До чого свербить правий сосок — значення прикмети для чоловіків і для жінок

Область сосків – це одна з найбільш чутливих зон на тілі чоловіків і жінок. Недарма у багатьох стародавніх народів соски вважалися священними, тому додатково прикрашалися амулетами і оберегами.

Навколо цього органу досі існують різноманітні прикмети та повір’я. Це легко пояснюється з наукової точки зору: людське тіло реагує на будь-які зміни швидше, ніж мозок, а нерідко пророкує події.

Оскільки ареоли є ерогенними зонами, прикмети, пов’язані з сосками, в більшості випадків пов’язані з взаєминами підлог і мають яскраво виражений сексуальний підтекст.

До чого свербить правий сосок

Якщо у вас зачесався правий сосок, організм подає сигнал, щоб ви більш уважно ставилися до свого внутрішнього стану. Можливо, якісь події з минулого змушують вас сильно переживати, жаліти і навіть сумувати. Права сторона тіла відповідальна за раціоналізм, тому варто прислухатися до сигналів тіла, визначити причину тривоги і опрацювати її, щоб тіло і розум розслабилися і відпустили неприємну ситуацію.

У жінок найчастіше проблеми пов’язані з спілкуванням з протилежною статтю. Можливо, негативний досвід минулого заважає грамотно вибудовувати нові відносини з чоловіками. Спробуйте відпустити вантаж минулих образ і розчарувань і насолоджуйтесь приємними знайомствами.

Якщо правий сосок свербить у чоловіка, значить він не надто рішучий, не доводить розпочату справу до кінця, більше говорить і мріє, ніж робить. Таким чином, тіло нагадує йому про незакінчених справах і взятих на себе зобов’язаннях, які потребують завершення.

До чого свербить лівий сосок

Лівий сосок розташований ближче до серця і пов’язаний з любовними переживаннями. Молоді дівчата нерідко відчувають свербіж у ділянці лівого соска перед фліртом або початком нового запаморочливого роману.

Якщо лівий сосок зачесався у заміжніх жінок, їм варто об’єктивно оцінити взаємини з чоловіком. Можливо, в сім’ї накопичилася напруга, з’явилися недомовки і невдоволення один одним. Тоді потрібно дозволити склалися конфлікти, щоб не спровокувати серйозних сварок, зради або розлучення.

У чоловіків свербіж в області лівого соска віщує швидкий роман або весілля. Одночасно ця ж прикмета обіцяє відрядження і ймовірність покращення матеріального становища.

Тлумачення прикмети часу

Крім визначення сторони тіла, важливо запам’ятати час доби, коли сосок нагадує про себе. Ця подробиця є суттєвою і допоможе пролити світло на ваше майбутнє.

 1. Якщо сосок свербить вночі, значить кохана людина не дуже вірить у ваш союз і подумує про розставання.
 2. Зовсім протилежне тлумачення прикмета знаходить, якщо сосок починає свербіти днем. Отже, друга половина впевнена у своєму виборі і планує прожити з вами довго і щасливо.
 3. Свербіж соска ближче до вечора означає, що партнер ще не прийняв остаточне рішення про необхідність ваших відносин. Можливо, він знаходиться на роздоріжжі або просто проявляє свою нерішучість в любовних справах.
 4. Якщо сосок свербить з ранку, прикмета обіцяє спокійне і розмірене життя. При цьому краще не сидіти на місці, а проявляти ініціативу і отримувати від життя приємні бонуси.
 5. Поява свербежу в обідній час вказує на те, що незабаром вас чекають позитивні емоції.

e2bf7497276a84e42d0530b6916b331f До чого свербить правий сосок — значення прикмети для чоловіків і для жінок

Дні тижня

Для того щоб прогноз був більш достовірним, запам’ятайте день тижня, коли вас турбує свербіння в області сосків.

 • Понеділок. Скоро у вашому житті з’явиться приємний незнайомець або незнайомка.
 • Вівторок. Доведеться вирішувати конфлікти всередині сім’ї, розбиратися з завалами на роботі і вдома.
 • Середовище. Чиясь заздрість може перешкодити вам реалізувати задумане. Уважно придивіться до свого оточення і будьте обережні в спілкуванні з друзями та колегами.
 • Четвер. Плануйте швидке приємне подорож або відрядження. Можливо, вас чекають чималі фінансові вкладення і витрати.
 • П’ятниця. Чекайте запрошення на пікнік або в кіно. Вечір у приємній компанії вам гарантований.
 • Субота. Можливо, ваш партнер щось приховує. Поговоріть з ним відверто і постарайтеся розставити всі крапки над «і».
 • Неділя. Вас чекають великі зміни в житті. Вони можуть торкнутися будь-якої сфери. Але якщо дає про себе знати лівий сосок, не все буде гладко і виникнуть клопоти.

Як посилити магію прикмети

Знаючи розшифровку прикмети, ви можете підсилити її дію, якщо хочете отримати те, що віщує повір’я. Найдієвіший спосіб – постукати по дзеркала або скла, коли зачесався сосок.

b37eb9b2a3a8ef6126ff39d4138bcc74 До чого свербить правий сосок — значення прикмети для чоловіків і для жінок

Також можна самостійно викликати свербіж саме тоді, коли вам це необхідно. Просто починайте розчісувати соски і через деякий час відчуєте, що вони дійсно сверблять, а отже привертають до вас задумане.

Всі ці способи спрацюють тільки тоді, коли ви сильно бажаєте чогось і щиро вірите в те, що це збудеться. У справі виконання мрії гарні всі засоби: можливо, саме розчісування сосків – це те, чого вам не вистачає для реалізації ваших бажань і здійснення мрії.

Далеко не завжди свербіж в області сосків буває нешкідливим. Нерідко причиною виникнення стає неправильно підібране нижню білизну або незбалансоване харчування. В такому випадку усунути причину сверблячки не складе праці.

Однак якщо свербіж турбує вас постійно, не відкладайте відвідування лікаря, а зверніться за медичною допомогою якомога швидше. Лікар огляне вас на предмет шкірних та інших захворювань, а також пропише лікування у разі необхідності.

Не варто панікувати завчасно: саме по собі чесання не є захворюванням, а лише вказує на деякі порушення в роботі організму.

Завжди актуальні прикмети

Вірити в прикмети чи ні – особиста справа кожного. Однак перш ніж шукати розшифровку свербіння в області сосків, переконайтеся в тому, що на ареолах не з’явилися якісь висипання та почервоніння. Можливо, причина дискомфорту криється в якомусь дерматологічне захворювання. Тоді не розраховуйте на те, що прикмети збудуться.

Необхідно врахувати, що у більшості жінок соски набухають і починають свербіти в передменструальний період, що говорить про швидке початку менструації.

Також дискомфорт в області сосків супроводжує гормональні перебудови жіночого організму в період статевого дозрівання, під час вагітності та грудного вигодовування. Поки жінка перебуває в цих станах, звертати увагу на тлумачення візьме також не має сенсу.

9a89096fe03b4c986d8100635b917294 До чого свербить правий сосок — значення прикмети для чоловіків і для жінок

Ніколи не ігноруйте свербіж в області грудей і звертайте увагу на можливі причини його появи. Ось лише деякі з найбільш поширених причин:

 • алергія на пральний порошок або засоби гігієни;
 • побічні реакції на лікарські препарати;
 • дерматит;
 • незручний бюстгальтер;
 • надмірна сухість шкіри;
 • зловживання засмагою.

Таким чином, перш ніж шукати пояснення раптово виниклої корості в області сосків, зверніть увагу на своє здоров’я. Можливо, таким способом воно подає вам сигнали про своє неблагополуччя або початку захворювання.

Будьте уважні до свого організму, і нехай збуваються тільки хороші прикмети!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради