Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізи

Часто, людині недостатньо смислового навантаження, укладеної в тату-зображенні, і він вдається до написів, щоб прямо заявити про свою позицію чи висловити думки і почуття. Все частіше можна побачити чоловіків з татуюванням у вигляді напису на руці, спині, шиї, нозі і не тільки. Тату-написи мають величезну різноманітність, є можливість написати будь-яку думку, вибрати будь-яку мову і шрифт.

Вибираємо мову для тату-написи

При виборі мови для тату, кожен керується своїми критеріями. Комусь просто подобається звучання мови, а кому-то важлива оригінальність, адже тату, наприклад, на арабській в’язі однозначно буде виглядати нестандартно.

Якщо це щось сакральне, особисте, то про що ви не хочете говорити привселюдно, але це має велике значення, і ви хочете увічнити це на своєму тілі, то такий напис можна написати на мові, якою ваше оточення не володіє.

78ee76bc5163633e98828ba6e1ed00ed Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиНайчастіше тату-напис виконують на наступних мовах:

 • арабська;
 • французька;
 • китайський;
 • японський;
 • англійська;
 • німецький;
 • іспанська;
 • італійський;
 • іврит;
 • латинь.

Вибрати можна будь-яку мову світу, головне — мати можливість правильно перекласти текст татуювання. У минулому, можна згадати, були популярні написи у вигляді ієрогліфів, зараз же тенденції трохи змінилися, і все частіше це написи на англійській або латиною. Який би це не був мову, до перекладу потрібно підійти відповідально і знайти перевірені джерела.

818d47f37170e21491c5e540aa3eda8d Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиНапис-татуювання на руці для чоловіків може бути зроблена на різних мовах.

Відмінно, якщо в оточенні знайдеться людина, яка володіє, потрібних мовою. На крайній випадок, в інтернеті є лінгвісти надають свої послуги перекладу тексту. Майстри рекомендують робити тату-написи на мові, на якому фраза була народжена.

ed59c34bfccc3fa82043159efde56cc1 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиПростіше кажучи, писати текст в оригіналі. Тату залишиться на тілі назавжди, тому допущена помилка в написанні, може в майбутньому спричинити жаль про скоєне. А що говорити про тих випадках, коли з-за допущеної помилки в слові, текст у перекладі мав зовсім інший зміст.

Англійські написи чоловічі

Це найпопулярніший мова написів на тілі. Англійський це міжнародна мова, тому тату англійською не буде загадкою для оточуючих.

тату англійською не буде загадкою для оточуючих.

d9950689e72180ac0341d0732f629729 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиЧасто англійською пишуть такі написи:

 • I love those who yearn for the impossible. Я люблю тих, хто прагне неможливого;
 • You don’t become what you want, you become what you believe. Ви не стаєте тим, ким ви хочете стати, ви стаєте тим, ким ви вірите, що станете;
 • You never feel the ache in the other man’s tooth. Чужий зуб болить завжди менше.

Написи для чоловіків на французькому

Гарний, мелодійний, співаючий — це французька мова. З ним пов’язують все світле, прекрасне і безтурботне. Тату на цьому мовою, частіше вибирають чоловіки з тонкою натурою, прагнуть до романтизації життя. Французька мова удостоївся мати славу мови любові.

Однак, крім любовних тату-написів, можна говорити і філософські думки, адже на цьому мовою звучали найбільші афоризми французьких філософів, таких як: Альбер Камю, Рене Декарт, Вольтер, Огюст Конт, Жан-Поль Сартр та інші.

Приклади фраз для тату на французькому:

 • L’amour fait passer le temps et le temps fait passer. Любов вбиває час, а час вбиває любов;
 • Peut-?tre qu’une personne ‘ a pas tant besoin d’amour, que de comprehension. Може бути, людина не так потребує кохання, як в розумінні;
 • L’esprit cherche et c’est le coeur qui trouve. Розум шукає, і тільки серце знаходить.

Чоловічі італійські написи

Буде підходящим виконати тату, мотивуюче не здаватися, саме на італійській мові. Треба бути акуратним з перекладом фраз на цій мові, адже в ньому налічується 15 часів і так само як і в російській мові, закінчення відіграє важливу роль.

Приклади тату на італійській мові:

 • Vivi. Лотта. Ama. Живи. Борись. Люби;fb483cd1f9f9bb73f244a566ff331500 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізи
 • ? tutto nelle nostre mani, pertanto non ? possibile omettere. Все в наших руках, тому їх не можна опускати;
 • Ognuno vive come vuole, e sta pagando lo stesso. Кожен живе, як хоче, і розплачується за це сам.

Написи німецькою мовою

Німецький, серед російськомовних, один з поширених мов, тому все частіше можна спостерігати тату на німецькому. За звучанням це сильний і твердий мову, і він буде гармонійно поєднуватися з зухвалим сенсом тату.

Кілька прикладів фраз німецькою мовою:

 • Das Leben ist ein Spiel. Життя — гра;
 • Die Wahrheit bedarf nicht viele Worte, die Luge kann nie genug haben. Істина небагатослівна, для брехні слів завжди недостатньо;
 • Wer Wind s?t, wird Sturm ernten. Хто сіє вітер, пожне бурю;
 • Alles zu seiner Zeit. Jedes Ding hat seine Zeit. Всьому свій час.

Іспанські написи

Динамічна і чуттєва інтонація підкорює своїм звучанням. Власник тату-написів на іспанською, подібний самому іспанської мови — безмежно темпераментний і пристрасний, красивий і витончений.

777fa1b7636c04dfe233378eb976f507 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиВласник тату-написів на іспанською, подібний самому іспанської мови — безмежно темпераментний і пристрасний, красивий і витончений.

8f7ef5e934b80d2d6847576ed110deda Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиВаріанти іспанських фраз для тату-написи:

 • Mi vida-mi elecci?n, mis errores-mis lecciones. Моє життя — мій вибір, мої помилки — мої уроки;
 • Mide el tiempo en momentos, no en minutos. Вимірюй час моментами, а не хвилинами;
 • Nunca te rindas. Ніколи не здавайся.
 • Solo tu te puedes hacer mas fuerte. Крім тебе самого, ніхто не зробить тебе сильнішим.

Написи на латині для чоловіків

Відмінний варіант — латинські татуювання на руці для чоловіків. Написи на латині інтригують, а виглядають привабливо і естетично. Найдавніший мова вже багато тисячоліть залишається мовою науки. Латинь-батько більшості мов світу. На латині можна виразити як не можна точніше всі філософські думи.

c2cb69b8c904e530c4d05f6c8c8b13f7 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиЧастіше татуювання на латині вибирають чоловіки, сповнені життєвим досвідом і духовно збагачені. Власники таких тату, часто стверджують, що після нанесення написи на латині, їх життя відчутно змінюється.

a96d445b5ebc0c0605b97b7e1459c53d Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиПриклади тату латинською мовою для чоловіків:

 • Amor tussisque non celantur. Любов і кашель не приховаєш;
 • Quilibet fortunae suae faber. Кожен сам коваль свого щастя;
 • Fortunam citius reperis, quam retineas. Щастя легше знайти, ніж зберегти.

Написи на арабській

Мова мудреців сходу. Важлива відмінність арабської мови від європейських, в тому, що слова схожі на в’язь і пишуться справа наліво. Це ціле мистецтво — кожна літера плавно і красиво переходить у наступну, виглядає дуже естетично і акуратно.

Ця мова досить складний у вивченні, вже тим більше простій людині, без лінгвістичного освіти буде важко здійснити переклад. Тому варто звернутися до носія мови або ж використовувати вже популярні вислови.

Варто звернути на наступні варіанти висловів на арабській мові:

 • ?????? ???? ?????? ???? ??? ???? ???? ??? ??? ?????. ?????. Іноді так шкодуєш, що говорив дорогі слова, дешевим людям;
 • ??? ??? ???????. Сверкай немов діамант;
 • ?? ?????? ?????? ??? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ???????. Ти не можеш мати краще майбутнє, якщо ти не перестанеш думати про минуле;
 • ?????????? ??????? ????? ????????????? ???????? ??? ??????? ???????????. Часом проходять всі образи, але не забуваються слова;
 • ???? ???? ???????. Господь понад усе.

Для тату на арабській мові необхідний ретельний підбір шрифту, адже невірно вибраний шрифт, може зіпсувати зовнішній вигляд в’язі, а краса заплетающихся букв—це родзинка арабської писемності.

Написи на івриті

За такий недовгий існування, на івриті звучало велика кількість мудрих висловів, які тепер чоловіка можуть використовувати для тату-написів, наприклад, на руці. Орієнтовно мову народився в кінці XIX століття.

Приклади фраз для тату на івриті:

 • ??????? ?????, ?? ???? ???? ???? ?????? ??? ????. Коли душа світиться, навіть затягнуте туманом небо випромінює приємний світло;
 • ???? ?? ???. Покладайся на своє серце;
 • ???? ???? ???????. Його шлях встелений трояндами;
 • ??? ??? ???? ?????. Немає нічого неможливого.

Переклад на іврит скрутний, але існують форуми, на яких носії мови допоможуть з перекладом. Не варто довіряти онлайн-перекладачам, часто переклад виходить невірним і несвязным. Носії написів на івриті, як правило, надають сакральний сенс тату, навіть в деякій мірі містичний. Як і арабська в’язь, літери івриту пишуться справа наліво.

289383a0df880243ba3b0b51bc40e6d8 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиУ силу всієї цієї винятковості мови, навіть за умови, що текст бажаної написи переведений правильно, тату-майстри можуть допустити непрощенні помилки, тому по ходу роботи майстра,по можливості, потрібно пильно спостерігати за процесом нанесення кожної літери.

Яку напис наколоти на руці?

Кращий метод заявити суспільству про свою позицію — татуювання на руці. Для чоловіків написи можуть стати інструментом самовираження. Руки — це чільне місце, тому і тату повинні бути осмислені і говорити як можна більш чітко про власника написи.

3d35ed55cf5038651b584c5330a790b2 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиУ написі повинні полягати чіткий опис інтересів або цілей, такий девіз по життю. Для таких людей ідеально підійде вираз: «Доля в моїх руках, і щастя завжди зі мною». На руці можна вмістити як довгий текст, так і невелике слово, головне, правильно підібрати розташування.

На руці можна вмістити як довгий текст, так і невелике слово, головне, правильно підібрати розташування.

e0157d6c63eea703c7f58e853375a14d Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиРуки представляють величезну різноманітність місць для нанесення тату:

 • плечі;
 • передпліччі;
 • зап’ястя;
 • лікті;
 • пальці;
 • тильна область долоні.

Так, на пальці, приміром, може поміститися пара слів — максимум, а от на передпліччі вже можна розгулятися. Якщо виникла трудність вибору тату, яке в подальшому розташується на руці, можна прийти до тату-майстра на консультацію, він покаже ескізи і запропонує свої ідеї.

Найбільш популярні цитати

У літературі, музиці, одязі є незмінна класика, так само і з тату — є найбільш популярні. Своєрідна класика натільного живопису.

5b5f9defe192f4bd93c5f55e23ad4aa0 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиДо таким можна віднести:

 • Illusion is the first of all pleasures. Ілюзія — вища насолода;
 • Law stands mute in the midst of arms.. Коли гримить зброя, закони мовчать;
 • I may not have a lot to give, what i’ve got i’ll give to you. З мене трохи можна взяти, але все, що є, готовий віддати.

Про любов

Прекрасне почуття, що сподвигає чоловіків на вчинки — любов. У всіх свої методи її вираження, дехто навіть вдається до написання на тілі імені коханої людини. Часто пишуться цитати з фільмів, віршів, пісень, що асоціюються з коханою людиною.

079a8397df0b3301d8f0f889054ce189 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиКілька прикладів для фраз тату про кохання:

 • Передній s fair in love and war. В любові і на війні всі методи хороші;
 • And I love her, the more I suffer. І я люблю її тим більше, чим більше страждаю;
 • I’ll never forget you. Я тебе ніколи не забуду англійською.

Про сім’ю

Багато чоловіків хочуть заявити всьому світу про свою відданість і любов до сім’ї. Так, Анджеліна Джолі зробила собі тату на руці з координатами народження улюблених дітей. Часто чоловіки наносять на руку татуювання напис «Family» — коротко і лаконічно, і дає розуміння оточуючих про пріоритети носія тату.

32d749b93804125973825809bfe60c51 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиПриклади для тату-написів на тему сім’ї:

 • A good marriage would be between a blind wife and a deaf husband. Хороший шлюб був між сліпий дружиною і глухим чоловіком;
 • Family begins with children. Сім’я починається з дітей;
 • Marrying means to halve one’s rights and double one’s duties. Одружитися — це означає наполовину зменшити свої права і вдвічі збільшити свої обов’язки.

Про дружбу

Часто хочеться, щоб частинка одного завжди була поруч у важку хвилину, коли руки вже опускаються. Деякі роблять парні тату на честь їхньої дружби.9a35699b0184fb69be71619ae1fc7178 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізи

Кілька прикладів афоризмів про дружбу, які можна перетворити в тату:

 • A friend is someone who gives you the strength to be yourself. Друг — це той, хто дає вам сили бути собою;
 • I got my friends, share a rain coat in the wind. У мене є мої друзі, які розділяють зі мною плащ на вітрі.

Це буде справжній сюрприз для товариша, коли він побачить вже зроблене тату, в його честь, безсумнівно, це приємно здивує.

Про життя

Часто чоловіки висловлюють філософські думки на своєму тілі у вигляді татуювань. І найчастіше вони не обходяться короткими висловлюваннями, чоловіки дають собі можливість розгулятися. Буває, доходить до того, що масштабів спини не вистачає, щоб вмістити всю суть своєї філософії.

c7f0d402c0630bd8972add936af11d74 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиПара варіантів філософських фраз про життя:

 • Wer die Menschen einst купувати lehrte, hat alle Grenzsteine verr?ckt (нім.). Хто раз навчив людей літати, той зрушив всі прикордонні камені;
 • One of the greatest discoveries makes a man, one of his great surprises, is to find he can do what he was afraid he couldn’t do. Одне з найбільших відкриттів, які робить людина, один з найбільших сюрпризів для нього — виявити, що він може робити те, що раніше вважав для себе неможливим;
 • What have they done to the earth, what have they done to our fair sister? Що вони зробили з нашою Землею, що вони зробили з нашою прекрасною сестрою?

Про свободу

Тату-напис про волелюбність на руці чоловіка має особливий шарм. Свобода може виявлятися у всьому: індивідуальності, впевненості, незалежності, безстрашність, відсутність стереотипів і ярликів.

2601bebace67862ecd656124fd8551c9 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиПриклади тату-написів на тему свободи:

 • A man is meant to be free. Людині судилося бути вільним;
 • The most important kind of freedom is to be what you really are. Найголовніша свобода — свобода бути собою;
 • Freedom is not where there are no walls, but where you don’t feel them. Свобода не там, де немає стін, а там, де їх не відчуваєш.

Мотивуючі написи

У чоловіків мають велику популярність мотивуючі татуювання на руках у вигляді напису. Людині часто не вистачає мотивації, стимулу сподвигающего на вчинки. Чоловіки, які пишуть фарбою на тілі мотивуючі фрази, як правило, активні і постійно розвиваються.

f3d3fea066f57a8fb0d5309815a3b4e2 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізи

І в кожного може бути свій секрет успіху, свої правила досягнення заповітних цілей, і це правило вони можуть нанести на своє тіло, щоб завжди пам’ятати про нього.

Кілька прикладів фраз, які змушують не опускати руки:

 • Believe in yourself. Повір у себе;
 • Never say never. Ніколи не кажи ніколи;
 • Keep going. Продовжуй рух;
 • Every morning is the time to start life again. Кожен ранок — це час почати життя знову.

Оригінальні маленькі фрази

Стислість-сестра таланту. Невеликі фрази добре підійдуть для першого тату. Також, такі тату простіше сховати під одягом, якщо робочий дрес-код не дозволяє мати тату на тілі.

Приклади невеликих фраз для тату-написи:

 • Accidents are not accidental. Випадковості не випадкові;
 • Believe in Yourself. Вір у себе;
 • Free your mind. Звільни свій розум;
 • Stay strong. Залишайся сильним.

Кельтський візерунок

Заворожливий вид має тату в стилі кельтських візерунків — своєрідні візерунки, переплетені між собою, створюють єдиний візерунок. Самі кельти були впевнені в тому, що загадкові орнаменти мали магічні властивості. Кожен символ має своє трактування.

Можна помітити, що в завитках кельтських зображень, проглядаються ділянки, що нагадують лабіринт, і це неспроста, адже філософія кельтів свідчить, що життя-це лабіринт, по якому людина йде, і від нього залежить ким і до чого він прийде.

Базові символи та їх значення:

 • Хрест. Позначає 4 сторони світу і їх гармонію. Оберігає від згубного впливу нечистих помислів ворогів, вселяє мудрість у свідомість.
 • Серце. Любовний символ, що позначає вічне єднання душі і тіла двох закоханих.
 • Птахи. Знак волі духу і свободи тіла. Птах, що приносить добрі вісті-голуб, ворон — навпаки, а чапля-символ перестороги.
 • Змія. Символ, що оберігає здоров’я людини. Проводиться аналогія того як змія змінює шкіру, так і людина, постійно енергетично регенерується. Також, символізує мудрість.
 • Трилисник. Сьогодні найпоширеніший символ кельтів, зустрічається навіть в маркетингу, так як символ має потужне тяжіння благ в якості грошей і везіння. Три аркуша — це стихії вогню, води і землі.
 • Кельти вірили, що містичні символи здатні впливати на долю людини, адже будь-який символ був метафорою шляху, довжиною у вічність.

  Тату на всю руку

  Саме руки найпопулярніше місце для татуювання. Часто можна побачити ситуацію, коли під рукавами офісної чоловічої сорочки, таїться тату на всю руку. Також такі татуювання називають — рукав. За розповідями носіїв татуювань на всю руку, все починається з невеликого тату, далі виникає бажання доповнити старе зображення новим. І так ланцюжком вимальовується рукав.

  f1aed67a538dd0fe2b7e5a7e7cca1996 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізи

  Звичайно, деякі відразу вирішують робити рукав, однак, ескізів повноцінного рукава ніде немає. Рукав-це досить масштабна робота і ніхто не бажає, щоб хтось став носієм ідентичних зображень на руках.

  Майстри можуть допомогти створити ескіз рукава, але це буде дорога робота, простіше самостійно підбирати ескізи окремих тату, поступово вимальовуючи єдину картину, а за підсумком просто доопрацювати рукав, заповнивши прогалини між зображеннями.

  Робота трудомістка і займає аж ніяк не пару десятків годин, а кілька десятків днів, а те і тижнів, в залежності від відчуттів татуирующегося і рекомендацій тату-майстра. Деякі складні роботи виконуються кілька років.

  Тату на всю руку-це ціла картинна галерея, справжній витвір мистецтва. Частіше чоловіки вибирають однотонні тату, чорно-білі, хоча іноді й зустрічаються тату у всій палітрі. Наважуючись на такий масштабний тату, потрібно бути готовим до надмірної уваги оточуючих і неоднозначної реакції.

  Обираємо шрифт для тату

  Готичний, фактурний, графіті, а-ля друкарська машинка-шрифт здатний кардинально змінити зовнішній вигляд тату, як в кращу сторону, так і в гірший. Зазвичай чоловіки вибирають класичні, стандартні шрифти.

  a5daddd52d0404c799235ed49108ec67 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиМожна обійтися без походу на консультацію щодо шрифтів до тату-майстра, завжди є можливість самостійно переглянути варіанти. Наприклад, у текстовому редакторі WORD. Також є сайти, що дозволяють випробувати різні шрифти як зі скачуванням, так і в онлайн-режимі.

  Написи, які робити не варто

  Все-таки не варто увічнювати імена малознайомих жінок і приятелів. Дуже часто, навіть при повній впевненості у щирості почуттів до людини, будь то любовних або дружніх відносини можуть псуватися і перериватися, сходячи нанівець, а тату залишиться.

  Якщо немає чіткого усвідомлення, що навіть припинивши спілкування з людиною, не виникне почуття жалю про зроблене тату, то не потрібно поспішати записуватися на прийом до майстра. Не варто робити тату на невідомому мовою, без можливості звернутися до знає людині.

  Не варто робити тату на невідомому мовою, без можливості звернутися до знає людині.

  Ніколи не треба поспішати робити тату, незважаючи на потужне бажання якнайшвидше нанести зображення на тіло. Також варто обдумано робити татуювання на видному місці, наприклад на руках. Чоловіки часто мають серйозні посади, на яких заборонені визирають написи і зображення з під рукавів сорочки.

  Підводячи підсумки:

  • необхідно перевірити точність перекладу, якщо це напис на іноземній мові;
  • вирішити який шрифт підійде для тату;
  • вибрати місце для тату;
  • знайти хорошого майстра.

  1f6fc5d3c170fa8dfe0dfe5ed38a0251 Татуювання на руці для чоловіків написи з перекладом, їх значення, красиві зі змістом, кельтський візерунок, маленькі, на всю руку, ескізиНаостанок, в приклад можна навести відомий факт: американська актриса Анджеліна Джолі вже позбувалася тату з ім’ям колишнього коханого Біллі Боба Торнтона. Але Анджеліну цей урок нічого не навчив, і вона знову присвятила тату, вже новому чоловікові, Бреду Пітту. Після недавнього розлучення, Джолі планує зводити і цю татуювання. Ніщо не вічно, не варто забувати про це.

  Відео про чоловічих татуювання-написах

  Написи на латині для чоловічих татуювань:

  Найпоширеніші тату-написи серед молодих чоловіків:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради