До чого свербить мізинець на правій руці — значення прикмети по днях тижня

Якщо пальці рук або ніг стали нестерпно свербіти, слід задуматися про похід до дерматолога, оскільки свербіж — поширений симптом дерматологічних захворювань. Вчасно почата терапія допоможе в найкоротші терміни позбавитися від неприємних відчуттів. Однак чешущиеся кінцівки передбачають не тільки візит в районну поліклініку. Місце і час свербіння може підказати, чого чекати в найближчому майбутньому.

До чого на правій руці свербить мізинець

Свербіж мізинця на правій руці знаменує початок нового етапу в житті, довгоочікувані приємні зміни.

Для чоловіків прикмета трактується, як фінансовий підвищення або кар’єрне зростання. Незаміжніх дівчат чекають зміни у сердечних справах — пропозицію руки і серця від нареченого або запрошення на побачення від симпатичного незнайомця не за горами.

1cdc81018e611279af598153130b6c8c До чого свербить мізинець на правій руці — значення прикмети по днях тижня

Якщо мізинець свербить у заміжньої дівчини, їй слід бути дуже обережною. Незабаром її чекає зустріч з недоброзичливцем, яка обернеться довгостроковими неприємностями.

Ще наші предки обіцяли несподівані радості тим, у кого давно свербить мізинець правої руки. Це може бути несподівана премія або добрі звістки від родичів.

Свербить на лівій руці

Якщо раптом зачесався мізинець лівої руки, потрібно бути напоготові — наближаються невдачі на життєвому шляху.

Але не варто лякатися цієї прикмети, адже вчасно вжиті заходи допоможуть полегшити випробування. На жаль, від доленосних потрясінь вони не позбавлять, а ось зменшити вплив негативної енергії цілком зможуть.

Силу передбачення послабить свята холодна вода. Обмийте руки водою і уявіть, як разом із струменями з ваших пальців стікають і негаразди. Також під час обряду потрібно тричі про себе прочитати «Отче наш».

6e1ff688be7562b34ee8052d949bddd3 До чого свербить мізинець на правій руці — значення прикмети по днях тижня

Кажуть, свербіж лівого мізинця — це ще й знак змін всередині самого себе. Переглянете свої цілі і пріоритети, то, як ви поводитеся з близькими і друзями, можливо, причина ваших невдач лише ви сам.

Значення свербіння в різних зонах пальця

Важливо не тільки мізинець якої руки у вас свербить який день, але і в якомусь конкретному місці виникає це відчуття.

 • кінчик пальця. Це хороший знак, сміливо дивіться у майбутнє, адже скоро у вашому житті з’явиться людина, яка стане вам добрим другом;
 • основу пальця. Хтось явно вам таємно симпатизує, але зовсім скоро вирішиться покликати на побачення;
 • відстань між мізинцем і безіменним пальцем. В майбутньому на вас чекає збагачення на велику суму. Можливо, це буде спадщину або старий друг віддасть давно забутий борг.

d3cf5e1411bf3c9601413f9326f3cfa4 До чого свербить мізинець на правій руці — значення прикмети по днях тижня

Тлумачення по днях тижня

День і час появи свербежу також важливі при тлумаченні цієї прикмети.

 1. Понеділок. Добрі новини пов’язані з роботою і навчанням. Вас можуть підвищити, прийняти на довгоочікувані курси або дитина порадує своїми успіхами в школі.
 2. Вівторок. Слід бути більш тактовним у спілкуванні з оточуючими, особливо не дуже близькими людьми. Необережні слова можуть стати причиною тривалої ворожнечі.
 3. Середовище. Якщо палець свербить в середу, то варто чекати запрошення в гості від родичів. Не відмовляйте прохання близьких, незабаром вам знадобиться їх допомога.
 4. Четвер. Допомагайте навколишнім і отримаєте нових союзників і друзів. Будьте обережні з грошима: можливі марні витрати або великі втрати.
 5. П’ятниця. П’ятничний свербіж пророкує приємну і багатообіцяючу поїздку. Можливо, це буде приємний відпочинок у колі сім’ї за містом, а може і недалека ділова поїздка, яка допоможе зав’язати корисні контакти.
 6. Субота. Здане в цей день повернеться до вас сповна в майбутньому, будьте відкриті серцем і душею.
 7. Неділя. Варто озирнутися, адже в вашому колі завівся заздрісник, який плете інтриги проти вас. Поменше говоріть, побільше слухайте — ось ваш девіз на найближчий час.

f17496fe5fa74b1c22ce67e387009fd0 До чого свербить мізинець на правій руці — значення прикмети по днях тижня

Як нейтралізувати значення негативних прикмет

Попереджений — значить озброєний, тому постараємося нейтралізувати негативні прикмети:

 1. Щоб відвести невдачі, наші прабабусі радили надіти на чешущийся палець золоту каблучку і не знімати, поки неприємні відчуття не вщухнуть.
 2. Якщо свербіж передбачає розлуку з будинком або коханим, встаньте біля відкритого вікна і подуйте на простягнуту долоню тричі в бік вулиці, побажавши щасливої дороги. Розлука не обійде вас стороною, але час розставання значно скоротиться.
 3. Сіль здавна відома як магічний інструмент. Натріть чешущийся мізинець її кристалами і змийте через кілька хвилин струменем проточної води, уявляючи, як разом з водою витікають і всі негаразди.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради