Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox31 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

Коли ми працюємо в Інтернеті і переглядаємо різні веб-сайти, час від часу деякі сайти запускають дратівливі спливаючі вікна. Більшість з цих сайтів — це неякісні сайти і блоги. Іноді спливаючі вікна відкриваються, коли ви натискаєте на посилання, але іноді вони відкриваються автоматично при натисканні на будь-якому місці показувалася сторінки.

Наприклад, ви виділяєте текст або натискаєте кнопку переходу на наступну сторінку. Неважливо що ви робите, на деяких веб-сайтах завжди з’являються небажані спливаючі вікна. Так само автоматично відкриваються спливаючі вікна можуть містити шкідливе ПО, що в деяких випадках може призвести до зараження вашого комп’ютера.

Спливаючі вікна в браузері Firefox

Я виявив, що при правильних налаштуваннях Internet Explorer належним чином блокує спливаючі вікна на всіх сайтах. Але не всі браузери справляються з цим завданням однаково.

Заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox можна з допомогою блокувальника реклами. Також в Firefox є вбудований блокувальник спливаючих вікон, але він на жаль не дуже функціональний і не завжди блокує спливаючі вікна. Це відбувається тому, що розробники Firefox піклуються про тих веб-сайтах, для роботи яких можуть знадобитися спливаючі вікна, щоб показати результати і т. д. Таким чином, Firefox дозволяє деякі спливаючі вікна, навіть якщо ви встановлюєте блокувальник спливаючих вікон.

Але якщо ви все ж не хочете з тієї чи іншої причини бачити спливаючі вікна, то можете скористатися спеціальною опцією в приховані налаштування Firefox, щоб зробити вбудований блокувальник спливаючих вікон більш досконалим.

Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

Після зміни цієї настройки ви змусите Firefox блокувати спливаючі вікна, і вам ніколи не доведеться закривати їх.

ПРИМІТКА. Цей метод буде працювати у всіх версіях Firefox, а також в інших браузерах на основі Firefox, таких як Pale Moon, Waterfox і т. д.

 • Відкрийте Mozilla Firefox і введіть about:config в адресному рядку та натисніть клавішу Enter. Він покаже вам попередження, натисніть кнопку «Я приймаю ризик!». kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox32 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox
 • Тепер введіть dom.popup в пошуковому рядку, і у вікні з’явиться наступна конфігурація:
  1 dom.popup_allowed_events

  kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox33 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox
  Цей параметр відповідає за вказівку Firefox, які події повинні бути дозволені для спливаючих вікон. Значення за замовчуванням для цієї установки встановлюється наступним чином

  1 change click dblclick mouseup pointerup notificationclick reset submit touchend

  kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox34 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

 • Якщо ви хочете заблокувати всі види спливаючих вікон Firefox, двічі клацніть по налаштуванню і очистіть її значення, тобто видаліть усі значення текстового поля.
 • Якщо ви не хочете відключати всі спливаючі вікна, але хочете заборонити кілька вибраних спливаючих вікон, ви можете видалити потрібну подію з поля значень. Наприклад, ви можете видалити події click і dblclick значення, щоб блокувати спливаючі вікна, які з’являються при натисканні або двічі клацнути по веб-сторінці.

  От і все. Тепер спробуйте відкрити будь-який веб-сайт, в якому використовуються спливаючі вікна, і переконайтеся, що всі спливаючі вікна будуть заблоковані. Для вашої зручності Firefox покаже у верхній частині панелі сповіщень з повідомленням «Firefox заборонив цього сайту відкривати спливаюче вікно», щоб ви знали про заблокованому спливаючому вікні.

  Ви можете натиснути кнопку «Параметри», зазначену в правій частині панелі сповіщень, щоб дозволити спливаючі вікна цього конкретного сайту, а так само змінювати параметри блокування спливаючих вікон або приховувати панель сповіщень, коли спливаюче вікно заблоковано.

  В майбутньому, якщо ви захочете відновити налаштування блокування спливаючих вікон за замовчуванням, просто відновити значення за умовчанням для параметра переваги, як зазначено на кроці 2. В якості альтернативи ви можете клацнути правою кнопкою миші по параметру «dom.popup_allowed_events» і вибрати пункт «Скидання» для відновлення значень за замовчуванням.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради