До чого свербить потилиця – Прикмети для дівчат і чоловіків

Ще наші предки задумалися про те, до чого може свербіти потилицю. У результаті на основі спостережень було виявлено відразу кілька прикмет.

beec189929437e99b4833dfcd8e28993 До чого свербить потилиця  Прикмети для дівчат і чоловіків

Чому свербить голова в області потилиці

Можливо, ви коли-небудь чули такий вислів «потилицею чую». Цікаво, що воно виникло невипадково. Згідно приймете, саме з цієї частини починають бігати мурашки, коли проти людини щось замишляють. Так що всю наступну тиждень будьте напоготові – можливо, потилицю почав свербіти з-за того, що хтось намагається «обдерти» вас як липку або підсидіти на службі.

До речі, прикмета може трактуватися і інакше – можливо, вас хтось просто хоче розіграти. Енергетичне поле не може розібратися, які саме інтриги затіваються навколо вас, а тому б’є тривогу, завдяки чому ви чешете потилицю. Перестаньте хвилюватися і озирніться по сторонах, щоб розібратися в ситуації.

Інший варіант трактування також пов’язаний з чужими думками, але вже більш доброзичливими. Швидше за все, чешущийся потилицю говорить про те, що про вас просто сумують близькі вам люди. Рішення проблеми елементарне – провідайте своїх батьків або згадайте про старих друзів, і свербіж припиниться.

Важливо, що чим сильніше свербіж, тим більше про вас думають.

Ще одна прикмета свідчить, що якщо свербить потилиця – значить, незабаром вас чекають проблеми. Звичайно, проблеми можуть виникати у відношенні всього, чого завгодно, але найчастіше це негаразди в сім’ї. Будьте стриманішими і делікатними, щоб випадково не спровокувати сварку, яка засмутить і вас, і ваших близьких. Згідно приймете помиритися буде дуже непросто і ви зламаєте голову, намагаючись придумати, як би це зробити. Важливо, що чим сильніше свербить голова, тим більше буде проблема.

b67458383220a41c435169a184c6847c До чого свербить потилиця  Прикмети для дівчат і чоловіків

У деяких випадках сверблячі голова означає, що вас будуть лаяти почому дарма, тобто, іншими словами, «влаштують прочуханку». Якщо справа стосується роботи – подумайте, де саме ви встигли накоїти справ, і приведіть робоче місце в порядок. Якщо пророцтво все-таки збулося, то у вас буде аргумент на користь того, що ви спробували все виправити.

Ну а останній варіант дещо містичний. Згідно з ним, якщо ви відчули свербіж в потилиці – значить, у вас за спиною в даний момент стоїть привид. Причому не просто близький, вирішив пожартувати над вами, а справжня душа люблячого вас людини, яка хоче про щось попередити. Можливо, вас очікують настільки грандіозні зміни, що навіть близькі з потойбічного світу турбуються.

До чого свербить потилиця у дівчини

Якщо у дівчини почав свербіти потилицю – значить, це до смутку. Можливо, коханий найближчим часом засмутить вас настільки, що з-за нього проллється чимало сліз.

Якщо ж у дівчини досі немає коханого – значить, їй світить довгий самотність аж до «вінка безшлюбності».

9287b46f6e024a39cf0a4a8692293ed3 До чого свербить потилиця  Прикмети для дівчат і чоловіків

До речі, будь-які спірні питання можуть викликати у дівчини почісування голови. Найчастіше воно символізує недомовки в навчальному закладі, на роботі або в сім’ї. Свою лепту можуть внести і майбутні чвари з молодою людиною. Як кажуть в народі – думки спокою не дають.

Свербить потилиця у чоловіків

Якщо у чоловіка зачесався потилицю – зверніть увагу, де саме це відбувається.

 • Голова в області потилиці свербить зверху? Значить, незабаром у чоловіка з’являться справи, що вимагають рішення. І начебто виникають проблеми з нізвідки, а вирішувати їх доводиться саме чоловікові – така вже чоловіча доля.
 • Якщо потилицю почав свербіти праворуч – значить, вас чекають приємні події. А ось для лівшів, навпаки, це ознака того, що чоловіка вилають на роботі чи вдома за занедбане справу. До речі, якщо потилицю зачесався праворуч, то в цьому немає нічого поганого – швидше вже доля нагадує вам про якомусь забутому справі, яке в подальшому вплине на вашу долю.
 • А ось якщо верхівка, навпаки, засвербіла ліворуч – значить, попереду більш складні проблеми, які можуть бути пов’язані зі здоров’ям. Також, ймовірно, від вас буде потрібно прийняти негайне і невідкладне рішення.
 • Що допоможе нейтралізувати погану прикмету

  Перш ніж грішити на якісь прикмети та їх тлумачення, переконайтеся в тому, що свербить потилиця дійсно просто так, а не із-за того, що ви, наприклад, відчуваєте сильний стрес. Додатково можна звернутися до дерматолога для того, щоб діагностувати шкірні захворювання.

  df2d2adfb477f0a7cbf835d07ff0a9e6 До чого свербить потилиця  Прикмети для дівчат і чоловіків

  Якщо ж ви впевнені, що свербіж пов’язаний саме з якоюсь поганою прикметою, то нейтралізувати її можна дуже просто за допомогою засобу, яким користувалися ще наші предки. Для цього помийте голову звичайною водою, і вона віднесе всі погані прогнози, які турбують. До речі, такий спосіб дозволяє не тільки зняти свербіж з потилиці, але й очистити свою енергетичну оболонку, адже недарма здавна вважалося, що вода змиває з людини всю негативну енергію.

  Якщо свербіж в потилиці не пройшов навіть після цього зверніться за допомогою до церкви, адже, цілком можливо, що хтось з недавно померлих і близьких вам людей не може знайти шлях в інший світ, і йому просто потрібен провідник. Замовте по такій людині службу, і цілком можливо, що його душа нарешті зможе знайти собі місце у тому світі, де їй і належить бути.

  У будь-якому разі не можна занадто близько підпускати до себе негативну енергію і вірити в щось погане. Вірте тільки в хороші прикмети, і тоді благополуччя і удача буде на вашому боці.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради