Закладки в Твіттері

zakladki v tvittere115 Закладки в Твіттері

В популярному сервісі Twitter днями з’явилася нова і на мій погляд дуже корисна функція. Тепер користувачі Twitter зможуть зберігати твіти в закладки, як це зазвичай робиться з адресами сторінок в браузері. Ця нова функція поки доступна тільки в iOS додатки для Android. Вам потрібно оновити останню версію додатка Twitter.

Зміст

 • Як додати закладку в Твіттері
 • Перегляд закладок в Твіттері
 • Видалення закладок в Твіттері
 • Як додати закладку в Твіттері

  Відкрийте додаток Twitter. В нижній частині кожної картки твіти є різні значки, один з яких призначений для спільного використання. Натисніть його. У контекстному меню виберіть команду Додати в твіттер в закладки, щоб додати його в закладки.

  zakladki v tvittere116 Закладки в Твіттері

  Перегляд закладок в Твіттері

  Щоб переглянути обрані твіти, торкніться свого профілю в лівому верхньому кутку. Це відкриє навігаційний ящик. Тут ви побачите нове доповнення «Закладки». Натисніть на неї, щоб переглянути всі ваші обрані твіти.

  zakladki v tvittere117 Закладки в Твіттері

  Видалення закладок в Твіттері

  Щоб видалити збережений твіт, натисніть кнопку спільного доступу ще раз, і на цей раз ви побачите в меню пункт «Видалити закладку». Натисніть, щоб видалити закладки з тегами.

  Закладки Twitter — досить прості; функція являє собою список твітів, які ви зберегли. Поки що немає способу класифікувати їх або спростити їх сортування. Коли ви вирішите повернутися, у вас буде досить довгий список твітів. Закладки, організовані, Тобто, Видаляють ті, які вам більше не потрібні.

  Ця функція повинна бути додана давним-давно, і це розчаровує, що настільки базова функція, додано тільки зараз.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради