Кішка прийшла в будинок: прикмета і можливі тлумачення по місяцю і кольором

В народі існує добра прикмета: якщо кішка прийшла в будинок – це символізує зміни на краще. Але, щоб пророцтво збулося, необхідно проявити ніжність і чуйність по відношенню до тварини. Жорстокість або просто бажання образити бродяжку анулює дію доброго ознаки. Кажуть, що кіт ніколи не приходить в будинок без причини. Сприятливі зміни в сфері людського життя, залежать від кольору вовни пухнастою гості. Подарунок долі – поява на порозі вагітної білої кішки.

Загальні прикмети про прихід кота в будинок

Наші предки вважали кішку, яка приблудилася до порога дому, позитивним знаком. Вони вірили, що будинок з поганою енергетикою кішка обійде стороною.

koshka prishla v dom: primeta i vozmozhnye tolkovaniya po mesyacu i cvetu38 Кішка прийшла в будинок: прикмета і можливі тлумачення по місяцю і кольоромЯкщо пухнаста гостя сама вибрала собі хазяїна – це вважалося знаком небувалої удачі. Адже кішка вибирала людини, який володів незвичайним якістю, що відрізняє його від інших домочадців.

Існує безліч повір’їв і прикмет, які пояснюють появу кішки на порозі. Необхідно належним чином зустріти гостю. За народним повір’ями, поява пухнастого улюбленця на порозі обіцяє масу змін:

 • Поліпшення фінансового добробуту принесе приблудившая гостя всім домочадцям.
 • Якщо кішка прибилася до будинку – її варто сприймати як посланця вищих сил, так як вона прийшла, щоб запобігти нещастю. Необхідно поселити гостю: нагодувати, зігріти, дати озирнутися в будинку і запропонувати залишитися. За притулок тварина віддячить – буде захищати будинок і господарів від негативу і недоброзичливців.
 • Якщо приблудившейся кішці надали нічліг, а зранку вона пішла – це символізувало те, що тварина відвело смертельну небезпеку від господарів.
 • Приблудившаяся кішка може зцілити людину, яка хворіє тривалий час, для цього її необхідно нагодувати ласощами.
 • Якщо на 40-й день після смерті члену родини до будинку прибивають воркіт – це вісточка з того світу. Значить, душа померлого знайшла спокій і може піти.

Ці повір’я говорять про те, що поява кішки, безумовно, хороший знак. Також варто враховувати ще одну важливу деталь – необхідність визначити, кого кіт назвав своїм господарем. Характерними ознаками вибору є такі звички: в якій кімнаті спить, з ким спить, до кого прагне стрибнути на руки. В долю того, кого вибрав пухнастик, відбудуться кардинальні позитивні зміни.

Що означає колір приблудившейся кішки

Від того, яким кольором шубки має приблудившаяся красуня, залежать зміни у певній галузі життя людини, до яких слід підготуватися.

Біла

Великою удачею вважається візит білої котейки в будинок, адже володарка білої вовни вважається талісманом на удачу у всіх сферах людського життя. Разом з білим пухнастим котом в будинок прийде добробут і достаток. Білий колір шерсті тварини символізує джерело життєвої сили і здоров’я.

Володарі білої вовни – сильні лікарі. Якщо в будинку проживає хворий, біла кішка допоможе йому впоратися з недугою, а людині, яка перебуває в стані стресу, зніме напругу і негатив.

Якщо біла кішка прибилася до будинку/квартирі, її необхідно поселити:

 • вона принесе не тільки гармонію і щастя, але і фінансову удачу;
 • бездітні пари можуть розраховувати на довгоочікуване поповнення;
 • допоможе перенести складності при вагітності і пологів вагітній жінці.

Білі коти не прагнуть наповнити своєю енергетикою інфантильного людини, у справах якого немає впорядкованості. Щоб вищі сили послали білосніжний подарунок, вам необхідно позбутися від хаосу у справах і думках.

Чорна

Якщо будинок приблудився володар чорної шубки – це явище носить сприятливий характер. Черниш приносить приємні звістки і радість в дім. На думку екстрасенсів, він стане надійним щитом від негативу і злих чар, якщо його ласкаво прийняти і обігріти. Будинок наповниться дружелюбністю і позитивною атмосферою.

Якщо людина знаходиться у розпачі, то поява чорного кота обіцяє сприятливі зміни і відмінний результат усього задуманого, оскільки він приносить успіх у справах. Крім цього, чорний кіт – потужний амулет для залучення фінансового потоку.

Руда

Рижики самі вибирають собі будинок, тому прибиваються тільки туди, де необхідна їхня сила. Рудий кіт є передвісником змін у житті господаря:

 • підвищення по кар’єрних сходах;
 • поліпшення фінансового добробуту;
 • зміцнення сімейних уз;
 • здобуття другої половинки для одинаків.

У рудого гостя загострена інтуїція – він відвадить від будинку брехливих і заздрісних людей, зі злими намірами, а притягне в долю господаря добрих і вірних знайомих.

Сіра і блакитна

Такі тварини є символами ніжності і любові. Вони володіють такими ж містичними здібностями, як і чорні.

Вважається, що поява сірої/блакитної кішки привнесе в життя господаря наступні зміни:

 • принесе успіх в особистому житті;
 • допоможе впоратися зі стресовими ситуаціями;
 • принесе радість і гармонію в життя людини;
 • підкаже вирішення складних життєвих питань.

Муркіт в сірою чи блакитною шубці – прекрасний оберіг, відвадить від будинку недоброзичливців і захистить від пристріту і нечисті.

Триколірна

Триколірні, або черепахові, кішки володіють потужною енергетикою, спрямованої в ту область в житті, яка найбільше цього потребує. Такі вихованці відрізняються надчутливістю, яка вбереже господаря, зніме напружену обстановку в будинку і допоможе впоратися зі станом неспокою.

Поява чужої триколірної красуні обіцяє ряд змін в житті:

 • ці кішки – символи небувалої удачі у всіх справах;
 • відведе біду і допоможе впоратися з фінансовою кризою;
 • якщо колір волосся господаря збігається з забарвленням шубки тварини – це призведе до повної гармонії у відносинах.

Триколірні кішки – володарі норовливого характеру, вони з обережністю ставляться до незнайомих людей.

Вагітна кішка

Якщо вагітна кішка приблудилася до бездітній парі, яка мріє про поповнення, – це знамення вищих сил. Це символ того, що прохання почута. Необхідно дати притулок кішці і допомогти звільнитися від тягаря, а кошенят роздати в добрі руки. Якщо в посліді присутній чорний кошеня, його слід залишити собі як талісман на фінансову удачу в справах.

Маленький кошеня

Приблудившейся маленький кіт володіє тими ж силами, що і дорослий, – наповнить будинок радістю. Слов’яни вважали, що приблудившийся гість, разом з домовиком, утворюють потужний оберіг для всього житла.

Якщо кошеня забрів до бездітній парі – це перевірка вищих сил. Якщо поселити котейку і виростити прекрасного і доброго захисника, то незабаром можна буде очікувати і поповнення.

Прикмети по місяцях

Важливо звернути увагу і перевірити за календарем подія, коли до вас прийшла пухнаста красуня. Від того, в який час року і місяць відбулася ваша зустріч, залежать і прийдешні зміни, та сама символіка зустрічі:

 • У січні кішка прибивають до замкнутим людям, у яких дуже вузьке коло спілкування. Пухнастик привнесе в життя нові знайомства і допоможе переглянути свою думку про відносини з близьким оточенням.
 • Приблудившийся в лютому кіт принесе позитивні зміни в життя домочадців. Це може бути косметичний ремонт у квартирі, переїзд, народження дитини.
 • У вашому житті очікуються романтичні зміни. Для самотніх – бурхливий роман, для сімейних – зміцнення відносин, якщо кішка приблудилася в березні.
 • У квітні приблуда принесе з собою життєву енергію, необхідну для активних змін у житті.
 • Якщо кішка приблудилася в травні, варто бути пильним при здійсненні будь-яких фінансових операцій. Щоб мінімізувати втрати, потріть гаманець про шерсть прийшов тварини.
 • Людей, які не потрібні вам, прожене вихованець, який з’явився в червні.
 • Липнева приблуда – потужний лекарь. Допоможе зцілити тіло і душу, а також зробить сприятливого атмосферу в оселі.
 • Серпневий гість захистить від негативу і злих чар.
 • Відмінний мисливець і мудрий «психолог», який позбавить від поганих думок, з’явиться на вашому порозі у вересні.
 • Жовтневі приблуди відгородять від напастей і нагадають про те, що варто приділити увагу особистим відносинам.
 • Захистить і зміцнить відносини з другою половинкою листопадовий гість.
 • Не варто йти на поводу у сумнівних знайомих. Придивитися до оточення допоможе грудневий приблуда.

 Кішка прийшла в будинок: прикмета і можливі тлумачення по місяцю і кольоромЗміни в житті відбуватимуться постійно. Але якщо поселити голодну кицьку, яка потребує допомоги, вона віддячить вам сповна. Своєю потужною енергетикою вона поправить ваше ставлення до себе і до оточуючих, наповнюючи вас гармонією і умиротворенням.

Як зрозуміти поведінку прийшла кішки

За приблудившемуся котику можна трактувати погоду:

 • чекати на похолодання варто, якщо сплячий кіт прикриває мордочку лапою;
 • сідає на підвіконня і дивиться в вікно – до потепління;
 • день буде сонячним, якщо кіт по підлозі катається;
 • часті хуртовини взимку передбачить распушившийся хвіст котейки;
 • якщо кіт шкребеться по підлозі — до урагану і сильних поривів вітру.

Крім того, голосно мяукающая кішка підкаже:

 • про наближення природних катаклізмах (вона буде кричати, попереджаючи господарів про небезпеки);
 • про швидких пологах;
 • про прихід гостей;
 • про намір чужих людей по відношенню до господарів.

Що означає, якщо чужа кішка прийшла і померла

В будинок може прийти хвору тварину і померти – це дуже погана ознака, яка говорить про те, що в будинку станеться щось непоправне. Необхідно запросити священика освятити будинок. А тварина варто підготувати до поховання належним чином.

Чи варто залишати собі приблуду

Якщо прогнати тварина, використавши при цьому грубу фізичну силу, кішка може образитися. Тоді біди, від яких намагалася захистити будинок пухнаста красуня, вдарять по домочадцям з більшою силою.

Приблудившуюся кішку не варто проганяти, навіть якщо ви не можете залишити її собі.

Її варто прийняти, обігріти та нагодувати ласощами. Якщо тварина залишилося в будинку, слід знайти їй добрих господарів. У цьому випадку біда обійде ваш дім стороною.

Кішки володіють примхливим характером, але в той же час грайливі і ласкаві. Вважається, що вони подорожують між світами, бачать ауру і внутрішній світ людини, його думки і бажання, а також приносить благополуччя і успіх домочадцям. Пухнастики живуть у великих сім’ях, а також є відмінними друзями для літніх самотніх людей, гостро відчувають настрій господарів і визначають загальну атмосферу в домі. Тому незалежно від особистого ставлення людини до котейкам, їх не варто ображати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради