Прикмета: прибилася собака до дому, до чого приходить

Тварини володіють розвиненим чуттям, тому здатні помічати більше, ніж людина. Це властивість дало підставу забобонним людям шукати таємні смисли в їх поведінці. Якщо собака прибилася до дому, при тлумаченні прикмети слід звернути увагу на супутні фактори. Можливо таким чином істота намагається підказати, чого чекати від майбутніх життєвих змін.

7ebb25b4da7602dd38f08d80cd91dea4 Прикмета: прибилася собака до дому, до чого приходить

Якщо приблудилася собака: прикмета

Тварини рідко підходять до стороннім людям, тим паче до їх оселі. Винятком може бути сильний голод, потреба в лікуванні і допомоги. Собаки прибиваються лише до будинків, де панують доброзичлива обстановка, умиротворення і спокій. Це слід інтерпретувати іншими людьми як добрий знак, показник, що живе там сім’єю можна підтримувати стосунки.

Самим господарям прикмета обіцяє зміни на краще, добрі новини, виконання бажань. Якщо є можливість поселити безпритульна істота, слід обов’язково це зробити. У цьому випадку, крім вірного і відданого друга люди отримають успіх і везіння у справах.

Більш точну інтерпретацію можна зробити в залежності від забарвлення шерсті:

 • біла – здоров’я;
 • чорна – захист від пристріту, злих людей;
 • сіра – емоційна стабільність, чуттєвий спокій;
 • руда – гроші і радість;
 • різнобарвна – веселощі, зустріч з друзями.

Прийшла в будинок або в двір

Тлумачення народної прикмети сприятливий, означає зміни на краще. У рідкісних випадках – застереження про небезпеку, можлива допомога в позбавленні від негативу ворогів і недоброзичливців.

Важливо правильно вчинити з приблудившейся собакою, ні в якому разі не ображати. Більш точну інтерпретацію можна отримати з того, що тварина при цьому робить.

Найбільш поширені прикмети та повір’я:

 1. Прийшов добродушний веселий пес – поліпшення здоров’я, одужання, удача в справах, прибуток.
 2. Гавкає на будинок – відлякує нечисту силу, попереджає про небезпеку.
 3. Приблудилось хвора тварина – слід проявити милосердя, постаратися вилікувати, нагодувати, тоді власні гріхи будуть менше тиснути і отруювати життя. Якщо людина заподіє собаці біль – неприємності, порожні турботи, сварки з колегами, друзями і родичами.
 4. Пес виглядає здоровим, лащиться, крутиться під ногами – до гарних новин.

777c1f24ac45b3b480becb6ff57efc71 Прикмета: прибилася собака до дому, до чого приходить

Якщо щеня приблудився

Згідно з народними прикметами це обіцяє поповнення в родині. Інтерпретація сприятлива, але потрібно докласти зусилля, щоб не злякати удачу. Якщо не можна залишити прибившегося цуценя у себе, рекомендується взяти його на перетримку, а пізніше прилаштувати в добрі руки. Виганяти і ображати вкрай небажано.

Навіть якщо немає бажання завагітніти, не слід сприймати повір’я з негативом. У будь-якому випадку чекають сприятливі зміни, а вони можуть стосуватися будь-якої сфери життя – любовних відносин, сім’ї, дружби, фінансів. Щоб отримати точну інтерпретацію, потрібно врахувати супутні фактори. В першу чергу – масть і поведінку тварини.

Який пес прибився

Основну інформацію часто можна отримати завдяки зовнішньому вигляду прибившейся до будинку собаки. Не слід чекати від бездомної тварини доглянутою, лискучою шерстю, але здорове й хворе істота все ж відрізняються один від одного.

Прикмети, залежать від того, яка собака прийшла:

 1. Чорна – яка проживає в цьому будинку родині потрібен захист.
 2. Сіра – примирення з кимось близьким, рідним.
 3. Руда – фінансова прибуток.
 4. Біла – одужання, поліпшення самопочуття.
 5. Коричнева – дружні і любовні зустрічі.
 6. Різношерста – веселощі, свято.
 7. З білою плямою на мордочці – успіх в будь-якому починанні.
 8. Апатична, болюча – загострення хронічних захворювань, порожні турботи, сварки.
 9. Весела, здорова – добрі вісті.

398072cdc4768a1e0ab8435ae3c187bd Прикмета: прибилася собака до дому, до чого приходить

Якщо собака прив’язалася

Більшість тлумачень народних прикмет позитивні, знаменує зміни в житті. Зустрічаються застереження, саме на них потрібно спрямувати основну увагу. Попереджений – значить озброєний. Навіть негативні інтерпретації – це не привід образити тварина. Пес просто є знаком згори, а не приносить біду.

Для тлумачення прикмети слід врахувати, де саме собака ув’язалася:

 • вулиця;
 • дорога;
 • кладовище;
 • поруч з роботою.

На вулиці

Не завжди потрібно шукати якийсь прихований сенс у вчинку тварини. Якщо собака прив’язалася до людини, це зовсім не означає, що вона хоче йому щось повідомити. Більш ймовірно, що пес хоче їсти чи відчув доброго людини, який може стати йому другом. Якщо ж є відчуття містичного або поведінку бездомного істоти виглядає дуже дивним, переживати теж не слід.

Згідно з народними прикметами собака на вулиці віщує зміни в житті, рішення тривалого конфлікту.

На дорозі

В дорозі переслідує по п’ятах пес може розцінюватися як застереження. Слід бути обережніше, уважніше. Не виключена ймовірність нещасних випадків. Рекомендується звернути увагу на поведінку тварини. Якщо перебігає дорогу – до новин, виє – до неприємностей, проблем, гавкає – натякає, що пора приділити увагу близьким і друзям.

Збити собаку – вкрай несприятлива ознака. Необхідно надати допомогу потерпілому псові, по можливості відвезти до ветеринара. Якщо цього не зробити, то в майбутніх випробуваннях людині також ніхто не допоможе і не підтримає. Також повір’я радить змінити стиль водіння, уважніше стежити за дорогою.

f717ecc3d8c6401e92dbe8d756fcef48 Прикмета: прибилася собака до дому, до чого приходить

На кладовищі

Нічого дивного в тому, що бездомні тварини мешкають поблизу таких місць немає. Вони можуть збиватися в зграї. В останньому випадку рекомендується бути обережними, не провокувати агресивну поведінку. Забирати таких собак додому вкрай небажано. Згідно з народним забобонам в собаку можуть вселятися неприкаяні душі злочинців та самогубців.

Якщо ви знайшли пса самі

Безпритульних тварин можливо зустріти скрізь – у дворі, парку, ринку, просто на вулиці. Якщо виникло бажання забрати його з собою, слід обов’язково це зробити. Народні повір’я і прикмети кажуть, що добрий вчинок принесе масу позитивних моментів.Крім відданого друга таким чином можна отримати справжнього захисника будинку і сім’ї. Але потім не можна виганяти тварин.

Не варто давати помилкову надію, якщо рішення залишити пса можуть схвалити не всі домочадці. У цьому випадку рекомендується прилаштувати в добрі руки і ненав’язливо моніторити подальшу долю невдалого вихованця.

Як себе вести, якщо приблудилася собака

Для початку потрібно визначитися, які емоції викликає непрошений гість. Якщо виникає бажання подружитися з ним, допомогти – впустити в будинок, залишити собі. Навіть якщо це неможливо з якихось причин прибилися собак не можна просто виганяти. Потрібно нагодувати, при необхідності підлікувати. Потім відкрити двері і дозволити піти.

Якщо приблудна собака відмовляється залишати двір або приміщення, рекомендується не змушувати, а спробувати знайти йому нових господарів. В крайньому випадку допустимо акуратно вигнати накормленного пса на вулицю, не завдаючи йому фізичного болю. Подумки варто подякувати за візит, оскільки згідно з прикметами, він приніс радісні і сприятливі зміни.

Привязавшаяся на вулиці або приблудившаяся до дому собака згідно з народним повір’ям – добрий знак. Точна інтерпретація ознаки залежить від супутніх факторів, може носити позитивний і негативний характер. Незалежно від отриманого тлумачення ображати бездомну тварину не можна.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради