Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

Це тільки здається, що в 21 столітті все знайомляться виключно в Тиндере. Звичайно, це не так. Люди як і раніше, зустрічають один одного в перевірених часом локаціях. Правда, деякі з цих локацій придбали репутацію «знайти пригод на п’яту точку». А інші несподівано вибилися в лідери. От і поговоримо, де можна знайомитися, а які місця треба обходити стороною.

 • Де не потрібно знайомитися: ловити нічого
  • На роботі
  • У клубі
  • В ліжку
 • 8 експрес-рад для знайомства з чоловіком
 • Звичайно, можна випробовувати долю і розраховувати на те, що стикаєшся зі своїм ідеальним чоловіком на вулиці. І відразу дізнаєшся що таке любов. У житті буває всяке. Іноді майбутні подружжя знайомляться біля сміттєвого бака. Вона – без макіяжу. Він – неголений. Обидва – в спортивних штанях з витягнутими колінами. А грайливий Амур взяв та й вистрілив. Але це рідкісний виняток із загального правила «знаходить той, хто шукає». От і давай пошукаємо.

   Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

  Курси та тренінги

  Можна поєднати приємне з корисним і відправитися на тренінг. В ідеалі – бізнес-тренінг, де навчаються не менше, ніж топ-менеджери. Далекоглядно записатися на курси китайської. Для себе мову не вивчають. Якщо вивчають, то люди, чия робота орієнтована на Піднебесну, а це завжди перспективно. З іншого боку, вчити китайську або ходити на курси IT, щоб влаштувати особисте життя – трохи дивно. Придбаний навик має бути хоч як-то корисний. Але деякі корисні курси – начебто шиття і крою або техніки орального сексу – безперспективні для знайомства з чоловіком. Знайди золоту середину між своїми інтересами, бажаннями та потребами.

  Тренажерний зал

  Тренажерний зал – місце, просочене тестостероном. Обстановка розташовує до знайомств і пропонує для цього широкі, як його плечі, можливості. По-перше, є спільний інтерес – здоровий спосіб життя. Незручних пауз в розмові не буде. По-друге, чоловіки, що віддають перевагу фізичну активність, рідко обтяжені залежностями. По-третє, просто підтягнеш фігуру, а гарна фігура завжди збільшує шанси познайомитися з гідним чоловіком.

  Не хочеш в тренажерку – іди в басейн, де можна показово тонути перед носом у симпатичного хлопця. Не забудь кокетливо натягнути гумову шапочку і підбери водостійку косметику. А хочеш в момент знайомства бути при повному параді – в твоєму розпорядженні спортивні заходи. Матчі з боксу, хокею або футболу завжди збирають величезну кількість чоловіків на квадратний метр.

   Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

  Супермаркет

  Залиш доставку продуктів додому до часів, коли благополучно вийдеш заміж, і заведи звичку відвідувати супермаркети. Твоя мета – чоловік, поспішаючи прогулюється з візком між рядами ближче до півночі. Щоб уточнити його сімейний статус, заглянь у візок. Зрозуміло, що хлопця з йогуртами «Растишка» варто обходити стороною. Особливо, якщо по сусідству з ними фітнес-мюслі або ультра-тонкі прокладки.

   Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

  Якщо кошик «чистий», але чоловік купує продукти за списком – теж крутий розворот. Список в руці – красномовний сигнал про те, що у чоловіка є жінка. Нічого підозрілого не помітила? Атакуй. Стратегію і тактику вибирай на смак. Можеш будувати вічка, але краще – випадково схопитися за один огірок. Або попросити підібрати відповідне вино до вечері.

  Бізнес-ланч

  Таке перспективне місце, де можна познайомитися з чоловіком – бізнес-ланчі. Кафе і ресторани в обідній час збирають різну публіку – від менеджерів середньої ланки до генеральних директорів. Ось цей хлопець, неквапливо хлебающий бульйон на терасі, цілком собі може виявитися чоловіком твоєї мрії. Або той, апетитно жующий свою відбивну. А знайомство цілком собі можна зав’язати самої. Наприклад, попросити їх порекомендувати блюдо. Або напроситися підсісти під приводом «обід у компанії покращує травлення». Не забудь, як звичайно, звернути увагу на дрібниці. Є кільце на пальці. Користується ножем. Витирає чи рот серветкою.

   Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

  Дейтинг-сайт

  Як не крути, віртуальна мережа окупувала наше життя, і не користуватися її ресурсами було б нерозумно. Переваги онлайн-дейтинга незаперечні. Величезний вибір кандидатів. Широка географія. Пошук можливий в будь-який час доби і при будь-якій погоді. Зареєструйтеся на кращих сайтах знайомств і дивіться самі.

  Недоліки є теж. Шукати партнера в цій багатомільйонному натовпі – втомлює. Складно зупинитися – раптом наступний буде краще? У віртуальності легко сховати своє справжнє обличчя під маскою серйозного чоловіка може ховатися пройдисвіт. Тому пам’ятай про правила безпеки: тримай дистанцію, не відправляй інтимні фото, не высылай копії документів, не ведися на розмови про надзвичайне багатство і високоприбутковому бізнесі.

  У загальному і цілому, дейтинг-портал – чудова платформа для пошуку. Причому самого різного пошуку. Адже сайти знайомств бувають на будь-який смак і навіть гаманець. Є безкоштовні для самої широкої аудиторії, а є платні – елітні сайти для ВІП. Є сайти, де шукають один одного утриманки і «папіки» – і знаходять. Є портали, що поєднують Верхніх і Нижніх – сайти БДСМ. Є майданчики для обтяжених сімейно, але не обтяжених морально. В розділі «Рейтинг» знайдеш докладні огляди самих різних сайтів знайомств. Читай і реєструйся без всякого сорому на будь-якому.

  Де не потрібно знайомитися: ловити нічого

  Клуб і деякі інші локації, навпаки, категорично не підходять для знайомства з чоловіком, якщо переслідуєш мета знайти своє жіноче щастя в тихій сімейній гавані.

   Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

  На роботі

  Зрозуміло, що стріла Амура може спіткати в самому несподіваному місці. В тому числі, на роботі. Службові романи були, є і будуть, і деякі з них закінчуються хепі-ендом. Але заводити їх цілеспрямовано не варто. За вашим амурних справах будуть регулярно проходитися мови колег, а приховати нічого не вийде. Любовна інтрижка позначиться на професійних якостях – коли киплять пристрасті, не до роботи. А в разі розриву відносин – що? Бачити один одного щодня і як ні в чому не бувало вітатися? Швидше за все, комусь доведеться змінити роботу. І цей хтось, певно, будеш ти.

  У клубі

  Знову ж таки, приклади, як Сашко зустрів Машу в нічному клубі, а потім вони одружилися, в історії є. Але їх мало. Тобто познайомитися з чоловіком в клубі не проблема. Наприклад, для сексу. Або – для сексу. Для серйозних відносин – навряд чи. Клуб – місце для зав’язування коротких і необтяжливих комунікацій. З іншого боку, хороший секс корисний для здоров’я. І нічого поганого в тому, щоб знайомитися заради цього, немає.

  В ліжку

  Так, буває і таке. І ти не зарікайся. Але якщо прокинешся в ліжку з незнайомцем, точно не варто з’ясовувати, хто такий і як так вийшло. Тобто познайомитися, в принципі, можна. Але ви вже дізналися один про одного цієї ночі достатньо. Імена і прізвища тут недоречні. Хоча, якщо почуття сорому тебе зовсім не мучить, а сусід по подушці виявився цілком собі нічого, можеш і запитати ім’я і телефон взяти. В будь-якому іншому випадку – мило посміхнися, швидко одягнися і поспіши на роботу. Нічого, що неділя. У тебе – аврал.

  8 експрес-рад для знайомства з чоловіком

  А ось цю пам’ятку роздрукуй і повісь на холодильник. Або на дзеркало, якщо туди заглядаєш частіше.

  1. Не шукай відчайдушно
   Якщо сенсом життя стане пошук, чоловіки почнуть від тебе тікати. Дівчата, у яких на лобі горить «хочу заміж», мають задушливу енергетику. Будь самодостатньою і насолоджуйся життям, навіть якщо тобі за 30, а всі подруги давно і залізно заміжня.
  2. Не погоджуйся на менше
   Краще бути однією, ніж з ким попало – пам’ятаєш? Ти заслуговуєш яскравих почуттів, міцних відносин і гідних чоловіків. Ніякого «стерпиться-слюбиться» і «в господарстві стати в нагоді». Твоя душа – не господарство, і нічого прописувати в ній на ПМЖ різну «начиння».
  3. Не витрачай багато часу
   Ходи на побачення, припустимо, раз на тиждень, а на сайтах сиди по півгодини в день. Цінуй свій час, яке можна і потрібно витрачати на освіту, спілкування з друзями, спорт та багато іншого. Не зациклюйся на пошуку, інакше, читай вище – чоловіки будуть шарахатися.
  4. Не довіряй, а перевіряй
   Одні воліють довіряти людям доти, поки не отримають вагомих аргументів проти. Інші зі старту тримають дистанцію. І правильно ці інші роблять. Дистанція убезпечує від розчарувань, недовіра – від обманів, а здоровий цинізм – від нездорової любові.
  5. Не ховайся за масками
   Бути собою – це просто. Як правило, це значить – не напружуватися, не вигадувати, робити те, що хочеться. Ти не повинна відповідати чиїмось очікуванням. Єдина людина, якій ти що-має – той, якого ти бачиш вранці в дзеркалі.
  6. Не кажи, а слухай
   Будь уважним слухачем, а не красномовним оратором. Цей навик допоможе тобі в самих різних життєвих ситуаціях. З його допомогою реально отримати багато корисної інформації, яку завжди можна використовувати з вигодою для себе.
  7. Не впадай в ілюзії
   Приміряєш в розумі весільну сукню після першого побачення? Давай домовимося, вдале побачення – не більш ніж вдале побачення. Час минув не даремно, і це на сьогодні єдиний висновок, який слід зробити.
  8. Не плутай мотиви
   І з’ясуй, нарешті, чого ти хочеш. Багато з тих, хто хоче звити сімейне гніздечко, насправді бажають використовувати чужі ресурси для реалізації своїх бажань. А тим, кому не вистачає душевного тепла, дуже часто не вистачає, банально, сексу. Нерозуміння мотивів сильно ускладнює шлях до особистого щастя.

   Де жінці познайомитися з чоловіком для серйозних стосунків

  А якщо ця дорога нагадує Чумацький Шлях – така ж туманна і розмита, – терміново заходь на сторінку рейтингу сайтів знайомств і реєструйся як мінімум на трьох перших дейтинг-порталах. І фокус зору обов’язково стане чіткіше. Удачі!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради