потопом або потопельником в сім’ї. Особливо якщо помічена у водоймі жаба була мертва і плавала черевцем догори.

53ca6dcf7ba14a0df1df6de6981653f2 Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

У дворі

Стрибає по двору або городу скрекотушка приносить багато радості. Жаби у дворі — завжди до удачі і гарних новин. Бажано залишити все як є і не турбувати земноводне, залишивши її гостювати на території стільки, скільки їй заманеться. Тоді помітно стане спокійніше в сім’ї, підуть грошові проблеми, почнуть одужувати хворі.

На могилі

Особливо чутливим відвідувачам кладовищ постійно щось ввижається. Але зустріч з жабою, яка сидить на могилці, не символізує бід — це говорить про те, що душа померлого не може заспокоїтися. Як і чим тут можна допомогти — невідомо. Хіба що помолитися про мучающейся душі, навіть якщо це могилка незнайомої людини.

Якщо знайшов у сумці або кишені

Були часи, коли фігурки жаб складали з собою в дорогу подорожні, щоб захиститися від темних і злих сил, відвернути неприємності. Але якщо в результаті подорожі або робіт на дачі в кишені одягу чи сумки виявлена жива пучеглазая жаба — лякатися не потрібно. Вона прискакала сказати, що в найближчому майбутньому все буде так добре у всіх сферах життя, навіть не мріялося.

До чого квакають жаби

Багато людей на квакання жаб навіть уваги не звертають. А даремно, це обіцяє людині, услышавшему його, похвали від начальника. Якщо крім багатоголосого кваканья відбулася зустріч з хором жаб — гарантована підтримка впливових осіб, можливе просування по кар’єрних сходах;

Найчастіше наобіцяти жаби можуть зміни в погоді: голосно квакання лунає по окрузі тихим ввечері — буде суха і ясна погода, а якщо кваканья не чути — до холодів.

Також за балакучості жаб передбачали майбутні врожаї: голосно квакають по весні — все виросте як слід.

Якщо квакання чується з підпілля, помічали під якою кімнатою воно лунає і віщує: під кухнею — до нової господині або гостям, під спальнею — до весілля.

Дії з боку жаби

Іноді застає зненацька жаба, яка стрибнула на ногу, і людина автоматично скидає її з себе. У особливо гидливих при тактильному контакті з земноводної аж в очах миготить справжній жах. Однак про таке ознак знаючі люди тільки мріють.

Стрибнула на людину

Згідно давнім повір’ям, жаба, запрыгнувшая на людину, обіцяє йому багатство. Але не потрібно продовжувати сидіти на лавочці і чекати, коли впадуть з неба золоті монети — потрібно рухатися в напрямку грошей особливо активно: здійснювати давно запланований проект, приймати вигідні пропозиції про роботу, що надходять після події. Удача буде супроводжувати, якщо допомагати самому собі в цьому, а не покладати всі надії на жабу.

e377a4af2eb190708e9a4b8157e06142 Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

Намочила

Якщо людина небрезгливый і в руках потримати жабу не боїться — значить, можна значно поліпшити своє здоров’я. У народних знахарів є спеціальний рецепт позбавлення від пітливості рук — потрібно тримати жабу до тих пір, поки вона не залишить на долонях вологі сліди. Бородавок точно не буде, для цього потрібно відшукати певний вид жаб, що мешкає в Амазонці.

Дії по відношенню до неї

Коли терміново потрібна удачі, а тут жаба зустрілася, але зовсім не прагне встрибувати на ногу, можна проявити ініціативу, але не застосовуючи насильства.

Погладити

Всі тварини люблять погладжування і жаби не виняток. Необов’язково навіть брати земноводне в руку, можна присісти поруч тихенько і ніжно доторкнутися до жаб’ячої шкірці. Можливо, це маленьке і скромне дія принесе трохи додаткової удачі.

Наступити

Якщо сталася неприємність наступити на жабу випадково — прикмета гірше нікуди. Добре, якщо жабка жива залишилася, а якщо смерть придавити — дуже погано. В сім’ю і будинок вбивці жаби відразу прийдуть скандали, розлад з другою половинкою і фінансові проблеми.

aacb5d6c766e588445f3ee1fb8244b14 Прикмети про жаб: побачити в будинку, на дорозі, до чого квакають

Чому не можна вбивати жаб

Вбити жабу, згідно з повір’ями предків, — великий гріх. За це доведеться розплачуватися злиднями і самотністю, красою та щастям. Побачити мертве земноводне теж неприємно, але краще в тому і іншому випадку попросити вибачення у нещасної квакушки і гідно, з почестями поховати труп.

Інші повір’я, пов’язані з жабою

Якщо зустрілося багато маленьких пуголовків — значить, голова повна зайвих думок і слід навести в ній порядок. Як тільки в голові відбудеться «генеральне прибирання» — справи підуть в гору.

Багато вірять у прикмети і забобони, пов’язані з вагітністю: що жаби можуть подарувати немовляти. Щоб швидше завагітніти, ставлять на вікно фігурку жаби, щоб та привернула лелеки в будинок. І це реально діє, що цікаво.

Є прикмета, що від серйозної хвороби людина зможе позбутися, якщо проковтне жабу цілком, однак, вбивство жаб обіцяє біди і нещастя — тут навіть невідомо, що гірше.

Жаби здатні передбачати погоду:

 • шкіра жабья блищить — до тепла;
 • потьмяніла шкірка жаб’яча або ховаються в нори земноводні — до дощу;
 • масово збираються на березі водойми — скоро піде дощ злива.

Цікаве явище помітили наші предки — якщо по полю з посівами стрибають жаби — до великого врожаю зернових. А ось знайти мертву жабу означає, що не бачити врожаю, як своїх вух.

Святкові прикмети про жаб

Є повір’я, що якщо в Новорічну ніч в будинок першої увійде жінка, то весь майбутній теплий сезон будинок буде буквально оточений жабами. А раз земноводні приносять удачу, дуже навіть до речі, якщо серед гостей є чоловіки-джентльмени, пропустили дам вперед. Лише б не одну квакушку не убити випадково – так і до біди недалеко.

Швидке весілля або запрошення на неї пророкує жаба, запрыгнувшая в спальні на ліжко.

Чому жаба може принести біду

Жаби приносять у дім щастя, удачу і благополуччя у всіх сферах, якщо вона після прогулянки по будинку або двору залишилася жива і неушкоджена.

Біди напророкувати може тільки мертва жаба, яку тільки що розчавили або побачили вже неживий, плаваючою в водоймі. Дітей тому й лякають бородавками, щоб не брали жаб в руки і не мучили їх, щоб не накликати нещастя в дім.

Якщо добре обходитися з зеленою красунею, можна значно поліпшити майбутнє.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради