Рюкзак Thule – Як доглядати за рюкзаками, та які популярні моделі

Шведський бренд Thule відомий, завдяки виробництву аксесуарів для спорту і активного відпочинку. Окрему лінійку продукції компанії складають рюкзаки. Міський або туристичний рюкзак Thule – це поєднання комфорту і стильного дизайну в одному виробі.

2 1 Рюкзак Thule   Як доглядати за рюкзаками, та які популярні моделі

Чому рюкзаки Thule користуються особливою популярністю

Рюкзаки виконують головне завдання – надійне зберігання речей з комфортом для власника. Аксесуари шведської компанії відповідають високим міжнародним стандартам, тому немає сумнівів в їх якості.

Серед переваг продукції Thule виділяються:

  • Міцність – для виробництва використовуються тканини, які не протираються, захищають речі від вологи і бруду, а також безпечні для довкілля.
  • Універсальність – моделі, представлені компанією, підходять для роботи, навчання, тривалих поїздок, міських прогулянок і активного відпочинку.
  • Різноманітність – бренд випускає аксесуари різних розмірів, форм, кольорів, дизайну, залежно від призначення.
  • Зручність – рюкзаки шиються з урахуванням анатомічних особливостей, щоб зменшити навантаження на спину і плечі.

Як доглядати за рюкзаками Thule?

Як і будь-яка сумка, рюкзаки Thule вимагають правильного догляду для збереження функціональності. На виробництві більшість моделей проходять обробку спеціальними просоченнями для захисту від вологи, морозу і інших чинників довкілля. Але, незважаючи на це, аксесуар необхідно регулярно чистити.

Ghfnb в пральній машинці не можна, краще робити це вручну, використовуючи рідкі засоби. Полоскати треба 2-3 рази в холодній воді.

1 6 1024x628 Рюкзак Thule   Як доглядати за рюкзаками, та які популярні моделі

Сушити виріб рекомендується у відкритому виді. Не можна сушити на огрівальних приладах або під прямими сонячними променями, оскільки це зіпсує тканину.

Свіжі плями легко віддаляються вологими серветками. При необхідності, можна скористатися засобом для виведення плям для сумок або віднести аксесуар в хімчистку.

Кращі моделі рюкзаків Thule

Серед усієї різноманітності моделей для чоловіків і жінок кращими можна назвати:

  • Subterra Travel Backpack – відрізняється обтічною формою, завдяки якій рюкзак не чіпляється за інші речі; передбачений м’який відділ для ноутбука і кишеня для портативного акумулятора.
  • Departer – оснащений захисним відділом для ноутбука, ременями і задньою панеллю з вентиляційними каналами. Виконаний з нейлону з водостійким покриттям.
  • Vea Backpack – універсальний варіант, призначений для міста або тренувань. Передбачені відділення для ноутбука, планшета, документів і спортивного приладдя.

Функціональність кожної моделі залежить від призначення. Щоб підібрати рюкзак відповідно до своїх вимог, треба знайти хороший магазин з підтримкою. Наприклад, на Bagman.ua представлені усі серії аксесуарів Thule і можна звернутися по допомогу до менеджерів компанії.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради