Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox31 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

Коли ми працюємо в Інтернеті і переглядаємо різні веб-сайти, час від часу деякі сайти запускають дратівливі спливаючі вікна. Більшість з цих сайтів — це неякісні сайти і блоги. Іноді спливаючі вікна відкриваються, коли ви натискаєте на посилання, але іноді вони відкриваються автоматично при натисканні на будь-якому місці показувалася сторінки.

Наприклад, ви виділяєте текст або натискаєте кнопку переходу на наступну сторінку. Неважливо що ви робите, на деяких веб-сайтах завжди з’являються небажані спливаючі вікна. Так само автоматично відкриваються спливаючі вікна можуть містити шкідливе ПО, що в деяких випадках може призвести до зараження вашого комп’ютера.

Спливаючі вікна в браузері Firefox

Я виявив, що при правильних налаштуваннях Internet Explorer належним чином блокує спливаючі вікна на всіх сайтах. Але не всі браузери справляються з цим завданням однаково.

Заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox можна з допомогою блокувальника реклами. Також в Firefox є вбудований блокувальник спливаючих вікон, але він на жаль не дуже функціональний і не завжди блокує спливаючі вікна. Це відбувається тому, що розробники Firefox піклуються про тих веб-сайтах, для роботи яких можуть знадобитися спливаючі вікна, щоб показати результати і т. д. Таким чином, Firefox дозволяє деякі спливаючі вікна, навіть якщо ви встановлюєте блокувальник спливаючих вікон.

Але якщо ви все ж не хочете з тієї чи іншої причини бачити спливаючі вікна, то можете скористатися спеціальною опцією в приховані налаштування Firefox, щоб зробити вбудований блокувальник спливаючих вікон більш досконалим.

Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

Після зміни цієї настройки ви змусите Firefox блокувати спливаючі вікна, і вам ніколи не доведеться закривати їх.

ПРИМІТКА. Цей метод буде працювати у всіх версіях Firefox, а також в інших браузерах на основі Firefox, таких як Pale Moon, Waterfox і т. д.

 • Відкрийте Mozilla Firefox і введіть about:config в адресному рядку та натисніть клавішу Enter. Він покаже вам попередження, натисніть кнопку «Я приймаю ризик!». kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox32 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox
 • Тепер введіть dom.popup в пошуковому рядку, і у вікні з’явиться наступна конфігурація:
  Догляд за полуницею ранньою весною і влітку, підживлення народними засобами
  1dom.popup_allowed_events

  kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox33 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox
  Цей параметр відповідає за вказівку Firefox, які події повинні бути дозволені для спливаючих вікон. Значення за замовчуванням для цієї установки встановлюється наступним чином

  1change click dblclick mouseup pointerup notificationclick reset submit touchend

  kak zablokirovat vsplyvayushhie okna v brauzere firefox34 Як заблокувати спливаючі вікна в браузері Firefox

 • Якщо ви хочете заблокувати всі види спливаючих вікон Firefox, двічі клацніть по налаштуванню і очистіть її значення, тобто видаліть усі значення текстового поля.
 • Якщо ви не хочете відключати всі спливаючі вікна, але хочете заборонити кілька вибраних спливаючих вікон, ви можете видалити потрібну подію з поля значень. Наприклад, ви можете видалити події click і dblclick значення, щоб блокувати спливаючі вікна, які з’являються при натисканні або двічі клацнути по веб-сторінці.

  От і все. Тепер спробуйте відкрити будь-який веб-сайт, в якому використовуються спливаючі вікна, і переконайтеся, що всі спливаючі вікна будуть заблоковані. Для вашої зручності Firefox покаже у верхній частині панелі сповіщень з повідомленням «Firefox заборонив цього сайту відкривати спливаюче вікно», щоб ви знали про заблокованому спливаючому вікні.

  Ви можете натиснути кнопку «Параметри», зазначену в правій частині панелі сповіщень, щоб дозволити спливаючі вікна цього конкретного сайту, а так само змінювати параметри блокування спливаючих вікон або приховувати панель сповіщень, коли спливаюче вікно заблоковано.

  В майбутньому, якщо ви захочете відновити налаштування блокування спливаючих вікон за замовчуванням, просто відновити значення за умовчанням для параметра переваги, як зазначено на кроці 2. В якості альтернативи ви можете клацнути правою кнопкою миші по параметру «dom.popup_allowed_events» і вибрати пункт «Скидання» для відновлення значень за замовчуванням.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  Залишити відповідь

  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!