Голуб залетів у вікно квартири або будинок – прикмети і значення

Голуб вважається птахом щастя, миру і любові. Прикмети про зустрічі з ним тлумачаться не тільки в хорошу сторону. Є і негативні трактування, все залежить від обставин. У деяких випадках голуб в будинку віщує нещастя, в інших — є провісником добрих новин і змін на краще.

7fc753f6a3fd10126c1a3bda0e01e8d9 Голуб залетів у вікно квартири або будинок – прикмети і значення

До чого залітає у вікно голуб

Прикмета, коли голуб залетів у вікно, найчастіше тлумачиться в негативному ключі. Це застереження про швидкої смерті або хвороби когось із мешканців будинку. Втім, повір’я працює, якщо птах поводиться неспокійно або дивно.

Значення інших прийме залежить від деталей візиту пернатого гостя:

 1. Влетів і кружляє по кімнаті з гілочкою у дзьобі — до добрих новин.
 2. Метається по кімнаті, а дзьоб порожній — до пліток.
 3. Птах потрапила в квартиру, коли всі вікна були закриті — швидка смерть близької людини.

За прикметою, якщо голуб залетів у хату і походжає по приміщенню, це відвідує душа померлого родича. Особливо якщо пташка веде себе як вдома. Вона може попереджати про близьку біду або небажану подію.

Птах б’ється зовні, вдаряючись об скло, — до тривалої і важкої хвороби. Якщо ж намагається потрапити всередину, але не може залетіти в кімнату, то біди обійдуть стороною.

Забобони до добра

Християни називають голуба, особливо білосніжного, божим або святим духом. Візит такої пташки передвіщає гарні новини і бажані зміни в житті:

 • За прикметою, якщо голуб залетів у будинок одинокої жінки, це пророкує їй зустріч з довгоочікуваним коханим і швидке весілля.
 • Якщо пернате відвідало оселю молодят, їм треба чекати поповнення в сімействі. Повір’я точно спрацює, якщо у голуба в дзьобі була гілочка. Проганяти візитера не можна, краще пригостити хлібом і випустити.
 • Влетіла птах сидить спокійно, значить, в квартиру або будинок прийдуть багатство і достаток.
 • Таке ж значення має послід, який гість залишив після себе в квартирі.
 • Голуб налетів на господаря дому і не поранив його, значить, того чекає велика удача і успіх в робочій сфері.

0e2c72e1e80309d5d607d28babce9d94 Голуб залетів у вікно квартири або будинок – прикмети і значення

Прикмети до нещастя

Якщо голуб залетів у квартиру і помер, то господарям доведеться чекати смерть у своєму житлі. Чим темніше оперення, тим гірші наслідки нежданого візиту: смерть, катастрофи, хвороби, бідність і злидні.

Багато залежить від поведінки птиці. Якщо вона шумить і турбується, б’ється в скло і предмети меблів — чекати біди, а спокійна пташка — добра ознака. Прикмета свідчить, що якщо птах неодноразово потрапляє в будинок, а перед відвідуванням стукає у скло, то варто очікувати пожежі, крадіжки, витік газу.

Якщо голуба виявили мертвим у кімнаті, значить, власнику доведеться зіткнутися з непосильними проблемами і невдачами.

Вплив кольору голуба на значення

Іноді птах влітає в кімнату без особливого ознаки. Голубка могла увірватися на світло або в пошуках укриття від негоди. Тоді вона буде вести себе спокійно, воркувати, ходити по підлозі. Особливо якщо мова йде про поширених сірих пташок.

Якщо залетів чорний голуб, то чекати біди, нещастя і хвороб. Прикмета радить насторожитися — варто бути уважнішими до стану здоров’я і безпеки квартири. Повністю чорний птах несе тільки неприємності. Якщо вона залишила чорне перо після себе, хто скоїв магічний вплив на сім’ю.

Біла птаха — символ миру, добра і благодаті. Несе на крилах хороші зміни, швидке весілля або вагітність. Якщо такий голуб оселився на балконі, значить, взяв проживаючих у квартирі людей під захист. Незабаром варто очікувати підвищення на роботі, прибутку, вирішення проблем.

3ed11f8ac74fdb5f80944bbe7e36b4c9 Голуб залетів у вікно квартири або будинок – прикмети і значення

Тлумачення залежить від мешканців

Трактувати прикмети можна по-різному. Проживають в квартирі можуть посприяти правильної розшифровки послання. Значення візиту залежить від того, до кого потрапив птах:

 1. В кімнату до молодого хлопця — наближається призов в армію.
 2. Влетів до хати, де недавно хтось помер, — душа покійного повернулася провідати близьких.
 3. Відвідав вдову — жінка скоро позбудеться душевних мук і терзань.
 4. До молодої сім’ї — чекати малюка.
 5. Білий голуб потрапив у квартиру, де довгий час борються з проблемами — скоро вони вирішаться.
 6. До молодої дівчини — не за горами заміжжя і прощання з батьківським домом.
 7. В кімнату дитини — передрікає йому велике майбутнє, популярність у широких колах. Батькам варто зайнятися розвитком талантів малюка.

Народна прикмета свідчить, що сім’ю чекає швидкий переїзд в інше місто, коли пернатий гість сідає на міжкімнатні двері, розгойдуючи її. Дорога до нового будинку буде далека і непроста.

Нівелювання поганий прикмети

Несприятливі наслідки можна мінімізувати. Головне — подбати про здоров’я і цілісності пернатого гостя. Бажано не вистачати птицю, а широко відчинити вікна і дати їй вилетіти самостійно. Зламати голубу крило при затриманні — до бідності й убогості.

Прикмети з поганим значенням «змивають» чистою водою. Після цього можна пройтися миючими та дезінфікуючими засобами. Приміщення провітрюють.

Позбутися від чорної птиці, не проявляючи зусиль, означає звільнення від року долі. Досить дати їй свободи. Але чим дужче наляканий голуб, тим гірше позначиться прикмета на мешканцях і самому приміщенні. Не можна допустити, щоб пташка що винесла з квартири.

Чорного голуба не варто впускати, якщо він стукає у вікно. Треба щільно закрити штори і вийти з кімнати.

d2edca753d22c5e7d49f5f009bc334e8 Голуб залетів у вікно квартири або будинок – прикмети і значення

Поява птиці в квартирі може позначати як погані події, так і зміни на краще. Тлумачення залежить від приміщення, куди потрапив голуб, мешканців, поведінки і забарвлення пернатого гостя. Дія будь-якої негативної прикмети можна нівелювати і звернути на свою сторону. Досить подбати про те, щоб голуб самостійно покинув приміщення, не пошкодив лапку або крило.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради