10 прикладів, як познайомитися з дівчиною в інтернеті

Сучасні люди проводять в інтернеті досить багато часу. Багато заходять в інтернет, щоб почитати новини, поспілкуватися з друзями в соціальних мережах, подивитися цікаві ролики. А для деяких інтернет – це один із способів познайомитися з красивою дівчиною або навіть знайти супутницю життя.

Питання, як познайомитися з дівчиною в інтернеті, часто хвилює представників сильної статі, оскільки за правилами етикету саме вони повинні починати діалог і брати ініціативу в свої руки.

Чи варто знайомитися в інтернеті

Сучасне суспільство ставиться до інтернет-знайомств скоріше негативно. Поширена думка, що пошуком пари подібним способом займаються тільки невдахи, які не можуть познайомитися з дівчиною звичайним способом.

Великим недоліком онлайн-знайомств вважається висока ймовірність обману. Адже багато хлопців і дівчата знайомляться під чужими іменами і підносять неправдиву інформацію, що стосується віку і інших особистих даних.

Насправді пошук другої половинки через сайти знайомств має багато позитивних сторін.

Згідно зі статистикою більше третини знайомств сьогодні відбувається саме через інтернет. А це означає, що людина, з яким ви знайомитеся «в живу» на вулиці, цілком може виявитися активним користувачем однієї або декількох подібних онлайн-майданчиків.

На користь сайтів знайомств також свідчить результат дослідження, яке нещодавно провели американські вчені. Згідно з цим дослідженням шлюби між парами, які познайомилися через інтернет, розпадаються рідше порівняно з шлюбами, створеними в результаті знайомства традиційним чином. В такому випадку виникає питання: чому ж більшість людей ставляться до інтернет-знайомств погано?

Мінуси онлайн-знайомств

10 primerov, kak poznakomitsya s devushkojj v internete 10 прикладів, як познайомитися з дівчиною в інтернетіНегативне ставлення обумовлено кількома причинами:

 1. Дівчата на фото практично завжди виглядають більш привабливо, ніж в реальному житті. Це і зрозуміло: мало кому прийде в голову виставляти на сайті невдалі фото. А якщо «вдалих» зовсім немає, можна скористатися можливостями фотошопа. Тому хлопцям потрібно бути готовими до того, що при зустрічі дівчина може виглядати не так привабливо, як на своїх фотографіях.
 2. В інтернеті багато дівчат ведуть пошук не стільки спорідненої половинки, як матеріальної вигоди. Хоча шахраїв чимало і в реальному житті, при спілкуванні через інтернет ймовірність зустрічі з такою дамою зростає.
 3. На онлайн-майданчиках далеко не всі викладають про себе правдиву інформацію.

Плюси

Щоб познайомитися з дівчиною, потрібно лише доступ до інтернету і ноутбук або смартфон. Одним з основних переваг онлайн-знайомств є спочатку велика кількість потенційних партнерок і можливість вибрати серед них кандидатуру з максимально точним портретом. До інших переваг можна віднести:

 1. Можливість добре підготуватися до знайомства. Це дасть більше шансів на те, щоб справити належне враження на дівчину.
 2. Можливість ретельно продумувати кожне питання і відповідь, аналізувати ситуацію або відмовитися від небажаного спілкування.
 3. Одночасно можна спілкуватися відразу з кількома кандидатурами.
 4. Можливість контролювати ситуацію і вирішувати, чи варто перекладати спілкування в реальне життя.

Саме тому, що онлайн-спілкування має стільки переваг, сьогодні все більше хлопців задаються питанням, як правильно знайомитися в інтернеті.

Як правильно знайомитися: 10 прикладів

Незважаючи на всю гадану простоту, деяким хлопцям і чоловікам буває складно підібрати саме ті слова, які змогли б зачепити і зацікавити вподобану дівчину. Не варто скидати з рахунків, що дівчата теж часто спілкуються одночасно з декількома онлайн-партнерами, вибираючи серед них найбільш підходящого. Як тільки вона визначиться з обранцем і перейде до реального спілкування, її анкета може назавжди (або надовго) зникнути з сайту.

Тому потрібно враховувати, що найважливіше при знайомстві:

 1. Правильно подати свою кандидатуру.
 2. Написати вдале перше привітання.

Як зізнаються самі дівчата, на банальні «привіт» і «як справи» більшість з них просто не звертають уваги. А якщо профіль чоловіки з таким привітанням виявиться для неї нецікавим, то фіаско йому гарантовано.

Слід, насамперед, заздалегідь продумати, як буде виглядати ваше перше привітання. І, звичайно ж, необхідно подбати про грамотному оформленні свого профілю. Щоб відповідь на питання, як познайомитися з дівчиною в інтернеті, не здавався надто складним, використовуйте приклади, наведені нижче. Але, перш ніж приступати до справи, необхідно правильно оформити свій профіль.

10 primerov, kak poznakomitsya s devushkojj v internete1 10 прикладів, як познайомитися з дівчиною в інтернеті

Початок розмови має вирішальну роль

Поради щодо оформлення профілю

Отже, оформляємо профіль:

 1. Завантажте не менше 6-7 якісних фото, на яких ви самі собі подобаєтесь. Не потрібно викладати фотографії з килимом, бабусиними фіранками або бардаком на задньому плані.
 2. Якщо ремонт у вашій квартирі залишає бажати кращого, то просто сходіть в парк або красиве кафе і зробіть там кілька «пристойних» знімків.
 3. Дівчата набагато краще реагують на фото, де хлопці щиро посміхаються або сміються, тому цю інформацію візьміть на озброєння.
 4. Не варто викладати фотографії, де ви перебуваєте в нетверезому вигляді або стоїте на вулиці з пляшкою в руках. Навіть якщо ви не відчуваєте особливого пристрасті до алкоголю, багато дівчат можуть зробити саме такий висновок.

Приклади «підкатів»

Заготовте кілька вітальних фраз, з яких будете починати спілкування – і тоді проблема, як знайомитися з дівчатами в інтернеті, буде частково вирішена. Чому частково? Тому що після, нехай навіть самого оригінального і чіпляється привітання, все одно доведеться продовжити бесіду. Насправді складного і страшного тут нічого немає: намагайтеся використовувати прості фрази, не підлещуватися і при цьому бути ввічливим і уважним.

Розглянемо 10 прикладів, які проілюструють, як правильно знайомитися з дівчиною в інтернеті, і полегшать процес знайомства.

 1. «Привіт. Я знаю про тебе дещо цікаве». Така фраза заінтригує дівчину, і вона обов’язково напише що-небудь у відповідь. Швидше за все, це буде питання, що ж ви такого про неї знаєте. Далі напишіть їй, що знаєте, що вона дуже красива, весела або, навпаки, любить сумувати. Ваш конкретний відповідь буде залежати від того, як вона виглядає на фото і яке створює враження.
 2. Ще один приклад питання-інтриги: «Привіт. Знаєш, що мені в тобі сподобалося?».
 3. «Красиві фото. Цікаво, в житті ти виглядаєш також привабливо чи це фотошоп?». Після розвивайте тему, напишіть, що вас вразило у співрозмовниці: очі, витончена фігура, погляд з поволокою і так далі.
 4. «Привіт! Не нудно сидіти біля комп’ютера в такий чудовий вихідний? Давай зустрінемося через годину в кафе, яке ти любиш морозиво?»
 5. «Добрий вечір. Сподобалися твої фотографії, у тебе бездоганний стиль. Ти стиліст?»
 6. «Хочеш познайомитися з хлопцем, якого ти дуже сподобалася?»
 7. «Красуня, ти ранила моє серце. Допоможеш мені першу допомогу?»
 8. «Сьогодні посперечався з другом, що запрошу на побачення найкрасивішу дівчину на сайті. Допоможеш виграти суперечку?»
 9. «Така ефектна дівчина не повинна проводити час на сайті. Давай проведемо його разом в кафе?»
 10. «Дуже шкода інших дівчат на цьому сайті. Ти перетворюєш їх у сіру масу.»

Тепер ви знаєте, як можна познайомитися з дівчиною в інтернеті і що написати їй в першому повідомленні. Необов’язково копіювати наведені приклади і використовувати їх як готові шаблони. Починаючи знайомство, важливо зацікавити співрозмовницю, зробити їй кілька компліментів, які повинні стосуватися саме її зовнішності і особливостей. Компліменти не повинні бути занадто заискивающими, короткими і ні в якому разі – нудними.

В першому повідомленні не потрібно прямо писати про секс: більшість дівчат навіть при найменшому натяку на інтим відправляють нахаб в бан.

Способи оригінально почати знайомство

10 primerov, kak poznakomitsya s devushkojj v internete2 10 прикладів, як познайомитися з дівчиною в інтернетіА ось кілька прикладів, як оригінально познайомитися з дівчиною в інтернеті, щоб вона обов’язково звернула на вас увагу:

 • «Добрий день, моя майбутня особисте життя. Як проводиш час у відсутності мене?»
 • «Які в тебе плани на сьогоднішній вечір, після нашого побачення?»
 • «Кажуть, знайомства на сайтах ні до чого серйозного не призводять. Давай доведемо зворотне?»
 • «Привіт, у тебе гарний нікнейм. Хочу дізнатися твоє ім’я, щоб приміряти його до свого прізвища.»
 • «Впевнений, ти ідеально впишеш в інтер’єр моєму житті.»

Що робити далі, після знайомства

Ми радимо не затягувати надовго віртуальне спілкування, так як чим довше воно триває, тим менше шансів на те, що воно переросте у реальне. Дівчина може познайомитися з ще десятком хлопців, то є конкуренція посилиться. Та й сам ти може втомитися від спілкування, і, що робити далі вже буде неважливо.

Через 2-3 дні, за умови, що дівчина припала до душі, призначай зустріч: запроси в кафе або просто погуляти і з’їсти по морозиву або за два, якщо на вулиці гарна погода.

Як познайомитися в ВК

Соціальна мережа «ВКонтакте» зручна тим, що в ній сидять майже всі дівчата, які живуть у твоєму місті. Ще одна важлива перевага — можливість виставляти фільтри не тільки за місцем проживання, але і за потрібної цільової аудиторії.

Щоб процес пошуку просувався швидше, слід натиснути в налаштуваннях «зараз на сайті». Однак потрібно враховувати, що в цій соціальній мережі є ліміти на надіслані повідомлення користувачам, які не знаходяться у вас в друзях. Протягом доби ви можете відправити не більше 20 повідомлень.

Писати дівчатам вульгарності і брутально чіплятися до ВК категорично не рекомендується: якщо хоча б кілька ображених дам натиснуть кнопку «поскаржитися» на ваш аккаунт, його можуть заблокувати.

Ставте «лайк» симпатичним дівчатам, коментуйте фото, додавайте їх в друзі – і після прийняття дружби сміливо пишіть повідомлення. Як почати знайомитися з дівчиною в інтернеті, ми розглядали вище.

Вимоги до оформлення акаунтів такі ж, як і для сайту знайомств — пристойні фото, красиво оформлений аккаунт, цікавий, чіпляючий статус.

Як знайомитись у реальному житті

Для багатьох хлопців знайомитися в офлайн-режимі трохи складніше, зате в процесі живого спілкування ви можете бачити реальну дівчину, а не її оброблену фотографію 10-річної давності. Щоб мати успіх у цієї особи, при знайомстві на вулиці дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • дійте і говоріть сміливо, але не нав’язливо;
 • обов’язково робіть доречні компліменти;
 • завжди дбайте про свій зовнішній вигляд: чистий одяг і доглянутий вигляд допоможуть не тільки справити хороше враження, але і відчувати себе більш впевнено.

10 primerov, kak poznakomitsya s devushkojj v internete3 10 прикладів, як познайомитися з дівчиною в інтернеті

Вподобану дівчину можна пригостити морозивом або молочним коктейлем в кафе

Місця, де можна познайомитися

Щоб вирішити проблему, як знайомитися в інтернеті, потрібно просто знайти кілька відповідних сайтів знайомств. А в яких місцях краще шукати дівчат в офлайн-режимі? Таких місць досить багато. Кращими серед них вважаються:

 1. Концертні зали, театри, бібліотеки.
 2. Фітнес-центри, басейни.
 3. Громадський транспорт.
 4. Парки, вулиці.
 5. Кафе та фуд-корти.
 6. Вечірки.
 7. Дискотеки, вечірні клуби.
 8. Магазини, торгові центри.
 9. Пляжі, аквапарення.
 10. Робота або місце навчання.

Як видно, місць, де можна завести нове знайомство, насправді чимало. Заговорити з сподобалася дівчиною можна навіть прямо на вулиці, наприклад під час вигулювання собаки.

Як познайомитися на вулиці

Припустимо, під час відвідування басейну, бібліотеки або фітнес-центру ви помітили симпатичну особу і вирішили привернути до себе її увагу. З чого почати? Для цього можна звернутися до рекомендацій, які описувалися в розділі «Як познайомитися в інтернеті». Використовуючи вищенаведені приклади, починайте розмову. Наприклад, можна сказати «Сьогодні посперечався з другом, що запрошу на побачення найкрасивішу дівчину на сайті. Допоможеш виграти суперечку?». Або: «Привіт. Знаєш, що мені в тобі сподобалося?».

10 primerov, kak poznakomitsya s devushkojj v internete4 10 прикладів, як познайомитися з дівчиною в інтернетіЯкщо дівчина несе в руках важку сумку, запропонуйте допомогти. Швидше за все, таке галантне поведінка викличе у неї до вас симпатію. Подальший ведіть розмову в залежності від обставин. Наприклад, можна запитати, куди вона прямує з такою важкою ношею і чому такий красуні ніхто не допомагає. Але у разі відмови не варто бути занадто нав’язливим.

Ще один спосіб завести розмову з сподобалася дівчиною прямо на вулиці або в магазині — запитати дорогу або місце, де можна, наприклад, зробити ксерокопію або придбати яку-небудь річ.

У концертному залі або на виставці розвивайте тему про концерт або цікавих експонатів. В присутствених місцях (паспортному столі та інших) можна попросити допомогти заповнити довідку, а в супермаркеті запитаєте, який продукт краще вибрати.

Якщо ваші ораторські здібності залишають бажати кращого, і ви ніяк не можете підібрати підходящих слів, то просто підійдіть до дівчини і зізнайтеся, що вона вам дуже сподобалася. Іноді кілька щирих слів, нехай навіть сказаних з неприхованим збентеженням, працюють ефективніше будь-якого відпрацьованого підкату.

У процесі спілкування важливо випромінювати безпеку, бути гранично ввічливим і тактовним. В іншому випадку вона може просто злякатися і припинити розмову.

Коли спілкування налагодилося і ви помітили, що співрозмовниця явно відчуває до вас симпатію, можна приступати до головного: просіть номер телефону, запитайте, що вона робить сьогодні ввечері, запрошуйте в кафе або кіно.

Висновок

 1. Знайомство на вулиці, безсумнівно, дає більше шансів на її успішне продовження, хоча знайти дівчину можна без праці і на сайті знайомств або в соціальних мережах.
 2. В останньому випадку все-таки не варто розраховувати на те, що ви зможете легко знайти кандидатуру для серйозних стосунків.
 3. Чи варто знайомитися в інтернеті, кожен хлопець вирішує для себе сам.
 4. Головне — знати, як правильно познайомитися з дівчиною в інтернеті, і які прийоми використовувати при спілкуванні в режимі офлайн, які в загальному, як ми побачили, нічим не відрізняються від застосовуваних у реальному житті.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради